تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 683 از 685 اولاول ... 183583633673679680681682683684685 آخرآخر
نمايش نتايج 6,821 به 6,830 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

رایتل هر وقت بی‌پول میشه محدودیت‌ها رو برمیداره تا ملت بیان و بسته بلندمدت بخرن
    بعد که اسبش از پل گذشت دوباره همه چی رو میبنده
    الان ایرانسل ۱۰۰ شرف داره به رایتل! حداقل تور روش کار میکنه
    با این کارا فقط اعتبار خودش رو نیست و نابود کرد

2. این کاربر از thelegend1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بعد از مدت ها سیم کارت رایتل که داشتم را روشن کردم اما بسیار پشیمان شدم.

متاسفانه اکثر قند شکن ها کار نمی کند یا اگر وصل شود سرعت بسیار بسیار پایین است
    جدای از این حتی در ارتباط با برنامه های داخلی مثل دیوار ، ایتا و ... گاهی شاهد قطع دسترسی و کندی سرعت بودم

واقعا زمانی رایتل در نظرم بهترین بود اما حقیقت الان فقط میتونم بگم مزخرف ترین سیم کارتی است که وجود داره حالا تا بعد ببینیم به چه صورت است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

جدای از این حتی در ارتباط با برنامه های داخلی مثل دیوار ، ایتا و ... گاهی شاهد قطع دسترسی و کندی سرعت بودم

واقعا زمانی رایتل در نظرم بهترین بود اما حقیقت الان فقط میتونم بگم مزخرف ترین سیم کارتی است که وجود داره حالا تا بعد ببینیم به چه صورت است
    مشکل نرم افزار و سایت داخلی با تعویض DNS حل میشه

5. این کاربر از rtmreza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

رایتل از وقتی بسته های نامحدود هفته ای را حذف کرد سیمکارتش انداختم کنار استفاده نمیکنم کلا هیچ خاصیتی دیگه نداره

7. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

رایتل از وقتی بسته های نامحدود هفته ای را حذف کرد سیمکارتش انداختم کنار استفاده نمیکنم کلا هیچ خاصیتی دیگه نداره
    الان صرفه با سامانتل هست هم بسته هاش ارزان هست هم آخر هفته جمعه بسته هاشو با ۴۰ درصد تخفیف میفروشه. و یک سری بسته ها رو به اندازه حجم بسته دو برابر نت میده

مثلا بسته یک ماهه ۱۰ گیگ رو میخرم ۳۰ تومن اما ۲۰ گیگ اینترنت میده . چک هم کردم در طول استفاده که دقیقا ۲۰ گیگ بین المللی هست تازه داخلی رو هم نیم بها حساب می‌کنه..

9. این کاربر از iran100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

الان صرفه با سامانتل هست هم بسته هاش ارزان هست هم آخر هفته جمعه بسته هاشو با ۴۰ درصد تخفیف میفروشه. و یک سری بسته ها رو به اندازه حجم بسته دو برابر نت میده

مثلا بسته یک ماهه ۱۰ گیگ رو میخرم ۳۰ تومن اما ۲۰ گیگ اینترنت میده . چک هم کردم در طول استفاده که دقیقا ۲۰ گیگ بین المللی هست تازه داخلی رو هم نیم بها حساب می‌کنه..
    سلام سامانتل فقط به خاطر همون تخفیف جمعه یه کم ارزش داره
    ضمنا برای نیم بها بودن اشتباه میکنی
    چون خیلی ها گزارش دادن نیم بها نداره
    حتی هب اپراتورش هم تماس گرفتن گفته نداره
    سامانتل مشکل DNS هم داره اگر خودت یک دی ان اس خاص بخوای استفاده کنی نت قطع میشه
    و البته سامانتل هم بر خلاف رایتل رو دکل ایرانسل دیگه نمیشه قفل کرد و مثل رایتل هم تجمیع نداره برای سرعت بیشتر
    Last edited by rtmreza; 23-09-2023 at 11:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه icao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من امروز تجربه جديدي با رايتل داشتم كه شايد براتون جالب باشه
    موضوع كار نكردن ...شكن ها روي رايتل كه داستاني قديميه و اين روز ها هم با توجه به محبوبيت اتصال با ssh ، از ديد عزيزان رايتل SSH مساوي هست با فيلترشكن

ولي من كه برنامه نويسم براي كار هام به SSH و FTP نياز حياتي دارم و متاسفانه اينها رو رايتل مشكل دارن

براي همين زنگ زدم به پشتيباني رايتل و مشكل رو گفتم
    بعد از كلي توضيح، كارشناس قبول كرد كه من مشكلم ----- شكن نيست و قطع و وصلي زياد سرعت كارم خيلي كم كرده

تهش گفتن مشكلم رو با جزئيات بيشتر به يه شماره اي ارسال كنم
    من هم "ســــــــــــــــاده !! " تمام مراحل مشكل اتصالم به سرور و پوش نشدن كد ها روي سرورم رو فيلم گرفتم و براشون فرستادم، بعد هم كارشناسشون زنگ زد و كلي تشكر كرد كه وقت گذاشتم و گفت حتما پيگيري ميكنه، شماره IP سرور هام رو هم پرسيد و من آي پي 3 تا سرورم رو بهش گفتم.
    بعد از دو روز به كلي ارتباطم از روي رايتل با سرور هام قطع شد، قبلش خيلي قطع و وصل ميشد ولي الان به كللللللللي قطع شد.
    يعني انگار سرور هام رو گذاشتن تو بلك ليست، جالبه كه يكي از سرور هام اصلا تو ايرانه!!

اينا پشتيبانيشونم ميگرده 4 تا سوراخ اگه باز مونده رو ببنده
    Last edited by icao; 26-09-2023 at 22:23.

12. 3 کاربر از icao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

و البته سامانتل هم بر خلاف رایتل رو دکل ایرانسل دیگه نمیشه قفل کرد و مثل رایتل هم تجمیع نداره برای سرعت بیشتر
    سلام
    نه ، با برنامه حساب کردم نیم بها رو لحاظ می‌کنه
    بسته 20گیگ 30 تومن در طول هفته قابل خریده
    کارشناسان مرکز تماس سامانتل کلا تعطیل هستند
    سیم کارت سامانتل در تهران استفاده میکنم روی شبکه رایتل ثبت میشه و تجمیع فرکانس هم دارم.
    با قند شکن های ارگو، فانوس ، مشکلی نداره راحت وصل میشه و سرعت و پینگ بسیار خوبه
    بیرون تهران هم راحت به همراه اول وصل میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من امروز تجربه جديدي با رايتل داشتم كه شايد براتون جالب باشه
    موضوع كار نكردن ...شكن ها روي رايتل كه داستاني قديميه و اين روز ها هم با توجه به محبوبيت اتصال با ssh ، از ديد عزيزان رايتل SSH مساوي هست با فيلترشكن

ولي من كه برنامه نويسم براي كار هام به SSH و FTP نياز حياتي دارم و متاسفانه اينها رو رايتل مشكل دارن

براي همين زنگ زدم به پشتيباني رايتل و مشكل رو گفتم
    بعد از كلي توضيح، كارشناس قبول كرد كه من مشكلم ----- شكن نيست و قطع و وصلي زياد سرعت كارم خيلي كم كرده

تهش گفتن مشكلم رو با جزئيات بيشتر به يه شماره اي ارسال كنم
    من هم "ســــــــــــــــاده !! " تمام مراحل مشكل اتصالم به سرور و پوش نشدن كد ها روي سرورم رو فيلم گرفتم و براشون فرستادم، بعد هم كارشناسشون زنگ زد و كلي تشكر كرد كه وقت گذاشتم و گفت حتما پيگيري ميكنه، شماره IP سرور هام رو هم پرسيد و من آي پي 3 تا سرورم رو بهش گفتم.
    بعد از دو روز به كلي ارتباطم از روي رايتل با سرور هام قطع شد، قبلش خيلي قطع و وصل ميشد ولي الان به كللللللللي قطع شد.
    يعني انگار سرور هام رو گذاشتن تو بلك ليست، جالبه كه يكي از سرور هام اصلا تو ايرانه!!

اينا پشتيبانيشونم ميگرده 4 تا سوراخ اگه باز مونده رو ببنده
    فکر نمیکنم ته داستان اینجوری بشه چند دقیقه اس دارم میخندم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سامانتل و شاتل موبایل محدودیتشون بیشتر از رایتله , مخصوصا شاتل که افتضاحه
    الان به نظرم ایرانسل خیلی بهتره بعد هم رایتل بعد بقیه ! از آخر هم همراه اول و شاتل موبایل رقابت دارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •