تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 667 از 773 اولاول ... 167567617657663664665666667668669670671677717767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,661 به 6,670 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

داره خودمونی میشه Arian_albertini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ميشه به منم كمك كنيد؟ يه تلوزيون ٢٢ اينچ واسه اتاق مي خوام با اين هدف كه كنسول بازي بهش وصل كنم بازي كنم! خب پورت HDMI كه برام حياتيه و بودجه ام هم خيلي نيست ، در حد ٢٥٠ تا ٣٠٠ تومان دارم. ممنونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

همه گزینه هایی که انتخاب کردی خوبن. تصویر همشونو دیدی؟ 1پیشنهاد؛ اونی رو بخر که تصویرشو دیدی و پسند کردی. موفق باشی
    نقل قول نوشته شده توسط die my darling
    پاناسونیک st30 یا vt30 بخر خیال خودتو راحت کن بهترین کیفیت تصویرو با قیمت مناسب داره ...
    شارپ le 8 که اصلا نخر کنتراستش فاجعس من دیدم رنگ مشکیو آبی نشون میده
    سامسونگ که 99 درصد ال ای دیاش مشکل یه نواخت نبودن نور داره.
    راستش من به علت یکم تنبلی و یکم کم لطفی در حق شهر کرمانشاه تصویر هیچ کدوم رو ندیدم
    ولی خودم به Panasonic VT30 ایمان آوردم
    فقط از خیلی ها شنیدم که می گن 50 اینچ بگیرین که بعدا پشیمون نشین !
    منظور از این حرف چیه ؟
    توی فضایی که قراره این تلویزیون استفاده بشه حداکثر فاصله 3.5 متر هست، پس 42 اینچ یه سایز مناسب هست، توی سایت هم مقایسه کردم 50 اینچ با 42 اینچ هیچ تفاوتی به غیر از اندازه نداره !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان من می خوم یه led بخرم و مشکلم اینه که اطلاعاتم کمه پس نیاز به کمک شما دارم
    بزرگترین مسئله برای من اینه که چیزی نخرم که 2 روز دیگه ببینم فلان فناوری رو نداره و به خاطر 10-20 هزارتومن حسرت بخورم .
    کلی مطلب تو سایتمون خوندم و به یک سری نتایج رسیدم که بعضی از امکان برام ضروری هستش که یکی یکی در زیر می گم و شما با منتی که سرم میزارین پیشنهاد بدین چی بگیرم

اول : full hd
    دوم : کیفیت تصویر عالی باشه و تو حرکات سریع بلوری نشه (تصویر گیر نکنه)
    سوم : که خیلی هم برام مهمه اینه که هارد های حجم بالا مثل 1 ترابایت رو ساپورت کنه و فرمت های flv.avi.mkv.mpg رو ساپورت کنه
    چهارم : کانال های دیجیتالی ایران رو مثل شبکه ورزش که قراره بیاد رو بتونم راحت با زدن کابل انتن معمولی بگیرم
    پنجم : 46 اینچ

اگه کارایی دیگه ای هم مد نظر شماست بگین تا منم مد نظر بگیرم.
    ضمنا بودجه مد نظرم 2 تا 2.5 میلیون هستش ولی اگه صلاح می دونین قابل افزایشم هست
    بچه ها لطفا کمکم کنید من خیلی مبتدیم و می ترسم بعدا پشیمون بشم (کیفیت تصویر و امکانات برام مهمه ) بین مارک های سونی و سامسونگ و پاناسونیک پیشنهادی بدین خواهشا
    Last edited by face_2_faces; 02-12-2011 at 23:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنن که آیا خرید hx800 هنوز بصرفه هست یا نه؟
    در ضمن معایبnx720 چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام . من تلویزیون hx925 sony 46 وسه ی خرید انتخاب کردم . میخواستم ببینم آیا تلویزیونی هست که از این مدل بهتر و با کیفیت تر باشه ؟ و برام کیفیت 2d خیلی مهمتر تا 3d و هزینه اش اصلا مهم نیست . این مدل با 4تا عینک بهم گفتن 3600000 ( بدون ضمانت ) به نظر شما قیمت مناسبی هست وسه این مدل یا نه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه your_star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    City Of The RAIN

پيش فرض

پاناسونیک st30 یا vt30 بخر خیال خودتو راحت کن بهترین کیفیت تصویرو با قیمت مناسب داره ...
    شارپ le 8 که اصلا نخر کنتراستش فاجعس من دیدم رنگ مشکیو آبی نشون میده
    سامسونگ که 99 درصد ال ای دیاش مشکل یه نواخت نبودن نور داره.

تصویر شارپ بقل نئوپلاسما پاناسونیک st30:

سلام
    من چند روز پیش همین 46 اینچ رو از مادیران گرفتم.این چیزی که فرمودید ماله تنظیم اولیه کارخانه هست که به راحتی تو چند ثانیه حل میشه و مشکل آبی نشون دادن حل میشه.
    By default, the television is in 'Standard' mode, and it doesn't take an imaging professional to work out that the colour reproduction is absolutely disastrous. A closer look reveals that the gamma curve is uneven and the colour temperature is far too blue. We suggest you switch to 'Film' mode as soon as you can and turn off the extended colour space which contributes to the poor colour reproduction.

Colour reproduction in Film mode: average deltaE: 2.8

With that done, the picture becomes more natural. The colours not only look more accurate but our equipment revealed an average deltaE score of 2.8.

با احترام به همه ی بچه های گلی که اینجا فعالیت میکنن و دارن زحمت میکشن اینجور بنظر میرسه که یه ذره زیادی تو جو برند هستن متاسفانه و اونقدر که باید مطالعه ی موردی ندارن.عجیبه چرا هیچکس خرید مدلای فیلیپس رو مثلا پیشنهاد نمیده؟فقط چون گارانتی ندارن یا همه دنباله سونی و پاناسونیک هستن؟فلیپس 860 و هکذا واقعا ارزش نام بردن هم ندارن؟فکر نمیکنم گارانتی تو اران اونقدر ملاک خرید باشه
    هیچ حرفی تو کیفیت بالای پلاسمای پاناسونیک نیست بله کنتراست بالاتری میده اما در مقابل شارپ ،پاناسونیک اس تی30 مشکل کیفیت پایینتر 3D رو داره.مصرف برق خیلی بالاتری از شارپ داره.طراحی چیپی داره و مهمتر از همه اشکال در برایتنس در تصاویر روشن رو داره و مانیتور آیینه ای داره.بله خوبیهاش هم اینه که کنتراست بالاتر و زاویه دید بهتری بدون کراس تاک ارائه میده که بی نظیره
    شارپ در کنار بدیهایی مثل زاویه دید پایین تر یکی از دقیق ترین تولید رنگهای دنیا رو در این قیمت ارائه میده ومشکل کلودینگ نداره و مانیتورش رفلکشن نداره.
    من اینها رو با خوندن ریویوها یاد گرفتم و صد البته اگه میرفتم نمایندگی مادیران و تصویر شارپ رو کنار ایکس ویژن آبی میدیدم میگفتم ایکس ویژن بهتره.
    اگر وقت میذاشتید یه ریویوی انگلیسی از سری 830 شارپ میخوندید اینجوری شرمنده ش نمیکردید.نباید ملاک فقط تجربه ی خودتون باشه یا حرف فروشنده.

دلایلی که منو به خرید شارپ تشویق کرد:

1.حدود ش01 تا ریویو از پاناسونیک اس تی30 و شارپ 830 و سونی ان ایکس خوندم دیدم صرفه ی خریدن شارپ برام بیشتره شاید واسه شما پاناسونیک این جوره.راحت بگم به دلم نشست هردو رو دیدم و کلی هم دو دل بودم که کدوم رو بگیرم.
    2.از خریدهای شارپ که تا حالا داشتم از کولر گرفته تا ماشین حساب راضیم!
    3.بهر حال شاید شارپ با دادن یه بلو ری شارپ با تلوزیونش مشتری رو ترغیب میکنه که در خرید من هم کمی تاثیر داشت.(البته معاومه که به جایزه باشه باید ال جی و سامسونگ بهترین تی وی های موجود باشند پس دلیل اصلی نیست!)
    4.گارانتی مادیران رو یکی از تنها گارانتی هایی میشناسم که 2زار واسه خریدار احترام قائله.انتخابهای خوبی واسه واردات و مونتاژ داره و کلاهبردار نیست( پیامدهای فرهاد کاشانی هست گویا)
    من نه سهامدار شارپم نه نمایندگی فروش مادیران رو دارم و نه اصلا برام مهم هست که که چه بلایی سر شون میاد!ولی این اصلا خوب نیست که بدون مطالعه و از روی دل بخواهی مشاوره خرید بدیم.کسایی که اینجا مشاوره میخوان مطمئن هستن که اینجا قراره نظر درست رو بگیرن!
    Last edited by your_star; 03-12-2011 at 07:03.

7. 3 کاربر از your_star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ميشه به منم كمك كنيد؟ يه تلوزيون ٢٢ اينچ واسه اتاق مي خوام با اين هدف كه كنسول بازي بهش وصل كنم بازي كنم! خب پورت HDMI كه برام حياتيه و بودجه ام هم خيلي نيست ، در حد ٢٥٠ تا ٣٠٠ تومان دارم. ممنونم.
    من crt سامسونگ و پاناسونیک دیدم که پورت hdmi داشته باشه.

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

سلام . من تلویزیون hx925 sony 46 وسه ی خرید انتخاب کردم . میخواستم ببینم آیا تلویزیونی هست که از این مدل بهتر و با کیفیت تر باشه ؟ و برام کیفیت 2d خیلی مهمتر تا 3d و هزینه اش اصلا مهم نیست . این مدل با 4تا عینک بهم گفتن 3600000 ( بدون ضمانت ) به نظر شما قیمت مناسبی هست وسه این مدل یا نه ؟
    شما بهترین ال ای دی بیس 2011 رو انتخاب کردی که گرانترین محصول سال 2011 سونی هم هست.
    اگه میخوای خرید مناسبتر داشته باشه 50اینچ vt30 پاناسونیک هست که بهترین پلاسما2011 شده و ارزانتر از این مدل سونیه.

پروفشنال mzy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    من چند روز پیش همین 46 اینچ رو از مادیران گرفتم.این چیزی که فرمودید ماله تنظیم اولیه کارخانه هست که به راحتی تو چند ثانیه حل میشه و مشکل آبی نشون دادن حل میشه.
    By default, the television is in 'Standard' mode, and it doesn't take an imaging professional to work out that the colour reproduction is absolutely disastrous. A closer look reveals that the gamma curve is uneven and the colour temperature is far too blue. We suggest you switch to 'Film' mode as soon as you can and turn off the extended colour space which contributes to the poor colour reproduction.

Colour reproduction in Film mode: average deltaE: 2.8

With that done, the picture becomes more natural. The colours not only look more accurate but our equipment revealed an average deltaE score of 2.8.

با احترام به همه ی بچه های گلی که اینجا فعالیت میکنن و دارن زحمت میکشن اینجور بنظر میرسه که یه ذره زیادی تو جو برند هستن متاسفانه و اونقدر که باید مطالعه ی موردی ندارن.عجیبه چرا هیچکس خرید مدلای فیلیپس رو مثلا پیشنهاد نمیده؟فقط چون گارانتی ندارن یا همه دنباله سونی و پاناسونیک هستن؟فلیپس 860 و هکذا واقعا ارزش نام بردن هم ندارن؟فکر نمیکنم گارانتی تو اران اونقدر ملاک خرید باشه
    هیچ حرفی تو کیفیت بالای پلاسمای پاناسونیک نیست بله کنتراست بالاتری میده اما در مقابل شارپ ،پاناسونیک اس تی30 مشکل کیفیت پایینتر 3D رو داره.مصرف برق خیلی بالاتری از شارپ داره.طراحی چیپی داره و مهمتر از همه اشکال در برایتنس در تصاویر روشن رو داره و مانیتور آیینه ای داره.بله خوبیهاش هم اینه که کنتراست بالاتر و زاویه دید بهتری بدون کراس تاک ارائه میده که بی نظیره
    شارپ در کنار بدیهایی مثل زاویه دید پایین تر یکی از دقیق ترین تولید رنگهای دنیا رو در این قیمت ارائه میده ومشکل کلودینگ نداره و مانیتورش رفلکشن نداره.
    من اینها رو با خوندن ریویوها یاد گرفتم و صد البته اگه میرفتم نمایندگی مادیران و تصویر شارپ رو کنار ایکس ویژن آبی میدیدم میگفتم ایکس ویژن بهتره.
    اگر وقت میذاشتید یه ریویوی انگلیسی از سری 830 شارپ میخوندید اینجوری شرمنده ش نمیکردید.نباید ملاک فقط تجربه ی خودتون باشه یا حرف فروشنده.

دلایلی که منو به خرید شارپ تشویق کرد:

1.حدود ش01 تا ریویو از پاناسونیک اس تی30 و شارپ 830 و سونی ان ایکس خوندم دیدم صرفه ی خریدن شارپ برام بیشتره شاید واسه شما پاناسونیک این جوره.راحت بگم به دلم نشست هردو رو دیدم و کلی هم دو دل بودم که کدوم رو بگیرم.
    2.از خریدهای شارپ که تا حالا داشتم از کولر گرفته تا ماشین حساب راضیم!
    3.بهر حال شاید شارپ با دادن یه بلو ری شارپ با تلوزیونش مشتری رو ترغیب میکنه که در خرید من هم کمی تاثیر داشت.(البته معاومه که به جایزه باشه باید ال جی و سامسونگ بهترین تی وی های موجود باشند پس دلیل اصلی نیست!)
    4.گارانتی مادیران رو یکی از تنها گارانتی هایی میشناسم که 2زار واسه خریدار احترام قائله.انتخابهای خوبی واسه واردات و مونتاژ داره و کلاهبردار نیست( پیامدهای فرهاد کاشانی هست گویا)
    من نه سهامدار شارپم نه نمایندگی فروش مادیران رو دارم و نه اصلا برام مهم هست که که چه بلایی سر شون میاد!ولی این اصلا خوب نیست که بدون مطالعه و از روی دل بخواهی مشاوره خرید بدیم.کسایی که اینجا مشاوره میخوان مطمئن هستن که اینجا قراره نظر درست رو بگیرن!
    حق باشماست دوست من فیلیپس و شارپ جزء برترین برند های روز دنیا هستن. خب ماهم فقط میتونیم پیشنهاد بدیم.

10. 2 کاربر از mzy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان من می خوام یک led 3D با قیمت حداکثر تا 1.200 بگیرم 40 یا 42 اینچ شما چه مارک و مدلی رو پیشنهاد می کنید؟ممنون می شم سریع پاسخ بدید.

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

led 3d سونی تو این رنج قیمت فک نکنم خوب گیرت بیاد ولی میتونی سری های ex رو یه نگاه بندازی...
    سونی و سامسونگ هم دارن و ارزون هم هستن مخصوصا همونی که تلویزیون تبلیغشو میکنه یکی میخری 3 برابر قیمتشو بهت هدیه میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •