تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 666 از 1178 اولاول ... 1665666166566626636646656666676686696706767167661166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,651 به 6,660 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

آخر فروم باز dariushiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من 2 تا سوال دارم...
    اول اینکه آیا ویندوزی که برای یک لپ تاپ استفاده می شود با ویندوزی که برای PC ها استفاده می شود با هم فرق دارند(غیر از اریجینال بودن؟)

دوم اینکه اگر لپ تاپی خریداری کردیم مثلا با ویندوز XP بعد خواستیم روی اون لپ تاپ Vista بریزیم با مشکلاتی مثل درایور و ... برخورد می کنیم؟

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان قضيه اين ميني نوت بک اسير وان چيه که تو ديجيکالا نوشته 470 و تو کيمياآنلاين نوشته 390 هزارتومان!
    قيمت واقعيش چنده؟

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من 2 تا سوال دارم...
    اول اینکه آیا ویندوزی که برای یک لپ تاپ استفاده می شود با ویندوزی که برای PC ها استفاده می شود با هم فرق دارند(غیر از اریجینال بودن؟)

دوم اینکه اگر لپ تاپی خریداری کردیم مثلا با ویندوز XP بعد خواستیم روی اون لپ تاپ Vista بریزیم با مشکلاتی مثل درایور و ... برخورد می کنیم؟
    تو برخی موارد جزئی مثل استفاده از قابلیت های پردازشی CPU و همینطور قابلیت های BIOS دستگاه فرق دارن ، البته این فرق تو سیستم عاملی که میخرین و نصب میکنین نیست و منظور بعد از نصب کردنه ، تفاوت جزئی با سیستم عاملی که رو لپ تاپ نصب میشه هست با یه دسکتاپ ...

نصب کردن Vista کنار XP راحته فقط ممکنه برخی لپ تاپ ها یه خورده بازی در بیارن ولی قابل نصب هست و جدیدا هم همه ویستا رو پاک میکنن و XP نصب میکنن و قید ویستا رو میزنن !!
    بله حتما درایور میخواد ، بدون درایور مگه میشه ؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان قضيه اين ميني نوت بک اسير وان چيه که تو ديجيکالا نوشته 470 و تو کيمياآنلاين نوشته 390 هزارتومان!
    قيمت واقعيش چنده؟
    بابا این سایت دیجیکالا رو بیخیال بشین ، نه بحث تخصصی داره و نه قیمت های درست ! بیشتر بررسی هاش از سر فروش کالا هست نه نگاه درست به یه محصول !! بیشتر مشخصات هم اشتباه داره ، Acer Aspire One با گرافیک 950 اینتل ساخته میشه نه X3100 قیمت هم بالا گفته تو سایت ... دور و بر 400 هزار تومنه ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام .سال جدید رو به همه تبریک میگم
    من یه لب تاب برا برنامه نویسی و طراحی وب میخوام .اصلا اهل بازی نیستم برام قیافه لب تاب هم زیاد مهم نیست . تا 1500000 هم میتونم بودجه بزارم. مانیتور 13 یا 14 رو ترجیح میدم. میشه لطف کنید و منو راهنمایی کنید.
    راستی نظرتون در باره vostro 1310 جیه
    cpu :2.5 -6 m cache
    ram :4 g ddr2
    1170000

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

12

بابا این سایت دیجیکالا رو بیخیال بشین ، نه بحث تخصصی داره و نه قیمت های درست ! بیشتر بررسی هاش از سر فروش کالا هست نه نگاه درست به یه محصول !! بیشتر مشخصات هم اشتباه داره ، acer aspire one با گرافیک 950 اینتل ساخته میشه نه x3100 قیمت هم بالا گفته تو سایت ... دور و بر 400 هزار تومنه ...
    سلام ممنون گرفتم خودمم بهش شک داشتم!
    حالا ميشه يه سايت فارسي به جز اين دو تا معرفي کنيد که بررسي و قيمت درستي داشته باشه؟

آخر فروم باز dariushiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

تو برخی موارد جزئی مثل استفاده از قابلیت های پردازشی cpu و همینطور قابلیت های bios دستگاه فرق دارن ، البته این فرق تو سیستم عاملی که میخرین و نصب میکنین نیست و منظور بعد از نصب کردنه ، تفاوت جزئی با سیستم عاملی که رو لپ تاپ نصب میشه هست با یه دسکتاپ ...

نصب کردن vista کنار xp راحته فقط ممکنه برخی لپ تاپ ها یه خورده بازی در بیارن ولی قابل نصب هست و جدیدا هم همه ویستا رو پاک میکنن و xp نصب میکنن و قید ویستا رو میزنن !!
    بله حتما درایور میخواد ، بدون درایور مگه میشه ؟؟
    از پاسخ شما ممنونم اما منظورم از درایور این بود که فایل های نصب درایور را باید دانلود کنم از اینترنت یا بعد از هر بار تعویض ویندوز می توانم از cd ویندوز لپ تاپ اسفاده کنم. مثلا اگر cd ویندوز لپ تاپ xp بود می توانم بعد از نصب ویستا از همان سی دی xp برای نصب درایور استفاده کنم؟؟؟

ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

این عبارت NVIDIA GeForce 9300M GS / Intel GMA 4500MHD که در مورد مشخصات z530nb

تو سایتها زده یعنی چی؟؟؟؟

و اینکه ایا رم z53nb ddr3 هست یا نه؟؟؟

واگه ddr3 هست پس چرا تو این سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زده ddr2?????!!!!!!

وایا رم ddr3 از چه لحاظ هایی با ddr2 متفاوت هست؟؟؟ و چقدر؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام ممنون گرفتم خودمم بهش شک داشتم!
    حالا ميشه يه سايت فارسي به جز اين دو تا معرفي کنيد که بررسي و قيمت درستي داشته باشه؟
    دوست عزیز شرمنده که نمیتونیم بهت لینک برای سایت های فارسی بدیم ... البته بیشتر سایت های فارسی که لپ تاپ ها رو بررسی میکنن چون خودشون فروشنده هم هستن مثل دیجیکالا از دید فروش بررسی میکنن و عیب و ایراد ها رو نمیگن و بهترین منبع سایت های انگلیسی تخصصی برای این کار هست و برای فارسی هم فروم ها ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

از پاسخ شما ممنونم اما منظورم از درایور این بود که فایل های نصب درایور را باید دانلود کنم از اینترنت یا بعد از هر بار تعویض ویندوز می توانم از cd ویندوز لپ تاپ اسفاده کنم. مثلا اگر cd ویندوز لپ تاپ xp بود می توانم بعد از نصب ویستا از همان سی دی xp برای نصب درایور استفاده کنم؟؟؟

ممنونم.
    شما نمیتونین از Driver های مخصوص سیستم عامل XP برای ویندوز ویستا استفاده کنین ... خیلی ها هم هستن که با دستکاری درایور ها برای سیستم عامل دیگه هم آماده میشن و میشه استفاده کرد اما در حالت عادی خیر ...
    باید درایور هاش رو جدا تهیه کنید ... یک بار دانلود کن و خیال خودت رو راحت کن برای همیشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •