تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 651 از 850 اولاول ... 151551601641647648649650651652653654655661701751 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,501 به 6,510 از 8500

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

دوستان که تو تست سرعت فقط از رکورد هاشون میذارن آدم هیچ ایده ای از سرعت متوسط نداره.
    میشه یه دید کلی بدین از سرعت متوسطش؟ با تعرفه های جدید و گرون شدن FDD دوباره آدم می مونه چیکار کنه. (یه 10 مگابیت دانلود و 4 مگابییت آپلود نسبتا پایدار برای تک کانکشن کارم رو راه میندازه چون اینجا FDD هم وضع خیلی بهتری نداری تو سرعت)
    بعد مودم مناسب چی هست GP-2101 Plus خوبه؟
    من چند روز پیش مودم TF-I60 به دستم رسید و دارم از TDD استفاده می کنم.
    تو این مدت کوتاه از لحاظ پایداری اتصال و سرعت دانلود و باز شدن صفحات وب ، مشکل خاصی نداشتم. یعنی به نظرم برای استفاده های عادی و خونگی بد نبوده.
    فقط مودمی که برای من فرستادن از لحاظ ارتباط وای فای یه خرده ضعیف هست. مودم adsl که قبلا داشتم تو کل خونه آنتنش پر بود اما این مودم ، به محض اینکه از اتاقی که داخلش هست بیام بیرون ، ارتباط وای فای ضعیف میشه یه مقدار.
    و همونطور که دوستان هم اشاره کردن ، کیفیت اینترنت در هر منطقه به تعداد کاربر و تجهیزات نصب شده روی دکل ها هم مربوط هست.

2. این کاربر از OLK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

اصلا خوب نیست سیگنال
    سعی کنید با جابجایی مودم تقریبا هر جایی که عقل جن هم نمیرسه امتحان کنید و سعی کنید سیگنال sinr به حداقل ۱۰ برسونید

5. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

من چند روز پیش مودم TF-I60 به دستم رسید و دارم از TDD استفاده می کنم.
    تو این مدت کوتاه از لحاظ پایداری اتصال و سرعت دانلود و باز شدن صفحات وب ، مشکل خاصی نداشتم. یعنی به نظرم برای استفاده های عادی و خونگی بد نبوده.
    فقط مودمی که برای من فرستادن از لحاظ ارتباط وای فای یه خرده ضعیف هست. مودم adsl که قبلا داشتم تو کل خونه آنتنش پر بود اما این مودم ، به محض اینکه از اتاقی که داخلش هست بیام بیرون ، ارتباط وای فای ضعیف میشه یه مقدار.
    و همونطور که دوستان هم اشاره کردن ، کیفیت اینترنت در هر منطقه به تعداد کاربر و تجهیزات نصب شده روی دکل ها هم مربوط هست.
    اره این مودم وای فای نسبتا ضعیفی داره و واسه من حداکثر ۲ اتاق رو پوشش میده و مجبور شدم اینترنت رو با روتر توی بقیه خونه پخش کنم
    متراژ خونه ۷۰۰ متر و دیوار ها بسیار کلفت هستن
    یک دلیل دیگه مودم هایی که انتن وای فای داخلی دارن نسبت به به انتن خارجی ضعیفتر هستن اینم یه دلیل دیگه

7. 2 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من امروز tdlte گرفتم
    مشکلی که دارم اینه که برای ورود به my irancell چه برنامه یا وب رمز یکبار مصرف دیر به ایمیل ارسال میشه (یاهو) و وقتی هم میاد دیگه منقضی شده
    با جیمیل هم تست کردم همین مشکل رو داشت
    راهی به جز ورود با ایمیل نیست؟

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

دوستان من امروز tdlte گرفتم
    مشکلی که دارم اینه که برای ورود به my irancell چه برنامه یا وب رمز یکبار مصرف دیر به ایمیل ارسال میشه (یاهو) و وقتی هم میاد دیگه منقضی شده
    با جیمیل هم تست کردم همین مشکل رو داشت
    راهی به جز ورود با ایمیل نیست؟
    سلام
    من دیروز بعد از ظهر و شب این مشکل رو داشتم. رمز چند ساعت بعد برام ارسال می شد و وقتی وارد می کردم ، سیستم پیام میداد رمز منقضی شده و معتبر نیست.
    بابت همین با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی فایده نداشت.
    امروز صبح (حدود ساعت 7-8) امتحان کردم ، فوراً رمز رو به ایمیلم ارسال کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من دیروز بعد از ظهر و شب این مشکل رو داشتم. رمز چند ساعت بعد برام ارسال می شد و وقتی وارد می کردم ، سیستم پیام میداد رمز منقضی شده و معتبر نیست.
    بابت همین با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی فایده نداشت.
    امروز صبح (حدود ساعت 7-8) امتحان کردم ، فوراً رمز رو به ایمیلم ارسال کرد.
    ممنون فعلا که برای من هنوز مشکل داره
    نمیشه رمز عبور دائمی مثل سیم کارت اای معمولی براش تعریف کرد که این مشکلات پیش نیاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mntkal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    عجیبه!

پيش فرض

قدرت و کیفیت انتن مودم خیلی پایین هست
    سعی کنید sinr رو به بالای حداقل ۱۰ برسونید
    هر جایی که عقلتون میرسه تست کنید حتی جاهای نامتعارف چه نزدیک پنجره یا وسط خونه
    من مودم رو تو هوا معلق نگه داشتم از سقف ۴ تا خونه پر شده
    اگه میتونید مودم رو‌ روی پشت بوم تست کنید ببینید اوضاع بهتر‌ میشه
    خواستم به طور ویژه از راهنماییتون تشکر کنم. امشب که بارونی بود سرعت رسیده بود به 80 کیلو و قاطی کردم رفتم مودم رو روی لبه سقف کاذب تست کردم، در کمال تعجب بالای کابینت آشپزخونه سرعت نزدیک 1 مگ شد (هرچند که کیفیت آنت در همون حد SINR زیر 4 مونده). واقعا درحد 30-40 سانت جابه جایی همون بالای کابینت سرعت رو میتونست نصف کنه!
    پ.ن. مودم بنده GP2101+ است.
    Last edited by mntkal; 27-10-2018 at 00:23.

12. این کاربر از mntkal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان سرعت اینترنت من در اینستاگرام خیلی پایینه اما در نرم افزارهای دیگه خوبه اول فک کردم خود اینستاگرام کند شده ولی بعد از اینکه با اینترنت خط که ایرانسل تست کردم دیدم عالی باز میکنه....به نظر شما مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان سرعت اینترنت من در اینستاگرام خیلی پایینه اما در نرم افزارهای دیگه خوبه اول فک کردم خود اینستاگرام کند شده ولی بعد از اینکه با اینترنت خط که ایرانسل تست کردم دیدم عالی باز میکنه....به نظر شما مشکل چیه؟
    خودش درست شد!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •