تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین سرویس دهنده adsl رو انتخاب کنید (از هر نظر)

راي دهنده
1056. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • داتک (www.datak-telecom.com)

182 17.23%
  • سپنتا (www.sepanta.net)

130 12.31%
  • پارس آنلاین (www.parsonline.net)

204 19.32%
  • شاتل (www.shatel.ir)

148 14.02%
  • ندارایانه (www.neda.ir)

34 3.22%
  • موارد دیگر

167 15.81%
  • آسیا تک (www.asiatech.ir)

159 15.06%
  • شهراد (www.shahrad.net)

21 1.99%
  • فن آوا (www.fanava.com )

11 1.04%
صفحه 641 از 645 اولاول ... 141541591631637638639640641642643644645 آخرآخر
نمايش نتايج 6,401 به 6,410 از 6447

نام تاپيک: بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزيز!

من بالاخره مودم USRobotics رو با قيمت 45.000 خريدم كه ADSL 2+ هست و مي خوام ازش براي ADSL معمولي استفاده كنم!!

ولي يه مشكلي كه دارم اين هست كه تو جعبش كابل USB اون نبود و فقط كابل LAN اون بود!! با LAN نصبش كردم و امروز رفتم يه كابل USB كه براي پرينتر هست براش خريدم! ولي وقتي نصبش مي كنم چراغ اتصال USB روشن ميشه ولي ويندوز نميگه Found new hardware و من هر كاري مي كنم نتونستن با اتصال USB تنظيمش و چكش كنم!! اگه ميشه من رو راهنمايي كنيد دوستان!

يه سوال ديگه دارم ، اونم اين هست كه اگه بخوام خودم مودمم رو نصب كنم بايد از ISP چه چيزايي رو بگيرم(منظورم اطلاعات نرم افزاري مثه IP و امثال اين)

داره خودمونی میشه kivig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

زیمنس .سی 110

لن

ممنون

ممنون
    دوستان من یه سوال داشتم ظاهرا کسی ندید می خواستم راهنمایی کنید خطم تازه داره رانژه میشه
    این سوال دارم:

توی این عکس میکرو هه یه سوکت به خودش داره اون به کجا باید وصل بشه؟؟ به پشت تلفن؟؟

من تازه دارن خطم رو رانژه میکنن مودم رو ازشون گرفتم همه چیش رو وصل کردم وتنظیمات رو انجام دادم ولی

دیدم وقتی گوشی رو برمی دارم صدای سوت با کمی خش یعنی همون نویز دارم یه اسپلیتر هم بهم داده بودن

مشکلم با کار گذاشتنشه

ما پشت تلفنمون یه تل این داره ویه تل اوت که زمان دیال اپ بودم کابل مودم می ره تو تل اوت و کابل تلفن هم از تل این میره تو پریز برای دی اس ال هم این کارو کردم ولی نویز داشتم

1- اسپلیتر قسمت بالاییش که تک پورته وروش نوشته فون رو یه کابل گذاشتم وبردم از اسپلیتر به پریز
    قسمت پایینی اسپلیتر رو هم که دو تا پورت داره به نام های مودم ولاین کابل مودم رو که دو سر سوکته یه طرف وصل کردم مودم ویکی به پورت مودمه اسپلیتر واز قسمت لاین همیه کابل دو سر سوکت وصل کردم به تل این تلفن..........

ولی هیچی نشد انگار اصلا اسپلیتری در کار نیست همون صدای قبل میود

گفتم شاید خنگ بازی در ووردم
    دوباره
    2- به کابل مودم اصلا دست نزدم از همون مودم یه کابل رفته بود به پورت مودمه اسپلیتر سر جاش ولی این دفه از پورت لاین که دقیقا کنار پورته مودمه اسپلیتر ه وهردو در قسمت پایینی اسپلیتر واقع شدند یه کابل کشیدم این دفه به جای تلفن رفت به پریز

از پورت بالایی اسپلیتر هم که فکر کنم انشعاب اصلی باشه وروش نوشته فون یه کابل دوسر سوکت وصل کردم به خوده تلفن

گوشی رو که برداشتم دیدم همه چی ارومه وهیچ صدایی به عنوان نویز ندارم .
    شک کردم کارم درست بوده یا نه گفتم سوال کنم

الن منتظرم تا رانژه بشه وچراغ دی اس ال لینکم ثابت بشه

وصله اسپلیترم درست بوده؟؟

ممنون وببخشیدکه زیاد تایپ کردم
    دوست عزیز بهتره شما یه کم صبر کنید تا خطتتون رانژه بشه بعد تست کنید .
    وصل کردن اسپیلتور هم خیلی ساده هستش , اونطرفی که فقط یک جای سوکت داره رو باید خط اصلی تلفن رو واردش کنید , سمت دیگر اسپیلتور که دو تا جای سوکت داره بالاشون نوشته هر کدوم مال چی هستش اونی که نوشته Phone رو یه سیم بهش وصل کنید و بزنید به تلفن و اونی که روش نوشته Dsl یه سیم وصل کنید و بزنید تو مودم تمااااااااااام , به همین سادگی به همین خوشمزگی
    در ضمن اگه با گذاشتن اسپیلتور هنوز روی خط تلفن نویز داری میتونی یه اسپیلتور دیگه هم تو مسیر اضافه کنی یعنی کابل اصلی تلفن به اسپیلتور اول , و از خروجی Phone همون اسپیلتور وصل کنید به اسپیلتور دوم( تو اون طرفی که یک سوکت هست ) بعد به طریق بالا از اون اسپلتور دوم سیمها رو به تلفن و مودم وصل کنید .
    من خودم هم با یه اسپیلتور هنوز نویز رو خط تلفن داشتم که وقتی از یه اسپیلتور دیگه هم استفاده کردم کاملا مشکلم حل شد . امیدوارم که به شما هم جواب بده

پروفشنال farhad_s5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو جعبه ي مودم من يه وسيله اي بود كه يه جاي سوكت داشت كه تلفن رو زدم توش و سر ديگش رو هم به خط تلفن وصل كردم!!

آيا اون اسپليتر بوده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11 Micro*#@$ دسترسی به بقیه این کلمه ممنوع میباشد...

تو جعبه ي مودم من يه وسيله اي بود كه يه جاي سوكت داشت كه تلفن رو زدم توش و سر ديگش رو هم به خط تلفن وصل كردم!!

آيا اون اسپليتر بوده؟
    تقریبا آره... به اون میگن Microّ(F^y %$l - t# # r///e... (فقط حروف رو بخونید تایپشم خودتون درستش رو میدونید) البته به همه شون همین رو میگن... ولی اونی که دو تا پورت داره هم مودم بهش وصل میشه و هم فون که به اصطلاح Splite میکنه... اصلا درستش اینه که مودم رو به هیچی وصل نکنیم... مودم هیچ نیازی به میکرو*# نداره... این تلفن هستش که نمیتونه حد خودش رو بشناسه.....................
    Last edited by Cleeev; 24-07-2008 at 03:51.

آخر فروم باز elendil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشاوره، طراحی سازه ، تاسیسات ، تهویه مطبوع

پيش فرض

از ديروز

آخه ميگم تو اين يك سال و نيمه يك كيلوبايت هم كم نشده بودم

در ضمن براي مخابرات نيست چون دوستان ديگه هم توي مركز مخابراتي هاي ديگه هم گفتن سرعت كم شده. مثلاً elendil جون شما كدوم مخابراتي؟

شاتل فكر كنم پهناي باند رو كم كرده.

تا هفته پیش آزادگان بود الان ای دی اس ال ندارم دیگه ولی حدودا هم هفته پیش وصل میشدم با 13.2 اینا دان میکرد خیلی بد میشه اگه مثل یه سال و نیم پیشش سرعتش بیاد روی 9-10

داره خودمونی میشه kivig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آره به نوعی همون اسپیلتور هستش فقط با این تفاوت که چون خروجیش کمه فقط به تلفن میتونی وصل کنیش
    دوست خوبمون Cleeev کامل توضیح دادن

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

زیمنس .سی 110

لن

ممنون

ممنون
    دوستان من یه سوال داشتم ظاهرا کسی ندید می خواستم راهنمایی کنید خطم تازه داره رانژه میشه
    این سوال دارم:

توی این عکس میکرو هه یه سوکت به خودش داره اون به کجا باید وصل بشه؟؟ به پشت تلفن؟؟

من تازه دارن خطم رو رانژه میکنن مودم رو ازشون گرفتم همه چیش رو وصل کردم وتنظیمات رو انجام دادم ولی

دیدم وقتی گوشی رو برمی دارم صدای سوت با کمی خش یعنی همون نویز دارم یه اسپلیتر هم بهم داده بودن

مشکلم با کار گذاشتنشه

ما پشت تلفنمون یه تل این داره ویه تل اوت که زمان دیال اپ بودم کابل مودم می ره تو تل اوت و کابل تلفن هم از تل این میره تو پریز برای دی اس ال هم این کارو کردم ولی نویز داشتم

1- اسپلیتر قسمت بالاییش که تک پورته وروش نوشته فون رو یه کابل گذاشتم وبردم از اسپلیتر به پریز
    قسمت پایینی اسپلیتر رو هم که دو تا پورت داره به نام های مودم ولاین کابل مودم رو که دو سر سوکته یه طرف وصل کردم مودم ویکی به پورت مودمه اسپلیتر واز قسمت لاین همیه کابل دو سر سوکت وصل کردم به تل این تلفن..........

ولی هیچی نشد انگار اصلا اسپلیتری در کار نیست همون صدای قبل میود

گفتم شاید خنگ بازی در ووردم
    دوباره
    2- به کابل مودم اصلا دست نزدم از همون مودم یه کابل رفته بود به پورت مودمه اسپلیتر سر جاش ولی این دفه از پورت لاین که دقیقا کنار پورته مودمه اسپلیتر ه وهردو در قسمت پایینی اسپلیتر واقع شدند یه کابل کشیدم این دفه به جای تلفن رفت به پریز

از پورت بالایی اسپلیتر هم که فکر کنم انشعاب اصلی باشه وروش نوشته فون یه کابل دوسر سوکت وصل کردم به خوده تلفن

گوشی رو که برداشتم دیدم همه چی ارومه وهیچ صدایی به عنوان نویز ندارم .
    شک کردم کارم درست بوده یا نه گفتم سوال کنم

الن منتظرم تا رانژه بشه وچراغ دی اس ال لینکم ثابت بشه

وصله اسپلیترم درست بوده؟؟

ممنون وببخشیدکه زیاد تایپ کردم

سلام
    شما میتونید یه خط مستقیم هم به مودم وصل کنید
    نیازی نیست اسپلیتر به مودمم وصل باشه
    یعنی یه سیم از دو شاخه به مودم
    واسه خش خش نکردن باید از درگاه phone یه سیم به دو شاخه تلفن وصل کنید و اون طرف که یه درگاه داره را به تلفن وصل کنید
    اون یکی درگاه هم خالی باشه
    من خودم اینجوری وصل کرم زنگ زدم شرکتم پرسیدم گفتن کاملا درسته
    البته اگه اینطوری راحتترین
    اگه نه باید اون طرف که یه درگاه داره را به دو شاخه و درگاه phone یا line را به تلفن و modem را به مودم وصل کنید
    ممنون

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

سلام
    من در نظر دارم که از شرکت "داتـک" Adsl بگیرم.
    منطقه مخابراتی "سیدااشهدا" هست که ظاهراً تحت پوشش داتک هم هست.(تهران)
    در کل دوستان عزیز اگر نکته یا حرفی دارند خیلی ممنون می شم.(راهنمایی می خواهم!)

ممــــــــــنونم
    نکات خاص ایناست:

اول زنگ بزن بپرس پورت خالی دارند در مرکز مخابراتی شما! اگر گفت بله! به نظر من بهتره حضورا برای گرفتن اشتراک اقدام کنید! چون همین دیروز بود که داتک یک اس ام اس زد گفت کسایی که میاند دم در از طرف شرکت را دقیق بررسی کنید که از شرکت آمده باشند! پس به ریسکش نمیارزه! آدرسش هم تو اول خ سهروردی (از طرف سید خندان) خ ابن یمین هست !
    اگر سرعت بالاتر از 128 میخوای یه نامه اشتغال به تحصیل از محل تحصیلت بگیر! یا حتی یک نامه از یه شرکت ککه مهمور به مهر شرکت باشه هم کفایت میکنه!
    اگر دانشجویی کارت دانشجویی هم ببر بهت 1 ماه مجانی هم میدند ! یعنی پول ماه اول را میدی ماه بعد هم پول 1 ماه را میدی ولی بهت 2 ماه سرویس میدند !

به نظرم اگر نیازت نیست بیشتر از 256 نگیر! چون بعضی از دوستان از سرویسهای بالای 256 گله و شکایت داشتند ولی سرویسهای 128 و 256 شرکت خیلی مناسب هست و محدودیت حجمی هم ندارند !

قربانت: مصطفی عشقی

9. این کاربر از mostafaeshghi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه crazyfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    hell

پيش فرض

دوست عزیز بهتره شما یه کم صبر کنید تا خطتتون رانژه بشه بعد تست کنید .
    وصل کردن اسپیلتور هم خیلی ساده هستش , اونطرفی که فقط یک جای سوکت داره رو باید خط اصلی تلفن رو واردش کنید , سمت دیگر اسپیلتور که دو تا جای سوکت داره بالاشون نوشته هر کدوم مال چی هستش اونی که نوشته Phone رو یه سیم بهش وصل کنید و بزنید به تلفن و اونی که روش نوشته Dsl یه سیم وصل کنید و بزنید تو مودم تمااااااااااام , به همین سادگی به همین خوشمزگی
    در ضمن اگه با گذاشتن اسپیلتور هنوز روی خط تلفن نویز داری میتونی یه اسپیلتور دیگه هم تو مسیر اضافه کنی یعنی کابل اصلی تلفن به اسپیلتور اول , و از خروجی Phone همون اسپیلتور وصل کنید به اسپیلتور دوم( تو اون طرفی که یک سوکت هست ) بعد به طریق بالا از اون اسپلتور دوم سیمها رو به تلفن و مودم وصل کنید .
    من خودم هم با یه اسپیلتور هنوز نویز رو خط تلفن داشتم که وقتی از یه اسپیلتور دیگه هم استفاده کردم کاملا مشکلم حل شد . امیدوارم که به شما هم جواب بده
    باشه برای رانزه صبر می کنم
    فون رو شما نوشتید بزنم به تلفن
    ممنون

سلام
    شما میتونید یه خط مستقیم هم به مودم وصل کنید
    نیازی نیست اسپلیتر به مودمم وصل باشه
    یعنی یه سیم از دو شاخه به مودم
    واسه خش خش نکردن باید از درگاه phone یه سیم به دو شاخه تلفن وصل کنید و اون طرف که یه درگاه داره را به تلفن وصل کنید
    اون یکی درگاه هم خالی باشه
    من خودم اینجوری وصل کرم زنگ زدم شرکتم پرسیدم گفتن کاملا درسته
    البته اگه اینطوری راحتترین
    اگه نه باید اون طرف که یه درگاه داره را به دو شاخه و درگاه phone یا line را به تلفن و modem را به مودم وصل کنید
    ممنون
    فون رو شما نوشتید بزنم به پریز
    یکم گیج شدم
    تفاوت رو در بد توضیح دادن خودم میدونم

نگا کنین اسپلیتره مثله اون شکله منتها سه تا پورت داره ...یه دونه بالاش داره نوشته روش فون(مهم)
    دوتا پورت پایین داره یکیش نوشته مودم یکیش نوشته لاین(مهم)

با مودم مشکلی نیست از مودم اومده رفته به همون پورته مودمه اسپلیتر

ولی منیه بار از پریز وصل کردم به پورته فون واز پورته لاین وصل کردم به تلفن انگار نه انگار اسپلیتر درمیونه مثله اینکه نباشه ..ولی اومدم از پورته فون وصل کردم به تلفن . واین باز ار پورته لاین که بغله پورته مودم هستش
    وصل کردم به پریز ..کلا نویز قطع شد جوری که اصلا انگار نویزی وجود نداشته فقط بوقه ازاد تلفن که همیشه هست می یومد.

فقط همین می خواستم بدونم جای این دوتا کابل رو درست زدم یا نه هر چند گمونم درست باشه .
    یه بار هم اصلا مودم رو مستقیم وصل کردم به تلفن (به اسپلیتر نرفت)

از تلفن بردم به پورته فون از لاین بردم به پریز باز هم نویز قطع شد که گمونم اینم درست باشه
    کدوم بهتره؟؟
    حالا صبر میکنم رانزه بشه بعد ببینم چی میشه.
    راستی مودم زیمنس سی 110 خوبه ؟؟ اکثرا تو کرج این مودم رو استفاده میکنن. هم یو اس پی داره هم لن ولی من با لن وصل کردم.

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

آره من از شرکت حسابگر که نمایندگی داتک تو کرمانشاه رو داره گرفتم
    حتما خود شرکتی که من ازش adsl گرفتم این نوع سرویس ها رو ایجاد کرده
    آخه تا اون جایی که من میدونم نوع سرویس های تهران با شهرهای دیگه فرق می کنه

اگر نداره پس من چه جوری گرفتم
    نمایندگی ها بر حسب نیاز بعضی سرویس ها رو ایجاد می کنند مثل اینی که من گرفتم.
    در ضمن سرویس های نا محدود هم داشت که قیمتاش خیلی گرون تر از تهران بود.لیست قیمتاشو می فرستم
    حالا اینجوری شاید بشه!

ولی میشه آدرس سایت شرکتی که ازش سرویس کردید را بدید! که لیست قیمتش را ببینم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •