تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 239 اولاول ... 185864656667686970717278118168 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 2390

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه kazme_gheyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

خیر ارشیو کاملا سالم هست اصلا پسورد هم داره! باید اکسترکنت کنی واسکن کنی منم اکسترکت کردم بدون ارور اکسترکت شد
    منم اکسترکت کردم و اسکن کردم اگر به عکس دوستمون نگاه کنید میبینید که یه پوشه هست نه یه یه فایل ارشیو!!
    تا الان انتی ویرس من کسپرسکای 6237 تا رو شناخته نتیجه کل اسکن هم تویه تاپیک ویروس هست!
    راستی لینک وی بی 100 رو فراموش کردی مرسی

راستی گزینه تست فایل هم6446 تا هست که اواست 4000 تا شناخته

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من مخلصتم اقا
    پس به نظر شما اواست که رتبه 1200 رو داره بیشتر یوزر داره یا انتی یا ای وی جی؟ که رتبه 300 رو داره؟
    عزیز من مخلصتم خب مگر دیتا بیس انتی ویروس اواست از رپید شر دانلود میشه؟ خیررررررررررررررررررررررر رررر
    بلکه از سرور اواست.کام هست که همون که انتی ویروس وصل میشه از یه ای پی نشون دهنده چی هست؟ سرزدن به سایت!! اینم بدون!
    یعنی من نوعی چیکار دارم که به سایت ای وی جی سر بزنم هر روز تا بشه رتبه 300؟ کار ندارم که ! انتی ویروسم به سرورش وصل میشه و اینم به منزله بازدیده راست من لینک وی بی 100 رو هم میخواستم بی زحمت ممنون
    اولين بار هستش كه در كل دنياي اينترنت ميبينم كه كسي بر اساس نتيابج Alexa اعلام ميكنه كه بالاترين User براي كدوم نرمافزار هستش.

اگه اينجوري باشه اينهمه شركتهاي آماري بزرگ مثل NPD و GFK كلا كارشونو تعطيل ميكردن و نتايج خودشونو براساس اطلاعات Alexa ارايه ميدادن ديگه !

دوست عزيز شما اول برو ببين سايت Alexa چه جوري كار ميكنه ، بعد بيا اين ادعاهاي عجيب رو بكن.

اينو بخون :

Alexa computes traffic rankings by analyzing the Web usage of millions of Alexa Toolbar users and data obtained from other
    مردم ميان و Alexa Toolbar رو روي مرورگرشون نصب ميكنن. بعد هربار كه يه سايت رو باز ميكنن ، Alexa اون سايت رو به سرور Alexa ميفرسته .

بنابر اين Alexa براساس اطلاعات مرورگر شما به روز ميشه و هيچ ارتباطي تعداد يوزرهاي يك آنتي ويروس و آپديتهايي كه ميگيره ، نداره.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ====
    همچنان معتبرترين تحقيق در اين زمينه نشون ميده كه Avast داراي بالاترين User در دنياست.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

اولين بار هستش كه در كل دنياي اينترنت ميبينم كه كسي بر اساس نتيابج Alexa اعلام ميكنه كه بالاترين User براي كدوم نرمافزار هستش.

اگه اينجوري باشه اينهمه شركتهاي آماري بزرگ مثل NPD و GFK كلا كارشونو تعطيل ميكردن و نتايج خودشونو براساس اطلاعات Alexa ارايه ميدادن ديگه !

دوست عزيز شما اول برو ببين سايت Alexa چه جوري كار ميكنه ، بعد بيا اين ادعاهاي عجيب رو بكن.

اينو بخون :

مردم ميان و Alexa Toolbar رو روي مرورگرشون نصب ميكنن. بعد هربار كه يه سايت رو باز ميكنن ، Alexa اون سايت رو به سرور Alexa ميفرسته .

بنابر اين Alexa براساس اطلاعات مرورگر شما به روز ميشه و هيچ ارتباطي تعداد يوزرهاي يك آنتي ويروس و آپديتهايي كه ميگيره ، نداره.

کد:
    ====
    همچنان معتبرترين تحقيق در اين زمينه نشون ميده كه Avast داراي بالاترين User در دنياست.
    اقا شما درست میگی
    من میگم لینک وی بی 100 رو بده نمیدی بگو نمیدم!
    هر طور بخوای حساب کنی اواست چنگی به دل نمیزنه! در باره ریپیر سالیتی چی میگید؟

کسی ادعای عجیبی نمیکنه! شما لینک وی بی 100 رو نمیدی که فقط عکس میزاری! این عجیبتره!
    بله الکسا برای سایت ها هست! ولی همونم نشون میده که سایت avg بیشتر بازدید کننده داره تا اواست!
    قربون دستت لینک وی بی 100 رو بده ممنون میشم توضیحات شما رو هم خیلی نیازی ندارم

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیر ارشیو کاملا سالم هست اصلا پسورد هم داره! باید اکسترکنت کنی واسکن کنی منم اکسترکت کردم بدون ارور اکسترکت شد
    منم اکسترکت کردم و اسکن کردم اگر به عکس دوستمون نگاه کنید میبینید که یه پوشه هست نه یه یه فایل ارشیو!!
    تا الان انتی ویرس من کسپرسکای 6237 تا رو شناخته نتیجه کل اسکن هم تویه تاپیک ویروس هست!
    راستی لینک وی بی 100 رو فراموش کردی مرسی

راستی گزینه تست فایل هم6446 تا هست که اواست 4000 تا شناخته
    اين فايل خرابه. دليل ميخواين ؟!

به عكسهاي زير نگاه كنيد. هر آنتي ويروسي تعداد كل فايلها رو يه چيزي زده.

كسپر ميگه كه تعداد فايلها 6678 فايل هستش.

کد:
    ===========
    Avast ميگه تعداد كل فايلها 6446 هستش.

کد:
    ====
    Avira هم كه توي سيستم شركت ما نصبه داره ميگه تعداد فايلها 6417 هستش.

اينهمه تناقضي كه در تعداد فايلها وجود داره ، نشون دهنده اين هستش كه اين فايل خراب هستش.

دقت داشته باشيد كه 2 تا عكس اول براي كامپيوتر بچه هاي ديگه انجمن هستش.. در هر كامپوتري و با هر آنتي ويروسي تعداد كل فايلها يه چيز نشون ميده. اين .كاملا نشون دهنده خراب بودن اين فايل هستش.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

راستی شما به این سایت مراجعه کنید:
    کد:
    خب.
    بعد به سایت اواست کسپرسکی و ای وی جی و اویرا .و ....
    هم مراجعه کنید تویه همشون ارم اون سایت رو میبینید!!
    نتیجه چیه؟ یعنی همه سایت های انتی ویروس و کمپانی عای سازنده انتی ویروس این تست ها رو قبول دارن! درسته؟ بگو نه
    اخه میگی
    ولی همشون قبول دارن همه سایت های معتبر انتی ویروس حالا شما قبول نداری مسئله خودتونه
    سوال من اینه
    چرا اواست هیچ وقت رتبه خوبی تویه این تست ها که مربوط به این کمپانی هست نداشته!

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اقا شما درست میگی
    هر طور بخوای حساب کنی اواست چنگی به دل نمیزنه! در باره ریپیر سالیتی چی میگید؟
    خب ، شما اول يه معذرت به بچه هاي اين تاپيك بدهكاري كه اطلاعات غلط رو ميزاري. وقتي هنوز در مورد كاركرد سايت Alexa خبر نداري ، مياي و اطلاعات نادرست رو نشر ميدي.

اگه فقط يه ذره با اينترنت آشنايي داشته باشيد ميتونيد با جستجوي عبارت VB100 تو گوگل به سايت VB100 برسيد.

اينم لينك آخرين نتايج VB100:

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

اين فايل خرابه. دليل ميخواين ؟!

به عكسهاي زير نگاه كنيد. هر آنتي ويروسي تعداد كل فايلها رو يه چيزي زده.

كسپر ميگه كه تعداد فايلها 6678 فايل هستش.

کد:
    ===========
    Avast ميگه تعداد كل فايلها 6446 هستش.

کد:
    ====
    Avira هم كه توي سيستم شركت ما نصبه داره ميگه تعداد فايلها 6417 هستش.

اينهمه تناقضي كه در تعداد فايلها وجود داره ، نشون دهنده اين هستش كه اين فايل خراب هستش.

دقت داشته باشيد كه 2 تا عكس اول براي كامپيوتر بچه هاي ديگه انجمن هستش.. در هر كامپوتري و با هر آنتي ويروسي تعداد كل فايلها يه چيز نشون ميده. اين .كاملا نشون دهنده خراب بودن اين فايل هستش.

اقا دمت گرم مشخصه خیلی توپی
    برادر شما یه فایل رو اکسترکت کن که 8 تا ویروس توش باشه! با انتی ویروسای مختلف تست کن
    یکیش میگه 20 تا یکیش مگه 13 تا و ...
    چرا؟؟؟
    علت داره .

یه فایل بود نوشته بود 100 ویروس برای تست ! 100 تا هم بود اگه میشمردیش نود 32 میگفت 137 تا
    کسپر میگفت 122 و ....
    علت داره .

خب ، شما اول يه معذرت به بچه هاي اين تاپيك بدهكاري كه اطلاعات غلط رو ميزاري. وقتي هنوز در مورد كاركرد سايت Alexa خبر نداري ، مياي و اطلاعات نادرست رو نشر ميدي.

اگه فقط يه ذره با اينترنت آشنايي داشته باشيد ميتونيد با جستجوي عبارت VB100 تو گوگل به سايت VB100 برسيد.

کد:
    اقا من از همه معذرت میخوام
    با اینترنت؟ باشه اقا من اشنا نیستم همین هم که شما شنایی و تویه اداره هستی و یه فایل تویه درایو e ـون هست و نوشته تودی!!
    یعنی با اینترنت مفت خدا به همه اطا کنه هر چی میخوای میتونی دانلود کنی با سرعت توپه برای ما بسه
    همین که فقط صبح ها هستی تا ظهر که اداره هستی و شبا!! کم پیدایی نشون دهنده اشنایی با اینترنت هست!
    من خودم سایت وی بی 100 رو بلدم نمیخواد که یادم بدید لینک تست میخواستم لینک تستی که شما گزاشتی! ! اونو نونستم ببینم!

کد:
    با اینترنت؟ باشه اقا من اشنا نیستم همین هم که شما اشنایی و تویه اداره هستی و یه فایل تویه درایو e ـون هست و نوشته تودی!!
    یعنی با اینترنت مفت خدا به همه اطا کنه هر چی میخوای میتونی دانلود کنی با سرعت توپه برای ما بسه
    همین که فقط صبح ها هستی تا ظهر که اداره هستی و شبا!! کم پیدایی نشون دهنده اشنایی با اینترنت هست!
    من خودم سایت وی بی 100 رو بلدم نمیخواد که یادم بدید لینک تست میخواستم لینک تستی که شما گزاشتی! ! اونو نونستم ببینم!

کد:
    با اینترنت؟ باشه اقا من اشنا نیستم همین هم که شما اشنایی و تویه اداره هستی و یه فایل تویه درایو e ـون هست و نوشته تودی!!

اینم لینک 130 میلیون یوزر اواست که شما از بلاگ اواست گزاشتی من از خود سایتش میزارم ::
    کد:

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

راستی شما به این سایت مراجعه کنید:
    کد:
    خب.
    بعد به سایت اواست کسپرسکی و ای وی جی و اویرا .و ....
    هم مراجعه کنید تویه همشون ارم اون سایت رو میبینید!!
    نتیجه چیه؟ یعنی همه سایت های انتی ویروس و کمپانی عای سازنده انتی ویروس این تست ها رو قبول دارن! درسته؟ بگو نه
    اخه میگی
    ولی همشون قبول دارن همه سایت های معتبر انتی ویروس حالا شما قبول نداری مسئله خودتونه
    سوال من اینه
    چرا اواست هیچ وقت رتبه خوبی تویه این تست ها که مربوط به این کمپانی هست نداشته!

شما كاملا معلومه كه تازه كاريد و با سايتهاي تست آنتي ويروس اصلا آشنا نيستيد.

نتايج Avast در سايت Av-Comparatives در بسياري از موراد بالاتر از آنتي ويروسهاي پولي مثل Kaspersky بوده.

در آخرين تست On-Demand Access آنتي ويروس Avast در مقام بالاتر از Kaspersky قرار گرفته.
    کد:
    در آخرين تست Performance تست آنتي ويروس Avast در مقام بالاتر از Kaspersky قرار گرفته.

کد:
    اه . اه. ..... اين چه وضعيه. چرا شما اينقدر اطلاعاتتون پايينه. خسته ميكنيد آدم رو
    يعني شما هنوز نميدونيد كه براي ديدن نتيج VB100 بايد توي سايتشون عضو بشيد !!!

اینم لینک 130 میلیون یوزر اواست که شما از بلاگ اواست گزاشتی من از خود سایتش میزارم ::
    کد:
    من خودم توي همون پست آدرس رو گذاشته بودم. بريد ببينيد.

کد:
    Last edited by outpost; 19-09-2010 at 13:24.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نا معلوم!

پيش فرض

اه . اه. ..... اين چه وضعيه. چرا شما اينقدر اطلاعاتتون پايينه. خسته ميكنيد آدم رو
    يعني شما هنوز نميدونيد كه براي ديدن نتيج VB100 بايد توي سايتشون عضو بشيد !!!
    شما بچه کجا هستین اینقدر زرنگی میدونی باید عضو شی؟؟ باورم نمیشه یعنی میدونستی باید عضو شی؟
    نظرتون درباره این چیه؟:
    کد:
    اهافهمیدم یعنی اواست فقط دیتا بیسی هست و هوش مصنوعی و.. هیچی
    نظرتون درباره تست داینامیک چیه؟ تست کلی؟:
    کد:
    همچنین ریموال تست:
    کد:
    و..
    اقا از دید شما فقط اواست.

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان با هم دعوا نكنيد اول بايد به دوست خوبم out post بگم اگه فايل ها رو اكستراكت نميكردم نه تنها آواست بلكه هيچ آنتي ويروس ديگه اي هم نميتونست يه فايل rar رو با پسورد اسكن كنه
    در مورد خرابي آرشيو بايد بگم در خراب بودنش شكي نيست چون با برنامه 7zip هم تعدادي از فايل ها extract نميشه ولي اون تعداد فايلي كه avast اسكن كرده كاملا درست هست چون وقتي همه فايل ها رو select ميكنم خود ويندوز مي نويسه 6446 item selected
    پس نتيجه ميگيريم avast در شناسايي 1551 فايل ديگه ناتوان است
    مساله بعدي كه ضعف avast رو نشون ميده عدم توانايي در clean كردن فايل ها است كه حتي nod32 هم اين قابليت رو داره و كاملا هم درست كار ميكنه
    ولي در كل به دليل اينترنت آشغالي كه داريم فعلا بايد يا از avast يا از nod استفاده كنيم كه من ترجيح ميدم از avast استفاده كنم
    kasper هم كه روي ابر رايانه بريزي سرعتش رو 1000 برابر كاهش ميده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •