تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 672 از 674 اولاول ... 172572622662668669670671672673674 آخرآخر
نمايش نتايج 6,711 به 6,720 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    !In My City

پيش فرض

راهی برای گرفتن چیپ نیست؟
    لطفا کمک کنید
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستانی که xbox دارند میان Live !!
    پیغام بدین یه Rankmatch بزنیم

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان من تازگی ها علاقمند این pes2011شدم ولی جایی رو پیدا نکردم که تمام دکمه های رو توش توضیح داده باشه که مثلا با کدوم کلید ها دریبل یا ضربه چیپ و ...دیگه میزنه،میخواستم اگه میتونید یه توضیح بدید دسته بازی هم این مدله

اگه نباشه جاش خالی می مونه linkinpark20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام دوستان من تازگی ها علاقمند این pes2011شدم ولی جایی رو پیدا نکردم که تمام دکمه های رو توش توضیح داده باشه که مثلا با کدوم کلید ها دریبل یا ضربه چیپ و ...دیگه میزنه،میخواستم اگه میتونید یه توضیح بدید دسته بازی هم این مدله
    سلام دوست عزیز فقط یک چی بگم و اون اینه که تو این بازی هر چی دستت کوچکتر باشه راحت تری یک چیزی تو مایه های دسته های پلی استیشن عالیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض Lمشکل عجیب با PES

سلام من به تازگی یه led 22 اینچ ویه کارت گرافیک gtx 460 1G گرفتم و در بازی PES11 زمانی که توی بازی میرم گرافیک فوق العاده ای داره ولی وقتی شوت یا سانت یا پاس سریع میدم تصویر تار میشه وبازیکنا مثل روح میشن ویه حالت خاصی پیدا میکنن
    رمم 4 گیگ وسی پی یو مم هم AMD ATHLON 4X 995
    قبلا توی مانیتور 17 اینجوری نبود
    من گشتم تاپیک مخصوسشو پیدا کنم نتونستم
    لطفا کمک کنید

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

سلام
    اگه دکمه هات اینی که میگم باشه: 1=پاس 2=سانتر و تکل 3=شوت 4=پاس فرار R1=سرعت L1=عوض کردن یار(منظور کنترل یارت به دست خودت)
    با گرفتن L1+3 شوت چیپ میزنه - با گرفتن L1+4 پاس فرار به صورت چیپ میندازه- با گرفتن L1+ شوک(آنالوگ) سمت راست(که چهار جهت داره که هر جهتش یه مدل دریبل میزنه که میتونی نوع دریبل ها رو خودت تنظیم کنی ) البته باید چراغ روی دسته روشن باشه تا دریبلها رو بتونی بزنی- با گرفتن R1+3 شوت چیپ خیلی کوتاه میزنه-با زدن دکمه شوت بلافاصله قبل از اینکه شوت بزنه دکمه پاس رو بزن شوتش رو کنسل میکنه که اکثر اوقات حریف گول میخوره-با گرفتن R1+1 وقتی توپ دست حریفه بازیکنت میره تو پای حریف تا توپ رو ازش بگیره(البته مثل اینکه با گرفتن 1 بدون چیز دیگه ای هم این کارو انجام میده فک کنم این بهتر باشه) اگه 3 رو هم تنها بگیری بازیکنایی هم که کنترلشون دست شما نیست به سمت توپ میان و حریف رو تحت فشار میذارن

چیزای دیگه ای هم هست اگه خواستی و لازمت شد بگو تا بهت بگم مثه پنالتی چیپ زدن و ضربه ایستگاهی و........
    Last edited by SuperSt@r; 25-09-2011 at 13:20.

7. 2 کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

خیلی ممنون اره 1234همینه که گفتید،ممنون میشم بقیه رو هم بگید

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

سلام
    اگه دکمه هات اینی که میگم باشه: 1=پاس 2=سانتر و تکل 3=شوت 4=پاس فرار R1=سرعت L1=عوض کردن یار(منظور کنترل یارت به دست خودت)
    با گرفتن L1+3 شوت چیپ میزنه - با گرفتن L1+4 پاس فرار به صورت چیپ میندازه- با گرفتن L1+ شوک سمت راست(که چهار جهت داره که هر جهتش یه مدل دریبل میزنه که میتونی نوع دریبل ها رو خودت تنظیم کنی ) البته باید چراغ روی دسته روشن باشه تا دریبلها رو بتونی بزنی- با گرفتن R1+3 شوت چیپ خیلی کوتاه میزنه-با زدن دکمه شوت بلافاصله قبل از اینکه شوت بزنه دکمه پاس رو بزن تو سر توپ میزنه- با گرفتن R1+1 وقتی توپ دست حریفه بازیکنت میره تو پای حریف تا توپ رو ازش بگیره

چیزای دیگه ای هم هست اگه خواستی و لازمت شد بگو تا بهت بگم مثه پنالتی چیپ زدن و ضربه ایستگاهی و........
    آقا كف كردم خداوكيلي چقدر امكانات داشته ما نميدونستيم
    ولي خيلي سخته اين كار هار انجام دادن من كه قاطي كردم

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

آقا كف كردم خداوكيلي چقدر امكانات داشته ما نميدونستيم
    ولي خيلي سخته اين كار هار انجام دادن من كه قاطي كردم

نه عزیزم خیلی هم سخت نیست چنتا بازی که بکنی دستت میاد و به راحتی ازش لذت میبری من که خیلی راحت اینا رو انجام میدم اینایی که گفتم تازه چنتاش بود چیزای دیگه ای هم داره که حتما بعدا بهش اشاره میکنم

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

خیلی ممنون اره 1234همینه که گفتید،ممنون میشم بقیه رو هم بگید

باشه بقیه رو هم میگم ولی الان دیگه نمیتونم آنلاین باشم کاری برام پیش اومده شرمنده باشه یه وقت دیگه
    در خدمتیم هر سوالی که از هر قسمت pes2011 دارید هم اگه بلد باشم تاکید میکنم اگه بلد باشم میتونم کمکتون کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •