تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 650 از 1137 اولاول ... 150550600640646647648649650651652653654660700750 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,491 به 6,500 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم همین رو میگم تستاش خیلی کمه و متنوع هست مثلا کلا 20 تا موازنه داره.
    و ترتیب خاصی هم نداره یهو وسط مطالب انواع واکنش ها می پره الکل میپرسه.
    یا باید شیمی کتاب سبز بخرم یا کتاب آبی بهمن بازرگان رو.(فکر کنم کتاب سبز بهتر باشه)
    ----------------------------------------------------
    در مورد عربی گاج خوبه اما چند تا بدی داره.اولا کتابش رو فکر کنم با چوب دخت انار درست کردن.خیلی کیفیتش بده.دوما خیلی سیاه و سفیده سوما خیلی نکته گفته به جای استفاده از قواعد کلی.
    این کتاب جناب فیلی چطوره؟توضیحاش خوبه؟
    از بین مبتکران جناب فیلی با فوت و فن عربی خیلی سبز کدوم رو می پیشنهادین؟
    %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
      محتوای مخفی: G4ME H4KER بخون: 
    حمید انگار نمایندگی رمزینه س کتاب آشپزی رو هم رمزینه می خره
    کتاب خیلی سبز اصلا به درد نمی خوره من معلم عربیم خودش نویسنده اون کتاب بود اونو به زور کرد تو پاچمون ولی اصلا به درده کنکور نمی خوره
    گاچ درجه کتاباش متوسط به بالاست عموما

2. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

گزینه هم که اصلا نمیدونم نمایندگی کجاس و کجا باید امتحان بدم
    یکی از آشناها پارسال که سال دوم بود (مثل من اونم ریاضی بود) کنکور سراسری شرکت کرد (البته من اینجور شنیدم شاید مبالغه بوده و.... )منم گفتم امسال الکی برم با استرس بچه های اونجا آشنا بشم و یه کم روحیه بشون بدم و ببینم سطح سوالاش چه جوره
    هیچ کسی هم نمره نیاورد (نوبت اول هم همونجوری بود)برای همین گفتم یه کتاب آرایه و معنی و... بخونم بلکه تو پایان ترم مجبور نشم خودکشی کنم

باز هم ممنون از شما
    من آشنا توی قم دارم پرسیدم میگه هم نمایندگی گاج هست هم گزینه 2. زنگ بزن 118 شماره بگیر گفت توی خیابون دورشهر(همچین اسمی داشت اگه اشتباه نکنم) هردوتاشون نمایندگی دارن
    با سلام
    اگه بخام واسه زیست درکنار خیلی سبزاز یه کتاب دیگه تست بزنم زیست همگامان بهتره یا مهروماه؟
    چند صفحه پیش جواب شما رو دادم. همگامان بهتره بشرطی که پاسخنامشم بخونی اگه نمیخونی مهروماه تستاش بهتره

4. این کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amir_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    world

پيش فرض

با سلام
    اگه بخام واسه زیست درکنار خیلی سبزاز یه کتاب دیگه تست بزنم زیست همگامان بهتره یا مهروماه؟
    من پارسال کنکور دادم.تستهای همگامان بعضیاش خیلی خوبن.کلا هر کی همگامان وکتاب سبز رو بتونه در کنار هم کار کنه خوب نتیجه میگیره. امیدوارم موفق بشی.

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من آشنا توی قم دارم پرسیدم میگه هم نمایندگی گاج هست هم گزینه 2. زنگ بزن 118 شماره بگیر گفت توی خیابون دورشهر(همچین اسمی داشت اگه اشتباه نکنم) هردوتاشون نمایندگی دارن
    آره دورشهر باید برم ببینم
    همون گزینه2 یا کانون میرم گاج که تشریحی داره بدردی نمیخوره

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من که ریاضی هستم کتاب به دردم می خوره؟ چون روش نوشته " مطابق با کتاب درسی آرایه های ادبی سال سوم علوم انسانی"

8. این کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من که ریاضی هستم کتاب به دردم می خوره؟ چون روش نوشته " مطابق با کتاب درسی آرایه های ادبی سال سوم علوم انسانی"
    منم دارمش (ریاضی ام) کتاب توپیه شک نکن !

10. این کاربر از reza-atom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

یه نمونه اش رو دیدم خیلی خوشم اومد ولی خب این "مطابق..انسانی" کمی اذیتم می کنه. چون وقت ندارم آرایه اضافی بخونم یا تست الکی سخت بزنم!
    این آرایه های انسانی رو جدا نکرده؟

12. این کاربر از shah abas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام به همگی

اول از همه بگم برای دین و زندگی کتاب همگامان کتاب خوب و سطح بالاییه و جون میده برای تسلط شدن . فقط حیف که این علیرضا دلشاد پاسخ نامه تشریحی نداده .

این کتاب ارایه های رمزینه زیادی توضیح نداده؟ چون نوشته مطابق با کتاب انسانیها.من ریاضیم و بنا به نظر دوستان این سایت از کلک برای ارایه ها استفاده می کنم اما به نظر من روون و تحلیلی تالیف نشده.
    این کتاب ارایه رمزینه چند صفحه است؟

اصلا چطوره صبر کنیم تا بعد عید کتاب هامون سبطی دربیاد ؟ چون مثل اینکه میخواد در یکی از کتابهای بعد عید ،از انتشارات دریافت درمورد ارایه ها توضیح بده.مطمئن باشید تا اصفهون اومد من اولین کسی هستم که کتابشو میخرم.خیلی دوسش دارم این هامون سبطی رو.
    Last edited by POUYOL; 27-11-2010 at 23:54. دليل: «»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»»««»«»«»«»«»«»

14. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

تغییرات کتاب حسابان :
    مشتق هست اما کاربرد مشتق حذف شده
    انتگرال حذف شده
    تعریف حد عوض شده

تصاعد - معادلات و نامعادلات اصم - بخش پذیری اضافه شدن تو فصل اول
    معادله درجه 2 که قبلا به عنوان تابع درجه 2 بود هم اومده فصل اول بسط دو جمله ای هم که قبلا بود ولی الان اسمش عوض شده و اموده فصل اول (بسط نیوتن شده بسط غیاث الدین جمشید کاشانی )
    مثلثات که قبلا جزیی از تابع بود الان یه فصل جدا شده

16. این کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jekob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام به همگی

اول از همه بگم برای دین و زندگی کتاب همگامان کتاب خوب و سطح بالاییه و جون میده برای تسلط شدن . فقط حیف که این علیرضا دلشاد پاسخ نامه تشریحی نداده .

این کتاب ارایه های رمزینه زیادی توضیح نداده؟ چون نوشته مطابق با کتاب انسانیها.من ریاضیم و بنا به نظر دوستان این سایت از کلک برای ارایه ها استفاده می کنم اما به نظر من روون و تحلیلی تالیف نشده.
    این کتاب ارایه رمزینه چند صفحه است؟

اصلا چطوره صبر کنیم تا بعد عید کتاب هامون سبطی دربیاد ؟ چون مثل اینکه میخواد در یکی از کتابهای بعد عید ،از انتشارات دریافت درمورد ارایه ها توضیح بده.مطمئن باشید تا اصفهون اومد من اولین کسی هستم که کتابشو میخرم.خیلی دوسش دارم این هامون سبطی رو.
    227 صفحه منم دیروز خریدم رشته ام ریاضیه جاهایی که واسه انسانیه نوشته ویژه علوم انسانی خوب تو توضیح داده ولی تستاش کمه ولی در کل خوبه؟

18. این کاربر از jekob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •