تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 773 اولاول ... 175763646566676869707177117167567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه shoeib's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خب من نگاه به متراژ خونه هم میندازم،تازه اگه بخواد اینجوری پیش بره که هرروز چند اینچ بالاتر تو بورس باشه چند ساله دیگه باید مثلا به جای دیوار پذیرایی یه tvنصب کنن
    راستی حساب کتابی هست مثلا بشه فهمید واسه این متراژ چند اینچ واسش مناسبه
    داداش متراژ رو بیخیال، فوقش رو دیوار نصبش میکنی دیگه
    برای من به شخصه هر چی بزرگتر لذتش هم بیشتر. خیلی فرق میکنه 55 با 40
    اصلاً یه حال دیگه ای داره وقتی یه فیلم HD رو توش تماشا میکنی
    دقیقاً میشه عین سینما !

2. 2 کاربر از shoeib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام بر دوستان گلم
    من چند تا سوال از شما عزيزان دارم و ممنون ميشم اگه به سوالات بنده جواب بدهيد :
    1) اين ال سي دي B690 سايز 32 اينچش ايا 100 هرتز يا نه . ( چون در سايت Cent و يك سايت ديگر گفته شده اين مدلb690 سايز 32اش 60 هرتز است ايا درست گفته شده يا نه .
    2) يكي از دوستان من مي خواد براي پسرش يك تلويزيون ال سي دي بخره و پسرش ميخواد براي گيم و فيلم ديدن ازش استفاده كنه و دو تا كنسول داره ( ps3 and Wii ) ...................... اينم ميدونم كه پلاسماها براي گيم بهتر هستند مثل G10 ولي يك بدي كه پلاسماها دارن اين كه سايز 32 رو ندارند و پسر دوستم براي اتاقش ميخواد ديگه و اتاقش هم تا يك حدي ............. .
    3) يك ال سي دي ميخواد كه يك كيفيت دو امكانات و سه كه اخري ميشه زيبايي چون زياد براش زيبايي اهميت نداره .
    4) و اينم بگم كه اين ال سي دي رو از ايران نميخواد بگيره يا از فرانسه ميگيره يا از افريقا چون الان براي جام جهاني رفتن افريقا . ( چون خودتون هم ميدونيد كه كيفيت ال سي دي ها و امكاناتشون براي كشورهاي اروپايي بهتره .
    5) بين اين ال سي دي هاي سري جديد از برندهاي مختلف مثل سوني . سامسونگ و پانا و .......... ايا ال سي دي با اين ويژگي هايي كه پسر دوستم مي خواد ازش استفاده كنه چيزي هست .
    بازممنون ميشم به درستي پاسخ بنده رو بديد .............................................. .
    6) ال سي دي باشه كه كمترين لگ رو بزنه يعني جاافتادن تصوير و ........ كمتري داشته باشه .
    Last edited by javad javadi; 24-06-2010 at 15:29.

4. این کاربر از javad javadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kamell.kamell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بابا یکی بیاد جواب ما رو بده لطفااااااااااااامنظور من سری c سامسونگ بود نه سری b
    ببخشید سری c7000سامسونگ چه فرقی سری c8000وc9000داره و ایا در ایران اومده ؟قیمتش چنده؟(با ذکرجزئیات) ممنون میشم.....

6. این کاربر از kamell.kamell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

داداش متراژ رو بیخیال، فوقش رو دیوار نصبش میکنی دیگه
    برای من به شخصه هر چی بزرگتر لذتش هم بیشتر. خیلی فرق میکنه 55 با 40
    اصلاً یه حال دیگه ای داره وقتی یه فیلم HD رو توش تماشا میکنی
    دقیقاً میشه عین سینما !
    اگه نظرم عوض شه باید 46رو از سقز شاپ بگیرم چون احتمالا بودجه با گارانتی جور نشه یا برم lcd46با گارانتی بگیرم

8. 2 کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

استانداردش اینه که برا 40اینچ حدود 10.فوت جلوش فضا باشه و برا 46 حدود 9/10 فوت

(اگر واحدها و اندازه ها رو اشتباه نکنم )

10. 3 کاربر از amin GT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام بر دوستان گلم
    من چند تا سوال از شما عزيزان دارم و ممنون ميشم اگه به سوالات بنده جواب بدهيد :
    1) اين ال سي دي B690 سايز 32 اينچش ايا 100 هرتز يا نه . ( چون در سايت Cent و يك سايت ديگر گفته شده اين مدلb690 سايز 32اش 60 هرتز است ايا درست گفته شده يا نه .
    2) يكي از دوستان من مي خواد براي پسرش يك تلويزيون ال سي دي بخره و پسرش ميخواد براي گيم و فيلم ديدن ازش استفاده كنه و دو تا كنسول داره ( ps3 and Wii ) ...................... اينم ميدونم كه پلاسماها براي گيم بهتر هستند مثل G10 ولي يك بدي كه پلاسماها دارن اين كه سايز 32 رو ندارند و پسر دوستم براي اتاقش ميخواد ديگه و اتاقش هم تا يك حدي ............. .
    3) يك ال سي دي ميخواد كه يك كيفيت دو امكانات و سه كه اخري ميشه زيبايي چون زياد براش زيبايي اهميت نداره .
    4) و اينم بگم كه اين ال سي دي رو از ايران نميخواد بگيره يا از فرانسه ميگيره يا از افريقا چون الان براي جام جهاني رفتن افريقا . ( چون خودتون هم ميدونيد كه كيفيت ال سي دي ها و امكاناتشون براي كشورهاي اروپايي بهتره .
    5) بين اين ال سي دي هاي سري جديد از برندهاي مختلف مثل سوني . سامسونگ و پانا و .......... ايا ال سي دي با اين ويژگي هايي كه پسر دوستم مي خواد ازش استفاده كنه چيزي هست .
    بازممنون ميشم به درستي پاسخ بنده رو بديد .............................................. .
    6) ال سي دي باشه كه كمترين لگ رو بزنه يعني جاافتادن تصوير و ........ كمتري داشته باشه .
    اينطور نيست b650 در سايز 32 هم ديجيتال 100 هرتز هست
    معمولش اينطوره كه ورژن هاي اروپايي امكانات ممكنه بيشتري داشته باشند
    سوني ex700
    ال جي lh500 يا lh90 واگر ديزاين مهمه sl800 , sl900 در مورد اينچ هاش نميدونم تو بازار چطوره
    سمسانگ c650 و b650

اكثر lcd ها ديگه 100 يا 200 هرتز شدند كه تا حدودي قابل قبول هستند اگه سخت گير نباشيد
    ولي خوب به پلاسما ها نميرسند توي اين قضيه مسلما

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

اگه نظرم عوض شه باید 46رو از سقز شاپ بگیرم چون احتمالا بودجه با گارانتی جور نشه یا برم lcd46با گارانتی بگیرم
    در اين مورد شعيب خان درست ميگه معمولا توي اينچهاي بيشتر اختلاف خيلي زياد ميشه
    و اينچ بالا ابهت خاصي داره منتها بايد نگران افت كيفيت تصاوير sd‌تون هم باشيد

12. 3 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزيز t_tanhayam بابت راهنمايي ات ممنون بازم شرمنده چند سوال ديگر هم دارم :
    1) اين C650 الان 32 اينچش هست مثلا در همين تهران خودمون .
    2) الان C630 هم درتهران است اگر هست ( بين C650 and C630 and B650 كدامشان بهتر هستند )
    3) اين مدلي كه از سوني معرفي كردي EX700 ايا 32 داره اگه دارد قيمتش چنده در تهران .
    4) از ال جي كه خوشش فكرنكم بياد......................
    5) اين سري هاي جديد سوني براي سال 2010 ال سي دي هاش اصلا خوب هستند .
    6) يك چيزي باشه كه عمق رنگ مشكي اش خوب باشه و وقتي بازي هم ميخواد بكنه با به جاماندن تصوير مواجه نشه تاحد ممكن .
    باز ممنون دوست گلم از راهنمايي هايت

14. این کاربر از javad javadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام
    امروز رفتم مغازه ال سی دی sony ex700 را با قیمت نجومی 3 میلیون دیدم
    میخواستم بدونم کیفیتش از سامسونگ 690 و یا پاناسونیک g10 بهتره که این اختلاف قیمت وجود داره

16. این کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام
    با حدود 700-800 تومن lcd خوب چی میشه گرفت. 32 اینچ.
    سامسونگ مدل la32b570 و ال جی مدل 32lh700yr در همین رنج قسمت هستند
    کسی درباره این دو مدل اطلاعاتی داره

18. این کاربر از sami6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کیفیت هم اگر در یک سطح باشه برند سونی بیش از این ها قابل اطمینان تره و ارزش بالاتری داره .

20. این کاربر از amin GT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •