تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 364 اولاول ... 195965666768697071727379119169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خواهش میکنم جواب بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خواهش میکنم جواب بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

زاویه دید عمودی الجی رو شنیدم اصلا خوب نیست. همینطوره؟
    به نظر من فعلا تو تلویزیون های 3بعدی باید تلویزیونی رو انتخاب کرد که در حالت 2بعدی تصویر بهتری داره چون 90% موارد از حالت 2بعدیش استفاده میشه.... برای مثال اگر تصویر 3بعدی lw57000 الجی بهتر از d6920 سامسونگ باشه ولی تصویر 2بعدی سامسونگه بهتر باشه صرفه با سامسونگ هست چون قیمتاشون هم تقریبا برابره...
    حالا دوستانی که امکان مقایسه این دو مدل رو دارن بهتر میتونن نظر بدن.... من خودمم هنوز بین این دو مدل مرددم...
    دوستان کارشناس کجان؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خواهش میکنم جواب بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به دوستان.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟خواهش میکنم کمک کنید.در ضمن تلویزیون رو اپدیت هم کردم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه boy_teh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

زاویه دید عمودی الجی رو شنیدم اصلا خوب نیست. همینطوره؟
    به نظر من فعلا تو تلویزیون های 3بعدی باید تلویزیونی رو انتخاب کرد که در حالت 2بعدی تصویر بهتری داره چون 90% موارد از حالت 2بعدیش استفاده میشه.... برای مثال اگر تصویر 3بعدی lw57000 الجی بهتر از d6920 سامسونگ باشه ولی تصویر 2بعدی سامسونگه بهتر باشه صرفه با سامسونگ هست چون قیمتاشون هم تقریبا برابره...
    حالا دوستانی که امکان مقایسه این دو مدل رو دارن بهتر میتونن نظر بدن.... من خودمم هنوز بین این دو مدل مرددم...
    منم شنیده بودم ولی الان خودم 42LW65100 دارم . روی میز به ارتفاع یک و نیم متری از زمین گذاشتمش و از هر زاویه ای میبینم . مثلا فیلم سه بعدی دراز کشم دیدم باهاش . تصویر درسته . تصویر دوبعدی ال جی با تنظیمات دستی واقعا عالی میشه . سامسونگ دوبعدیش خیلی خوبه . اما اگر خوب ال جی رو تنظیم کنی تصویرشو ، اصلا جلو سامسونگ کم نمیاره . خیالت راحت . قیمتهاشون هم برابر نیست . ال جی با کارت هدیه و اینا ارزونتر میفته .

منم تو همین موضوع گیر کردم.من میگم زیاد فیلم سه بعدی نمیبینم گه گاه تفننی.
    حالا نظر شما چیه؟کدوم کیفیت 2 بعدیش خوبه؟3 بعدی سامسونگ جالب هست؟
    دو بعدی سامسونگ خوبه . ولی حتی اگر یه بار هم بخوای سه بعدی رو چند نفره ببینی همین تعداد کم عینکهای سامی میزنه تو ذوقت . به نظر من ال جی چه از لحاظ کیفیت 3 بعدی و چه از لحاظ 2 بعدی در حالت بهتری نسبت به سامسونگ قرار داره و در مجموع کارامد تره .

سلام به دوستان.خواهش میکنم کمک کنید.من یه تلویزیون lw5700 گرفتم وقتی تبدیل دو بعدی به سه بعدی رو میزنم اصلا سه بعدی نشون نمیده.مشکل چیه؟در ضمن من تلویزیون اپدیت هم کردم.
    قرار نیست هر 2 بعدی که بذاری و تبدیلش کنی عین فیلمی که 3 بعدی ساخته شده پخش بشه که . شما تصاویر 2 بعدی با کیفیت بالا مثلا اچ دی یا فول اچ دی بذار و تبدیلش کن . اونوقت متوجه میشی تبدیل دو بعدی به 3 بعدی رو که به تصویر عمق میده . ضمنا 2 بعدی به 3 بعدی ال جی فعلا از سایر رقبا بهتر عمل کرده . اینارو من شخصا تست کردما .

سلام
    فکر مبکنم سامسونگ دو بعدیش بهتره چون بعضی از سایت ها نوشته بود به دلیل استفاده از فیلتر پالاریزه کیفیت الجی در تصاویر دو بعدی کم شده ولی باز هم از بچه هایی که الجی دارن بپرسید شاید این واقعیت نداشته باشه
    قضیه فیلتر پلاریزه و اینا چرته . سامسونگهای جدید به اصطلاح دارای پانل شفاف هستن (صفحشون شفافه مثل شیشه عکس و نور رو منعکس میکنه) به همین دلیل وقتی به تصاویر سامسونگ نگاه مسکنی حس میکنی تصویر شفافتری داره . اما ال جی ها به اصطلاح پانل مات هستند و نور و عکس رو زیاد منعکس نمیکنند .
    به همین خاط من بیشتر باهاشون حال میکنم چون سامسونگ که داشتم همش عکس و بازتاب نور لوستر میوفتاد تو تصویرش . اما ال جی کمتر بازتاب میده نورو . من که قبلا سامسونگ داشتم و به رنگ و روش عادت کرده بودم با خرید ال جی و دیدن تصویر 2 بعدیش (کانالهای دیجیتال خودمون) اولش خورد تو ذوقم . ولی در عرض یک هفته با دستکاری تنضیمات دستی به تصویر خوبی رسیدم که به نظرم خیلی طبیعیتر از تصویر سامی بود .
    میشه گفت سامی رنگ و روی بازتر و شفافتری داره (مصنوعی تر) ولی ال جی خود اون تصویر اصل رو با رنگ و روی دستکاری نشده میده (طبیعی تر) .
    ضمنا تنضیمات دستی تصویر ال جی خیلی کاملتر و پیچیده تر از منوی تنظیمات سامی هست .

7. 2 کاربر از boy_teh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

قرار نیست هر 2 بعدی که بذاری و تبدیلش کنی عین فیلمی که 3 بعدی ساخته شده پخش بشه که . شما تصاویر 2 بعدی با کیفیت بالا مثلا اچ دی یا فول اچ دی بذار و تبدیلش کن . اونوقت متوجه میشی تبدیل دو بعدی به 3 بعدی رو که به تصویر عمق میده . ضمنا 2 بعدی به 3 بعدی ال جی فعلا از سایر رقبا بهتر عمل کرده . اینارو من شخصا تست کردما .

اصلا سه بعدی نشون نمیده من بالاترین کیفیتم امتحان کردم.اصلا نشون نمیده.نمیدونم مشکل چیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام تلوزیون 60pz9500 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

سلام تلوزیون 47lw9800 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

سلام دو بعدی به 3 بعدی تکنولوژی اکتیو بهتر است یا تکنولوژی بسیو

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام کسی تلوزیون اکتیو 3 بعدی الجی دارد هنوز تداخل تصویر و برش دارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کسی نیست جوابمو بده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

فقط وقتی دو بعدی به سه بعدی رو میزنم فقط لبش سه بعدیه میخوام کل صفحه سه بعدی بشه چیکار کنم.وقتی میرم تو ی 3d option فقط سه گزینه داره که هیچکدوم ربطی به از بین بردن لبه سه بعدی نداره.کمک کنید خواهشا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •