تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 904 اولاول ... 155561626364656667686975115165565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

داره خودمونی میشه H..P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    MSH

پيش فرض

امتحانیدم، اگر سرعتم رو زیاد نکنم همچنان اون صدای خِـــر هست.
    بعد یه بار دیگه هم امتحانیدم، رو دنده 3 سرعت یکم کمتر که شد صدا هم بیشتر شد.
    ماشین شما کاملا سالم !!! نگران نباشید !!! ماشین های دف عقب این صدا رو دارن باید مراعات کنید تا صدا بیشتر نشه !!!!

2. این کاربر از H..P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماشین شما کاملا سالم !!! نگران نباشید !!! ماشین های دف عقب این صدا رو دارن باید مراعات کنید تا صدا بیشتر نشه !!!!
    OK تنکس.
    چجوری مراقب باشم یعنی؟
    برم الان واسکازینش رو عوض کنم؟ مال کارخونه روشه هنوز.
    بعد آقا، توی روآی 8000 تا رفته، بار دوم هم هست میخوام روغنش رو عوض کنم، چه روغنی بریزم؟
    تا الان ایساکو روش بوده.
    بعد یه سوال دیگه، این طولانیه:
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    من این ماشینم رو یه سری بردم نمایندگی تنظیم فرمون، از نمایندگی که اومدم بیرون اونقدر افتضاح تنظیم کرده بود که بعد از 1.5 ماه لاستیکهای جلوم به شدت ساییدگی گرفت.
    بعد بردم یه جا، الکترونیکی برام تنظیم کرد و گفت خاک تو سر اون نمایندگی کنن با این تنظیم کردنش!
    بعد الان به خاظر همین لاستیک ساییش بردم ایران خودرو، گفت ببر یه نمایندگی دیگه دوباره جلوبندیت رو چک کنه.
    بردم یه سری باز و بسته کرده، خیر سرش مثلا تنظیم هم کرده، بعد گفت نمیدونم چی چیه لاستیکت اصلا کج و این شکلی \/ بود و این حرفها و واست درستش کردم.
    اما الان باز مثل اون سری حس میکنم خراب شده.
    خب چرا این ماشین من اینجوریه؟؟؟؟ ممکنه مشکل کلی و اساسی توی جلوبندیم باشه که این احمقها نمیفهمن؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    MSH

پيش فرض

OK تنکس.
    چجوری مراقب باشم یعنی؟
    برم الان واسکازینش رو عوض کنم؟ مال کارخونه روشه هنوز.
    بعد آقا، توی روآی 8000 تا رفته، بار دوم هم هست میخوام روغنش رو عوض کنم، چه روغنی بریزم؟
    تا الان ایساکو روش بوده.
    بعد یه سوال دیگه، این طولانیه:
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    من این ماشینم رو یه سری بردم نمایندگی تنظیم فرمون، از نمایندگی که اومدم بیرون اونقدر افتضاح تنظیم کرده بود که بعد از 1.5 ماه لاستیکهای جلوم به شدت ساییدگی گرفت.
    بعد بردم یه جا، الکترونیکی برام تنظیم کرد و گفت خاک تو سر اون نمایندگی کنن با این تنظیم کردنش!
    بعد الان به خاظر همین لاستیک ساییش بردم ایران خودرو، گفت ببر یه نمایندگی دیگه دوباره جلوبندیت رو چک کنه.
    بردم یه سری باز و بسته کرده، خیر سرش مثلا تنظیم هم کرده، بعد گفت نمیدونم چی چیه لاستیکت اصلا کج و این شکلی \/ بود و این حرفها و واست درستش کردم.
    اما الان باز مثل اون سری حس میکنم خراب شده.
    خب چرا این ماشین من اینجوریه؟؟؟؟ ممکنه مشکل کلی و اساسی توی جلوبندیم باشه که این احمقها نمیفهمن؟
    شما دست به واسکازین نزنید اگه تو تعویض دنده مخصوصا تو این فصل مشکل ندارید !!! منظور من اینه که دنده مرده به این مدل ماشینها ندید !!! دنده مرده برای دف عقب یعنی هر روز زوزه بیشتر !!!

روغن هم به نظر من بهران پیشتاز از همه بهتره !!!!!! من که از کاسترول مگناتک ( نسل برتر روغن موتور ) سودی نبردم واقعا بی کیفیت هستش و اصلا به قیمتش هم نمیارزه !!!

شما برای لاستیک سابی ببرید اول یه جای خوب رو توی شهرتون جلو بندی سازی !!! بدید تنظیم فرمون !! بعد برید لاستیک ها رو بالانس کنند !!! باید حل بشه !!!!

5. این کاربر از H..P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما دست به واسکازین نزنید اگه تو تعویض دنده مخصوصا تو این فصل مشکل ندارید !!! منظور من اینه که دنده مرده به این مدل ماشینها ندید !!! دنده مرده برای دف عقب یعنی هر روز زوزه بیشتر !!!

روغن هم به نظر من بهران پیشتاز از همه بهتره !!!!!! من که از کاسترول مگناتک ( نسل برتر روغن موتور ) سودی نبردم واقعا بی کیفیت هستش و اصلا به قیمتش هم نمیارزه !!!

شما برای لاستیک سابی ببرید اول یه جای خوب رو توی شهرتون جلو بندی سازی !!! بدید تنظیم فرمون !! بعد برید لاستیک ها رو بالانس کنند !!! باید حل بشه !!!!
    مشکل که دارم خب دیگه. البته فقط وقتی ضبح ماشین رو روشن میکنم، تا 1 چیزی در حدود یک ربع دنده 1 و 2 به زور و سختی جا میره.
    نمایندگی خودش گفت کیفیت اینایی که توی کارخونه ریختن خوب نیست.
    نه ببین دوست عزیز، ماشین رو بردم نتظیم فرمون، از اینایی که چراغ وصل میکنه به لاستیک و اینا، اون که واسم تنظیم کرد خوب بود. قشنگ مثل روز اول و قبل از اینکه سری اول نمایندگی خرابش کنه.
    اما الان دوباره بردم نمایندگی، باز خرابش کرده.
    میخوام بدونم ممکنه ماشینم ایرادی توی جلوبندی یی چیزیش داشته باشه که هر سری پیش نمایندگی اینجوری میشه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    MSH

پيش فرض

مشکل که دارم خب دیگه. البته فقط وقتی ضبح ماشین رو روشن میکنم، تا 1 چیزی در حدود یک ربع دنده 1 و 2 به زور و سختی جا میره.
    نمایندگی خودش گفت کیفیت اینایی که توی کارخونه ریختن خوب نیست.
    نه ببین دوست عزیز، ماشین رو بردم نتظیم فرمون، از اینایی که چراغ وصل میکنه به لاستیک و اینا، اون که واسم تنظیم کرد خوب بود. قشنگ مثل روز اول و قبل از اینکه سری اول نمایندگی خرابش کنه.
    اما الان دوباره بردم نمایندگی، باز خرابش کرده.
    میخوام بدونم ممکنه ماشینم ایرادی توی جلوبندی یی چیزیش داشته باشه که هر سری پیش نمایندگی اینجوری میشه یا نه؟
    سلام !!!

شما واسکازین رو عوض کن ! بهتر میشود !!

نه برادرم !! مشکلی نداره یه میله رو میزارن بین 2 تا چرخ و یه پیچ رو شل و سفت میکنن تموم !!! البته به همین راحتی هام نیست !!! هیچ میشکلی نداره ببر خارج از نمایندگی !!!

8. این کاربر از H..P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه david071's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    1. مشکل با پراید 87 دارم که جوش میاره یعنی وقتی توی ترافیک باشم آب داخل مخزن رادیات قل قل میکنه.
    3تا سر رادیات عوض کردم بازم درست نشد

2. بعد یک مشکلی که کل پراید ها دارن اینه که وقتی چراغ جلو ماشین رو روشن میکنی موتور یک لحظه خیلی بهش فشار میاد این راه حل داره؟
    3 .ممنون

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    1. مشکل با پراید 87 دارم که جوش میاره یعنی وقتی توی ترافیک باشم آب داخل مخزن رادیات قل قل میکنه.
    3تا سر رادیات عوض کردم بازم درست نشد

2. بعد یک مشکلی که کل پراید ها دارن اینه که وقتی چراغ جلو ماشین رو روشن میکنی موتور یک لحظه خیلی بهش فشار میاد این راه حل داره؟
    3 .ممنون
    مشکل جوش آوردن علتهای زیادی داره که درب رادیاتور یکی از اونهاست. امکان داره فن به موقع عمل نکنه، امکان داره آب در داخل مدار گردش مناسب نداشته باشه یا رادیاتور بخاری شما گرفته باشه. امکان داره سیستم درب منبع کمکی ایراد داشته باشه که باید حتما به یه متخصص مراجعه کنی اما یکیشو خودت می تونی تست کنی:
    درب زرد یا آبی رنگ منبع کمکی رادیاتور رو چک کنف باید محکم باشه. دو تا شیلنگ بهش وصله که یکی به درب رادیاتور وصله و یکی که سرش آزاده به طرف سیم فیوزهاست، از سالم بودن شیلنگ بلندتر که به رادیاتور وصله مطمعن شو و بعد:
    سر شیلنگی رو که آزاده وقتی درب منبع کمکی بستست بزار توی دهانت و فوت کن، اگه از حواشی درب منبع هوا خارج شد یعنی درب منبع مشکل داره اگه نه که برای چک کردن بقیه موارد باید به متخصص مراجعه کنی.

در مورد مشکل فشار به موتور باید بگم اکثر پرایدها این مشکلو دارن. چیز خاصی نیست، البته تا جایی که اذیت نکنه و مزاحمت نداشته باشه.

11. این کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    ماشینم پرشیاست یه مشکل که برام پیش امده حس میکنم ماشین دیگه جون نداره 14850 راه رفته تا الان فیلتر هوا و روغن موتور اینارم 10000 تا عوض کردم به نظرتون ممکنه فیلتر هوا زیادی کثیف شده باشه ؟ یا به همین صورت فیلتر بنزین؟
    ماشین به این صورت شده که باید زیاد گاز بخوره تا دنده رو خوب جواب بده یه جورایی میشه گفت شتاب قبلش رو نداره دیگه مصرفشم حس میکنم افزایش محسوسی داشته. یه جورایی شده ماشین گاز که میدی بهش به اون نسبت گازی که میدی را نمیره یه جورایی حال بهم زن
    سرویس 15000 تا آیا روغن موتور و فیلتر هوا و فیلتر روغن و بنزین بازدید و تعویض میشن؟
    لنتا هم کلا به صدا افتاده تعویض میکنن تو سرویس یا نه؟مجانی؟

حـــــرفـه ای heinrich_himmler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

این برای بار چندمیه که دیده شده تو این سایت دوستان وقتی شتاب ماشین دچار مشکل میشه سراغ روغن موتور و ... میرن یا پیشنهاد تعویض روغن ، واسکازین یا فیلتر روغن رو میدن!!
    دوستان من، این موارد اساسا هیچ ربطی به شتاب نداره. فیلتر هوا تنها موردیه که به صورت جزیی رو شتاب و مصرف در خودروهای بالای 1600CC تاثیر میذاره.
    مهمترین عوامل تاثیر گذار در شتاب و قدرت یک موتور در درجه اول سیستم مدیریت موتور، دریچه گاز، عدم تنظیم تایمینگ سوپاپ یا جرقه، میزان فشار ورودی ریل سوخت (پمپ بنزین)، کاتالیست (سیستم اگزوز)، انژکتورها، فیلتر بنزین و فیلتر هوا (در شرایط بحرانی) و چند عامل کوچک دیگه می تونن باشن.

البته در چند ماه اخیر، مشکلاتی نظیر اضافه شدن مصرف میانگین، بالا رفتن نسبی سروصدای موتور و کاهش نسبی قدرت موتور (همگی حدود 10 تا 15 درصد) ناشی از بنزین بی کیفیت داخلین.

در مورد لنتها هم خدمت دوست عزیزم عرض کنم که خیر. حتی در شرایط گارانتی وقتی لنت تمام بشه شامل گارانتی نمیشه الا تو یه حالت که خدمات کارت طلایی شاملش بشه. شما هم سریعا تعویضش کن تا کاسه چرخها رو باطل نکرده.

14. 2 کاربر از heinrich_himmler بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

این برای بار چندمیه که دیده شده تو این سایت دوستان وقتی شتاب ماشین دچار مشکل میشه سراغ روغن موتور و ... میرن یا پیشنهاد تعویض روغن ، واسکازین یا فیلتر روغن رو میدن!!
    دوستان من، این موارد اساسا هیچ ربطی به شتاب نداره. فیلتر هوا تنها موردیه که به صورت جزیی رو شتاب و مصرف در خودروهای بالای 1600CC تاثیر میذاره.
    مهمترین عوامل تاثیر گذار در شتاب و قدرت یک موتور در درجه اول سیستم مدیریت موتور، دریچه گاز، عدم تنظیم تایمینگ سوپاپ یا جرقه، میزان فشار ورودی ریل سوخت (پمپ بنزین)، کاتالیست (سیستم اگزوز)، انژکتورها، فیلتر بنزین و فیلتر هوا (در شرایط بحرانی) و چند عامل کوچک دیگه می تونن باشن.

البته در چند ماه اخیر، مشکلاتی نظیر اضافه شدن مصرف میانگین، بالا رفتن نسبی سروصدای موتور و کاهش نسبی قدرت موتور (همگی حدود 10 تا 15 درصد) ناشی از بنزین بی کیفیت داخلین.

در مورد لنتها هم خدمت دوست عزیزم عرض کنم که خیر. حتی در شرایط گارانتی وقتی لنت تمام بشه شامل گارانتی نمیشه الا تو یه حالت که خدمات کارت طلایی شاملش بشه. شما هم سریعا تعویضش کن تا کاسه چرخها رو باطل نکرده.
    ممنون
    این لنتا من فک میکنم 5000-6000 بود که لنت جلو رو عوض کردم تکستار اونم به خاطر به صدا افتادن لنتای کارخونه. صدا منظورم حین ترمز گیری هستش الان در حالت ایستاده هم ترمز رو که میگیرم و ول میکنم همون صدا رو میده
    ولی عقب رو دست نزدم الان نمیدونم صدا از جلو هست یا عقب !
    آیا نیازی هست که هر دو عوض شن !
    این ضعیف شدن ترمز دستی ربطی به لنت داره یا باید رگلاژ شه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •