تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 413 اولاول ... 165662636465666768697076116166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 4122

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام .
    سوال اولم اینه که من الان نسخه ی 2009 رو دارم که 3 month trial هست و 73 روز مانده تا منقضی بشه به نظرتون فعلا این نسخه رو نگه دارم؟یا 2010 رو دانلود کنم؟
    و سوال دومم اینه که trial reset برنامه ی روی کامپیوتر من رو به سایمنتک به عنوان نسخه ی اصلی میشناسونه و قابلیت اپدیت اره؟
    و سیستم رو در خطر قرار نمیده؟ چون خیلی از کرک ها اصولا بوسیله ی هکر برای سو استفاده نوشته میشه این سوال رو میپرسم.
    ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
    کسی نبود که پاسخ بده؟

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز؛
    2009 خیلی با 2010 فرقی نداره، بنظر من صبر کنین دورۀ آزمایشیتون تموم بشه بعد آپگرید کنین
    trial reset مشکلی برای نورتون پیش نمیاره، ورژنه مخصوص 2010ش با هربار اجرا دورۀ اجرای آزمایشی یا همون trial نورتون رو 165 روزه می کنه و تو این مدت میشه اونو راحت آپدیت کرد
    مشکلی برا سیستم هم پیش نمیاره (من از مرداد تا حالا دارم برای نورتون اینترنت سیکوریتی 2009 استفاده می کنم)
    البته بعد از یه مدت برنامۀ trial reset توسط سیمانتک شناسایی میشه و با آپدیت کردن نورتون از کار میوفته که اون موقع باید دنبال نسخۀ جدیدتر کرک باشین

3. این کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

چطوری کرک norton را دانلود کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چطوری کرک norton را دانلود کنم
    سلام
    اگه از محصول 2010 نورتون استفاده میکنید از کرکی که در پست 651 دوستمون زحمت اپلود را کشیدنداستفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام
    این آنتی ویروس رو لب تاب من دورش تموم شد میشه بدون اینکه پاک کنم کر کش کنم
    بی زحمت کرکشم برام بزارید
    ورژن 16.8.0.41
    ممنون

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

سلام
    پس دوستانمون بتمن و همیلتون کجان
    چقدر نبودشون احساس میشه
    همینطور سوالا مونده رو تایپیک بدون جواب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    من آنتی ویروس Norton 2009 داشتم
    اونو خواستم unistall کنم که کامل حذف نشد.الان هم ویندوز رو ریستور کردم بعد بالا اومد
    الانم norton هم خذف نشده و کار هم نمیکنه و اجازه نصب kaspersky رو هم نمیده
    از اینترنت هم برنامه مخصوص remove نورتون رو هم دانلود کردم و حذف شد ولی بعد ریستارت وینندوز دوباره بالا نیومد
    من چی کار کنم؟

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام دوستان

من نورتون 360 رو روی سیستم داشتم و 20 روز بود که ازش بصورت آزمایشی استفاده میکردم ، چند روز پیش با همین کرک 2.6 و با

همون روشی که دوستان گفته بودند کرکش کردم ، اما دیگه بالا نیومد ، اگه میشه راهنمایی کنید . ممنون .

دوستان لطفا روش کرک رو یکبار مفصل توضیح بدین ، چون من یکبار هم با کرک اینترنت سکوریتی نورتون مشگل داشتم ، شاید من یک

مورد رواز قلم میندازم .

راستی کرک این 360 ورژن 4 نیومده

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .
    Last edited by amir.7; 04-03-2010 at 01:54.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض پشتیبان‏گیری از آپدیت‏های محصولات امنیتی Norton و آپدیت آفلاین آنها

پشتیبان‏گیری از آپدیت‏های محصولات امنیتی Norton و آپدیت آفلاین آنها

رکت Symantec یکی از قدیمی‏ترین شرکت‏ها در زمینه تولید نرم‏افزارهای امنیتی است که در این میان سه نرم‏افزار Norton Internet Security ،Norton Antivirus و Norton 360 از محبوبیت زیادی در نزد کاربران برخوردار هستند. این نرم‏افزارهای امنیتی نیز به مانند سایر برنامه ها، امکان به‏روزرسانی یا آپدیت پایگاه اطلاعاتی خود را دارا هستند. اما این کار به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت قابل انجام است. شاید شما نیازمند این باشید که عملیات به‏روزرسانی این نرم‏افزارها را به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت صورت دهید. همچنین علاوه بر آن از آپدیت‏هایی که تاکنون انجام داده‏اید پشتیبان تهیه کنید تا از آنها پس از نصب مجدد ویندوز یا جهت استفاده در یک کامپیوتر دیگر استفاده کنید. در این ترفند به بررسی نحوه پشتیبان‏گیری از آپدیت‏های محصولات امنیتی Norton و آپدیت آفلاین آنها خواهیم پرداخت.

ابتدا پیش از هر کاری اطمینان پیدا کنید در ویندوز شما، قابلیت نمایش فایل‏های مخفی فعال است. بدین منظور از منوی Start به Control Panel و سپس Folder Options بروید. در پنجره Folder Options به تب View مراجعه کنید و تیک گزینه Show hidden files, folders, and drives را بزنید و بر روی دکمه OK کلیک کنید.

حال در صورتی که از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می‏کنید از طریق My Computer به مسیر زیر بروید:
    C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_17.5.0.127

و اگر از ویندوز XP استفاده می‏کنید به مسیر زیر بروید:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_17.5.0.127

دقت کنید:
    * در مسیر بالا درایو C به عنوان درایوی که ویندوز در آن نصب شده، فرض شده است.
    * عبارت NIS مربوط به Norton Internet Security است و می‏تواند بسته به برنامه نصب شده در ویندوز شما متغیر باشد. به عنوان مثال اگر Norton Antivirus نصب شده باشد به NAV و اگر Norton 360 نصب شده باشد به N360 تغییر نام خواهد داد.
    * عبارت 17.5.0.127 مربوط به نسخه نصب شده از برنامه است و می‏تواند متغیر باشد.

پس از ورود به این مسیر، فولدری به نام Definitions به چشم می‏خورد. این فولدر حاوی کلیه آپدیت‏های دانلود شده از اینترنت است. این فولدر را Copy کرده و آن را در مسیری دلخواه به عنوان پشتیبان آپدیت ها Paste نمایید.
    بدین ترتیب می‏توانید از آپدیت‏های نرم‏افزارهای نورتون بکاپ تهیه کنید.

اما جهت آپدیت آفلاین نرم‏افزار:
    ابتدا برنامه را باز کنید.
    سپس به Settings و Miscellaneous Settings مراجعه کنید.
    اکنون گزینه Norton Product Tamper Protection را یافته و آن را بر روی Off تنظیم کنید.
    حال می‏توانید پوشه Definitions که از آن پشتیبان تهیه کردید را در همان مسیر بالا در ویندوزی که آنتی ویروس آن آپدیت نیست، بدون مشاهده هرگونه پیغام خطا کپی کنید.
    در پایان مجدد Norton Product Tamper Protection را به حالت اولیه بازگردانید و یک بار Run LiveUpdate را اجرا کنید تا اطلاعات نرم‏افزار به روز رسانی گردد.
    با این کار نورتون را به صورت آفلاین آپدیت کرده‏اید.

اين مطلب به نقل از ترفندستان ميباشد.

11. 3 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mhdashtdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض مشکل

سلام
    من برنامه ی Norton internet security 2010 ورژن 17.5 رو دانلود و نصب کردم کرک اون که برنامه رو تا 165 روز تریال می کنه رو هم نصب کردم و آپدیت برنامه رو از سایت نورتن گرفتم و اون رو هم نصب کردم و برنامه تا امروز آپدیت شد
    بعد این کارا حالا و قتی روی آیکن برنامه تو system try کلیک می کنم عوض یه چک مارک سبز تو وسط لوگوی برنامه سمت چپ بالا یه ضربدر قرمز می زنه
    ویندوز من هم سون
    کسی هست بدونه چرا؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •