تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 295 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

پست قبیلم رو PDF کردم تا به لینکها راحتتر دسترسی داشته باشید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

لطفا مدیر انجمن پست شماره 660 تاپیک رو به پست شماره ی 1 صفحه اول انتقال دهد.

پروفشنال djmilad_mrb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بلو ری هنوز خیلی مونده که نهادینه بشود به خصوص در ایران(حداقل 4 سال طول میکشه)
    قبول دارم که الان یکم زوده اما خوب فکر نمی کنم اینقدرها هم طول بکشه من خودم الان 3 تا فایل mkv با کیفیت فول اچ دی دارم میشه گفت که داره جا میفته علت زیادشم به خاطر پایان جنگ بین دو غول صنعت دنیاست
    نمیگم الان اما نهایتا شاید تا 6 ماه دیگه دستگا تون کاملا بی مصرف بشه
    حداقل دستگاهی رو تهیه کنید که usb بخوره و بتونه فایلایه mkv رو بخونه

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

واقعا به خاطر پست 680 ممنون.جواب همه سوال هام رو گرفتم.فقط یه نکته:
    من از مدل های پایونیر 610 و فیلیپس 5996 خوشم اومد ولی راستش نظرم عوض شد و می خوام یه سینما خانگی بگیرم.به نظر شما کدوم سینما خانگی های این 2 مارک ویژگی های dvd player هاشونو داره؟ منظورم upscale و ultra divx و 1080p hdmi و پورت usb و... هست.
    خودم یه مدل فیلیپس انتخاب کردم ببینین چیزی از 5996 کم نداشته باشه:
    کد:
    اینم ادرس pdfش:
    کد:
    2 سوال درباره AVIAddXSub :
    1. نمیشه بدون چسبوندن زیرنویس به فیلم، فیلم رو نگاه کرد؟ یعنی زیرنویس و فیلم رو همنام کرد و توی فلش ریخت (کلا 3 فابل = یک فایل فیلم و 2 فایل sub/idx ) و نگاه کرد؟؟
    2. من با این برنامه کار کردم ولی بعد از اتمام کار بازم زیرنویس رو نشون نمیده. vp هم گذاشتم روی 420.منظورم توی کامپیوتر نشون نمیده با km player اشکال از کجاست؟؟
    Last edited by whitewolf; 19-10-2009 at 03:40.

6. این کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

واقعا به خاطر پست 680 ممنون.جواب همه سوال هام رو گرفتم.فقط یه نکته:
    من از مدل های پایونیر 610 و فیلیپس 5996 خوشم اومد ولی راستش نظرم عوض شد و می خوام یه سینما خانگی بگیرم.به نظر شما کدوم سینما خانگی های این 2 مارک ویژگی های dvd player هاشونو داره؟ منظورم upscale و ultra divx و 1080p hdmi و پورت usb و... هست.
    خودم یه مدل فیلیپس انتخاب کردم ببینین چیزی از 5996 کم نداشته باشه:
    کد:
    اینم ادرس pdfش:
    کد:
    2 سوال درباره AVIAddXSub :
    1. نمیشه بدون چسبوندن زیرنویس به فیلم، فیلم رو نگاه کرد؟ یعنی زیرنویس و فیلم رو همنام کرد و توی فلش ریخت (کلا 3 فابل = یک فایل فیلم و 2 فایل sub/idx ) و نگاه کرد؟؟
    2. من با این برنامه کار کردم ولی بعد از اتمام کار بازم زیرنویس رو نشون نمیده. vp هم گذاشتم روی 420.منظورم توی کامپیوتر نشون نمیده با km player اشکال از کجاست؟؟
    1. بله میشه. من تست کردم.(البته روی فیلیپس جواب میده و روی پایونیر نمیدونم جواب میده یا نه).
    2.باید از نرم افزار DivX Player برای دیدن زیرنویسی که با نرم افزار AVIAddXSub به فیلم Embed شده استفاده کنید.(km و هیچ نرم افزار دیگری قابلیت نمایش زیرنویسی که با این نرم افزار اضافه میکنید را ندارد هرچند میتوانید با KM ببینید که آیا فایل divx حاوی زیرنویس هست یا خیر بدین ترتیب که Media info را باز کنید و باید یک شاخه ی به نام text موجود باشد)
    در مورد سینمای خانگی خدمتتون عرض کنم باید برید بازار و ببینید چه مدلهایی در بازار ایران موجود است .در هر حال دستگاهی که انتخاب کردی عالی هستش.اگر پول بیشتری داری سینمای خانگی بخری بهتر هستش.

8. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

قبول دارم که الان یکم زوده اما خوب فکر نمی کنم اینقدرها هم طول بکشه من خودم الان 3 تا فایل mkv با کیفیت فول اچ دی دارم میشه گفت که داره جا میفته علت زیادشم به خاطر پایان جنگ بین دو غول صنعت دنیاست
    نمیگم الان اما نهایتا شاید تا 6 ماه دیگه دستگا تون کاملا بی مصرف بشه
    حداقل دستگاهی رو تهیه کنید که usb بخوره و بتونه فایلایه mkv رو بخونه
    بحث قابلیت پخش کدکها با قابلیت پخش دیسکها جداست.
    بلو ری دیسک هست و نه کدک. در حال حاضر بسیاری از پلیرهای بلو ری قابلیت پخش کدک H.264 یا AVC رو ندارند. یعنی شما پلیر بلوری هم بخری نمیتونی فایلهای Mkv رو باز کنی.
    در حال حاضر این دستگاه قابلیت پخش فایلهای Mkvرو دارد :
    کد:
    که قبلا هم در همین تاپیک معرفی شد . ولی این دستگاه دیسک خور نیست و باید فلش مموری یا هارد دیسک اکسترنال بهش وصل کنید.
    Last edited by ghahremanimehdi; 19-10-2009 at 08:48.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

این پلیر بلو ری قابلیت پخش کدک های HD رو هم داره ولی هنوز در بازار ایران موجود نیست و قیمت بالایی هم داره.
    کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بحث قابلیت پخش کدکها با قابلیت پخش دیسکها جداست.
    بلو ری دیسک هست و نه کدک. در حال حاضر بسیاری از پلیرهای بلو ری قابلیت پخش کدک H.264 یا AVC رو ندارند. یعنی شما پلیر بلوری هم بخری نمیتونی فایلهای Mkv رو باز کنی.
    در حال حاضر این دستگاه قابلیت پخش فایلهای Mkvرو دارد :
    کد:
    که قبلا هم در همین تاپیک معرفی شد . ولی این دستگاه دیسک خور نیست و باید فلش مموری یا هارد دیسک اکسترنال بهش وصل کنید.
    دوست من ممنون که به ما اطلاعات دادی
    اگه درست و با دقت پست منو می خوندی من نگفتم mkv بلو ری هست گفتم فایلم فول اچ دیه و چون حجمش زیاده یا باید از طریق هارد اکسترنال به دستگاه وصل بشه(اگه دستگاه usb داشته باشه و قابلیت خوندن اون فرمتو داشته باشه)
    و یا رایت روی دیسک های بلوری

من نگفتم همین الان ملت برن و دستگاه بلوری بگیرنکما اینکه همین الان اکثر دستگاه ها موجود فرمت mkv(matroska video)
    رو ساپورت میکنن
    اینم یه لینک از بهترین پخش کننده های بلوری در دنیا
    کد:
    به نظرم شما اتخاب و تصمیم گیری رو به عهده خواننده های این تاپیک واگذار کنید
    Last edited by djmilad_mrb; 19-10-2009 at 11:01.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اهواز

6

در ضمن اکثر دستکا های موجود پخش dvd توانایی پردازش فایل های hd روندارن
    حالا به من حمله نکنید گفتم اکثرا نه گفتم همه

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

1. بله میشه. من تست کردم.(البته روی فیلیپس جواب میده و روی پایونیر نمیدونم جواب میده یا نه).
    2.باید از نرم افزار DivX Player برای دیدن زیرنویسی که با نرم افزار AVIAddXSub به فیلم Embed شده استفاده کنید.(km و هیچ نرم افزار دیگری قابلیت نمایش زیرنویسی که با این نرم افزار اضافه میکنید را ندارد هرچند میتوانید با KM ببینید که آیا فایل divx حاوی زیرنویس هست یا خیر بدین ترتیب که Media info را باز کنید و باید یک شاخه ی به نام text موجود باشد)
    در مورد سینمای خانگی خدمتتون عرض کنم باید برید بازار و ببینید چه مدلهایی در بازار ایران موجود است .در هر حال دستگاهی که انتخاب کردی عالی هستش.اگر پول بیشتری داری سینمای خانگی بخری بهتر هستش.
    ممنون ولی بیشتر منظورم این بود که این سینما بیشتر ویژگی های 5996 رو داره یا 5986؟
    چون تمام ویژگی هاش رو با 5996 مقایسه کردم (2 فایل pdf ) بعضی چیزارو داره بعضی هم نداره.مثل کدک ها و پسوند هایی که می خونه.می خواستم دقیق ببینین چه چیزایی از 5996 کم و کسر داره و چه قدر مهم ان که بعد از خرید پشیمون نشم.
    در مورد وجود داشتن در بازار ایران هم بگم که مشخصاتش رو توی سایت ایرانی پیدا کردم که اونجا نوشته موجوده (همون لینک بالا) پس باید باشه قاعدتا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •