تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 181 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 1803

نام تاپيک: ◄ ™ Dell اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان محترم و اساتید گرامی ..

سوالم قبلیم نامعقول بوود ؟

میشه راهنماییم کنین ...

داره خودمونی میشه madoo3003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستان محترم و اساتید گرامی ..

سوالم قبلیم نامعقول بوود ؟

میشه راهنماییم کنین ...
    وجود يه همچين كانفيگي در هر لپ تاپي باعث گرم شدن ميشه حالا مشكل اينجاست هر چي لپ تاپ كوچكتر باشه تهويه ي حرارتيش سخت تره در 1340 هم به نظر من علت گرم شدن بيش از حدش در بعضي از اوقات همينه !!!! اين مشكل در xps 1330 هم وجود داشت كه به علت مشكلي كه گرافيك 8400 داشت دچار شوك حرارتي بشه و بسوزه من به شخصه 3 مورد از اين رو ديدم ولي فك نكنم 9500 با گرم شدن مشكلي واسش پيش بياد

3. این کاربر از madoo3003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ممنونم که جواب دادین .. اینکه عامل اصلی تولید گرما سوای از سی پی یو عمدتا گرافیک هست درسته

به نظر شما کانفیگی از 1340 با کارت گرافیک ساده تر الان موجود هست که عملا اینقدر داغ نشه ؟ یا نهایتا چند درجه ای تفاوت دارن ؟

من خودم قبلا XPS 1210 داشتم .. که اصلا داغ نمی کرد .. حتی با کارت گرافیک مجزا که در زمان خودش بالاترین بود .

طبق چیزی که توی ریویو ها درباره 1340 نوشته خیلی بیشتر از حد معمول داغ می کنه !

من دنبال یه لبتاپ 13 اینچی ترجیحا دل می گردم .. که زیاد داغ نشه و سر و صدای کمی داشته باشه .. سبک و حداقل 3 ساعت شارژ نگه داره .. کارت گرافیک برام مهم نیست چون اهل بازی نیستم .

از برند ها ی دیگه هم فقط یه سری SR سونی میشه اکتفا کرد چون قیمت مناسبی داره .. اچ پی هم که ....!

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنونم که جواب دادین .. اینکه عامل اصلی تولید گرما سوای از سی پی یو عمدتا گرافیک هست درسته

به نظر شما کانفیگی از 1340 با کارت گرافیک ساده تر الان موجود هست که عملا اینقدر داغ نشه ؟ یا نهایتا چند درجه ای تفاوت دارن ؟

من خودم قبلا XPS 1210 داشتم .. که اصلا داغ نمی کرد .. حتی با کارت گرافیک مجزا که در زمان خودش بالاترین بود .

من دنبال یه لبتاپ 13 اینچی ترجیحا دل می گردم .. که زیاد داغ نشه و سر و صدای کمی داشته باشه .. سبک و حداقل 3 ساعت شارژ نگه داره .. کارت گرافیک برام مهم نیست چون اهل بازی نیستم .

از برند ها ی دیگه هم فقط یه سری SR سونی میشه اکتفا کرد چون قیمت مناسبی داره .. اچ پی هم که ....!
    ميتونيد 1330 رو با گرافيك Intel X3100 بگيريد با قيمت 850 ( متفرقه )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ميتونيد 1330 رو با گرافيك Intel X3100 بگيريد با قيمت 850 ( متفرقه )

1330 با این قیمت , سی پی یو CORE DUO با کش یک مگابایت داره .. اینطور که من دیدم . .که فک کنم یه کم زیادی از رده خارج باشه ! وبه گفته یکی از فروشنده ها این سری از 1330 همگی Refurbished هستن ..

Core 2 Duo هم که روی مدلای جدیدتر میزارن فقط در مدل 1.300 تومنی این سری هست که اونم خیلی توی بازار کمه اونم با وجود قیمت پایین 1340 کسی دیگه نمی خره ..

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

هم cpu و هم گرافيك بسته به كاري كه سيستم داره انجام ميده مي تونن عامل اصلي توليد گرما باشن مثلا معمولا موقع بازي گرافيك بيشتر گرما توليد ميكنه ولي موقع عملكرد يه سري از نرم افزارها (مثل نرم افزارهاي شبيه سازي finite element) پردازنده عامل اصلي توليد حرارته !!! ولي اون قطعه اي كه معمولا آسيب ميبينه گرافيكه بعضي وقتها هم مادربورد !!!!!!! اگه گرافيك مهم نيست خيلي برات سوني بهترين انتخابه خيالت هم راحتتره !!!!! ولي اگه از لپتاپ ميخواي براي كاراي عادي استفاده كني مثه اينترنت يا تايپ و از اين جور كارها همون 1340 يا حتي hp dv3655 من فك نكنم مشكلي برات درست كنه  

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بازم ممنونم از جوابتون .. این گزینه تشکر یه بار میاد برا من یه بار نمیاد ! ! چجوریاست ؟

من تجربه کار با اچ پی نداشتم ..

کار من بیشتر با اینترنت هست و پورت یو اس بی .. اهل بازی و کار سنگین آنچنانی هم نیستم ..

به نظر شما پس اگه یه 1340 با کانفیگ معمولی و نه آنچنانی بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون سر و صدای زیاد فن و داغ کردن زیاد رو اعصابم ........... !

از بابت سونی و اینکه خیالم راحت باشه .. شما کدوم سری رو پیشنهاد میدین ؟ SR خوب هست ؟

و اینکه شما شیراز جای خاصی رو پیشنهاد میدین برای خرید ؟ اگه میشه توی پیغام خصوصی راهنماییم کنین .. ممنونم !

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من میخوام هفته دیگه xps 1640 بگیرم ولی بین اینو dv6-1199 موندم
    میشه دوستانی که این دو مدلو دارن دقیق به سوالام جواب بدن؟؟
    1-درحالت کارهای معمولی و یا کار سنگین مثل بازی چقدر داغ میکنن؟
    2-با توجه به ابنکه رم xps1640 ddr3 هست و هاردش 7200 ولی گرافیک 1199 1gb هست در کل از نظر سرعت برای بازی کدام بهتر جواب میده؟
    3-از نظر کیفیت کدام بهتر است؟
    4-از نظر نویز هارد و فن شنیدم xps پایینتره درسته؟
    5-با توجه به اینکه صفحه xps1640 led هست کیفیتش بهتر از 1199 است؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

بازم ممنونم از جوابتون .. این گزینه تشکر یه بار میاد برا من یه بار نمیاد ! ! چجوریاست ؟

من تجربه کار با اچ پی نداشتم ..

کار من بیشتر با اینترنت هست و پورت یو اس بی .. اهل بازی و کار سنگین آنچنانی هم نیستم ..

به نظر شما پس اگه یه 1340 با کانفیگ معمولی و نه آنچنانی بگیرم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون سر و صدای زیاد فن و داغ کردن زیاد رو اعصابم ........... !

از بابت سونی و اینکه خیالم راحت باشه .. شما کدوم سری رو پیشنهاد میدین ؟ SR خوب هست ؟

و اینکه شما شیراز جای خاصی رو پیشنهاد میدین برای خرید ؟ اگه میشه توی پیغام خصوصی راهنماییم کنین .. ممنونم !

با تشکر
    اين گزينه تشكر رو نظري ندارم !!!!!!

اگه فقط واسه ي اينترنت و از اين جور كارا ميخواي لپتاپو و اهل كاراي سنگين نيستي فك نكنم 1340 مشكلي درست كنه برات ميتوني گرافيكشو بزاري روي حالت Integrated كه هم مصرف كمتري داشته باشه و هم حرارت كمتري توليد كنه به نظر من 1340 لپتاپ خوشدست تري نسبت به لپتاپ هاي سوني (نظر شخصي خودمه) و واسه ي اينترنت و از اين جور كارا كا ر كردن با 1340 راحت تر ه !!!!!! (يه مشكله ديگهاي هم كه 1340 داره اينه كه فقط 2 تا USB پورت داره )
    در مورد سوني خيال آدم از اين راحته كه ديگه كيفيت ساخت بالاست و احتمال مشكلات در آينده خيلي كمتره بخصوص اگه ساخت USA باشه !!!! از سوني SR خوبه اگه با 14 اينچ مشكلي نداري سوني CS هم خيلي خوبه
    يه مدل 14 اينچ خيلي خوب هم مي تونم بهت پيشنهاد كنم Dell Latitude E6400 !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

دوستان سلام

یه جایه خوب واسه تعمیرات لپ تاپ می شناسید ؟ آدرس بدین ممنون

نمایندگی دل در ایران چه شرکتی هستش ؟ ایا تعمیرات انجام میدن ؟

آدرس محبت کنین .....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •