تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 577 اولاول ... 185864656667686970717278118168568 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض نگاهی به قابلیت های میمون شجاع

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

اینم طرح جدید روی جلد سی دی های اوبونتو

Last edited by sudotux; 16-10-2007 at 21:34.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض محصولات تبلیغاتی اوبونتو با لوگو اوبونتو

کد:

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فناوری Power consumption : با استفاده از این قابلیت که برای آن دسته از کسانی که نوت بوک دارند بسیار مفید هست اوبونتو می تونه سیستم رو طوری تنظیم کنه که CPU به میزان کمتری استفاده بشه تا مصرف برق آن پایین بیاد که نتیجه آن عمر بیشتر باتری و سیستم و خنک شدن آن هست.
    خیلی خوشحالم که در ورژن جدید اوبونتو به این مورد رسیدگی شده , چون واقعا مصرف بالایی داشت و باتری خیلی سریع تموم میشد .

نوشتن بر روی درایوهای NTFS : نسخه قبلی اوبونتو بطور خودکار درایو های با فرمت NTFS را شناسایی و به شما نشون می داد. در این نسخه قابلیت ذخیره اطلاعات نیز بصورت خودکار و بدون نیاز به نصب برنامه ای خاص به این نسخه اضافه شده.
    امیدوارم بشه توی درایو های NTFS پرمیژن Wirte و Modify داشت .چون توی این نسخه فقط دسترسی Read داریم به درایو های NTFS .

و در کل واقعا میشه فهمید که دارن به نیاز ها و مشکلات کاربرا تو نسخه های قبل به خوبی رسیدگی می کنن . این یعنی ساپورت خوب و مطمنا باعث افزوده شدن به کاربرانش میشه .

Hossein-mec عزیز ازت ممنونم .

تا بعد ...

پروفشنال Inkareeeeeeeeee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    دانمارك

2

دوست عزیز چه طور کامپیوتر خاموش نمی شه منظورم اینه که در چه زمانی متوقف می شه! می توونید اطلاعات کاملتری بدید؟
    درود بر شما ...
    دوست من همونجوری که نوشتم وقتی که کامپوتر رو خاموش میکنم (Shut Down) خط Progress Bar تا آخرش Unload میشه بطوری که کل صفحه سیاهه و خط خالی پروگرس بار معلومه ... بعدش هم همینجوری میمونه و هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته ... اونوقت مجبور میشم که با کلید کیس کامپیوتر اونو خاموش کنم

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

درود بر شما ...
    دوست من همونجوری که نوشتم وقتی که کامپوتر رو خاموش میکنم (Shut Down) خط Progress Bar تا آخرش Unload میشه بطوری که کل صفحه سیاهه و خط خالی پروگرس بار معلومه ... بعدش هم همینجوری میمونه و هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته ... اونوقت مجبور میشم که با کلید کیس کامپیوتر اونو خاموش کنم
    منم هنگام ریست کردن لپ تاپم دقیقا همین مشکل شما رو دارم. امیدوارم در نسخه 7.10 این مشکل برطرف شده باشه.

داره خودمونی میشه happyhome82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    under the sea

پيش فرض

واو چقدر طرفدار ubunutu

من هم کنار xp دارمش.
    فقط یه سوال از کسانی که تونستن اون نسخه ارجینال رو تهیه کنن.من یکبار خواستم سفارش بدم ولی نتونستم .
    hossien_mec جان شما گرفتید؟ میشه لینکه سفارش رو مرحمت کنید؟

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

درود بر شما ...
    منم هنگام ریست کردن لپ تاپم دقیقا همین مشکل شما رو دارم. امیدوارم در نسخه 7.10 این مشکل برطرف شده باشه.
    این مشکل مربوط می شه به اینکه سیستم شما هماهنگی لازم رو برای قطع نیرو نداره، مشکل سیستم هم نیست، راه حل زیر شاید کار کنه شاید هم نه ولی امتحانش ضرر نداره اگر کار کرد که خوب مشکل حله اگر نه بگید تا یک راه حل دیگه براش پیدا کنیم.
    ابتدا با دستور زیر فایل modules رو باز کنید.
    کد:
    خط زیر رو به فایل باز شده اضافه کنید:
    کد:
    و فایل رو دخیره کنید و ریستارت کنید، با مشکل حل بشه.
    موفق باشید.

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

و در کل واقعا میشه فهمید که دارن به نیاز ها و مشکلات کاربرا تو نسخه های قبل به خوبی رسیدگی می کنن . این یعنی ساپورت خوب و مطمنا باعث افزوده شدن به کاربرانش میشه .
    اینها مشکلات نیستند دوست من، توجه دارید که در ویندوز مثلا محبوب، شما حتی توانایی خواندن فرمتهای لینوکس یا مک رو ندارید! در حالی که در لینوکس خواندن و نوشتن روی فرمتهای ویندوز هست، و این نیاز نیست چون شما اگر از تفکر مایکروسافت پیروی کنید، ؛چون ویندوز دارید دیگه به سیستم دیگه ای نیاز نیست و چون سیستم دیگه ای نیاز نیست توانایی خواندن فرمت اوون سیستم ها هم نیاز نیست؛ ولی لینوکس این رو نمی گه!
    در مورد بهینه کردن مصرف باتری هم در سیستمهای قبلی نیز این مورد بود ولی متاسفانه اکثر مواقع بدلیل عدم هماهنگی این مورد فعالیت نمی کرد، ولی من با نسخه ی لایو ۷.۱۰ امتحان کردم اولین پیام بعد از روشن شدن این بود! باتری شما خراب شده برای تعویض اقدام کنید + یک لینک هم از سایت HP داده بود که مربوط به باتری لپ تاپم بود!
    در کل لینوکس همواره rocks
    Last edited by taia; 17-10-2007 at 06:40.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

این مشکل مربوط می شه به اینکه سیستم شما هماهنگی لازم رو برای قطع نیرو نداره، مشکل سیستم هم نیست، راه حل زیر شاید کار کنه شاید هم نه ولی امتحانش ضرر نداره اگر کار کرد که خوب مشکل حله اگر نه بگید تا یک راه حل دیگه براش پیدا کنیم.
    ابتدا با دستور زیر فایل modules رو باز کنید.
    کد:
    خط زیر رو به فایل باز شده اضافه کنید:
    کد:
    و فایل رو دخیره کنید و ریستارت کنید، با مشکل حل بشه.
    موفق باشید.
    taia جان دمت گرم , گل کاشتی مشکل حل شد. من خیلی وقت بود این مشکل رو داشتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •