تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 654 از 827 اولاول ... 154554604644650651652653654655656657658664704754 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,531 به 6,540 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1.ممنون مرسی -بعدش نگفتین به نظرت جدیداش بهتره یا اینا که کارتیجاشون جدا میشد؟ از هر دو توی بازار هستش
    2.خبری از قیمتشون داری؟ و اینکه الان کدوم شرکتا اینو دارن؟ممنون

بعدش نگفتین به نظرت جدیداش بهتره یا اینا که کارتیجاشون جدا میشد؟ از هر دو توی بازار هستش
    فرقی نمیکنه . اگر واقعاً احتیاج دارید که قسمت انتهایی هارد اکسترنال را جدا کنید باید همان مدل قدیمی را بخرید ؛ در غیر اینصورت فکر میکنم بهتر باشه که مدل جدید را بخرید .
    خبری از قیمتشون داری؟ و اینکه الان کدوم شرکتا اینو دارن؟
    اون روتر را تیر ماه امسال 188 هزار تومن خریده بودم . الان نمیدونم در بازار پیدا میشه یا خیر .

نظرتون راجع به My Cloud وسترن چیه ؟ 1 یا 2 تراش قیمتش چنده از کجا میشه گیر اورد ؟
    ممنون
    حداقل حجم این مدل 2TB هست که قیمتش حدود 550 هزار تومن هست .
    Last edited by ata.royalfalcon; 06-03-2014 at 17:33.

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

فرقی نمیکنه . اگر واقعاً احتیاج دارید که قسمت انتهایی هارد اکسترنال را جدا کنید باید همان مدل قدیمی را بخرید ؛ در غیر اینصورت فکر میکنم بهتر باشه که مدل جدید را بخرید .

اون روتر را تیر ماه امسال 188 هزار تومن خریده بودم . الان نمیدونم در بازار پیدا میشه یا خیر .

.
    احتیاج که ندارم usb3 دارم اما گفتم بپرسم هارد داخلی عوض نشده که توی سری جدید و ....
    روتز باید بگردم ببینم چیزه جدیدی هم اومده یا نه مرسی ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احتیاج که ندارم usb3 دارم اما گفتم بپرسم هارد داخلی عوض نشده که توی سری جدید و ....
    روتز باید بگردم ببینم چیزه جدیدی هم اومده یا نه مرسی ممنون
    بعید هست که هارد داخلی (Internal) در مدلهای جدید Backup plus عوض شده باشد . برای هاردهای داخلی (Internal) مدل جدیدی توسط سیگیت ساخته نشده .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت lllsinalll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام ، لطفا هارد اکسترنال با قابلیت شبکه معرفی کنین که مستقیم با usb3 هم به سیستم وصل بشه، این مدل Western Digital My Cloud پورت usb 3 داره ولی مستقیم به سیسم وصل نمیشه ، درسته ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ، لطفا هارد اکسترنال با قابلیت شبکه معرفی کنین که مستقیم با usb3 هم به سیستم وصل بشه، این مدل Western Digital My Cloud پورت usb 3 داره ولی مستقیم به سیسم وصل نمیشه ، درسته ؟
    سلام .

پورتهای usb که در اکثر هاردهای اکسترنال تحت شبکه دیده میشود (از جمله WD my cloud) صرفاً برای متصل کردن هارد اکسترنال دوم و یا فلش مموری و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه هست و برای اتصال مستقیم به سیستم نیست .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت lllsinalll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    پس کلا هاردی که قابلیت شبکه داشته باشه و مستقیم (usb3) هم وصل بشه نداریم ، درسته ؟
    این هارد چطور Seagate External Hard Drive Central ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    پس کلا هاردی که قابلیت شبکه داشته باشه و مستقیم (usb3) هم وصل بشه نداریم ، درسته ؟
    این هارد چطور Seagate External Hard Drive Central ؟
    1. والا تا الان چنین موردی ندیدم که هارد تحت شبکه دارای پورت usb3 باشه که بتوان بطور مستقیم به سیستم متصل کرد .
    2. برای انتخاب از بین دو مدل WD my cloud و Seagate Central من پیشنهاد میکنم user manual را مطالعه بفرمایید تا با امکاناتی که دارند آشنا بشید . اینطوری راحتتر متونید تصمیم گیری کنید .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بهترین مدل هارد adata چی هست؟میخوام که ضد ضربه باشه و اینکه به نظرشما وسترن به غیر ضد ضربه نبودن چه مزیتی داره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین مدل هارد adata چی هست؟میخوام که ضد ضربه باشه و اینکه به نظرشما وسترن به غیر ضد ضربه نبودن چه مزیتی داره؟
    دو مسئله مطرح ميشه :

1. تفاوت در شكل و ظاهر باكس . باكس بعضي از مدلها ممكن هست ضد ضربه باشد و يا معمولي . حتي آنهايي كه ضد آب هستند استاندارد متفاوتي دارند مثلاً هارد اكسترنال HD710 داراي استاندارد IPX7 هست كه ميتونيد حداكثر تا عمق 1 متر به مدت 30 دقيقه زير آب نگه داريد . ولي هارد اكسترنال SH14 كه داراي استاندارد IPX4 هست تنها در برابر پاشش يا ريزش آب بر روي آن مقاوم هست و نميتونيد مثل HD710 در زير آب نگه داريد .

2. نوع هارد داخلي بكار رفته : از آنجايي كه ADATA سازنده هارد ديسك نيست به اجبار از ساير توليد كنندگان تامين ميكند . هيچ دليل و تضميني هم وجود ندارد كه حتماً از يك برند خاصي تامين كند . تا زماني كه باكس هارد اكسترنال باز نشود و يا تا زمانيكه با نرم افزارهاي مناسب تست نشود نميتوان فهميد كه از چه برندي استفاده شده و مدل آن چيست !

در نتيجه فرقي نميكنه كه چه مدلي بخريد مگر اينكه واقعاً ميخواهيد باكس ضد ضربه داشته باشه و يا اينكه ميخواهيد كاملاً آب بندي شده باشد ، در اينصورت به مدلهاي خاصي محدود ميشويد .
    Last edited by ata.royalfalcon; 09-03-2014 at 09:25.

14. 6 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shahin Blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان ،من میخوام یه هارد اکسترنال 1TB بگیرم ، بین سونی و WD My Ultra Passport موندم , خودم چون طراحی و شیک بودن سونی رو خیلی دوست دارم میخوام سونی بگیرم ولی دقیقا نمیدونم از لحاظ سرعت چه قدر فرق دازن این دوتا هارد ، واینکه WD ضد شوک و ضربه هستش , میخوام ببینم واقعا این هارد ضد شوک و ضربس یا اینکه فقط در حده اسمه ، چون سونی اصلا ضد شوک نیست ،کلا از این دو لحاظ فرقی دارن با هم ؟؟ اولویت من دیزاین خوده محصوله ، ممنونم میشم کمکم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •