تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 654 از 753 اولاول ... 154554604644650651652653654655656657658664704 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,531 به 6,540 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    ساختمون ما آسانسور داره با هر بار بالا پایین شدن آسانسور اینترنت من قطع میشه
    چیکارش کنم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    من از داتک اینترنت دارم.چندین بار با شرکت تماس گرفتم و از اینترنت شکایت کردم و اونام میگفتن که برو سر خط و اینترنت رو چک کن.اینترنت من 16 مگابیت(2 مگابایت) هست.سرخط که چک کردم سرعت دانلود 1.7 مگابایت بود.اما وقتی داخل خونه تست میگیرم سرعت از 1.4 تا 1.5 مگابایت بیشتر نمیشه. سیم کشی کل خونه رو هم قطع کردم و به صورت روکار مجددا سیم کشی کردیم.بهترین سیمی که در بازار بود رو هم استفاده کردیم.تمام اتصالات رو هم عوض کردم و کلا سیم تلفن جدید فقط به یه پریز وصله که روی اون هم فقط یه تلفن بی سیم هست.تمام طول مسیر هم کابل جدید تلفن با کابل برق حداقل فاصله 4 سانتی هم قرار دارن.حالا شما بگید که واقعا مشکل از کجاس که من همون سرعت دم در رو نمیتونم توی خونه داشته باشم.هرچی هم به بخش پشتیبان میگم یکی رو بفرستید لااقل راهنماییم کنه کسی توجه نمیکنه. واقعا هرکاری به ذهنم میرسید رو انجام دادم اما نشد
    لطفا راهنماییم کنید

3. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من از داتک اینترنت دارم.چندین بار با شرکت تماس گرفتم و از اینترنت شکایت کردم و اونام میگفتن که برو سر خط و اینترنت رو چک کن.اینترنت من 16 مگابیت(2 مگابایت) هست.سرخط که چک کردم سرعت دانلود 1.7 مگابایت بود.اما وقتی داخل خونه تست میگیرم سرعت از 1.4 تا 1.5 مگابایت بیشتر نمیشه. سیم کشی کل خونه رو هم قطع کردم و به صورت روکار مجددا سیم کشی کردیم.بهترین سیمی که در بازار بود رو هم استفاده کردیم.تمام اتصالات رو هم عوض کردم و کلا سیم تلفن جدید فقط به یه پریز وصله که روی اون هم فقط یه تلفن بی سیم هست.تمام طول مسیر هم کابل جدید تلفن با کابل برق حداقل فاصله 4 سانتی هم قرار دارن.حالا شما بگید که واقعا مشکل از کجاس که من همون سرعت دم در رو نمیتونم توی خونه داشته باشم.هرچی هم به بخش پشتیبان میگم یکی رو بفرستید لااقل راهنماییم کنه کسی توجه نمیکنه. واقعا هرکاری به ذهنم میرسید رو انجام دادم اما نشد
    لطفا راهنماییم کنید
    4 مورد در کل هست سیم تلفن که باید محافظ دار و نمره 0.6 باشه طولش تاثیر داره کمتر بهتر، پریز کهنه و فرسوده نباشه، ترکیب اسپلیتر و تلفن هر تلفنی با یه اسپلیتر کمترین نویز رو ایجاد می کنه باید جنس های مختلف رو تست کنین تا بهترین رو پیدا کنین یه راه دیگه هم اینه که به شرکت بگین اگه خط کشش داره رو 19 مگ ببنده این مورد اخر با مودم خوب و حرفه ای موثرتره قطی ایجاد نمیشه شما مشخصات خط و مودمتون رو بگین بهتر میشه تشخیص داد موفق باشین

5. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behzadee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنماییم کنید
    من دقیقاً همین مشکل رو با داتک دارم
    سر خط 13 مگ، داخل خونه میشه 8 مگ
    Last edited by behzadee; 27-03-2019 at 23:21.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

4 مورد در کل هست سیم تلفن که باید محافظ دار و نمره 0.6 باشه طولش تاثیر داره کمتر بهتر، پریز کهنه و فرسوده نباشه، ترکیب اسپلیتر و تلفن هر تلفنی با یه اسپلیتر کمترین نویز رو ایجاد می کنه باید جنس های مختلف رو تست کنین تا بهترین رو پیدا کنین یه راه دیگه هم اینه که به شرکت بگین اگه خط کشش داره رو 19 مگ ببنده این مورد اخر با مودم خوب و حرفه ای موثرتره قطی ایجاد نمیشه شما مشخصات خط و مودمتون رو بگین بهتر میشه تشخیص داد موفق باشین
    سیم تلفن 0.6 هست و تازه سیم کشی شده
    پریز نو خریداری شده و وصل شده جوری که برای چند ساعت 1.5 مگابایت رو دریافت کردم.
    اسپلیتر رو هم جدید گرفتم.حتی دوتا به صورت سری هم نصب کردم که نویز بیشتری گرفته باشه.اتفاقا اسپلیتر های مختلفی هم دارم اما تقریبا ابا هرکدوم که زدم همین نتیجه رو داد
    منظورتونو از مشخصات خط متوجه نشدم. میشه منظورتونو بفرمایید تا توضیح بدم؟
    مودم هم D-link مدل 2750U هست که با همین مودم سر خط 1.7 مگ گرفتم.مشکل از مودم به نظرم نیست
    واقعا نمیدونم مشکل از کجاس؟تمام مسیر رو هم چک کردم از کنار سیم برق رد نمیشه.خواستید تو پیغام خصوصی براتون عکس هم میفرستم تا ببینید
    خواهشا بگید مشکل از کجاس بنظرتون
    این موضوع روانیم کرده

8. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من دقیقاً همین مشکل رو با داتک دارم
    سر خط 13 مگ، داخل خونه میشه 8 مگ
    پس همدردیم.شما تماس گرفتی چی بهت میگن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورتونو از مشخصات خط متوجه نشدم. میشه منظورتونو بفرمایید تا توضیح بدم؟
    منظور از مشخصات خط ADSL Statistics هست که شامل Max Rate (Kbps) و SNR Margin (dB) و Attenuation (dB) برای دانلود و آپلود هست

11. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

[FONT="] منظور از مشخصات خط [/FONT]ADSL Statistics[FONT="] هست که شامل [/FONT]Max Rate (Kbps)[FONT="] و [/FONT]SNR Margin (dB)[FONT="] و [/FONT]Attenuation (dB)[FONT="] برای دانلود و آپلود هست [/FONT]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

15. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

افت خط شما زیاده که علتش می تونه فاصله تا مرکز مخابرات باشه شما می تونید برای تست یه مودم ایسوس از کسی بگیرین و با تنظیم Stability Adjustment به میزان 10db کشش خط رو بالا ببرین (در برخی موارد حداکثر کشش خط رو تا 10 مگ افزایش میده) و سرعت رو ببینین چقدر افزایش میده در صورت مناسب بودن مودم رو بخرین و یا هرطور دیگه افت ورودی ساختمان تا محل مودم رو حداقل کنین تا کشش خط بالا بره در واقع Attenuation باید کم بشه و Max Rate بالا بره و SNR Margin کمتر از 6 نشه

17. این کاربر از smk1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •