تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 162 اولاول ... 145460616263646566676874114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 1616

نام تاپيک: آموزش: معرفي،شارژ،سرويس و نگهداري پرينترهاي جوهرافشان

اگه نباشه جاش خالی می مونه dihav1359's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

عزیزم مشکل شما از هد کلین نیست

شما خودتان شارژ میکنید؟

خوب وقتی هر کدام از رنگ ها تمام میشوند طبیعی است که رنگ های دیگر هم له اتمام هستند.

گویا مشکل شما از شارژ است.

از چه جوعهری استفاده میکنید؟

از کیست شارژ هواگیری استفاده میکنید؟

چگونه شارژ میکنید؟

جوهر ذو میزاری پر بشه؟

گزینه هد کلین را همینجوری میخواستم بدانم کجاست چون تو تنظیمات پرینتر پیدا نکردم

خودم شارژ میکنم

چون تعداد زیادی صفحه پشت سر هم چاپ میکنم آیا امکان دارد هد داغ بکند و رنگها را قاطی بزند

از جوهر mir aus استفاده میکنم mir-aus.com فکرکنم خوب باشد

ببینید مشکل اینجاست که مثلا بعد 50 صفحه پشت سر هم رنگ قاطی میشود که نشانه تمام شدن یک رنگ است بعد که کارتریج را در میآورم هر رنگی 1 میل بیشتر جوهر نمیگیرد و نشانه اینست که جوهر داشته و نباید قاطی میزده

به هر حال بعد از شارژ با1 میل تا 50 صفحه درست میزند و دوباره مشکل بالا نمایان میشود

راهی هست که تا قطره آخر مصرف شود و بعد احتیاج به شارژ پیدا کند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TousanRayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

گزینه هد کلین را همینجوری میخواستم بدانم کجاست چون تو تنظیمات پرینتر پیدا نکردم

خودم شارژ میکنم

چون تعداد زیادی صفحه پشت سر هم چاپ میکنم آیا امکان دارد هد داغ بکند و رنگها را قاطی بزند

از جوهر mir aus استفاده میکنم mir-aus.com فکرکنم خوب باشد

ببینید مشکل اینجاست که مثلا بعد 50 صفحه پشت سر هم رنگ قاطی میشود که نشانه تمام شدن یک رنگ است بعد که کارتریج را در میآورم هر رنگی 1 میل بیشتر جوهر نمیگیرد و نشانه اینست که جوهر داشته و نباید قاطی میزده

به هر حال بعد از شارژ با1 میل تا 50 صفحه درست میزند و دوباره مشکل بالا نمایان میشود

راهی هست که تا قطره آخر مصرف شود و بعد احتیاج به شارژ پیدا کند
    درود بر شما
    گزینه هد کلین توی منوی تنظیمات دستگاه هست ! جوینده ، یابده است بگردی پیدا می کنی !

خوب معمولا دستگاهجوهر افشان از حساسیت بیشتر بر خوردار است سعی کن کمتر باهاش پرینت بگیری ( در فاصلا زمانی مناسب )

برای این 1 میل توش جوهر جا میشه که دانه های حباب هوایی داخل کارتریج ایجاد شده که اجازه استفاده 100% از مخزن جوهر رو نمیده ولی به نظ من همینجوریش هم خوبه با 1 میل بطونی 50 صفحه چاپ کنی

بله باید هوا گیری کنی و بعد کاتریج را تا اخر پر کنی ( نا گفته نمونه اینجوری فشار بیشتری به کاتریج میاد و زود تر کاتریجت خراب میشه اگر هم تونستی تا 7 میل جوهر بریزی بیشتر 4 میل نریز ( به نظر من و تجربه ای که کسب شده بهتره تا نظر دوستان چی باشه )

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

سلام
    دوستان من با یه کارتریز 15 نهایتن 17 برگ نمیتونم بیشتر پرینت بدم جوهر تموم میشه تو فابریکش که رو خود دستگاه بود 20 تا داد با هر بار شارژ هم بیشتر از 10-12 نمیزنه مشگل از کجاس؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .
    من یه سوال دارم .
    من یه پرینتر ( از این سه کاره ها - پرینت اسکن و کپی ) اچ پی فکر کنم مدل 715 ( دقیقا نمیدونم ) دارم که کارتریج مشکی شماره 15 میخوره .
    همیشه وقتی کارتریج نو یا شارژ شده میزارم کلی باهاش مشکل پیدا میکنم تا بتونم اونو بشناسونم .
    دیروز وقتی دادم بیرون و شارژ کردم دو ساعت باهاش ور رفتم تا بشناسونمش ولی نشد .
    یعنی یا میگه black cartrige dose not insttalled correctly و اینو که حل کردم حالا میگه Scaner failaure . و نه کپی میگیره نه پرینت .
    چی کار باید بکنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

چیکار کنیم جوهر پرینتر خشک نشه؟؟ آخه نمیشه که هروقت که نخوایم استفاده کنیم کارتریج رو دربیاریم بذاریم روی پایه اش که، آخه آدم نمیدونه کی نیازش میشه که. یهو کار پیش میاد مجبور میشه پرینت کنه. خب نمیشه که دم به دیقه کارتریج رو درآورد و گذاشت که. کسی راه حلی میدونه؟ راستی من HP 5443 دارم. بعضی وقتا مثل الان چراغ روش چشمک طولانی میزنه و کار نمیکنه. نمیدونم چرا بعضی وقتا اینطوری میشه و وقتی ولش میکنم بعد از چند روز خود به خود درست میشه... البته الان یه هفته میشه که درست نشده. هیچ پیغام خطای خاصی هم نمیده. راستی پرینتر از کجا میفهمه برچسب روی کارتریج بلند شده؟؟ بعضی وقتا که اینطوری چشمک میزنه یه پیغام میده میگه برچسب روی کارتریج بلند شده..! البته الان هم که اینطوری چشمک میزنه فکر کنم مشکلش همین برچسبه باشه. راستی روش درست و اصولی شارژ کردن کارتریج چطوریه؟ من یه بسته شارژ گرفته بودم اما روش خیلی کلی گفته بود چطوری باید شارژ کرد و نکات مهم رو اصلا نگفته. چطوری باید هواگیری کنیم؟ چطوری باید دستی تمیز کرد داخل پرینتر رو؟ از توی ویندوز وقتی میزنیم کلین کنه اصلا کامل اینکارو نمیکنه و الکی هم جوهر رو میخوره. من میخوام خودم با دستمال و تنیزکننده بشینم توش رو تمیز کنم. از سال 85 این پرینتر رو دارم اما فکر نکنم به اندازه 300 صفحه تا حالا پرینت گرفته یاشم اما الکی جوهر خشک کردم و توشم حسابی کثیف شده.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .
    من یه سوال دارم .
    من یه پرینتر ( از این سه کاره ها - پرینت اسکن و کپی ) اچ پی فکر کنم مدل 715 ( دقیقا نمیدونم ) دارم که کارتریج مشکی شماره 15 میخوره .
    همیشه وقتی کارتریج نو یا شارژ شده میزارم کلی باهاش مشکل پیدا میکنم تا بتونم اونو بشناسونم .
    دیروز وقتی دادم بیرون و شارژ کردم دو ساعت باهاش ور رفتم تا بشناسونمش ولی نشد .
    یعنی یا میگه black cartrige dose not insttalled correctly و اینو که حل کردم حالا میگه Scaner failaure . و نه کپی میگیره نه پرینت .
    چی کار باید بکنم ؟
    خواهشا یکی کمک کنه .کسی نظری نداره ؟

راستی یه چیزه دیگه : امروز رفتم کارتریج 15 آکبندشو قیمت کنم گفت اصلش 18 تومان و طرحش 9 تومان .
    دقیق فرق اصل و طرح را نمیدونست ، کسی میدونه فرقش چیه ؟

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

خواهشا یکی کمک کنه .کسی نظری نداره ؟

راستی یه چیزه دیگه : امروز رفتم کارتریج 15 آکبندشو قیمت کنم گفت اصلش 18 تومان و طرحش 9 تومان .
    دقیق فرق اصل و طرح را نمیدونست ، کسی میدونه فرقش چیه ؟
    سلام دوست عزیز.
    تو کارتریج 15 و 45 من هیچ فرقی تو فابریک و طرحشون ندیدم.
    با هم برابرند

اما کارتریج های دیگه فرق میکنند

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

سلام
    دوستان من با یه کارتریز 15 نهایتن 17 برگ نمیتونم بیشتر پرینت بدم جوهر تموم میشه تو فابریکش که رو خود دستگاه بود 20 تا داد با هر بار شارژ هم بیشتر از 10-12 نمیزنه مشگل از کجاس؟
    منظورتان جوهرافشان 15 است؟

چه پوشش پرینتی رو 20 برگ میزدید؟

با شارژ یا قبل از شارژ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و آقای گرجی عزیز

مشکلی که برام پیش اومده اینه که بعد از شارژ کردن کارتریج های رنگی و مشکی شماره 61 HP (سه کاره 1050) بار کیت ink-mate پرینتر ارور میده و پرینت نمی کنه و دو چراغ کارتریج ها با هم چشمک می زنند

حالا نمیدونم واقعا چه کار کنم پرینتر رو یکبار از اول نصب کردم ولی جواب نداد

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام خدمت دوستان و آقای گرجی عزیز

مشکلی که برام پیش اومده اینه که بعد از شارژ کردن کارتریج های رنگی و مشکی شماره 61 HP (سه کاره 1050) بار کیت ink-mate پرینتر ارور میده و پرینت نمی کنه و دو چراغ کارتریج ها با هم چشمک می زنند

حالا نمیدونم واقعا چه کار کنم پرینتر رو یکبار از اول نصب کردم ولی جواب نداد
    درستمال را اغشته به الکل کنید و جلوی کارتریج و زیر هد را تمیز کنید تا هیچ لکه و جوهری روش نمونه

برای هر دوتا کارتریج این کار رو بکنید و خر بدهید

10. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درستمال را اغشته به الکل کنید و جلوی کارتریج و زیر هد را تمیز کنید تا هیچ لکه و جوهری روش نمونه

برای هر دوتا کارتریج این کار رو بکنید و خر بدهید
    سلام خیلی ممنون از راهنمایی شما
    کاری که فرمودید رو کردم و مشکل کارتریج رنگی حل شد یعنی الان فقط چراغ سمت راست که مربوط به کارتریج مشکیه چشمک میزنه چند بار با دستمال کاغذی آغشته به الکل صنعتی تمیز کردم هد و کنتاکت ها رو ولی هنوز چراغ اون کارتریج چشمک میزنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •