تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 66 اولاول ... 145460616263646566 آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 655

نام تاپيک: مهم : اخبار مربوط به اپراتور سوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام . اگر اشتراک اینترنت رایتل داشته باشین دیگه هزینه ای برای شما نداره .اما چون ایرانسل و همراه اول اینترنت 3G ندارند هر وقت با رومینگ وصل میشین به اینترنت دیگه سرعتش 2G هست . یعنی سرعت حدوداً نصف میشه .
    شرمنده اما تا اونجایی که من اطلاع دارم و پیگیری کردم اگر با رومینگ شما متصل شین دیگه طرح اثری نداره و از شارژ شما هزینه کسر میشه

2. 2 کاربر از ekhtar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض ماجرای تغییرات در یکی از بسته‌های اینترنتی رایتل

ماجرای تغییرات در یکی از بسته‌های اینترنتی رایتل

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بسته اینترنتی 12 هزار و 500 تومانی اپراتور سوم یکی از بسته‌های محبوب این اپراتور برای کاربران بود که مدتی است با تغییراتی همراه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به گفته مدیران رایتل برای استفاده از اینترنت 3G فعال‌سازی بسته‌های اینترنت می‌تواند هزینه‌های کاربر را تا یک هشتم کاهش دهد. برهمین اساس بسیاری از کاربران سیم‌کارت‌های رایتل به فعال‌سازی این بسته‌ها می‌پردازند.

در این میان یکی از پرطرفدار‌ترین بسته‌های اینترنتی یا بنا بر تائید این اپراتور پرطرفدارترین بسته تخفیفی رایتل بسته‌های 12 هزار و 500 تومانی آن بود که با فعال‌سازی آن کاربر می‌توانست به مدت یک ماه اینترنتی با حجم یک گیگ داشته باشد.

این بسته که ارزان‌ترین بسته یک ماهه رایتل محسوب می‌شد با استقبال مواجه شده و ظاهرا تعداد مشترکان بسیاری داشت، اما به تازگی تغییراتی در آن ایجاد شده است.

پیش از این با فعال‌سازی این بسته‌ها کاربر می‌توانست به مدت یک ماه از اینترنت با حجم یک گیگ استفاده کند. اما اکنون با همان قیمت حجم بسته به 1.5 گیگ رسیده و می‌توان گفت که قیمت آن حدود 33 درصد کاهش داشته است.

البته گفته می‌شود این بسته تنها برای افرادی قابل دسترسی است که از سیم‌کارت‌های دائمی یا اعتباری رایتل استفاده می‌کنند و برای مشترکان سیم‌کارت‌های دیتای رایتل چنین بسته‌ای تعریف نشده است با این وجود برخی کاربران سیم‌کارت‌های دیتا اینگونه عنوان می کنند که پیش از این بسته‌های 12‌هزار و 500 تومانی را فعال کرده و اکنون چنین امکانی برای آنها وجود ندارد.

از دیگر بسته‌های پرطرفدار اپراتور سوم بسته‌های هفت هزار تومانی آن است که به تازگی ارائه شده و با استفاده از آنها کاربر می‌تواند به مدت 15 روز از نیم گیگ اینترنت استفاده کند که البته این بسته تنها برای دارندگان سیم کارت های دیتا تعریف شده است.

اپراتور سوم که زمانی تنها بسته‌های اینترنتی چند ماهه را ارائه می‌کرد به نظر می‌رسد اکنون به این نتیجه رسیده که بسته‌هایی که مدت زمان کمتر و قیمت پایین‌تری دارند، مشتری بیشتری به خود جذب می‌کنند.

همچنین کاربران اپراتور سوم برای استفاده از بسته‌های بی‌نهایت رایتل می‌توانند به شیوه نو اقدام کنند. بیش از این کاربران سیم‌کارت‌های دائمی رایتل می‌توانستند بسته‌های بی‌نهایت اینترنت را فعال کرده و به ازای استفاده از اینترنت نامحدود در انتهای ماه رقمی در قبض های آنها اعمال شود.

البته در این شیوه کاربران متعددی گلایه داشتند که با وجود فعال‌سازی این طرح مبالغ بالایی در قبض‌های آنها به عنوان استفاده از اینترنت‌ آزاد اعمال شده است اما گفته می‌شود در سرویس جدید بی‌نهایت مشترک ابتدا به‌طور جداگانه هزینه این طرح را پرداخته و بعد این طرح بر روی سیم‌کارت او فعال می‌شود و هزینه‌ای در قبض او محاسبه نخواهد شد. طرح های فعلی اینترنت اپراتور سوم برای سیم کارت های مختلف دائمی، اعتباری و دیتا در جدول های ذیل آمده است:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جدول رایتل

بسته‌های پایه رایتل بسته‌های 128 کیلوبیتی هستند و بسته‌های اینترنت حرفه‌ای نیز به بسته‌های یک مگ گفته می شود که برای استفاده از آن لازم است مشترک مدارک مورد نیاز را ارسال کند تا در صورت تائید امکان بهره مندی از بسته‌هایی با سرعت بالاتر را داشته باشد.

انتهای پیام

4. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام . رایتل اگر نزدیکِ دکلش باشین خوبه وگرنه اگر دور باشید , موبایل به شدت داغ میشه و باتری زود خالی میشه و روی مغز هم اثر بدتری داره چون موبایل مجبوره با تمام قدرت امواج ارسال کنه ( واتِ بالا ) . درضمن اگر با رومینگ وصل بشین به نت , اینترنتتون کیلوباتی میشه نه اشتراکی

6. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italia88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ناکجا آباد !!!

پيش فرض

شرمنده اما تا اونجایی که من اطلاع دارم و پیگیری کردم اگر با رومینگ شما متصل شین دیگه طرح اثری نداره و از شارژ شما هزینه کسر میشه

بله درسته حق با شماست متاسفانه رایتل با این طرح پوشش ضعیفش رو با اینترنت 2g سایر اپراتورها پوشش میده و کاربر هم علیرغم اینکه بسته رایتل خریداری کرده ولی در زمان استفاده از نت سایر اپراتورها از شارژ ریالیش کم میشه و باید برای نت ذغالی 2g کلی هزینه کنه!!!

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض ۱۰۰ هزار رایتلی روزانه مهمان ایرانسل هستند

ارزیابی ایرانسل از ۵۵ روز رومینگ ملی با رایتل
    ۱۰۰ هزار رایتلی روزانه مهمان ایرانسل هستند

اجرای فاز نخست رومینگ ملی تقریبا دو ماهه شد. بنابر اعلام ایرانسل هر روز حدود ۱۰۰ هزار مشترک رایتلی از شبکه ایرانسل استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، فاز نخست رومینگ ملی 25 خرداد ماه با امکان استفاده رایتل از آنتن‌های همراه اول و ایرانسل آغاز شد. یک ماه بعد نیز فاز تکمیلی این طرح با امکان استفاده همراه اول و ایرانسل از آنتن‌های یکدیگر به بهره‌برداری رسید که به گفته معاون وزیر ارتباطات قرار بود تا پایان هفته مقرر (27 تیرماه) رومینگ تمام نقاط مورد نظر دو اپراتور روی هم باز شود. البته این وعده هنوز به طور کامل عملیاتی نشده است.
    55 روز از اجرای فاز نخست رومینگ ملی می گذرد و در آستانه ورود به دو ماهه شدن این طرح، در این رابطه معاون فنی ایرانسل در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در پاسخ به این سؤال که فاز نخست رومینگ ملی بین اپراتور رایتل و ایرانسل را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: آمارها نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از مشترکان رایتل از شبکه ایرانسل استفاده کردند. ‌
    علی اصغر عینی‌پور افزود: با توجه به تعداد فعلی مشترکان رایتل، آمار استفاده روزانه 70 هزار مشترک رایتلی از شبکه ایرانسل آمار مناسبی است.
    وی تاکید کرد:‌ آمار مشخصی از اینکه چند هزار مشترک منحصر به فرد رایتلی به شبکه ایرانسل وارد شده است نداریم.
    در تازه ترین اظهار نظر نیز مدیرعامل ایرانسل تعداد مشترکان رایتلی که در هر روز به شبکه ایرانسل وارد می شوند را حدود 100 هزار مشترک اعلام کرد و یادآور شد: این تعداد هر روز در حال نوسان است.

انتهای پیام/آ

9. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

رایتل بدجوری به تکاپو افتاده برای حفظ مشترکینش و گرفتن مشترک بیشتر . حتی توی اتوبوسهای بین شهری هم تبلیغات میذاره . کلاً جنگِ تبلیغاتی بزرگی بین اوپراتورها برای گرفتن مشترک بیشتر راه افتاده . رایتل اگر مشکل اینترنت از طریق رومینگ رو حل نکنه خیلی ضعیف میشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوستان یک سوال داشتم از خدمتتون الان خریدن رایتل به نظرتون به صرفه است من بیرون میرم نیاز شدید به اینترنت دارم که باگوشیم راحت یک صفحه ای باز کنم رایتل خوب است برم سراغش؟

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

دوستان یک سوال داشتم از خدمتتون الان خریدن رایتل به نظرتون به صرفه است من بیرون میرم نیاز شدید به اینترنت دارم که باگوشیم راحت یک صفحه ای باز کنم رایتل خوب است برم سراغش؟
    دوست عزیز
    ببینید این جاهایی که میخواید برید ایرانسل نسل سوم آنتن میده از ایرانسل استفده کنید
    در غیر اینصورت از رایتل استفاده کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز
    ببینید این جاهایی که میخواید برید ایرانسل نسل سوم آنتن میده از ایرانسل استفده کنید
    در غیر اینصورت از رایتل استفاده کنید

من از ایرانسل میخوام استفاده کنم نسل سه نیست تو چه شهرهایی راه افتاده من مشهد هستم

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

من از ایرانسل میخوام استفاده کنم نسل سه نیست تو چه شهرهایی راه افتاده من مشهد هستم
    هم اکنون خدمات اینترنت در نسل های بالاتر، در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اهواز، تبریز، رشت، ارومیه، کرمانشاه، همدان، خرم آباد، سنندج، بندرعباس، اراک، اردبیل، قزوین، قم، زنجان، ایلام و اسداباد ارائه شده و به سرعت در حال گسترش است.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

15. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •