تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 65 از 1635 اولاول ... 1555616263646566676869751151655651065 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه reza_top60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اصفهان( اما اراک رو عشقه )

پيش فرض

دوستان عکس بالایی با G9 نیست من یه دوربین قدیمی کریتیو داشتم اون عکس بالایی و این یکی با اون انداختم فقط میخواستم همینطوری بذارم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    والدیبیباس

پيش فرض

منم امروز از سایت دی جی هاوس سفارش یه جی 9 رو دادم که تا 2-3 روز دیگه بدستم میرسه. البته فکر کنم یکم گرون گرفتم. 480 تومن!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    والدیبیباس

پيش فرض

رضا جان یه عکسی که با جی 9 گرفتی رو بذار لطفا

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من چند وقت پيش مدل slr like هم از فوجي ديدم تو بازار كه 9 مگا پيكسلي بود الته قيمتش رو فكر ميكنم 360 بود !!! اما دقيقا يادمه كه زير 400 بود !!
    اون چه جور مدليه ؟؟ با اين اوصاف اون هم بايد مدل خوبي باشه !!
    در ضمن اندازه سنسور رو از كجا ميشه فهميد ؟؟!!!! رو خود دوربين ميزنه يا بايد از دفترچه اش ديد ؟؟؟؟؟؟
    اندازه سنسور که تو مشخصاتش تو سایتها هست ... من فک کنم تو دفترچه دوربینم هم بود ...

اما تو فوجی آماتور پیشرفته هم پیدا میشه که بدک نیستن . بعضیاش هم سنسورشون کوچیکه ... مثل Fujifilm FinePix S9600 که قیمتش حدود 420 هست .

درسته!سایز سنسورش 1.6 /1 که تو کمتر slr-like میبینیم!تازه جالبه که خود slr-like های فوجی اندازه ی سنسورشون از این کامپکت های سری f کوچکترن!در کل حق با شماست در مورد slr-likeمنم ترجیح مید برم طرفشون!درمورد المپیوس میشه اطمینان کرد؟من شنیدم سرعت رایت پایین و فوکوس کندی دارن!تا حالا با المپیوس کارکردی؟راستی کدوم مدلاش سایز سنسورشون بزرگه!؟مرسی
    اونطوری که من این اواخر تعریف شنیدم دوربینای بدی نیستن . خیلی ها میگن لنزهای باکیفیتی روشونه . در مورد سایز سنسور هم من الان یادم نمیاد اما فک کنم یه مدل بود که سنسور 1به 16 فک کنم داشت . شاید هم اشتباه میکنم . اما 1 به 23 (هم اندازه اچ-50) روی دوربین Olympus SP-550 Ultra Zoom هست .
    سرعت کند هم منم دیدم چند مورد گفتن . مخصوصا تو حالت تله . خوبی این دوربینا اینه که همشون سوپر زوم هستن . اکثرا مود raw هم دارن که واقعا تنها کمود اچ-50 که من دارم الان ازش رنج میکشم همین باشه .

مرسی r4deon جان من باید از راهنمایی های شما و سایر دوستان تشکر کنم از جمله محمد حسین.
    من G9 رو 470 تومن با گارانتی پارس ارس خریدم که سه ماه تعویض و 24 ماه گارانتی داره.اما هنوز نتونستم یه کیف خوب(ضد ضربه و ضد آب کمری) براش پیدا کنم .لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. در ضمن من بخاطر مشغله کاری زیاد نتونستم زیاد باهاش ور برم فقط دارم نم نم دفترچه فارسی شو میخونم تا راه بیافتم.راستی یه سوال:
    r4deon جان برای عکاسی تو شب و ایزوی بالا در چه مودی باید کار کنم؟
    2- آیا g9 لرزشگیرش اتوماتیک فعاله یا باید فعال کنم آخه بعضی از عکسام سایه و تداخل داره؟
    من که کاری نکردم دوست من .

انتخابت خوب هست . امیدوارم راضی باشی ...

باید بگم که این دوریبن سایز سنسور خیلی خوبی داره

1.7/1 اينچ که عالیه . مود RAW هم که داره ... برو باهاش حال کن . ال س دی بزرگ و با کیفیت و باطری بهتر از بقیه مدلها از جمله خوبیاشه .

اما در مورد ایزو حتما ایزو رو نرمال روی 10 بزار . روی 8 که بزاری احتمالا سایه ها رو خراب میکنه .سعی کن ایزو رو بالای 400 نبری مگر در موارد حساس و نیاز .

فقط زومش یکم ازیت میکنه آدمو . که این عادت کانن هست . مبدل های تله و واید هم که فک کنم بهش بخوره ...

کفشک فلاش هم داره . این گزینه ی خوبیه که فلاش ضعیفه کانن رو جبران میکنه .

اما برای عکاسی تو شب باید مد های چهره در شب و عکاسی تو شب بین حالت های عکاسی تو مد Sence باشه .تو مد منوال هم اگه بلد باشی میتونی راحت عکس گیری . تنها کاری که باید بکنی اینه که دهانه دیافراگم رو تا آخر باز کنی .f/2.8 . شاتر رو تا اونجایی که ازیت نکنه باز کنی . مثلا 1/10 خوبه . بستگی به صحنه داره . اگه طبیعت و بدون حرکته تا 1 ثانیه و بالاتر هم خوبه . اخر سر ایزو رو دست کاری کن . 400 و 800 خوبه . اگه نیاز بود 1600 . فقط مواظب نویز باش .

و لرزش گیر معمولا همیشه روشنه . اما مدهای مختلف داره که می تونی تو تنظیمات دست بزنی .
    یه مود معمولی داره که هر وقت دکمه شات رو تا نیمه فشار دادی فعال بشه . یه مد پیوسته داره که همیشه فعاله . معمولا اولی تو اکثر موارد جواب میده .اما دومی برا صحنه های پر تحرک خوبه که البته باطری رو زودتر میخوره .

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

رضا جان یه عکسی که با جی 9 گرفتی رو بذار لطفا
    نمونه عکس تو نت زیاده ...
    مثلا اینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بچرخی زیاد میبینی ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    والدیبیباس

پيش فرض

نمونه عکس تو نت زیاده ...
    مثلا اینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بچرخی زیاد میبینی ...

میدونم ولی گفتم یه عکسی که توسط خودمون گرفته شده رو ببینم

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خواهش میکنم reza_top60 ان!کاری نکردیم !خوب گرفتی!با گارانتی دوساله!خیلی دوربین خوبیه!کمتر دوربینیو دیدم که تا این حد نمره بگیره!تو بعضی از سایت ها تو بعضی از مشخصات نمره 10 هم داده بودند که من تو دوربین دیگه ای ندیدم!به خاطر سایز سنسور وپیکسل دنسیتی فک کنم تا ایزو 1600 عکساش قابل استفاده باشن!سنسور اون دوربین کریتیوcmoseح؟؟؟؟!اگcmose ممنون میشم تفاوت سرعت وسایر ویژگیهاشو تا جایی که حس کردی با g9 بگی!
    Mohammad Hosseyn ممنون که توضیحات کاملی به دوستمون دادی!ممنون از راهنماییت ولی فک کنم تو slr-like ها سونی وپاناسونیک حرف اولو بزنن!امیدوارم بشه با هک شکل raw شو حل کرد!من نمیدونم چ.ری هک میکنن!ولی هک s5 رو بخون !اگه شباهتی دارن امتحان کن شاید که شد!چیزی کم نداره غیر از raw!

داره خودمونی میشه reza_top60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اصفهان( اما اراک رو عشقه )

پيش فرض

سلام به همگی
    ممئ مادریدی من چون هنوز وقت نکردم یه کیف خوب براش بگیریم دوربین رو بیرون نمیبرم برای همین هم فعلا توی خونه عکس میگیرم.هر وقت گرفتم به روی چشم.اما دوربین خوبیهو بدنه محکمی داره.راستی در مورد کیف نگفتید چی بگیرم.ممد راستی محافظ Lcd حتما بگیر.
    فعلا بای

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خواهش میکنم reza_top60 ان!کاری نکردیم !خوب گرفتی!با گارانتی دوساله!خیلی دوربین خوبیه!کمتر دوربینیو دیدم که تا این حد نمره بگیره!تو بعضی از سایت ها تو بعضی از مشخصات نمره 10 هم داده بودند که من تو دوربین دیگه ای ندیدم!به خاطر سایز سنسور وپیکسل دنسیتی فک کنم تا ایزو 1600 عکساش قابل استفاده باشن!سنسور اون دوربین کریتیوcmoseح؟؟؟؟!اگcmose ممنون میشم تفاوت سرعت وسایر ویژگیهاشو تا جایی که حس کردی با g9 بگی!
    Mohammad Hosseyn ممنون که توضیحات کاملی به دوستمون دادی!ممنون از راهنماییت ولی فک کنم تو slr-like ها سونی وپاناسونیک حرف اولو بزنن!امیدوارم بشه با هک شکل raw شو حل کرد!من نمیدونم چ.ری هک میکنن!ولی هک s5 رو بخون !اگه شباهتی دارن امتحان کن شاید که شد!چیزی کم نداره غیر از raw!
    بله ... تو slr-like سونی و پانا خیلی سرن . اما المپیوس هم حرفهایی میزنه . فوجی هم همینطور .

هک ؟ مطلبی در مورد هک اس5 ندارم . اگه کاملش رو داری برام بفرست .

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با سلامی دوباره ....

داشتم دوتا مدل تازه تولید پانا و فوجی رو میدیدم ... هر دو خوبن :

Fujifilm FinePix S2000HD

Panasonic Lumix DMC-FZ28

اما مطمئنم وقتی قیمت پاناسونیکه اعلام بشه و کامل فروشش تو بازار عادی بشه تا مدتهای مدیدی حریف نداشته باشه ... باطریش فقط آدمو وسوسه میکنه . چه برسه به بقیه امکاناتش .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •