تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 672 از 773 اولاول ... 172572622662668669670671672673674675676682722772 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,711 به 6,720 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوست عزیز بهتره سمت سامسونگ نری چون اصولا دیگه TV نیستن و بیشتر تجاریه
    من به شخصه کیفیت تصویر و تکنولوژی پایونیر ، فیلیپس و شارپ رو پسندیدم و خودم بخاطر وجود نمایندگی مادیران و محترم شمردن مشتری شارپ LE700M گرفتم و همین الان هم دارم لذت می برم.
    سونی مدل HX 925 هم تلویزیون خوبیه
    باز هم میگم از تلویزیون تصویر خوب بخواه ما بقی امکانات با رسیورها و پلیرها قابل پوشش هستن.
    دوست عزیز و خوب و مهربان من بنده دقیقا برعکس شما با مقایسه عملی این چند برندی که نام بردید دقیقا در نهایت ال ای دی سامسونگ مدل 46d6960 را انتخاب کردم که اگر پول بیشتری داشتم قطعا یک مدل بالاتر یعنی 46d7770 را انتخاب میکردم و الان دارم از کیفیت تصویر و سه بعدی و اسمارت واقعی بودن آن لذت میبرم. به خاطر حساسیتی که در خرید تلویزیون دارم در پستهای دیگه و در تاپیکهای دیگه کامل توضیح داده ام که چه تست عملی از این برندها گرفتم تا به سامسونگ رسیدم

2. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jsaleh11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Bandar-Abbas (from Shiraz)

پيش فرض

دوست عزیز و خوب و مهربان من بنده دقیقا برعکس شما با مقایسه عملی این چند برندی که نام بردید دقیقا در نهایت ال ای دی سامسونگ مدل 46d6960 را انتخاب کردم که اگر پول بیشتری داشتم قطعا یک مدل بالاتر یعنی 46d7770 را انتخاب میکردم و الان دارم از کیفیت تصویر و سه بعدی و اسمارت واقعی بودن آن لذت میبرم. به خاطر حساسیتی که در خرید تلویزیون دارم در پستهای دیگه و در تاپیکهای دیگه کامل توضیح داده ام که چه تست عملی از این برندها گرفتم تا به سامسونگ رسیدم
    با سلام
    اول به شما تبریک میگم به خاطر ادب و شخصیت ممتازی که دارید چون برعکس برخی از افراد، خیلی محترمانه به دوستان پاسخ می دهید. انشالله همه و اول از همه بنده از شما این اخلاق حسنه را یاد بگیریم. چون فرمودید که در مورد سامسونگ زیاد پرس و جو و تحقیق کردید میخواستم بدونم آیا شما ال ای دی 46 سامسونگ مدل d5500 را توصیه می کنید؟ چون من میخواستم cx520 سونی بخرم ولی بعضیا میگن این مدل سامسونگ بهتره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اگه مدل دیگه ای رو هم توصیه میکنید خوشحال میشم بدونم. در ضمن اگه ممکنه بفرمایید تو کدوم تاپیکها توضیحاتتون رو میتونم پیداکنم. با تشکر

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مقایسه led / lcd و پلاسما به روایت تصویر :
    اینکه میگن به برایتنس led یا lcd زیر نور مغازه ها توجه نکنید بیشتر این برایتنس fake هست و باعث میشه حقیقت ماجرا رو نبینید که همون کنتراسته واسه اینه:

led / lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

5. 4 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نظرتون راجب ال جی نانوچیه دوستان بنظرتون 3Dاین LED میاد بازار ؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام یک پلاسما معرفی کنید برای بازی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 وفیلم نگاه کنم 3 بعدی و فول اچ دی باشه لطفا قیمتم ذکر کنید ممنون میشم

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام یک پلاسما معرفی کنید برای بازی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 وفیلم نگاه کنم 3 بعدی و فول اچ دی باشه لطفا قیمتم ذکر کنید ممنون میشم
    st30 کیفیت تصویر عالی قیمت مناسب خوراک بازی و فیلم hd.

9. 2 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض سلام- سوال

سلام به همهی دوستان بچه ها من می خواستم بدونم ارزون ترین lcd چه قیمتی داره؟؟؟
    اصلا چیزی هست حدود 100 یا 200 هزار تومان یک چیز خیلی کوچولو می خوام ولی باحال
    حالا چی پیدا می شه
    تو این رنج و اینا و کوچولو اینا چه مارکی خوبه
    سامسونگ یا سونی ؟؟؟
    اصلا همچین رنجی بید ؟؟؟

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به همهی دوستان بچه ها من می خواستم بدونم ارزون ترین lcd چه قیمتی داره؟؟؟
    اصلا چیزی هست حدود 100 یا 200 هزار تومان یک چیز خیلی کوچولو می خوام ولی باحال
    حالا چی پیدا می شه
    تو این رنج و اینا و کوچولو اینا چه مارکی خوبه
    سامسونگ یا سونی ؟؟؟
    اصلا همچین رنجی بید ؟؟؟
    درودبرشما
    ارزونترین ال سی دیه سامسونگ و ال جی 150 تومنه.

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض سلام

درودبرشما
    ارزونترین ال سی دیه سامسونگ و ال جی 150 تومنه.

خوب اینایی که می گی چه جوری بید کیفیتش اینا چی بید چند اینچ بیدن ؟؟
    اصلا چیا دارن مثلا یک مدلی رو که تو این قیمت بید برام توضیح می دی چند اینچ هستن اینا که می گی ؟؟؟
    به عنوان TV اصلی نمی خوام یک دونه led هست فقی به عنوان یک چیز کوچولو که تو یک اتاق باشه می خوام که فیلم و اینا نیگاه کنیم
    خوب حالا می شه یک توضیح بدی
    مثلا اینا usb می خورن فایل های mkv اینا جواب می دن یا اصلا این چیزا حالیشون نیست و فقط باید وصلشون کرد به یک چیز دیگه
    من اصلا در مورد این کوچولو ها چیزی نمی دونه

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خوب اینایی که می گی چه جوری بید کیفیتش اینا چی بید چند اینچ بیدن ؟؟
    اصلا چیا دارن مثلا یک مدلی رو که تو این قیمت بید برام توضیح می دی چند اینچ هستن اینا که می گی ؟؟؟
    به عنوان TV اصلی نمی خوام یک دونه led هست فقی به عنوان یک چیز کوچولو که تو یک اتاق باشه می خوام که فیلم و اینا نیگاه کنیم
    خوب حالا می شه یک توضیح بدی
    مثلا اینا usb می خورن فایل های mkv اینا جواب می دن یا اصلا این چیزا حالیشون نیست و فقط باید وصلشون کرد به یک چیز دیگه
    من اصلا در مورد این کوچولو ها چیزی نمی دونه
    اینا مانیتورن کیفیتشون معمولیه. فکرکردم واسه pc میخوای! usb هم نمیخورن. اگه اشتباه نکنم 19". شما باید تلویزیون بخری که قیمتش بالای 200. راجب اون هم اطلاعاتی ندارم،فقط دیدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •