تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 350 اولاول ... 135359606162636465666773113163 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 3492

نام تاپيک: هـک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی

داره خودمونی میشه ilovemyp1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

نه حسين جان. پست هاي قبليمو كلا نخوندي، اگه مشكل به اين راحتي بود كه خودم حلش مي كردم. مشكل اينجاست كه دسترسي به فولدر sys ندارم . در صورتي كه تو cmd همون close + end رو داده .

با اجازه آقا حسین من یه راهنمایی کوچیک به این دوستمون بدم.

شما قبل از اجرای اون اسکریپت payton از روی کامپیوتر ، به همون طریقی که بازش کردی و port اتصال گوشی رو براش تعیین کردی ، بازش کن با Notepad و از آخر اسکریپت اونclose + End رو حذف کن و save رو بزن. بعد اسکریپت رو اجرا کن ( پروسه هک) تا اخر که رفت دیگه خودش صفحه CMD رو نمیبنده. متن داخل پنجره رو ایجا بگذار شاید بنده و یا اساتید فروم تونستن کمکت کنند

داره خودمونی میشه ilovemyp1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض باز کردن قفل منوی اصلی برای دستکاری و تغییر نام پوشه های سیستمی و برنامه ها

دوستان هک جدیدی رو می خوام معرفی کنم ، روی m600 p990 و P1 تست شده و جواب داده ، مطالب رو از سایت uiqarena براتون آوردم ، البته source هک کار darkskelton هستش ، فایلاشم براتون upload کردم رو 4shared. خودم که انجام دادم و خیلی مفید بود. امیدوارم استفاده کنید و راضی باشید

-------------------------------------------------------------------------

با این هک شما میتونید برنامه هایی که توی منوی اصلی هست به جاهای دیگه انتقال بدید. پوشه ها رو تغییر نام بدید. به جای آیکون مدیا پلیر برنامه Walkman رو بذارید و ...

فایل ضمیمه رو که بگیرید توش سه تا مدل گوشی هست. P990i, P1i, M600i
    توی هر کدوم دو تا پوشه هست:
    Locked: اگر فایل های توی این پوشه رو توی درایو C گوشیتون کپی کنید برنامه مدیا پلیر از منوی اصلی حذف میشه و به جاش برنامه Walkman (اگر نصب کرده باشید) میشینه.
    Unlocked: کار بالایی رو انجام میده. البته فقط مدیا پلیر رو تغییر نمیده بلکه میتونید برنامه ها و پوشه های اصلی رو مثل Multimedia و ... حذف کنید یا تغییر نام بدید... و کارهای دیگه...

مراحل کار:
    1- یه نگاهی به c:\resource\apps بندازید ببینید که فایل هاتون تو این پوشه چه پسوندی دارن (مثلا rsc یا r27 یا r16 یا هرچیزی)
    2- توی پوشه ای که انتخاب میکنید Locked/Unlocked فایل alaunch.rsc رو پیدا کنید و پسوندش رو به پسوندی که فایلهای توی پوشه c:\resource\apps دارن تغییر بدید. (مگر اینکه پسوند اونا هم r27 یا rsc باشن)
    3- برید به مسیر c:\resource\apps و فایل alaunch.r** رو به alaunch.r تغییر بدید تا یه کپی از فایل اصلی داشته باشید. (ویرایش : ممکنه این فایل وجود نداشته باشه. اگر وجود نداشت مهم نیست)
    4- برنامه Main Menu رو با Swiss Manager یا یه برنامه ی دیگه Kill کنید. (اگر نتونستید تو Option های برنامه هست)
    5- محتوی پوشه ای رو که انتخاب کردید Locked/Unlocked بعد از تغییراتی که تو مرحله 2 انجام دادید به درایو C انتقال بدید. (فایل Alaunch.r27 رو به هیچ وجه انتقال ندید زبان رو تغییر میده - دقت کنید که حتما مرحله 2 رو انجام داده باشین)
    6- گوشی رو ریستارت کنید.

اگر خواستید گوشی رو به حالت اول برگردونید:
    1- Main Menu رو Kill کنید.
    2- فایل هایی رو که کپی کرده بودید پاک کنید.
    3- فایل alaunch.r رو توی c:\resource\apps دوباره به alaunch.r** (** عددی هست که قبلا داشت) تغییر نام بدید.
    4- گوشی رو ریستارت کنید.

راهنمای همه این مراحل به انگلیسی توی پک وجود داره.

------------------------------------------------------------------------------------------------
    اینم فایل زیپ محتوی فایلای لازم + توضیحات به انگلیسی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر به مشکلی برخوردید در خدمتم
    Last edited by ilovemyp1; 22-05-2008 at 22:52.

3. این کاربر از ilovemyp1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehdi yari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من جديداً (يني همين امروز) با يه مشکلي خيلي وحشتناک مواجه شدم!!!
    راستش نميدونم چرا نميتونم تو پوشه‌ي drafts توي مسيجها برم! يني تا روش کليک ميکنم گوشي خاموش ميشه يني ريستارت ميشه!
    ميدونم بايد تو کلوپ سوال ميکردم ولي گفتم شايد از اين هکايي باشه که رو گوشي انجام داديم! يني ممکنه اين هکا باعث بشه يه همچين باگي (نميدونم به اين مشکلا باگ ميگن چي ميگن) به وجود بياد!؟
    خواهش ميکنم اگه ميدونيد حتماً جوابمو بديد...
    پيشاپيش ممنون...

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

سلام دوستان
    من جديداً (يني همين امروز) با يه مشکلي خيلي وحشتناک مواجه شدم!!!
    راستش نميدونم چرا نميتونم تو پوشه‌ي drafts توي مسيجها برم! يني تا روش کليک ميکنم گوشي خاموش ميشه يني ريستارت ميشه!
    ميدونم بايد تو کلوپ سوال ميکردم ولي گفتم شايد از اين هکايي باشه که رو گوشي انجام داديم! يني ممکنه اين هکا باعث بشه يه همچين باگي (نميدونم به اين مشکلا باگ ميگن چي ميگن) به وجود بياد!؟
    خواهش ميکنم اگه ميدونيد حتماً جوابمو بديد...
    پيشاپيش ممنون...
    تا جايي كه من ميدونم اين مشكل از هك نميتونه باشه.چون هكي اينجا معرفي نشده كه با مسيج ها در رابطه باشه جز يكي و اونم هكي بود كه به جاي حافظه گوشي ، فايل بلوتوثي رو ميفرستاد روي مموري كارت.اون هك رو انجام دادي؟
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    از دوست خوبمون ilovemyp1 هم به خاطر معرفي هك ممنونم.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

رفقا من تصميم گرفتم، گوشيمو آپديت کنم!
    فقط ميخواستم ببينم اگه گوشيو آپديت کنم مشکله جديدي پيش نمياد!؟
    در ضمن از يکي از بچه‌ها شنيدم که گفته بود روش جديد برا آپديت اومده که ميشه اول آپديت رو دانلود کرد بعد ريخت رو کامپيوتر بعدش شروع به آپديت کنيم! ولي هرچي تاپيکارو گشتم چيزي پيدا نکردم! اگه اين روش هست، لينک تاپيکش يا پستش رو اگه ممکنه بزاريد آخه من اينترنتم با ديل آپه برا همين نميشه گوشيو با ديل آپ آپديت کنم ولي با اون روش ميشه...
    راستي گوشيه من اطلاعاتش ايناست:
    Phone: CXC162037 R9G007
    Bluetooth : CXC162058 R5A01
    CDA : CDA162007/2 R6D23
    راهنماييم کنيد اگه ممکنه!

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

تا جايي كه من ميدونم اين مشكل از هك نميتونه باشه.چون هكي اينجا معرفي نشده كه با مسيج ها در رابطه باشه جز يكي و اونم هكي بود كه به جاي حافظه گوشي ، فايل بلوتوثي رو ميفرستاد روي مموري كارت.اون هك رو انجام دادي؟
    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    از دوست خوبمون ilovemyp1 هم به خاطر معرفي هك ممنونم.
    آره حسين جان اون هک بلوتث رو انجام دادم! باهاشم مشکل دارم! آخه خود به خود تعداد فايلاي دريافتي رو زياد ميکنه... يني اگه يه دونه بلوتوث به اسم مثلاً 1 دريافت کني تعدادش بعد از يه مدتي ميشه 3 تا... اين اتفاق تا زماني که فايل بلوتوث رو از پوشه‌ي obex مموري کارت پاک نکني ادامه داره...
    راستي ممکنه اون مشکل اولمم به خاطر همين هک باشه... چطور ميشه به حالت قبلي تغيير داد!؟ يني تو همون فون مموري بياد!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hmdfkr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

4

رفقا من تصميم گرفتم، گوشيمو آپديت کنم!
    فقط ميخواستم ببينم اگه گوشيو آپديت کنم مشکله جديدي پيش نمياد!؟
    در ضمن از يکي از بچه‌ها شنيدم که گفته بود روش جديد برا آپديت اومده که ميشه اول آپديت رو دانلود کرد بعد ريخت رو کامپيوتر بعدش شروع به آپديت کنيم! ولي هرچي تاپيکارو گشتم چيزي پيدا نکردم! اگه اين روش هست، لينک تاپيکش يا پستش رو اگه ممکنه بزاريد آخه من اينترنتم با ديل آپه برا همين نميشه گوشيو با ديل آپ آپديت کنم ولي با اون روش ميشه...
    راستي گوشيه من اطلاعاتش ايناست:
    Phone: CXC162037 R9G007
    Bluetooth : CXC162058 R5A01
    CDA : CDA162007/2 R6D23
    راهنماييم کنيد اگه ممکنه!
    اگه مشکلت فقط دیال آپ بودن اینترنتت باشه که میتونی بری به یکی از این کافی نتها و برنامشو رو سیستمش نصب کنی و آپدیت بکنی,من خودم اینکارو کردم.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

4

ilovemyp1 عزیز من یکم گیج شدم میشه واضحتر بگی!
    Last edited by hmdfkr; 22-05-2008 at 19:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام.دست همه درد نکنه.
    یه سوال داشتم ؟؟؟؟ چرا من نمیتونم فایل های ضمیمه هک رو دانلود کنم . امکان داره از dap باشه ؟
    اگه میشه فایل های هک( مثل کیبور p1 برای p990 و ...)رو توی سایت 4share آپلود کنید.ممنون.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

سلام.دست همه درد نکنه.
    یه سوال داشتم ؟؟؟؟ چرا من نمیتونم فایل های ضمیمه هک رو دانلود کنم . امکان داره از dap باشه ؟
    اگه میشه فایل های هک( مثل کیبور p1 برای p990 و ...)رو توی سایت 4share آپلود کنید.ممنون.
    خوب اگه فکرميکنى مشکل از dapه خوب با خود اکسپلورر بردار.
    داپ خيلى درد سرا داره من که باهاش حال نميکنم#

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •