تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 164 اولاول ... 195965666768697071727379119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1631

نام تاپيک: Need for Speed: ProStreet

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan.kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سیستم من اینه:
    cpu:3 full
    vga:geforce 7300
    ram:1gig
    با این سیستم میشه بازی حد بازی Aryan.kh بازی کرد یا حدودا؟
    رم و cpu مشکلی نداره اما کارت گرافیک رو نمی دونم چون سری 7 g force یه جوریه بعضی مواقع خوب اجرا نمی کنه

داره خودمونی میشه ILLIDAN-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

2

من عاشق تمامه NFS هستم از شماره یکش بازی کردم تا Carbon ولی فقت به خاطر آزلیه بازی مثل رانندگی خیابونی پلیسو و ....
    من هنوز نشده بخرم ولی واقا بازی شده مثل GT از این جور بازیایه مسخره که باید دوره پیست بچرخیم آره ؟؟
    وااااااااای خداااااا اگه اینجوری باشه خودمو میکشم خب چرااااااااااااااا احححححححح
    6 ماه که منتظرم دوباره EA خودشو رو NFS Prostreet نشون بده حالا اینجوری بشه خیلی بد میشه ؟؟

ولی واقا بازی شده مثل GT از این جور بازیایه مسخره که باید دوره پیست بچرخیم آره ؟؟

لطفا جوابمو زود بدییین

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

n vidia G Force 8600 GT که شما دارید میشه 512 نه !256

پروفشنال fswteam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    The Desert Of Gaara

پيش فرض

بازی از نظر گرافیک پیشرفتش فوق العاده بوده من الان قسمت اول رو روی نقشه رفتم ولی بازیش اینقدر قشنگ و زیبا شده که دلم نمیاد برم مرحله بعد می خوام همین مرحله رو همش رو به مرحله king برسم و سبز شه
    دومین نکته جالب بازی تخصصی شدن بازی هست که به نظر من درجه E براش خیلی پایینه چون حتی spoiler و body kit هم در افزایش یا کاهش سرعت تاثیر داره چه برسه موتور و ...
    پیشنهاد من : کسانی که یک بازی ماشین رانی فانتزی مثل مست وانتد یا کربن رو دوست دارن دنبال این بازی نرن چون اصلا فانتزی نیست و همه چیز واقع گرایانه هست دیگه نمی شه با سرعت بالا دور زد و اگر هم دور زدین دیگه نباید روی در های بقل ماشین حساب باز کنید چون مطمئننا ترتیبشون داده شده اگر بیش از حد سرعت بگیرین با یه دست انداز کوچیک ماشینتون به پرواز در میاد اصطکاک تایر با زمین باعث سایش لاستیک میشه و در کنترل بازی تاثیر داره خلاصه برای کسایی که ماشین و اطلاعات راجع به اون رو دوست دارن همونایی که پای ثابت مجله های اتومبیل هستند این بازی یک فرصت طلایی هست من جدا دارم لذت می برم فردا دانشگاه امتحان فیزیک دارم ولی نمی تونم از بازی دل بکنم وقتی دیدم اینا این طوری از بازی بد میگن واقعا حالم گرفته شد از این بازی انتظار بازی نداشته باشین انتظار واقعیت رو داشته باشین دیگه خبری از فانتزی و سرعت های باور نکردنی افکت ها ی خیره کننده نیست همه چیز واقعی هست همه چیز ...
    این بازی بیشتر شبیه به نید فور اسپید 6 و 5 هست ( دو تا از نید فور اسپید ها که من واقعا عاشقشون بودم )
    کنترل بازی هم بسیار جالب شده مثلا سر پیچ ها اگر نیش ترمز نزنی رفتی تو باقالی ها و یه جاهایی هم برای سبقت می تونی از توی خاک و چمن های کنار پیست بری که خیلی حال میده فقط باید مواظب باشی توی کمر ماشینی که داری سبقت می گیری در نیای یا برعکس کلا بازی یک تحول اساسی داشته درست مثل زمانی که under ground اومد و خیلی سر و صدا کرد و سبکش تا کربن هم ادامه داشت حالا pro street هم یک تحول جدید هست که باید ببینیم چه قدر ادامه پیدا می کنه وجود گزارشگر هم هیجان فوق العده ای به بازی می ده اسم شخصیت بازی هم ryan cooper هست دلیلش هم اینه که گزارش گر بتونه اسم شما رو از بلند گو اعلام کنه ( خلاصه گزارش گر یک ایده عالی بوده )
    اگر می خواین از بازی لذت واقعی رو ببرید یک دسته شوک دار ( وایبریشن جوستیک ) بگیرید و یه هد فون خفن تا دیگه نتونید از بازی چشم بردارید من الان دو روز هست که یه ضرب پاشم و همه چیز رو تعطیل کردم اولاش یکم گیج بودم و چیزی از بازی دستم نیومده بود و راستش از بازی بدم اومده بود دو بار تا یه مرحله رفتم و کلی پول بی خود هدر دادم و خلاصه فهمیدم اشتباه از خودم بوده و دو بار save هامو پاک کردم تا بالا خره دیشب برای سومین بار از اول رفتم و دارم از بازی لذت می برم اساسی ... من دیگه رفتم پای بازی فعلا خدا حافظ
    این هم یک عکس جدید از همون ماشین قبلیم که حسابی اسپورتش کردم و قیافش عوض شده

اگه سوالی داشتین بپرسید ...
    عزیز نگفتی گرافیکت چنده و با چه رزولیشنی می ری توی بازی در ضمن یک سوال بزرگ از اساتید
    اول بازی سه گزینه رو می زنه کدوم بهتره بزنم من بک بار که بازی کردم اولی رو زدم و ماشین در به داقونی بهم داد اما دوستام می گن King به زنمم خیلی خوب بگید کدوم بهتره تا اونو بزنم چون می خوام برم رم بخرم و دوباره بازی بکنم می خوام بدونم کدوم بهتره

پروفشنال fswteam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    The Desert Of Gaara

پيش فرض

این مشخصات سیستم من هست :
    CPU: AMD Athlon 64 X2 DUAL Core 5200 GHZ
    RAM --> 2.00 GB
    VGA : n vidia G Force 8600 GT 256 Mb
    همه ی تنظیمات در بالاترین حد ممکن هست
    اهان ببخشید اخه انقدر تند تند همه پست می دن که ادم به صفحه های قبلی نمی رسه خوشا به حالت بازی تا اخرین قدرتش می بینی و بازی می کنی خیلی کامپیوتر خری داری برو حالشو ببر سوال اولم هیچی اما می خوام بدونم اول King زدی با نه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

کسانی که یک بازی ماشین رانی فانتزی مثل مست وانتد یا کربن رو دوست دارن دنبال این بازی نرن چون اصلا فانتزی نیست و همه چیز واقع گرایانه هست
    علت‌ اصلى اينكه خيلى‌ها از اين بازى خوششون نمى‌ياد همينه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

رم و cpu مشکلی نداره اما کارت گرافیک رو نمی دونم چون سری 7 g force یه جوریه بعضی مواقع خوب اجرا نمی کنه
    منم با geforce 7300 gt با cpu 3.2 و ram 1gb با حداکثر کیفیت دارم بازی می کنم و مشکلی ندارم به هیچ وجه

داره خودمونی میشه mohsendan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من عاشق تمامه NFS هستم از شماره یکش بازی کردم تا Carbon ولی فقت به خاطر آزلیه بازی مثل رانندگی خیابونی پلیسو و ....
    من هنوز نشده بخرم ولی واقا بازی شده مثل GT از این جور بازیایه مسخره که باید دوره پیست بچرخیم آره ؟؟
    وااااااااای خداااااا اگه اینجوری باشه خودمو میکشم خب چرااااااااااااااا احححححححح
    6 ماه که منتظرم دوباره EA خودشو رو NFS Prostreet نشون بده حالا اینجوری بشه خیلی بد میشه ؟؟
    منم موافقم
    چون ديگه اين سري هيجان قبل رو نداره . بازي خيلي ماست شده البته گرافيكش خوبه ولي حيف كه gameplay نداره

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آقا هركي زياد بازي كرده بگه مراحلش كمه يا زياد؟؟؟
    مراحل بعدي جزابيتش بيشتر ميشه يا نه؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

نيمشه فرمون ماشينارو تيز تر كرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •