تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 192 اولاول ... 195965666768697071727379119169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کاش بجای اینکه اینکه تعصبی بحث بشه ، یکی پیدا میشد و چند مدل از ال جی و سامسونگ و سونی رو کنار هم میزاشت و با هم مقایسه میکرد

2. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

من w800 دارم خیالتون راحت از ال جی uc850 و uf 7700 تصویرش کاملا برتره ولی سری js سامسونگ تصویر خوبی داره و قابل رقابت با سری
    W سونیه بدون تعصب!

4. 2 کاربر از m ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اوني كه اون داشت اصلي w800cبود خودش ميگفت من w805c را پيشنهاد نميكنم ولي اگه بخواي ميارم. بخاطر گيرندش و چيني بودنش. حالا اين مشاهدات من بود به خود فروشنده هم گفتم گفت همه ميان اينجا تست رنگ مشكي ميگيرن ميگن چه خوبه و ميخرن.ولي همون فيلمه توي صحنه هاي تاريكش چيزي قابل مشاهده نبود.
    یک ماه پیش سونی 55W800c با گارانتی بازرگانی ایران، قیمتش 5800 بود. الان قیمتش کاهش پیدا کرده و شده 4800 که به راحتی تصویرش با الجی و سامسونگ های هم قیمت رقابت میکنه. حالا فرض کنید همین تلویزیون رو بدون گارانتی و با قیمت 3500 بخرید؛ قطعا یک سرو گردن از هم قیمت هاش در برندهای دیگه سرتره.
    من تلویزیون خودم رو از جوانرود گرفتم، این تلویزیون کنار تلویزیون های الجی و سامسونگ هم قیمت روشن بود. من و شخصی که همراهم بود از این همه تفاوت و برتری در کیفیت تصویر سونی واقعا حظ کردیم...
    و واقعا پیشنهاد میکنم حتما روی اندروید بودن تلویزیون حساب باز کنید. خیلی کاربردی و به درد بخوره.
    من واقعا و کاملا از خریدم راضی هستم و هیچ تعصبی هم ندارم. یعنی اصلا برام برند مهم نیست و قبلا هم تلویزیون سامسونگ D7770 داشتم که یکی از برترین های 3 یا 4 سال پیش سامسونگ بود...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

6. 4 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

نه هنوز آپدیت نکرم
    چون گارانتی نداره میترسم دیگه تلویزیون قابل استفاده نباشه اگه وسط آپدیت مشکلی پیش بیاد
    نگران نباشید من تا به حال 3 بار آپدیت کردم، یک زمان که برق پایداره مثل صبح زود اینکار رو انجام بدید

البته من خودم طرفهای ظهر آپدیت کردم، الان هم پاییزه و مصرف برق پایینتره مگر اینکه شما در منطقه

گرمسیر باشید که هنوز کولرهای گازی فعال باشن وگرنه الان پایداری برق مناسبه. آپدیت کردن هم

ممکنه 1 ساعت طول بکشه.

8. این کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

کاش بجای اینکه اینکه تعصبی بحث بشه ، یکی پیدا میشد و چند مدل از ال جی و سامسونگ و سونی رو کنار هم میزاشت و با هم مقایسه میکرد
    این مقایسه قبلاً انجام شده، خیالتون از بابت کیفیت تصویر راحت باشه، کیفیت تصویر این تلویزیون

در مقایسه با مدلهای هم رده و هم قیمت، بالاتر هست. البته بعضی از مدلها CPU قویتری دارن

و سیستم عامل رو روانتر اجرا میکنن ولی از لحاظ تصویر به پای سونی نمیرسن.

10. 2 کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض

اوني كه اون داشت اصلي w800cبود خودش ميگفت من w805c را پيشنهاد نميكنم ولي اگه بخواي ميارم. بخاطر گيرندش و چيني بودنش. حالا اين مشاهدات من بود به خود فروشنده هم گفتم گفت همه ميان اينجا تست رنگ مشكي ميگيرن ميگن چه خوبه و ميخرن.ولي همون فيلمه توي صحنه هاي تاريكش چيزي قابل مشاهده نبود.
    اگه پست های قبلی رو ملاحظه کرده باشید من و چند نفر دیگه از دوستان در این مورد نظر دادیم

از جمله خود من که مدل W805C دارم و فکر میکردم ساخت مالزیه اما با راهنمایی یکی از بچه ها

در همین فروم متوجه شدم که ساخت اسلواکی هست و کیفیت تصویر و زاویه دید بسیار خوبی

داره که عکسهای نمونه رو هم قرار دادم و گیرنده ماه واره و شبکه دیجیتال تا الان برای من مشکلی

به وجود نیاورده، به غیر از مشکل به هم ریختگی و ویرایش کانالها، ولی اگه ساخت چین باشه

هیچ تضمینی برای کیفیت و اصالت وجود نداره و مقایسه اون با مدلهای سامسونگ صحیح نیست.

12. 3 کاربر از Cyberlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این مقایسه قبلاً انجام شده، خیالتون از بابت کیفیت تصویر راحت باشه، کیفیت تصویر این تلویزیون

در مقایسه با مدلهای هم رده و هم قیمت، بالاتر هست. البته بعضی از مدلها CPU قویتری دارن

و سیستم عامل رو روانتر اجرا میکنن ولی از لحاظ تصویر به پای سونی نمیرسن.
    البته پردازنده این تلویزیون ضعیف نیست، ولی خب سیستم عامل اندروید سنگینه و خب در عوض امکانات به مراتب بیشتری نسبت به وب او اس و تایزن و... داره.
    هر برنامه ای که روی گوشیتون نصب میشه رو می تونید روی تلویزیون نصب کنید، این عالی نیست؟

14. 4 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

هدفون بلوتوث NIA که الان به وفور در بازار پیدا میشه رو با w800 تست کردم ارتباط برقرار نشد البته از یه هدفون 40 تومنی انتظار بیش از این نداشتم ولی علت فنیش چی میتونه باشه ؟ بخاطر ورژن بلوتوث که نیست چون این هدفون تقریبا" با تمام گوشیهای موجود در بازار مرتبط میشه.

16. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آپدیت جدید w800c برای کشورهای هنگ کنگ و تایوان آمده و به احتمال زیاد برای آسیا پسفیک هم در چند روز آینده منتشر میشود .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ahmady; 27-10-2016 at 13:01.

18. 6 کاربر از ahmady بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

4

از دوستان کسی تجربه ای از X8000D داره؟
    مدل x8500 c بسیار عالیه مدل D جدیدتره ولی امتیازات کمتری از C گرفته
    در سایت RTINGS سایز43 این سری به عنوان بهترین 43 اینچ 2016 انتخاب شده است
    تو این سایت امتیا quality picture این tv
    7/5 اومده یعنی از w800 که 8 شده کیفیت تصویرش کمتره؟!
    X8000D از RTINGS.COM در مجموع نمره 7.6 گرفته است وW800 نمره 7
    دوستان امتیازهایی که سایت Rtings میده رو فقط باید با مدل های همون سال مقایسه کنید. چون معیارش هر سال تغییر میکنه.

مهمتر از همه واقعا مدلهایی که تو بازار امریکا ارائه میشه همونیه که تو بازار ایران وجود داره؟و واقعا rtings.com معتبرترین سایت تو این زمینه در جهانه؟ البته به نظر میاد معتبرترینه چون نتایج تستهاش همه با عدد و رقمه در حالیکه تو سایتهای دیگه مثلا cnet اینطوری نیست.و نتایج کلی بیان میشه.

سلام به همه هولو ها

عرض شود خدمت بزرگوارتون بنده x8000d رو دارم به آخرین ورژن اندروید ۶ آپدیت شده و Asphalt 8 و modern combat 5 هم روش نصبه و خداروشکر‌ طبق تعریف هایی که شده بود عالی هستش

به نظر بنده شما هم تهیه فرمایید که ارزش خرید رو داره

20. 2 کاربر از MehdiSAMSUNG1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •