تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 647 از 847 اولاول ... 147547597637643644645646647648649650651657697747 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,461 به 6,470 از 8467

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان عزیز م می خوام شرکت ارائه دهنده اینترنتم رو عوض کنم ممنون میشم بگید سرعت تک کانکشن روی چند هست ؟

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

ما همین الان اومدیم سرسیستم این سرعت نت ماست ساعت4/46دقیقه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هرکاریم میکنیم بالاترنمیره دانلود ازیه سایت نرم افزارتازه سرویس 8مگ گرفتیم بگه سرعتارو نمی فروشن برچی اوردن پائین این مسخره بازی ها دیگه چیه کی میشینه اونجا انگولک میکنه کرم دارن اینطوری بودکه همون سرویس 3مگ میگرفتم با این سرعت تا سرماه هم نمیتونم حجم خودمونو مصرف کنیم
    Last edited by feranko724; 19-01-2018 at 16:55.

داره خودمونی میشه AmirH_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

ما همین الان اومدیم سرسیستم این سرعت نت ماست ساعت4/46دقیقه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هرکاریم میکنیم بالاترنمیره دانلود ازیه سایت نرم افزارتازه سرویس 8مگ گرفتیم بگه سرعتارو نمی فروشن برچی اوردن پائین این مسخره بازی ها دیگه چیه کی میشینه اونجا انگولک میکنه کرمی جون اینطوری بودکه همون سرویس 3مگ میگرفتم با این سرعت تا سرماه هم نمیتونم حجم خودمو مصرف کنم
    باید زنگ بزنی به پشتیبانی تهران

پشتیبانی شهرستان بدرد عمه هاشون میخوره

احتمالا خطط رو پایین تر بستن

تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

باید زنگ بزنی به پشتیبانی تهران

پشتیبانی شهرستان بدرد عمه هاشون میخوره

احتمالا خطط رو پایین تر بستن
    زنگ زدم پشتیبانی فنی گفتند خط نویزنداره اعتمالن ایراد از طرف خودته پشتیبانی گفت خطم رو9مگ بسته شد تا8مگ میکشه بدونه نویزدرضمن گفت چون سرعتا فروخته میشن ومثله قبل بازنیستند پائین نمتونیم بیاریم مگر خط کاربری کشش سرویسی که خریدرونداشته باشه الان مستقیم مودم ازخط تست کردم اوکی بود باید اسپلینترمم عوض کنم گفت درضمن دوستان اینکه اسپلینترم بعدمدتی خراب میشه درسته وقتی تست مستقیم از خط اوکی ایراد ازکجا میتونه باشه و قبل این سرویسای جدید خطم رو9بود بدونه کوچکترین ایرادی
    Last edited by feranko724; 19-01-2018 at 18:02.

داره خودمونی میشه AmirH_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

زنگ زدم پشتیبانی فنی گفتند خط نویزنداره اعتمالن ایراد از طرف خودته پشتیبانی گفت خطم رو9مگ بسته شد تا8مگ میکشه بدونه نویزدرضمن گفت چون سرعتا فروخته میشن ومثله قبل بازنیستند پائین نمتونیم بیاریم مگر خط کاربری کشش سرویسی که خریدرونداشته باشه الان مستقیم مودم ازخط تست کردم اوکی بود باید اسپلینترمم عوض کنم گفت درضمن دوستان اینکه اسپلینترم بعدمدتی خراب میشه درسته وقتی تست مستقیم از خط اوکی ایراد ازکجا میتونه باشه و قبل این سرویسای جدید خطم رو9بود بدونه کوچکترین ایرادی

اگه تونستی یه اسکرین شات از وضعیت مودمت بزار

چون اسپیلتر به این ربطی نداره که خطی که رویه 9 بسته شده باشه سرعت 300 کیلو بایت ریت دانلودش باشه

تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

اگه تونستی یه اسکرین شات از وضعیت مودمت بزار

چون اسپیلتر به این ربطی نداره که خطی که رویه 9 بسته شده باشه سرعت 300 کیلو بایت ریت دانلودش باشه
    مثله اینکه ازاسپلینتربود عوضش کردم درست شد این وضعیت مودم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واینم دانلود باidm درست شد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان اینجا کسی هست سرویس 4 مگ گرفته باشه ؟ اگه هست از این سایت یه تست تک کانکشن سرور امریکا و هلند بگیره - ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خوب دوستان. در ادامه ی بحث شیرین اینترنت بین الملل، من با پارس آنلاین تماس گرفتم و در خواست کاهش سرعت به 3 یا 4 م.بیت و پس گرفتن مابه التفاوت پولم کردم. پس از کلی چانه زنی قرار است تماس بگیرند تا فرآیند انجام بشه ( بقول اون یارو دارن کژژ می دن ).
    دوستان نمی دونم متوجه شدید داره چه اتفاقی می افته یا نه! با توجه به گفتگوی من با کارشناسان پارس آنلاین این تصمیم سازمان تنظیم مقررات است تا سرعت اینترنت بین الملل بطور عمد کاهش پیدا کنه و نمیشه کاری درباره ی اون کرد. ( گوسفند ---- خوک ------ اینترنت پر )
    دوستان این چیزی که شما می خرید در واقع اینترانت است یک شبکه محدود و خصوصی و در هیچ جای جهان بابت اون پولی از کسی نمی گیرن ( در جهان این شبکه ها برای هدف مشخص حکومتی است نه استفاده ی عموم یا حتی فروختن اون ) اما توو ایران همینو دارن با عنوان اینترنت به شما می فروشند. در واقع شما بیشتر از حدوداً 3 م.بیت اینترنت واقعی ( بین الملل ) ندارید و هر سرعتی بیش از 3 یا حداکثر 4 در حقیقت دیگه اینترنت نیست و اینترانت است.
    خلاصه اینکه دوستان این فقط یک پیشنهاد است و من خوشحال می شم بهش فکر کنید. اگر سرعت بالای 4 م.بیت خریداری کرده اید حتماً سرعت اینترنت خریداری شده خودتون رو تا به این مقدار از اونها بخواهید که کاهش بدن و مابه التفاوت پولتون رو پس بگیرید. اگر الان نمی خواهید این کار رو بکنید ( که از نظر من اشتباه است و دارید پولتون رو توو جیب کلاهبردارای دزد می ریزید. هزار تومن هم ارزشمند است ) ماه بعد اگر مشکل هنوز رفع نشده بود ( که به احتمال زیاد نمیشه ) سرعت های بالای 4 م.بیت نخرید.
    اگر سرنخ ها رو دنبال کنید ( بیشتر مواقع واقعاً نیاز نیست ) به جایی می رسید که می بینید همه ی این isp ها بدون استثنا برای عوامل مستقیم حکومت هستند.
    با این کار دست کم از نظر مالی به آنها زیان می رسه و شاید همین زیان مالی باعث ایجاد تغییر بشه. حتی اگر احتمالش کم است انجام بدهید.
    Last edited by shahram83; 20-01-2018 at 11:47.

9. 3 کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

این شماره سراسری پارس (1585) رو چرا من هر وقت تماس میگیرم اوپراتور میگه که تماس های ورودی به این شماره مسدود است ؟!! شماره دیگه ای داره ؟ با کد تهران هم جواب نمیده. بعد من قبل از تعرفه های جدید که می خواستم پارس ثبت نام کنم برای سرعت 8 مگ گفتن که نمیشه و باید ۳ ماه سرعت 2مگ بخری تا خطت رو به صورت هوشمند بررسی کنیم که کشش سرعت بیشتر رو داره یا نه !! شما هم روز اول همچین چیزی رو داشتین ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

شماره پارس آنلاین 82200 (021) است. من ساکن تهران هستم.
    از پارس آنلاین با من تماس گرفتند و بحث رو بردند به سمت اینکه خط من نویز داره و کاربران دیگه دارن بدون مشکل استفاده می کنند. هرچند که من باز بررسی کردم و نسبت به ماه گذشته هیچ تغییری در کیفیت خطم ایجاد نشده. snr margin بالای 6 است که این مقدار خوب و قابل قبول است و line attenuation پایین تر از 20 است که این عدد عالی محسوب می شود.
    کاربرای اینجا همکاری نمی کنند آیا کس دیگری اینجا هست که مثل من هنگام اتصال به وبسایت های خارجی کاهش شدید سرعت به زیر 3 م.بیت ( بسیار پایین تر از سرعت خریداری شده ) داشته باشه؟ منظورم دانلود از طریق برنامه های مدیریت دانلود مانند IDM نیست ( اگرچه بیشتر چیز هایی که مردم دانلود می کنند از سرور های داخل کشور است که اگر بررسی کنید متوجه می شوید ). منظور من لود صفحات وب، لود ویدیو و نیز استریم ویدیو است. چند پست پیشتر شرح داده ام که چطور می تونید این را بررسی کنید.
    خواهش می کنم اگر کسی امکان آزمایش سرعت برای محتوای بین الملل را داره، انجام بده و نتیجه رو اینجا ذکر کنه.

12. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •