تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 720 اولاول ... 145460616263646566676874114164564 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوالهای ما رو هم لطفا جواب بدید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-
    کد:
    3-http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/item/16-v20-با-کیفیت-ترین-پلاسمای-پاناسونیک،-مقایسه-با-g20

2. 2 کاربر از p30worldiran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

SPDIF يك پورت تخصصي صداست و پيش فرض 16 بيت و لي تا 24 بيت هم ساپورت (آپشنال)ميكنه و همينطور DTS
    کد:

با تشکر زیاد از ارجاع شما به سایت فوق

همانطور که در سایت فوق هم اشاره شده است پیش فرض اصلی 16 بیت است ولی امکان افزایش پهنای باند تا 24 بیت هم در این استاندارد در نظر گرفته شده است

اما در عمل 90 درصد تمام کابل هایی با این استاندارد ساخته می شود همگی 16 بیت بوده و از امکان 24 بیتی استفاده نمی شود ( . While many equipments use more than 16 bits in internal processing, it's not unusual for the output to be limited to 16 bits. Typical S/PDIF equipments only use 16 or 20 bit resolutions ).(ارجاع از سایت فوق)

Digital audio bitstream. Originally limited to 48 kHz at 20 bits. Extended to support all modern formats, except Dolby Digital Plus, TRUE HD ,DTS HD
    (ارجاع از ویکیپدیا)

Optical connections will only carry compressed Dolby Digital 5.1, compressed DTS 5.1, and uncompressed PCM 2.0 (stereo).

copressed DTS 5.1 فرمت صدای موجود در DVD می باشد.
    در نهایت اگر فیلم HD از مدیا پلیر HD پخش شود تنها راه شنیدن صدای DTS HD کابل HDMI خواهد بود.
    Last edited by zendar; 30-10-2010 at 15:59.

4. 2 کاربر از zendar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان من آخر نفهمیدم به فرض اگه ----- کابل hd خور باشه و ----t یا تیونر دیجیتال داخلی نداشته باشه تصویر دیجیتال هست یا باید ----t حتما داشته باشه؟ من که گیج شدم!
    در ضمن باید واسه تلویزیون ایران یه دیش جدا وصل شه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من بعداز تعویض g20پلاسمای v20خریدم قیمتش در دو سایز 42 و 50 اینچ به ترتیب 1780000 و 3200000 تومان است هم خیلی زیباست و هم شیک تصویرشم با کیفیت تره پورت usb داره فقط هنوز نتونستم با usb فیلم تماشا کنم و هنوز با هیچکدوم از مبدلها نشده فایل تصویری را به فرمت مخصوص آن تبدیل کنم اگه کسی برنامش رو پیدا کرد تو تایپیک بذاره تا ما هم استفاده کنیم

داره خودمونی میشه flashmemory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    با تشکر از همه دوستان TV منم دیروز رسید ...بعد از ظهر با شبکه 3 فوتبالو تماشا کردم کیفیت تصویر خوب بود ولی کیفیت اصلی رو شب تو بازی میلان و یووه دیدم بازی رو از شبکه SKY Calcio HD دیدم معرکه بود ...به عمرم تصویر فوتبال به این شفافی ندیده بودم .... حس میکردی بازی رو تو سانسیرو داری تماشا میکنی !!!
    واقعا فکم افتاد !! گرفتم دوستان هی میگن تو تصاویر HD خودشو نشون داد جریان چیه ...

جا داره تشکر کنم از همه عزیزانی که تو این تاپیک تجربیات خودشونو برای خرید در اختیار گذاشتن

8. 7 کاربر از flashmemory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان این مدل بهتره یا d25؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بله يك دستگاه اكسترنال هست كه دستگاهی است برای برقرای ارتباط بین دستگاه های بدون سیم به یکدیگر با هدف تشکیل یک شبکه بدون سیم و در اغلب موارد نقش پل ارتباطی بین این شبکه بدون سیم را با یک شبکه اترنت سیمی نیز بر عهده دارد. و بعد از متصل كردن به tv و ارتباط آن مي توانيد از Dlna استفاده كنيد كه حتي خيلي راحت از طريق مثلا لب تاب فيلم HD رو روي tv ببيني . مدلي هاي اكسس پوينت مثل dlink2100 و يا dlink1350 و .. خيلي راحت مي توانيد شبكه وايرلس داشته باشي كه اين مدل 1350 خيلي كوچك و زيبا و مشكي كه كنار tv قرار ميگره و جالب برقش رو هم از usb تلويزيون ميگره و كابل lan رو هم وصل ميكنيد.
    سلام:دوستان عزیز بوسیله مودم روتر دار و کابل لن هم میتوانید از dlna استفاده کنید.
    کسایی که این tv رو خریدند برای پیش گیری از IR و Burn In با تصاویر تک رنگ break in (آب بندی) کردن؟
    اینم تاپیک مربوطش:
    کد:
    من که از وقتی مانیتور lcd ایم مشکل image retention پیدا کرده از هر چی IR و Burn In هست وحشت دارم.(کلا پدیده ایه که واقعا میره رو اعصاب آدم)
    حالا آب بندی کردن چقدر لازمه؟

من یه مودم Adsl بیسیم سیسکو Linksys دارم و به کامپیوتر تو اتاق دیگه ای وصل هست و لپ تاپ و tv رو در اتاق دیگه ای می خوام بصورت بیسیم با اون مودم به همدیگه متصل کنم و نمی خوام از مودم یا اکسس پویت تا تلوزیون کابل بکشم حتما یه قطعه ای هست که کار کارت شبکه یا آداپتور lan بیسیم رو برای tv انجام بده اون رو از کجا میشه تهیه کرد تا دیگه کابل lan vرو وصل نکنم به tv برای استفاده از dlna

+++++++++++++++++++++++

آدرسی که گفتید برای آب بندی کردن تی وی رفتم مطالبش و دست و پا شکسته خوندم اما درست نفهمیدم که چند ساعت باید اون تصاویر رو بگذاریم پخش بشه و اینکه با لپ تاپ و کابل hdmi هم میشه یا حتما باید دی وی دی پلیر باشه و اینکه تنظیماتtv پیش فرض باشن یا خیر در ضمن من چند روزی هست از tv استفاده کردم الان انجام دادنش فایده ای داره؟

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Last edited by bigidol; 31-10-2010 at 12:01.

11. این کاربر از bigidol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من آخر نفهمیدم به فرض اگه ----- کابل hd خور باشه و ----t یا تیونر دیجیتال داخلی نداشته باشه تصویر دیجیتال هست یا باید ----t حتما داشته باشه؟ من که گیج شدم!
    در ضمن باید واسه تلویزیون ایران یه دیش جدا وصل شه؟
    دوست عزيز رسيور تيونرش ديجيتال هست چه ----t داشته باشه چه نداشته باشه اما رسيوري كه تيونرش hd رو ساپورت بكنه فرق ميكنه نه اينكه كابل hd داشته باشه شايد منظورت hdmi باشه خلاصه آقا تصويرت ديجيتال هست در ضمن بعضي رسيورها خروجي hdmi داره اما تيونرش hd ساپورت نميكنه و براي ايران ديش جداگانه ميخواداگر ترك داشته باشي با يك قيچي ايران(شبكه استاني نه) رو ميگيري....

13. این کاربر از p30worldiran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=bigidol;5569669]من یه مودم Adsl بیسیم سیسکو Linksys دارم و به کامپیوتر تو اتاق دیگه ای وصل هست و لپ تاپ و tv رو در اتاق دیگه ای می خوام بصورت بیسیم با اون مودم به همدیگه متصل کنم و نمی خوام از مودم یا اکسس پویت تا تلوزیون کابل بکشم حتما یه قطعه ای هست که کار کارت شبکه یا آداپتور lan بیسیم رو برای tv انجام بده اون رو از کجا میشه تهیه کرد تا دیگه کابل lan vرو وصل نکنم به tv برای استفاده از dlna

+++++++++++++++++++++++

آدرسی که گفتید برای آب بندی کردن تی وی رفتم مطالبش و دست و پا شکسته خوندم اما درست نفهمیدم که چند ساعت باید اون تصاویر رو بگذاریم پخش بشه و اینکه با لپ تاپ و کابل hdmi هم میشه یا حتما باید دی وی دی پلیر باشه و اینکه تنظیماتtv پیش فرض باشن یا خیر در ضمن من چند روزی هست از tv استفاده کردم الان انجام دادنش فایده ای داره؟

تشکر[/QUOTE

فقط متاسفانه بايد از tv به مودمت سيم بكشي(اگر سوئيچر داشته باشه) اگر هم با usb wireless بخواي فقط اين مدل رو tv ساپورت ميكنه DY-WL10E-K كه تو ايران نيست پس فقط بايد از اكسس پوينت استفاده كني براي آب بندي توي سرچي كه كردم پلاسماهاي قديمي به اين مشكلات بر ميخوردن پس اينقدر گير نيست ولي حداقل 100 ساعت بصورت نرمال استفاده كن!!

15. 4 کاربر از p30worldiran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه skull_avatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

+++++++++++++++++++++++

من فقط حواسم هست که تصاویر ثابت مخصوصا تو این 100 ساعت اول به مدت طولانی رو صفحه نباشه.
    -بله ,شما با هر چیزی که بتونید تصویر تک رنگ رو روی صفحه نمایش بدید این کار رو می تونید انجام بدید به نظرم بهترین راهش اینه که روی یک فلش مموری چند تا عکس تک رونگ که خودتون از paint ویندوز با ابزار سطل رنگ پاش درست کرده باشید رو بریزید به تی وی متصل کنید و بصورت اسلاید بذارید به نمایش درآد.
    اینکه چه تنظیماتی باشه دو نظریه هست(منبع :همون تاپیکی که آدرسش رو گذاشتم -صفحات آخر-)
    1.تنظیمات رو حداکثر باشه تا زودتر آب بندی بشه
    2.تنظیمات حداقل باشه تا اگه اشکالی پیش اومد مثلا تصویر گیر کرد تی وی نابود نشه!!!

من خودم به شخصه این کارا رو انجام ندادم و فقط رو مد دینامیک فعلا نمی ذارم
    پ.ن:اون تاپیکی که آدرسش رو گذاشتم تاریخش مربوط به زمانیه که پلاسماها این مشکلات توشون زیاد بوده اما به هر حال با مطالعش می تونید ببینید که ملت هنوزم به این کار اعتقاد دارن.

17. 5 کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •