تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 229 اولاول ... 145460616263646566676874114164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام میشه کیفیت تصویر Fw56xx رو با سری aw بررسی کنین؟؟مانیتور سری aw که بزرگتره درسته وزنش سنگینه چرا استقبال زیاد نمیشه؟؟
    خودت داری میگی ! چون هم سنگینه و هم زیادی بزرگ
    کانفیگ پایین تری هم نسبت به FW ها داره.

داره خودمونی میشه hooman223's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

خودت داری میگی ! چون هم سنگینه و هم زیادی بزرگ
    کانفیگ پایین تری هم نسبت به FW ها داره.
    خوب پس ارزش نداره که به خاطر صفحه بزرگش اون رو بگیرم؟؟

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خوب پس ارزش نداره که به خاطر صفحه بزرگش اون رو بگیرم؟؟
    اگه میخوای فیلم بیبنی و جابهجایی که داری کمه 100درصد سری aw کیفیت lcd بهتری داره

4. این کاربر از mehrshad taheri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

من سونی fw190neh دارم.کلا سری fw عالیه. مشخصات کلی لپتاپ های سونی به نقل از sonystyle:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه keyvan_ssi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    من يسري سؤال داشتم كه گذاشتم تعدادش بره بالا بعد بپرسم اونم همه در كنارهم
    /4تان

1‏_‏ سؤال اول درباره سوني اف دابليو اينكه 2رقمي سفارش كجاست و سه رقمي ها براي كجان? دو جا كاملأ برعكس هم اينو نوشته بودن كه بسفارش آسيا و اروپا هستن_ و اينكه كدوم تو چين و كدوم تو امريكا ساخته ميشن??

2‏_‏چرا گاهي تو 2تا فروشگاه براي يك مدل كانفيگ متفاوتي نوشته ميشه!!!!!مثلأ يكي با رم 2 و اونيكي با رم 3 و بقيه چيزا يكي!يعني يكيش باز شده و...???

سؤال¤ 3درباره گرافيكه سوني اف دابليو هست _ريل و شير رو ميدونم اما دديكيت و up to ‎يعني چي?
    من اف دابليو رو زير نظر دارم كه با گرافيك ati ‎4650‎ ‎هستش اما تو لب تاپ هاي مختلف اينسري مقادير مختلفي براش مينويسن مثلأ ati ‎4650‎ real ‎512‎ share ‎1‎ ‎‏ و تو يك اف دابليو ديگه مينويسه ati ‎4650‎ real ‎1g share ‎1.8g ‎‏ أخه مگه اين يك نوع كارت نيست پس چرا متفاوته?

4‏_‏ و اينكه رم ddr2‎ ‎‎& DDR3‎ ‎با هم چه فرقي دارن يعني چقد تو انتخاب بهش اهميت بدم?!

با تشكر پيشاپيش

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آقا 4تا سؤال كم بود اومدم 6تايتون كنم!
    سؤال 5= اين VGN ‎كه جلوي اسم بعضي مدل ها مينويسه يعني چه?
    6‏=‏ چرا بعضي مدل ها فقط تو ايران هست! مثلا من Fw490‎ DFB ‎‏ و يا JGB ‎رو كه تو نت سرچ ميكنم فقط و فقط سايتاي ايراني ميان و خود سايت رسمي سوني هم روحش ازش خبر نداره انگار! نكنه ساخت بر و بچ بسيجه خودمونه?!

با تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.mansori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد سری X كه جدیدا عمده و سبکترین لپتاپ دنیا هاست چی است؟

داره خودمونی میشه hooman223's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ghazvin

پيش فرض

سلام
    /4تان

1‏_‏ سؤال اول درباره سوني اف دابليو اينكه 2رقمي سفارش كجاست و سه رقمي ها براي كجان? دو جا كاملأ برعكس هم اينو نوشته بودن كه بسفارش آسيا و اروپا هستن_ و اينكه كدوم تو چين و كدوم تو امريكا ساخته ميشن??

2‏_‏چرا گاهي تو 2تا فروشگاه براي يك مدل كانفيگ متفاوتي نوشته ميشه!!!!!مثلأ يكي با رم 2 و اونيكي با رم 3 و بقيه چيزا يكي!يعني يكيش باز شده و...???

سؤال¤ 3درباره گرافيكه سوني اف دابليو هست _ريل و شير رو ميدونم اما دديكيت و up to ‎يعني چي?
    من اف دابليو رو زير نظر دارم كه با گرافيك ati ‎4650‎ ‎هستش اما تو لب تاپ هاي مختلف اينسري مقادير مختلفي براش مينويسن مثلأ ati ‎4650‎ real ‎512‎ share ‎1‎ ‎‏ و تو يك اف دابليو ديگه مينويسه ati ‎4650‎ real ‎1g share ‎1.8g ‎‏ أخه مگه اين يك نوع كارت نيست پس چرا متفاوته?

4‏_‏ و اينكه رم ddr2‎ ‎‎& DDR3‎ ‎با هم چه فرقي دارن يعني چقد تو انتخاب بهش اهميت بدم?!

با تشكر پيشاپيش

دوست عزیز اگه کمی تاپیک ها رو مطالعه کنی به جوابات میرسی پس اگه دوستان جواب ندادن دلیل بر بی اعتنایی نیست این سوال رو حداقل تو این مدت کمی که من اینجا بودم دوستان با صبوری بارها و بارها جواب دادن

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خوب منه پير مرد گشتم اما نديدم وگرنه كه 1006 تا سؤال داشتم 1000تاش رو ديدم اين 6 تا رو پيدا نكردم_ شايد يه جوونمرد پيدا بشه 4تاشو لاقل بجوابه مارو مرامكش كنه تازه ديشب نوشتم اينارو

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام
    /4تان

با تشكر پيشاپيش
    مدل های سری fw در کشور های مختلفی ساخته میشوند.
    مدل هایی که در ایران هست یا چینی هستند و یا امریکایی.
    در لینک زیر مدل های امریکایی همراه با مشخصات کامل رو میتونی ببینی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد گرافیک دو مدل ATI 4650 1GB GDDR3 و ATI 4650 512 mb GDDR3 وجود داره .
    در مورد اختلاف بین کانفیگ ها از یک سری fw من تا حالا ندیدم ! میشه مثال بزنی؟
    fw490DFB یک کانفیگ داره و fw460j هم یک کانفیگ.
    رم های DDR3 سریع تر باید باشند اما اکثر نرم افزار های امتیاز دهی تفاوتی بین ddr2 و ddr3 نمی زارند که شاید دلیل اصلی اون زمان تاخیر بالای حافظه های ddr 3 باشد.

12. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •