تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 67 اولاول ... 14546061626364656667 آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 666

نام تاپيک: آموزش اوركلاك كارتهاي گرافيك(كارت گرافيك خود را منفجر كنيد)

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

كارت گرافيك من فن نداره Aiw 9600
    تا ته هم اور كردم ولي هيتسينكش چه در حالت اور چه در حالت عادي به حدي گرمه كه دستت رو روش نگه داري ميسوزه آيا اين طبيعيه؟ البته من يه فن 4 سانتيمتري رو با يه ميله بستم رو اسلات Pci كناريش و الان خيلي خنكه.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آخه من یجایی خوندم که core رو فش 770 و memory رو هم تا 2250 اور کردن .معمولیشو البته نه اور شده رو .
    راستی قیمتشو ندارین ؟ XXX منظورمه ؟
    قابل مقایسه با 8800gt هست ؟
    اینکه اورکلاک کردند با اینکه کارت به طور دائم تحت اورکلاک سنگین باشه تفاوت داره. Core رو میشه تا 850 مگاهرتز هم اورکلاک کرد ولی دلیل نمیشه ضرری برای کارت نداشته باشه.

كارت گرافيك من فن نداره Aiw 9600
    تا ته هم اور كردم ولي هيتسينكش چه در حالت اور چه در حالت عادي به حدي گرمه كه دستت رو روش نگه داري ميسوزه آيا اين طبيعيه؟ البته من يه فن 4 سانتيمتري رو با يه ميله بستم رو اسلات Pci كناريش و الان خيلي خنكه.
    دقیقا کار درست رو انجام دادی. من هم یک AIW 9600 XT داشتم خیلی خوب اور می شد!

داره خودمونی میشه Peyman_N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    بیابون ! ! !

پيش فرض

مرسی پس بهتره اور نکنم .

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

دوستان چنتا سوال.من کارت گرافیکمو روی چند اور کنم پایدار میمونه؟؟؟
    بعدش: من توی Cd خودش نرم افزاری برای اور کلاک ندیدم؟؟؟!!! با چی اور کنم!!
    بعدشم بازم نرم افزاری برای اینکه دور فن رو دستی ببرم بالا نبود...اونو با چی زیاد کنیم الان با Gpu-z رو30درصد هست.............

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

برنامه EVGA Precision رو دانلود کن. با اون هم میشه اور کرد هم دور فن و هم سیستم مانیتورینگ خیلی خوبی داره. ( کلا این برنامه میشه گفت یک RivaTuner پشتش هست. )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

برنامه EVGA Precision رو دانلود کن. با اون هم میشه اور کرد هم دور فن و هم سیستم مانیتورینگ خیلی خوبی داره. ( کلا این برنامه میشه گفت یک RivaTuner پشتش هست. )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنونم میشه بگی فرکانسها رو چند بذارم که پدر کارت در نیادو بشه یه مدت طولانی با این وضعیت استفاده کرد...ولی کمی افزایش فریم تو کرایسیس هم بده....................اصلا توصیه میکنی اوور رو مدت زیادی استفتده کنم رو اون فرکانسی که میگی یا نه؟؟..

بعدش اوور کردن باعث افزایش امتیاز توی ویستا میشه یا نه الان امتیاز این گرافیک5.9 هست..اور کنم بیشتر میشه یا نه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ممنونم میشه بگی فرکانسها رو چند بذارم که پدر کارت در نیادو بشه یه مدت طولانی با این وضعیت استفاده کرد...ولی کمی افزایش فریم تو کرایسیس هم بده....................اصلا توصیه میکنی اوور رو مدت زیادی استفتده کنم رو اون فرکانسی که میگی یا نه؟؟..

بعدش اوور کردن باعث افزایش امتیاز توی ویستا میشه یا نه الان امتیاز این گرافیک5.9 هست..اور کنم بیشتر میشه یا نه؟؟؟
    موقع بازی می تونی فرکانسها رو روی 750/2100 تنظیم کنی. بقیه مواقع می تونه معمولی باشه.

کلا ماکزیمم امتیاز ویستا همین 5.9 هست.

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حالا چرا انقدر امتياز ويستا برات مهمه ميخواي كل بندازي اين امتياز اهميت چنداني نداره مهم امتياز 3dmark06 هست.
    اور كردن گرافيك اصلا خطرناك نيست چون به سادگي به گرافيك نميشه ولت داد و اوركلاك نهايتش 4-5 درجه دما رو زياد ميكنه
    الان خيلي از سيستمها هستند كه به علت تهويه نامناسب كيس موجب افزايش دماي 15 درجه اي ميشند(نمونش رو خودم ديدم) پس اصلا جاي نگراني نيست تا جائيكه تصوير توي بازي بهم نريزه اور كن.
    Last edited by MicroSystem; 23-05-2008 at 20:58.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

موقع بازی می تونی فرکانسها رو روی 750/2100 تنظیم کنی. بقیه مواقع می تونه معمولی باشه.

کلا ماکزیمم امتیاز ویستا همین 5.9 هست.
    خوب ارمان جان این عکسو ببین
    یعنی core=750 ,memory=2100 بشه دیگه؟؟؟؟؟بعدشم من شیدرو دسکاری نکنم.......؟؟؟؟و اینکه موقعافزایش core دکمه لینک مرتبط با شیدر خاموش کنم یا روشن؟؟
    دور فن رو اتو باشه یا عدد بهش بدم تو بازی سنگینی مثل کرایسیس
    Last edited by MILIN3M; 23-05-2008 at 21:06.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

حالا چرا انقدر امتياز ويستا برات مهمه ميخواي كل بندازي اين امتياز اهميت چنداني نداره مهم امتياز 3dmark06 هست.
    اور كردن گرافيك اصلا خطرناك نيست چون به سادگي به گرافيك نميشه ولت داد و اوركلاك نهايتش 4-5 درجه دما رو زياد ميكنه
    الان خيلي از سيستمها هستند كه به علت تهويه نامناسب كيس موجب افزايش دماي 15 درجه اي ميشند(نمونش رو خودم ديدم) پس اصلا جاي نگراني نيست تا جائيكه تصوير توي بازي بهم نريزه اور كن.
    .نه بابا ..میخواستم بدونم اور کردن امتیاز ویستا رم میبره بالا یا نه...همین

فکرم نکنم این کیس من که5تا فن داره مشکلی براش پیش بیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •