تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 661 از 847 اولاول ... 161561611651657658659660661662663664665671711761 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,601 به 6,610 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

حالا اگر تونستید ساعت 10 شب هم چک کنید چون اوج افتضاح شدن سرعت اون موقع است نه میشه آنلاین ویدیو دید و نه میشه دانلود کرد
    اینم آخرین تست سرعت من روی پارس آنلاین ، ساعت ده شب که خواسته بودین تست کردم ، فرقی با ساعت های دیگه نداره
    سرعت سرویس 12 مگابیت ، امکان تماشای ویدیوی زنده حداکثر تاحدود 7 مگابیت بر ثانیه در حدود رزولوشن 720p60 و 936p60 بیشتر جواب گو نیست .
    ممکنه ویدیو 1080 رو چند دقیقه بدون گیر نشون بده ، به این دلیل که تصویر زیاد حرکت نداره و حجم اطلاعات رد و بدل شده کم هست ، اما بطور واقعی جوابگو نیست و من که سرعت 12مگابیت دارم امکان نداره بتونم با سرعت 9 یا 10 مگابیت ویدیو لایو تماشا کنم و بلافاصله سرعت افت پیدا میکنه .
    اما در ساعت استفاده تفاوتی ندازه ، ظهر ، بعد از ظهر و شب نتیجه یکسان هست.

محتوای مخفی: Live 

خط با اینکه روی 12 مگابیت هست در عمل داره همون 8مگابیت رو ارائه میده در تست سرعت پایین مشخصه (البته با دانلود منیجر بیشتر میگیره)

من که دیگه به سلامتی امروز درخواست تخلیه رو ارسال کردم .
    خانه به دوش شدم هر ماه یک isp تست میکنم تا یک جا برای ماندگار شدن پیدا کنم
    در درجه اول پینگ پایین و در درجه دوم ترافیک بصرفه تر رو مورد نظر قرار میدم تا یک isp پبدا بشه بتونه حداقل ها رو ارائه بده.

پارس آنلاین از روزی که پینگش در سرویس های گیمش بالا رفت دیگه پروندش شروع به بسته شدن کرد ، الانم که دیگه دل بخواه پروفایل های گیم رو حذف میکنند ، هرچند این پروفایل گیم الان دیگه معنی آنچنانی هم نداره ، پینگش که بطور کلی بالا رفته ، نوسان هم که داره ... پس دیگه چی ازش میمونه

امیدوارم زودتر یک isp خوب پیدا کنم.
    Last edited by shaahani; 31-01-2018 at 22:40.

2. 4 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اون جوری که از صحبت های دوستان برداشت کردم انگار Twitch براتون ... نیست ؟ درسته ؟

نه نیست. مگه برای شما هست ؟
    Last edited by ●●●FDR●●●; 31-01-2018 at 22:43.

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

اوه الان تست کردم شده راست میگی
    Last edited by ●●●FDR●●●; 31-01-2018 at 22:34.

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

جالبه که بدونید آپارات چند روزه سرویس ویدئو استریم درست کرده. مدیونید اگه فکر کنید ارتباطی بین این دو تا موضوع و این همزمانی وجود داره. درست مثل مسیر یاب دال و قضیه waze

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

نه نیست. مگه برای شما هست ؟
    من فن آوا دارم . Twitch رو که باز کردم فیلتر بود . بعد 10 دقیقه دوباره بازش کردم دیگه فیلتر نبود !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

وبسایت twitch برای من فیلتر نیست. دستور ipconfig /flushdns را در پنجره ی command prompt اجرا کنید اگر مشکل برطرف نشد احتمالاً موقتی است و بزودی حل خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

من فن آوا دارم . Twitch رو که باز کردم .... بود . بعد 10 دقیقه دوباره بازش کردم دیگه ... نبود !
    الان من تست کردم هست. البته با https باز میشه . ولی اونم تا یه مدت دیگه احتمالا میبندن. من الان رفتم درخواست دادم دیدم ظاهرا تو بلک لیستشون ثبت شده .

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

وبسایت twitch برای من ... نیست. دستور ipconfig /flushdns را در پنجره ی command prompt اجرا کنید اگر مشکل برطرف نشد احتمالاً موقتی است و بزودی حل خواهد شد.
    من الان توی وبسایت اینا در خواست رفع ... ثبت کردم . وقتی درخواست رو قبول میکنه یعنی این آدرس به بلک لیست اضافه شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

البته هیچ حدی برای حماقت وجود نداره اما احتمال می دم اینا اینقدر کودن نباشند که بخوان چنین کاری بکنند. همینطوری مردم از اینا متنفر هستند اینجوری بیشتر متنفر می شوند بویژه جوانها.
    و یک نکته دیگر اینکه اینجور وبسایت ها قطعاً دارای https هستند و اینکه در وبسایت های معروف http منسوخ شده است و از نسخه ایمن اون یعنی https استفاده می کنند.

11. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

اینم آخرین تست سرعت من روی پارس آنلاین ، ساعت ده شب که خواسته بودین تست کردم ، فرقی با ساعت های دیگه نداره
    سرعت سرویس 12 مگابیت ، امکان تماشای ویدیوی زنده حداکثر تاحدود 7 مگابیت بر ثانیه در حدود رزولوشن 720p60 و 936p60 بیشتر جواب گو نیست .
    ممکنه ویدیو 1080 رو چند دقیقه بدون گیر نشون بده ، به این دلیل که تصویر زیاد حرکت نداره و حجم اطلاعات رد و بدل شده کم هست ، اما بطور واقعی جوابگو نیست و من که سرعت 12مگابیت دارم امکان نداره بتونم با سرعت 9 یا 10 مگابیت ویدیو لایو تماشا کنم و بلافاصله سرعت افت پیدا میکنه .
    اما در ساعت استفاده تفاوتی ندازه ، ظهر ، بعد از ظهر و شب نتیجه یکسان هست.

محتوای مخفی: Live 

خط با اینکه روی 12 مگابیت هست در عمل داره همون 8مگابیت رو ارائه میده در تست سرعت پایین مشخصه (البته با دانلود منیجر بیشتر میگیره)

من که دیگه به سلامتی امروز درخواست تخلیه رو ارسال کردم .
    خانه به دوش شدم هر ماه یک isp تست میکنم تا یک جا برای ماندگار شدن پیدا کنم
    در درجه اول پینگ پایین و در درجه دوم ترافیک بصرفه تر رو مورد نظر قرار میدم تا یک isp پبدا بشه بتونه حداقل ها رو ارائه بده.

پارس آنلاین از روزی که پینگش در سرویس های گیمش بالا رفت دیگه پروندش شروع به بسته شدن کرد ، الانم که دیگه دل بخواه پروفایل های گیم رو حذف میکنند ، هرچند این پروفایل گیم الان دیگه معنی آنچنانی هم نداره ، پینگش که بطور کلی بالا رفته ، نوسان هم که داره ... پس دیگه چی ازش میمونه

امیدوارم زودتر یک isp خوب پیدا کنم.
    مال من امروزم مثل روزهای قبل همون مشکل افت شدید سرعت دانلود و تک کانکشن در ساعات اوج رو داره
    خوش به حالتون که میتونید تخلیه کنید الان من موندم با قرارداد یکساله حجمی پارس آنلاین با کلی حجم خریداری شده در جشنواره فروش حجم
    موندم چی کار کنم با این نت درب داغون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •