تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 142 اولاول ... 155561626364656667686975115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این دسته XBOX 360 سیم دار، سیمش بهش وصله یا نه باید سیمش و جدا بگیریم من گیج شدم یه دسته خریدم 30 تومن بعد سیمش جدایه باطریم میخوره. این چه مدلیه دوستان راهنمایی کنن اگه به درد نمیخوره برم پس بدم.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این دسته XBOX 360 سیم دار، سیمش بهش وصله یا نه باید سیمش و جدا بگیریم من گیج شدم یه دسته خریدم 30 تومن بعد سیمش جدایه باطریم میخوره. این چه مدلیه دوستان راهنمایی کنن اگه به درد نمیخوره برم پس بدم.
    خوب ازمایش کن ببین کار می کنه یا نه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام من تازه عضو شدم بچه ها تا حالا کسی از شما سعی کرده از کیبرد یه گیم پد بسازه که هم توانایی های موس رو داشته باشه وهم توانایی های کیبرد رو یا تا حالا به این فکر کردید که گیم پدی داشته باشید که هم به صورت یک گیم پد باشه هم در صورت لزوم بتونه قابلیت های کیبرد و موس رو هم زمان داشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من یک گیم پد فراسو مدل FGP-545 خریدم گیم پد خودش روی ویندزو سون 64 بیتی هم نصب شد و مشکلی نداشت فقط تو هیچ بازی کار نمی کنه تنها بازی که تونستم باهاش بازی کنم virtual tennis 2009 بود که البته تو اونم ویبرش کار نمیکرد اما تو این صفحه ای که تو خود ویندوز مال تست گیم پد هست همه چی اوکی هست و حتی ویبرش هم کار میکنه.

در ضمن روی XP 32 بیت با نصب درایور هم چک کردم نشد. با این میشه اصلا بازی هایی مثل Batman Arkham Asylum یا COD: Modern Warfare 2 رو بازی کرد؟ توی آپشن بتمن هم رفتم گفتم شاید از اونجا بشه کلیدها رو تغییر داد به کلیدهای گیم پد ولی نشد که نشد.

خلاصه این دسته قابل استفاده هست یا پول ریختیم دور؟

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من یک گیم پد فراسو مدل FGP-545 خریدم گیم پد خودش روی ویندزو سون 64 بیتی هم نصب شد و مشکلی نداشت فقط تو هیچ بازی کار نمی کنه تنها بازی که تونستم باهاش بازی کنم virtual tennis 2009 بود که البته تو اونم ویبرش کار نمیکرد اما تو این صفحه ای که تو خود ویندوز مال تست گیم پد هست همه چی اوکی هست و حتی ویبرش هم کار میکنه.

در ضمن روی XP 32 بیت با نصب درایور هم چک کردم نشد. با این میشه اصلا بازی هایی مثل Batman Arkham Asylum یا COD: Modern Warfare 2 رو بازی کرد؟ توی آپشن بتمن هم رفتم گفتم شاید از اونجا بشه کلیدها رو تغییر داد به کلیدهای گیم پد ولی نشد که نشد.

ببینم یعنی وقتی دسته وصله به pc و بازی رو اجرا کردی و رفتی بخش تنظیمات کنترل بازی ها نتونستی دکمه های دسته رو تو هیچ بازی ای تعریف کنی؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ببینم یعنی وقتی دسته وصله به pc و بازی رو اجرا کردی و رفتی بخش تنظیمات کنترل بازی ها نتونستی دکمه های دسته رو تو هیچ بازی ای تعریف کنی؟
    دقیقا وقتی دسته وصل به pc بازی رو اجرا میکنم توی virtual tennis اصلا نیازی به تنظیم نبود و خودش دسته رو شناخته بود ولی توی porototype یا cod و یا batman حتی توی قسمت تنظیمات هم نتونستم دکمه های دسته رو تعریف کنم ولی توی بازی هایی مثل fuel و یا burnout paradise میتونستم دکمه های دسته رو تعریف کنم. راه حل خاصی سراغ دارید؟

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

کاش قبل از خرید اینجا میپرسیدین.

دوستانی که دسته های فراسو رو خریدن میگن که واسه بازی های زیادی ساپورت نداره.(میتونین چند صفحه قبلو بخونین)

دسته های شرکت های معروف مثل لاجیتک و مایکروسافت رو بیشتر بازی ها ساپورت میشن.اگه میتونین همین فردا ببرین عوضش کنین.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خوب دیگه دیر شده، چون از جایی خریدم که نمیشه تعویضش کرد، ولی خدایی خیلی ضایع هست این یعنی فقط دو سه تا بازی رو اونم مال دو سال پیش ساپورت میکنه؟ حالا دسته ی xbox سیم دار بگیرم از نظر ساپورت در چه حدی هست قیمتش چه حدودی هست و حنما باید روی پکیجش ذکر شده باشه for windows؟ یا میشه درایورش رو روی اینترنت گیر آورد؟

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

دسته 360 سیم دار من دارم قکر نکنید تمام بازی ها رو ساپورت می کنه

نمونش mass effect 2 که جدید هم هست ولی کار نمی کنه توش یا modernwarfare 2

ولی اکثر بازی ها به طور کامل ساپورت میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

نمونش mass effect 2 که جدید هم هست ولی کار نمی کنه توش یا modernwarfare 2
    شرط اول ساپورت دسته اینه که خود بازی از دسته پشتیبانی کنه. این بازی هایی رو که نام بردید، از هیچ دسته ای پشتیبانی نمی کنند. اینگونه ساخته شدند که فقط از موس و کیبورد پشتیبانی کنند و بس.

11. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •