تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 652 از 2199 اولاول ... 15255260264264864965065165265365465565666270275211521652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,511 به 6,520 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

bayad az ie estefade konin na chrome na firefox!!!
    مدتهاست با فایرفاکس بازش میکردم،جدیدا اینطوری شده

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

اینکه باید صفحه پنل مودمت باشه. دقت کن که نام کاربری و کلمه عبور مودم رو باید بزنی نه اونی که توی Ecare میزنی.
    من همون کلمه user تو یوزرنیم و هم پسورد میزدم و وارد میشدم اما الان متاسفانه وقتی لوگین میزنم فقط صفحه لود میشه اما وارد نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز نمیدونم تا الان گرفتی یا نه ولی اگه هنوز نگرفتی طرف مبین نت نرو که پشیمونی مالی و روانی برات میاره . مودم های اشغال و ارزونش رو هم به قیمت خدا تومن اجبارا بهت میفروشن که بعدا اگه بخوای از جای دیگه اشتراک بگیری بدردت نمیخورن

3. 3 کاربر از tow600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ایرانسل ۱۲۸ کیلوبیت مودم یو اس بی سیگنال ۲۴٪ :

مبین نت مودم جیبی با آنتن قرمز ( یک پنجم آنتن داره ) زمان مصرف رایگان :

اگر از قطعی های امشب مبین نت و اعصاب بهم ریختن های دایمش چشم پوشی کنیم خدارو شکر بدک نیست فعلا وضعیت

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من یک تجربه جدید رو لازم میدونم که به اشتراک بذارم. دو سه شب پیش ساعت حدود 3 بود (اگه اشتباه نکنم ) که نت من قطع شد و حدود دو روز این قطعی ادامه داشت. به پشتیبانی هم زنگ زدم ولی جواب درستی نگرفتم. در طی این دو روز یه وقتایی خیلی کوتاه ( حدود 2-3 دقیقه) وصل میشد ولی به زور پیج باز مییکرد که میومدم و اینجا گزارش میدادم ( پستهای قبلی منو بخونید) دیگه وقعا کلافه شده بودم. حدود 40% سیگنال داشتم، BTS رو پیدا میکرد ولی وصل نمیشد. همه ی شرایط نرمال بود و این اعصاب منو خورد کرده بود. دیشب بطور اتفاقی جای مودم رو تغییر دادم ( جایی که حدود 4 ماه ثابت بود و مشکلی نداشت) و بردمش حدود یک متر اونطرف تر، در کمال تعجب همون لحظه نتم وصل شد و سرعتش مثل زمانهای نرمال شد. خواسنم به دوستانی که احتمالا این مشکل براشون پیش میاد از قبل اطلاع رسانی کرده باشم. جالبه که در میزان سیگنال و مشخصات گیرندگی هیچ تغییری ایجاد نشده ولی دیگه در محل قبلی (یک متر اونطرف تر ) به شبکه وصل نمیشد و جالب تر اینکه در محل جدید هم به همون آنتن قبلی وصل میشه. این هم از عجایب مبین نت کبیر.

6. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

من مودم رو همیشه طوری جابجا میکنم که دانلود به 100 برسه بعد دیگه ثابتش میکنم

ممنون دوستان
    جفت روشهای شما جواب داد و مشکلم حل شد،بینهایت ممنون
    یه مشکل دیگه
    این آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که واسه مبین هس،صفحه اولش میاد اما لوگین نمیشه!
    واسه بقیه دوستانم همینطوره؟
    وی پی ان یا ساکس بزنی نمیتونی بری داخل مودم باید دی سی بشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام.من چند روز پیش طرح یکساله 512 ام تموم شد که کلی با جمعه های مجانیش حال کردم و مشکلی باهاش نداشتم.
    دیروز یه طرح شش ماهه 512 گرفتم اما در کمال ناباوری یکسری از سایت ها اصلا باز نمیشه چه با فایرفاکس چه با اکسپلورر از وی پی هم استفاده نمیکنم باورم نمیشه این دیگه چه بدبختی هست!!!!!
    مثلاً سایت varzesh3.com رو اصلا باز نمیکنه.یا تو گوگل که سرچ میکنم یکسری پیج ها رو هرچقدر ریلود کنم اررور میده و باز نمیکنه.
    تو این یکسال اصلا همچین مشکلی نداشتم .یعنی چـــــی؟!!! چیکار کنم؟بقیه که جدید گرفتن این مشکلو ندارن؟

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من همون کلمه user تو یوزرنیم و هم پسورد میزدم و وارد میشدم اما الان متاسفانه وقتی لوگین میزنم فقط صفحه لود میشه اما وارد نمیشه
    منظورت چیه که فقط صفحه لود میشه؟ یعنی فیلد هایی میاد که بتونی یوزر و پسورد رو وارد کنی یا نه؟

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.من چند روز پیش طرح یکساله 512 ام تموم شد که کلی با جمعه های مجانیش حال کردم و مشکلی باهاش نداشتم.
    دیروز یه طرح شش ماهه 512 گرفتم اما در کمال ناباوری یکسری از سایت ها اصلا باز نمیشه چه با فایرفاکس چه با اکسپلورر از وی پی هم استفاده نمیکنم باورم نمیشه این دیگه چه بدبختی هست!!!!!
    مثلاً سایت varzesh3.com رو اصلا باز نمیکنه.یا تو گوگل که سرچ میکنم یکسری پیج ها رو هرچقدر ریلود کنم اررور میده و باز نمیکنه.
    تو این یکسال اصلا همچین مشکلی نداشتم .یعنی چـــــی؟!!! چیکار کنم؟بقیه که جدید گرفتن این مشکلو ندارن؟
    دوست من شاید مشکلت مشابه مشکل من باشه. یک مودم رو جا به جا کن. پست قبلی منو بخون

11. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مدتهاست با فایرفاکس بازش میکردم،جدیدا اینطوری شده

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

دلیلش اینه که اسکریپت غیرفعاله. جدیدا no script یا چیزی مثل اون رو نصب نکردی؟

قبلا توضیح دادم. یکی یا چندتا از ip های مبین نت مشکل داره و اگر بری توی speedtest.net نگاه کنی میبینی isp رو یک جای دیگه زده!تنها راهش هم اینه که مودم رو ریستارت کنی تا ip عوض بشه. البته یکی بود که صد دفعه ریستارت کرد ولی ip ـش عوض نشد!!! دیگه نمیدونم چی کار کرد!
    حالا قرعه به نام شما افتاده!

13. این کاربر از old_snake1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه malavan.ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

دوست من شاید مشکلت مشابه مشکل من باشه. یک مودم رو جا به جا کن. پست قبلی منو بخون
    مشکل این دوستمون رو من هم داشتم یه آیپی میداد که 100 بار هم پشتیبانی تماس گرفتم به نتیجه نرسیدم تا شارژم تموم شد و سرویس جدید شارژ کردم این مشکل حل شد مشکل اینطوریاست که مشکلی مبین نت پیدا کرده آیپی بعضی ها مثل من ثابته و تغییر نمیکنه الان من یه آیپی یه هفتست که 20 بار هم خاموش روشن کردم تغییر نکرد در حقیقت آیپیم ثابته! اون زمان هم دقیقا اینطوری بود اون آیپی که میداد اگه این دوستمون بره تو ساینی که Isp آیپیش رو بشناسه مثل Speedtest نشون میده آیپیشو افرانت نه مبین نت که یه سری از سایت ها که varzesh3.com هم شامل میشه باز نمیکنه و این هست شاهکار مبین نت
    پ.ن:به این دوستمون بگم الکی با مبین نت تماس نگیر هزار تا راه بهت میگن جواب نمیده بعدش برای اینکه میخوان ردت کنن میگن باهاتون توی یک ساعت اینده تماس میگیریم که مشکلتون حل بشه ولی دیگه خبری ازشون نمیشه من حدود 8 تومن شارژم سره صحبت با اینا رفت خودت صبر کن تا مشکلت حل بشه سعی کن تو این مدت از S o c k s یا V p n استفاده کنی.
    Last edited by malavan.ehsan; 08-03-2012 at 22:55.

15. این کاربر از malavan.ehsan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •