تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 670 از 3346 اولاول ... 17057062066066666766866967067167267367468072077011701670 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,691 به 6,700 از 33459

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برمیگرده به DNS های ایرانسل..شما وقتی وی پی میزنید به سرور داخل ایران از DNS هایی که روی اون سرور تعیین شده استفاده میکنید.
    احتمالا ارتباط شما با DNS های خود ایرانسل ضعیفه..خیلی از مناطق یه همچین مشکلی هم من داشتم.
    اگر از مودم استفاده کنید واسه 3G یا با hotspot گوشی کار کنید میشه یجوری DNS رو روی لپتاپ یا مودم تغییر داد ولی رو اکثر گوشی ها نمیشه .
    من از دانگل استفاده می کنم و دی ان اس ها رو چندین بار عوض کردم اما فرق نکرد. به نظرم همون مشکل ارتباطی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان تست هایی که در مورد پهنای باند اختصاصی گفته بودم گرفتم و تو تاپیک مخصوص خودش گذاشتم..خواستید یه نگاهی بهش بندازید تا متوجه بشید که فقط شرکت X یا Y نیست که پهنای باند ایران با خارجش فرق میکنه...بلکه همه ایران با این مشکل روبروس.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

3. 5 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان تست هایی که در مورد پهنای باند اختصاصی گفته بودم گرفتم و تو تاپیک مخصوص خودش گذاشتم..خواستید یه نگاهی بهش بندازید تا متوجه بشید که فقط شرکت X یا Y نیست که پهنای باند ایران با خارجش فرق میکنه...بلکه همه ایران با این مشکل روبروس.

موفق باشید.
    واقعا كامل بود .

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

یه بسته ماهیانه شبانه گرفتم سرعت دانلود روی 2 مگ بود البتنه گوشی هم خیلی قدیمی و تکنولوژی نسل 3 روش مربوط به ورژن اول این نسل بود. امشب با یه گوشی جدید امتحان می کنم ببینم چطوره

موفق باشید.
    احتمالا صحبت شما برای شرکت های ADSL هست وگرنه من روی اینترنت وایرلس هم پهنای باندم متقارنه (که جزء ویژگی های ذاتیشه) و هم سرعت داخل و خارجم اغلب یکی هست (حداقل در دانلود)

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

دوستان من تو مشهد سیم کارت 4g گرفتم ولی علامت 4g نیومد (فلکه آب بودم) فقط علامت 3g یا همون H اومد.

مشکل از چی میتونه باشه؟

کسی میدونه دقیقا کجای مشهد الان 4G هست؟

انشالا که گوشیتون 4g پشتیبانی می کنه دیگه؟

7. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

از صبحه انتنم رفته
    ممكنه خودشون قطع كرده باشن يا در حال نصب 4g باشند؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه بسته ماهیانه شبانه گرفتم سرعت دانلود روی 2 مگ بود البتنه گوشی هم خیلی قدیمی و تکنولوژی نسل 3 روش مربوط به ورژن اول این نسل بود. امشب با یه گوشی جدید امتحان می کنم ببینم چطوره

احتمالا صحبت شما برای شرکت های ADSL هست وگرنه من روی اینترنت وایرلس هم پهنای باندم متقارنه (که جزء ویژگی های ذاتیشه) و هم سرعت داخل و خارجم اغلب یکی هست (حداقل در دانلود)
    نه دوستم..تست هایی که گذاشتم دقت کنید آپلودش 22 مگ هم هست..از سرورمون که با ماکروویو به زیرساخت وصله تست گرفتم..حرف شما درسته متقارنه وایرلس .. ولی رو چه پهنای باندی شما دانلود آپلودتون با خارج هم یکیه ؟ 2 مگ -6 مگ -10 مگ ؟ 20 مگ به بالا هم آیا سرعت دانلود آپلود و دانلود خارجی با ایران یکیه ؟ .. دوستی تست از ایرانسل گذاشته بودن که سرعت داخلی با خارجی کلی فرق داشت.. من هم برای اینکه ببینیم مشکل فقط از ایرانسل نیست تست گذاشتم و دلیل کندی لینک های خارجی هم توضیح دادم

10. 4 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

انصافا حدودا سه هفته است تو محدوده ی شهر دورود از 10سایت ی سایت ارتقا دادن که اونم کلا انتن نمیده خدا میدونه تو کدوم بیابون اطراف شهر نصبش کردن ی چن جایی من موفق شدم تست گرفتم که واقعا سرعتش افتضاحه فقط علامت e شده h وگرنه هیچ تغییری نگرده.پس خواهشا کم دوروغ تحویل ملت بدید.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اعداد زیر دقیفا به چه معناست؟

HSPA 7.2/5.76 Mbps

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اعداد زیر دقیفا به چه معناست؟

HSPA 7.2/5.76 Mbps
    7.2 دانلود
    5.76 اپلود

14. 2 کاربر از paradisepersian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •