تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 699 از 3859 اولاول ... 19959964968969569669769869970070170270370974979911991699 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,981 به 6,990 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت nima-hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض کمک!!!!

سلام بر Wow بازهای خسته
    بچه ها کسی میدونه سایتی که پسوردهای با (Alt) رو نشون میده چیه ؟
    اگه هم نمیدونید لیست حروف با (Alt) رو دارید به من بدید
    چون پسورد منو عوض کردن تو wow

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

---
    جيزي تا بست 7000 نمونده !!! كلايم شد . :دي !
    ----

جالبه! يه سوال؟؟شما چند روز تو kazzak بازي كردي كه اين حرفو ميزني‌؟دقيقا من يادمه هر15 دقيقه تو lfg اون منطقه ميدم كه دارن raid ميزنن از همون لول هاي پايين.
    ميدونيد مشكل شما و كلا ما ايراني ها چيه؟ اينه كه دوست داريم سري به چيزي كه ميخوايم برسيم .برا همينه كه شما راه donate كردن رو انتخاب كردين.
    مزه اين بازي در درجه اول مراحلي هست كه تا لول 80 پشت سر ميزاريد و بعدش مراحل 80 به بعد .
    دوست عزيز ! به هر حال ! سرور اصلي بازي كردن جيب بر بول مي خواد ! و دل خوش !!! : دي !!! و اين كه سريع مي خوايم به هر جيزي برسيم !!! بايد بكم كه اين توي وجوده انسانه ! همه مي خوان خيلي زود به همه جيز برسن
    درسته شايد ما لول اب كردن رو با كويست انجام نديم ! و با كشتن اين و اون لول اب كنيم ! ولي باور كن سرور هاي فري كويست هاش همش باكه ! در ضمن ! وقتي كه كلي تلاش مي كني و يه هيرو رو لول 80 مي كني ! بعدش كه بن شدي يا هر بلايي سرت اومد و خواستي يه هيروي جديد بسازي ! اون وقته كه مي بيني اصلا حال نداري كه كويست ها رو انجام بدي ! من به خاطر همينه تا حالا دو تا كلاس و يا ايتم يكسان برنداشتم ... كه هر سري متفاوت باشه ...

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

در مورد این که میگی رفتی Kazzak و اونم 10 روز. امیدوارم نگی با اکانت 10 روزه مجانی رفتی . . . . چون در اون صورت مجبورم یه کمی تو صحتش شک کنم.

یکی از مشکل ما ایرانی ها هم همینه که خودمون رو زود دست بالا میگیریم. شما اگر جای من بودی که 2 سال تو سرورهای US بازی کردم وقتی میومدی EU حتما توقع داشتی بری ریلم Magtheridon و حتما هم تو گیلد Ensidia که بهترین گیلد اروپا هستش.
    من اومدم تو Ravenholdt چون این ریلم تازه تاسیس بود و اکثر کاراکترها تو لول های پایین بودن.

الان تو Magtheridon کسی Raid های لول پایین رو نمیره. ولی تو این ریلم هنوز هم کسانی هستن که دارن کاراکتر دوم و سوم خودشون رو لول آپ می کنن و Instance ها و Raid های لول پایین رو میرن.

یکی از چیزهایی که تو سرور های مفتکی شما ها از اونا بی بهره هستین Seasonal Events هستش و همچنین Achievement ها.

Seasonal Event ها بسته به روزهای خاص تو تقویم میلادی به وجود میان مانند Valentine , Midsummer , Christmas و از این موارد. کوئست های خاص خودشون رو دارن آیتم های خاص و به طور کلی برای مدت چند روز تنوع زیادی رو برای شما فراهم میکنن.

Achievement ها هم که به نظر من یکی از قشنگ ترین ایده های Blizzard بوده یه سری کوئست مانند هست مثلا برای کشتن یه Boss تو یه مدت زمان معین و یا کشتن باس تو شرایط خاص.

اکثرشون فقط جنبه امتیازی دارن ولی بعضی هاشون Mount هایی رو بهت میدن که فقط از این طریق میشه به دست آورد. حتی بعضی هاشون بهت لقب میدن مانند. Amateraso the Champion of Frozen Wastes که برای کشتن همه باس های Northrend در حالت Heroic به شما داده میشه. و یا Amateraso the Immortal که برای کشتن همه باس های Naxxramas در حالت Heroic بدون اینکه حتی یک نفر بمیره. که انجام این یه مورد، نیاز به یه گروه خفن داره. و البته یه Mount پرنده خیلی خفن هم به عنوان جایزه به کل گروه داده میشه.

شمشیر ایلیدین رو مثال زدی. میدونی که ایلیدین یکی از Hero های وارکرافته و اگر قرار باشه همه شمشیرهای اون رو داشته باشن که نمیشه اسمش رو گذاشت Hero. میشه یه باس معمولی
    برای مثال تا چند ماه دیگه قراره Arthas هم به عنوان یه باس به بازی اضافه بشه، شمشیر Frostmourne اگر قرار باشه دست همه باشه که اصلا لوس بازی میشه. بنابراین قراره که درصد دراپ شدنش بین 2 تا 3 درصد باشه. و از نظر من منطقیه. چون کسی که این شمشیر رو داره باید یه هیرو به تمام معنی باشه تا لیاقت این شمشیر رو داشته باشه.

در ضمن بازگشت غرور آفرین جناب Akharwrbaz رو هم به فروم تبریک و تهنیت عرض می نمایم

داره خودمونی میشه EvilDead's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دورترین کهکشان

پيش فرض

به نظر از مزایای این بازی اینه که بدون همکاری تیمی نمیتونی item بگیری

ولی اعتیاد به این بازی رو نمیشه فراموش کرد

یکی دیگه اینکه این بازی پیچیدست و یاد گرفتنش خیلی زمان میبره پس Noob زیاد داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقا ینی واقا کسی اینجا نمی دونه که چرا من نمی تونم بازی کنم؟دمه شما ها گرم به خدا.همه م میگن ما ته wowهستیم.
    بابا یه کمک به من بکنید دیگه.منم بازی کنم.من به این مشکل بر خورد کردم:پچ 3.1.3 رو دانلود کردم.بعد تو هر سروری که accمی سازم و ریلم رو تغییر می دم بعد از ورود تو بازی و دادن pss وacc یه ارو می ده تو بازی که می گه باید یا exitکنم یاreturn to login کنم.حالا چیکار کنم؟و اگه کسی تو این فروم ندونه که مشکل من چیه و اهی نداشته باشه واسه این مشکل من بهترین راه اینه که زیاد واسه هم کلاس ندید که من اینو دارم و اونو دارم.برید یکم بازی یاد بگیرید.تا بتونید به دیگران کمک کنید.این فروم واسم این جور کاراست که اگه کسی چیزی بلد نیست اینجا یاد بگیره.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

آقا ینی واقا کسی اینجا نمی دونه که چرا من نمی تونم بازی کنم؟دمه شما ها گرم به خدا.همه م میگن ما ته wowهستیم.
    بابا یه کمک به من بکنید دیگه.منم بازی کنم.من به این مشکل بر خورد کردم:پچ 3.1.3 رو دانلود کردم.بعد تو هر سروری که accمی سازم و ریلم رو تغییر می دم بعد از ورود تو بازی و دادن pss وacc یه ارو می ده تو بازی که می گه باید یا exitکنم یاreturn to login کنم.حالا چیکار کنم؟و اگه کسی تو این فروم ندونه که مشکل من چیه و اهی نداشته باشه واسه این مشکل من بهترین راه اینه که زیاد واسه هم کلاس ندید که من اینو دارم و اونو دارم.برید یکم بازی یاد بگیرید.تا بتونید به دیگران کمک کنید.این فروم واسم این جور کاراست که اگه کسی چیزی بلد نیست اینجا یاد بگیره.

شما متن پیغام خطا رو به صورت عکس بزار اینجا تا ببینیم مشکلت چیه
    به احتمال زیاد شما مشکل تو ورژن پچ و ورژن سرور داری

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

خبر..خبر..
    سرور ما هم امشب راه میوفته به نام IR-WOW..خودم هم GM میشم شما ها میاین؟!با هم میریم تفریح..کلی حال میده

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

6

خبر..خبر..
    سرور ما هم امشب راه میوفته به نام IR-WOW..خودم هم GM میشم شما ها میاین؟!با هم میریم تفریح..کلی حال میده
    اااا؟
    خوبه. چه پچي هست؟ 3.0.9؟
    ما ميايم ولي به شرطي كه سفارشي ازمون پذيرايي كنيد! بايد ايتم هاي مخصوص برامون بسازيد! حالا ديگه نميشه و اين حرفا نداريم!!!!
    Last edited by loomina; 30-06-2009 at 12:48.

داره خودمونی میشه jenayaat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    مرز افقانستان و پاکستان(اینجا شهرا اسم نداره)

پيش فرض

ببین ورژن پچ تو بتا هستش مثل من و 8 نفر دیگه.باید از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سفارش بدی چون این دانلودیا همشون بتا هستن

10. این کاربر از jenayaat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jenayaat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    مرز افقانستان و پاکستان(اینجا شهرا اسم نداره)

پيش فرض

خبر..خبر..
    ip بده من فردا Wow میرسه دستم حتما میام
    فقط مارو هوا مونو داشته باش دیگه

12. این کاربر از jenayaat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 24 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 24 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •