تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 73 اولاول ... 1858646566676869707172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 726

نام تاپيک: آموزش و بحث درباره اورکلاک کارتهای گرافیک - نسخه دوم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به 82 درجه میرسه و اگه 25 دقیقه بزارمش تا 90 درجه هم میره . من خودم قبلا تا 650 و 450 هم بردم و تست گرفتم . هیچ مشکلی پیش نیومد ولی دما تا 85 رفت البته تو 10 دقیقه
    دیگه در لود از 90 بیشتر نشه مشکلی نداره تا جایی میتونید ادامه بدین که دما مشکلی نداشته باشه اگه علائمی مثل فریز شدن یا خرابی در تصویر یا قاطی شدن رنگ ها را داشتین این یعنی ناپایداری که در این مواقع باید ولتاژ بدین که من زیاد توصیه نمیکنم بهتره در همون حالت بدون اعمال ولتاژ استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دیگه در لود از 90 بیشتر نشه مشکلی نداره تا جایی میتونید ادامه بدین که دما مشکلی نداشته باشه اگه علائمی مثل فریز شدن یا خرابی در تصویر یا قاطی شدن رنگ ها را داشتین این یعنی ناپایداری که در این مواقع باید ولتاژ بدین که من زیاد توصیه نمیکنم بهتره در همون حالت بدون اعمال ولتاژ استفاده کنید
    یعنی اگه من تست پایداری رو به مدت 10 دقیقه اجرا کنم و دما از 90 باالا نره و تصویر مشکل پیدا نکنه یعنی کارت گرافیک من پایداره . بعد چرا با وجود افزایش 120 مگاهرتزی همباز تغییر زیادی اتفاق نمی افته

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی اگه من تست پایداری رو به مدت 10 دقیقه اجرا کنم و دما از 90 باالا نره و تصویر مشکل پیدا نکنه یعنی کارت گرافیک من پایداره . بعد چرا با وجود افزایش 120 مگاهرتزی همباز تغییر زیادی اتفاق نمی افته
    با اورکلاک کارتتون که 10 فریم در بازی نمیتونید افزایش داشته باشین خیلی افزایش پیدا کنه 3 الی 4 فریم است البته اینم باز بستگی به خود بازی هم که میکنید داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام من قبلا 9600 خودم را هم با نرم افزار ریوا تیونر و هم انویدیا بایوس ادیتور اورکلاک کردم ولی توی تستهای فریم گیری زیاد به چشم نمیاد و به نظرم اورکلاک برای کارت گرافیک مقرون به صرفه نیست

داره خودمونی میشه vamper65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام

من كارت گرافيك و رم و .... را اوركلاك كردم ولي وقتي كامپيوتر رو روشن ميكردم بعد چند ثانيه هنگ ميكرد من از طريق safe mode رفتم و برنامه اوركلاك رو پاك كردم حالا سوال من

اينه كه اگر برنامه اوركلاك رو پاك كنم تنظيمات به همان تنظيمات پيش فرض برميگرده ؟؟؟

با تشكر
    Last edited by vamper65; 22-12-2013 at 21:04.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

باسلام ببخشید گرافیکhd5450 2gb تاچقدراوورمیشه بنظرشماایافن میتونم روش وصل کنم چون میدونم ای کارت گرافیک ارزش این کارونداره ولی میخوام بدونم واین کاروانجام بدم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باسلام ببخشید گرافیکhd5450 2gb تاچقدراوورمیشه بنظرشماایافن میتونم روش وصل کنم چون میدونم ای کارت گرافیک ارزش این کارونداره ولی میخوام بدونم واین کاروانجام بدم
    این گرافیک کارایی پایینی داره فکر نکنم با اورکلاک آنچنان تغییری داشت

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

گرافیک9400gt 1024چقدراوورکلاک میشه ممنون میشم اگه بگید روی مادربردasrokn68

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.من یک کامپیوتر بدون کیس (ال این وان) تازه خریدم.که کارت گرافیکش هم اینتل و هم جی فورس 605 هست.جی فورس 605 من فرکانسه هسته و رمش به ترتیب 523 و 700 مگاهرتز میباشد من با نرم افزار msi afterburner فرکانسه هسته رو تا 680 و فرکانسه رم رو هم تا 800 بالا بردم و تست گرفتم که هم سرعتم خیلی بهتر شد و هم مشکلی در تصویر و ... نداشتم.
    من نمیخوام دست به ولتاژ بزنم مخصوصا اینکه این کامپیوتر رو حدوده سه میلون خریدم و ....
    از طرفی این نرم افزار msi afterburner اجازه نمیده من کلاک هسته رو از 680 بالاتر ببرم و از طرفی هم نرم افزار EVGA برام خوب کار نکرد یعنی وقتی با EVGA فرکانسه هسته کارت گرافیک رو تغییر میدم یهو مصرف سی پی یو میره بالا و انگار باهش سازگار نیست.
    حالا میخواستم بپرسم اول اینکه تا چه حدودی فکر میکنید من بتونم کلاکه هسته رو بالا ببرم و با چه نرم افزاری؟با تشکر.
    یک چیزه دیگه من میتونم کاری کنم که قدت کارت گرافیک داخل سی پی یو که فکر کنم اینتل 2500 باشه با جی فورس 605 جمع بشه و تو بازیها از هر جمع قدرت هر دو استفاده بشه؟
    Last edited by masoud20; 01-12-2013 at 20:34.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

گرافیک9400gt 1024چقدراوورکلاک میشه ممنون میشم اگه بگید روی مادربردasrokn68
    بستگی به پاور و شرایط دمایی گرافیک داره همچنین این گرافیک ضعیفه فکر نکنم با اورکلاک تاثیر چشمگیری در کارایی اش داشته باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •