تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 678 از 685 اولاول ... 178578628668674675676677678679680681682 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,771 به 6,780 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان من تهران هستم اشتراک سالانه همراه اول من داره تموم میشه دیدم رایتل سالانه داره می خواستم بدونم بهترین راه تست اینترنت رایتل چیه؟ سیم اعتباری یا دائمی بگیرم و داخل تهران هستم همیشه آنتن دهی موردی نداره ؟ کلا فقط برای اینترنت سیم اعتباری و دائمی تفاوتی دارن ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام دوستان من تهران هستم اشتراک سالانه همراه اول من داره تموم میشه دیدم رایتل سالانه داره می خواستم بدونم بهترین راه تست اینترنت رایتل چیه؟ سیم اعتباری یا دائمی بگیرم و داخل تهران هستم همیشه آنتن دهی موردی نداره ؟ کلا فقط برای اینترنت سیم اعتباری و دائمی تفاوتی دارن ؟
    فرقی نداره

در مورد انتن دهی هم غمتون نباشه چون جاهایی ک مثل خونه ما ک بار ترافیکی زیاده اجازه دسترسی رو همون شبکه همراه رو میده ک خیلی بهتره نسبت به اون رایتل

باید برای شما هم بده

3. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام

چه قندشکنی با رایتل جواب میده؟
    هات اسپات دارم ولی فقط رو مخابرات جواب میده ولی با رایتل 50درصد تایم اوته. قابل استفاده نیست.

دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم. کارم گیره.
    vless
    vmess

عالی جوابگو ان

اگر نیاز به سرور داری پیام بده به ایدی من pit_alchol

(((سروررررر نیاز به دونیت داره مفتی نداریم مبلغ هم عشق خودتونه چون واقعا شرایط سخته تو ایران هرچقد هرکی در توانشه میتونه کمک کنه بیاد آدرس ولت بدم تتر بزنه تو جیب منم نمیره
    تو جیب ی بنده خدایی میره ک واقعا زحمت کشیده برای سرویس اپ تایمش و کلا داره مانیتور میکنه )))))

خودم رو رایتل تست کردم عالی جواب میده همیشه هم پینگ زیر هزار داده
    روی نت ایرانسل و همه جوابگوعه

هرکسی واقعا اگر در توانش هست دونیت میکنه بگه بهش سرویس میدم
    Last edited by MMDFullHD; 07-03-2023 at 11:52.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

داخل سایت رایتل مصرف آزاد اینترنت رو زده گیگابایتی 4000 تومن. این درسته ؟ یعنی مثلا بسته 2 گیگ 1ماهه 13500 تومنه... من بدون بسته آزاد دو گیگ مصرف کنم میشه 8 هزار تومن ؟ پشتیبانی هم تایید کرد. دوستان تجربه دارن چطور همچین چیزی میشه تعرفه اینترنت آزاد همراه اول نجومی هست حساب کردم، رایتل اگه این باشه برای مصرف کم خیلی خوبه ممنون میشم تجربه دارید به اشتراک بزارید مرسی
    Last edited by blackbird; 15-03-2023 at 15:34.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

داخل سایت رایتل مصرف آزاد اینترنت رو زده گیگابایتی 4000 تومن. این درسته ؟ یعنی مثلا بسته 2 گیگ 1ماهه 13500 تومنه... من بدون بسته آزاد دو گیگ مصرف کنم میشه 8 هزار تومن ؟ پشتیبانی هم تایید کرد. دوستان تجربه دارن چطور همچین چیزی میشه تعرفه اینترنت آزاد همراه اول نجومی هست حساب کردم، رایتل اگه این باشه برای مصرف کم خیلی خوبه ممنون میشم تجربه دارید به اشتراک بزارید مرسی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• تعرفه اینترنت آزاد در استان های زنجان، کهکیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی 50000 ريال و در استان های بوشهر، ایلام و خراسان جنوبی 60000 ريال محاسبه می شود.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

• تعرفه اینترنت آزاد در استان های زنجان، کهکیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی 50000 ريال و در استان های بوشهر، ایلام و خراسان جنوبی 60000 ريال محاسبه می شود.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

همین لینک شما رو من میرم برای من میزنه 40.000 ریال هم هم دایمی هم اعتباری چیزی از استان نگفته و همون 5 یا 6 تومن هم باز از بسته ارزونتر نیست ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نکته جالبش اینه هر یه گیگ ازاد زده 4 هزارتومن اما بسته یک گیگی را زده 6200 تومن

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نکته جالبش اینه هر یه گیگ ازاد زده 4 هزارتومن اما بسته یک گیگی را زده 6200 تومن
    من همین رو به پشتیبانی گفتم میگه شاید یکی 200 گیگ لازم داشته باشه !!! یعنی چی دقیقا حرفش ؟ خوب من میگم چرا رو رایتل کسی بسته بخره گرون تر پول بده چیکار به حجم بالا دارم اونم مگه بسته ای داره که رو حجم بالا از تعرفه آزاد کمتر بشه ؟ دوستان کسی استفاده کرده تعرفه آزاد رو ؟ همین قیمت حساب میشه ؟

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پرسنلشون کلا ادم نیستند! مخصوصا از نظر جاسوسی کاربرها و فیلتر کردن پورتها و هاستها و وبسایتهای که استفاده میکنند

بنسبت دیگر اوپراتورها بسیار بسته های متنوع و با حجم بالاتر و حتی قیمت بصرفه تری بشما میدهند!

بعضی از سایتها با نت داغان همراه اول باز میشوند ولی با رایتل خیر
    امکان متصل شدن به بعضی سرورهای بازیهای انلاین با همراه اول معمولا سختتر است تا رایتل کلا اوپراتورهای ایرانی نت باکیفیت عالی و بدون نوسانی ندارند

فقط میتوانید به 3G و یک باند 4G متصل بشود(برخلاف دیگر اوپراتورها که دوباند دارند)

اگر این اوپراتور روی خرید پهنای باند بیشتر و بالا بردن تعداد سکتورها و انتهای دکلها که باعث افزایش کیفیت اتصال کاربرها میشود و بعد راه اندازی سرویس 5G سرمایه گزاری بکند در اینده میتواند جزو بهترینها حتی برای جمعیت زیاد گیمرها باشد!

این شرکتهای ایرانی ترس عجیبی برای سرمایه گزاری دارند! متاسفانه حتی عرضه جذب سرمایه گزار مخصوصا خارجی هم ندارند!

Last edited by NinjaLord; 24-03-2023 at 23:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •