تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 627 از 1126 اولاول ... 127527577617623624625626627628629630631637677727 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,261 به 6,270 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

ثبت نام فراگیر از کی شروع میشه؟
    آزمون هم داره؟.چون یه ویژه نامه خودنم که نوشته بود بدون کنکور ورودی میگیره
    و اینکه اگه قبول بشیم کی میریم دانشگاه؟!

حـــــرفـه ای sansi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ثبت نام فراگیر از کی شروع میشه؟
    آزمون هم داره؟.چون یه ویژه نامه خودنم که نوشته بود بدون کنکور ورودی میگیره
    و اینکه اگه قبول بشیم کی میریم دانشگاه؟!
    معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.
    عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: هر سه آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد در آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.
    وی با بیان اینکه امسال نیز در شیوه پذیرش دانشجو هیچ تغییری اعمال نخواهد شد به پذیرش دانشجو برای دو نوبت اشاره کرد و گفت: هر سه آزمونی که در آذرماه برگزار خواهند شد، برای دو نوبت تحصیلی یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و ۹۳-۹۲ دانشجو می پذیرند.
    معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره ساز و کار این شیوه پذیرش، خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در بهمن ماه سال جاری دانش آموخته شده باشند، از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ می توانند در هر کدام از این سه مقطع فراگیر پیام نور تحصیل خود را آغاز کنند، همچنین دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیانی که در سال تحصیلی جاری دانش آموز دوره پیش دانشگاهی هستند امکان شرکت در آزمون را دارند.
    به گفته معتمدی پس از شرکت و پذیرش در کنکور، سال تحصیلی این عده از متقاضیان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تیرماه سال آینده دانش آموخته می شوند، از مهرماه سال آینده آغاز خواهد شد.
    این مقام مسئول دانشگاه پیام نور همچنین متذکر شد متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد.

3. 5 کاربر از sansi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

سلام کسی از دانشگاه پیام نور ری اینجا هست
    1.میخوام ببینم کلاس ها از کی شروع میشه؟
    2.این دروغو که گفتن ، ساختمون مدیریت و حسابداری و اینا رو بردن کهریزک ، راسته؟

یعنی ما با باقرانیه و کهریزک و قیام دشت رفتیم یک جا؟رسما از دانشگاه انداختنمون بیرون که!!!! آخه اونجا واحد پیام نور کهریزک هستش اونوقت اینا بهش میگن ساختمون کهریزک؟؟؟؟
    در ثانی مهندسین پیام نور میان میرن خیابون عرب خواری که ما خاکش رو خوردیم تا درست بشه ولی ما باید بریم کهریزک!!!!
    رشته های مورچه شناسی دشت کویر لوت و... هم میان میرن ساختمون صدوق ولی ما باید بریم کهریزک !!!!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Meysam Raz; 22-09-2012 at 16:03. دليل: درج منبع

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

یه فرم تو قسمت ثبت نام گذاشتن که باید پرینت بگیریم ببریم دانشگاه. بعد دانشگاه پُرش کنه بریم بدیم به پلیس 10+

یعنی نمیخواد این فرم رو اسکنش کنیم؟ شاید امسال اینجوری شده!

اگه بخوایم این فرم رو پُر کنیم باید حضوری بریم دانشگاه، ولی تو سایت نوشته از مراجعه حضوری خودداری کنید. چجوریاست؟؟
    نميدونم اين امسال اجرا داره ميشه تا پارسال همينجور بود كه گفتم الانو نميدونم

آخرش كه بايد بري برو سوال كن مطمئن شي

زمان ما هم همينجور اينترنتي بود آخر سر مجبور شدم حضوري برم تا كارم رديف شد

6. این کاربر از hamidras بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام کسی از دانشگاه پیام نور ری اینجا هست
    1.میخوام ببینم کلاس ها از کی شروع میشه؟
    2.این دروغو که گفتن ، ساختمون مدیریت و حسابداری و اینا رو بردن کهریزک ، راسته؟

یعنی ما با باقرانیه و کهریزک و قیام دشت رفتیم یک جا؟رسما از دانشگاه انداختنمون بیرون که!!!! آخه اونجا واحد پیام نور کهریزک هستش اونوقت اینا بهش میگن ساختمون کهریزک؟؟؟؟
    در ثانی مهندسین پیام نور میان میرن خیابون عرب خواری که ما خاکش رو خوردیم تا درست بشه ولی ما باید بریم کهریزک!!!!
    رشته های مورچه شناسی دشت کویر لوت و... هم میان میرن ساختمون صدوق ولی ما باید بریم کهریزک !!!!!
    فني مهندسياتون از فردا كلاس دارن

كلاساي مهندسيش كه تو جاده ورامينه خيلي بده جاش :دي

من ورامينم البته....

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

فني مهندسياتون از فردا كلاس دارن

كلاساي مهندسيش كه تو جاده ورامينه خيلي بده جاش :دي

من ورامينم البته....
    نه بابا کجا جاش بده
    جلوش چمن داره بچه ها میرن اونجا 4 واحد چمن پاس میکنن
    کنار چمنا هم یه آبی روونه که نگو
    اونور اون آب هم تا چشم کار میکنه زمین کشاورزیه
    این منظره که ما میبینیم توی نقاشی های داتماست هم نبود
    تا اونجا هم که توی اتوبوس بودیماینطوری
    اگر کسی از بچه های پیام نور ری هست یه پ.خ بده
    Last edited by Meysam Raz; 22-09-2012 at 16:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من این گواهی دیپلم موقتم رو باید نشون پلیس +10 بدم.برای همین نمیتونم بدمش پست که رسید درخواست ارزش تحصیلی بگیرم باید چیکار کنم؟
    من کارت ملی ندارم.کارت موقت ملی دارم که یه برگه هست چسبوندن به صفحه ی اول شناسنامه.باید چیکار کنم الان؟
    راستی تو قسمت وضعیت نظام وظیفه چی بزنم؟مشمول یا معافیت تحصیلی؟پیش دانشگاهی رو امسال تموم کردم
    Last edited by danijon_2006; 22-09-2012 at 16:47.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

نه بابا کجا جاش بده
    جلوش چمن داره بچه ها میرن اونجا 4 واحد چمن پاس میکنن
    کنار چمنا هم یه آبی روونه که نگو
    اونور اون آب هم تا چشم کار میکنه زمین کشاورزیه
    این منظره که ما میبینیم توی نقاشی های داتماست هم نبود
    فقط خدا كنه ازون بوهاي طبيعي به مشامشون نرسه =))))

من این گواهی دیپلم موقتم رو باید نشون پلیس +10 بدم.برای همین نمیتونم بدمش پست که رسید درخواست ارزش تحصیلی بگیرم باید چیکار کنم؟
    پست كپيشو ميگيره اگه دانش آموز نظام جديد باشي هم گواهي پيش رو فقط بايد تاييديشو بگيري

من کارت ملی ندارم.کارت موقت ملی دارم که یه برگه هست چسبوندن به صفحه ی اول شناسنامه.باید چیکار کنم الان؟
    فك نكنم يه هفته اي كارت ملي بتوني بگيري از همون كارت موقتت استفاده كن فعلا شايد قبول كردن

راستی تو قسمت وضعیت نظام وظیفه چی بزنم؟مشمول یا معافیت تحصیلی؟پیش دانشگاهی رو امسال تموم کردم
    معافيت تحصيلي بزن

11. 2 کاربر از hamidras بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از آغاز نام نویسی در سه آزمون فراگیر این دانشگاه که در مهرماه خواهد بود، خبر داد و بار دیگر اعلام کرد که این آزمون برای دو نوبت تحصیلی دانشجو می پذیرد.
    عبدالله معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه کرد: هر سه آزمون فراگیر کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد در آذرماه سال جاری برگزار خواهند شد.
    وی با بیان اینکه امسال نیز در شیوه پذیرش دانشجو هیچ تغییری اعمال نخواهد شد به پذیرش دانشجو برای دو نوبت اشاره کرد و گفت: هر سه آزمونی که در آذرماه برگزار خواهند شد، برای دو نوبت تحصیلی یعنی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ و ۹۳-۹۲ دانشجو می پذیرند.
    معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره ساز و کار این شیوه پذیرش، خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در بهمن ماه سال جاری دانش آموخته شده باشند، از نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ می توانند در هر کدام از این سه مقطع فراگیر پیام نور تحصیل خود را آغاز کنند، همچنین دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و متقاضیانی که در سال تحصیلی جاری دانش آموز دوره پیش دانشگاهی هستند امکان شرکت در آزمون را دارند.
    به گفته معتمدی پس از شرکت و پذیرش در کنکور، سال تحصیلی این عده از متقاضیان و دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تیرماه سال آینده دانش آموخته می شوند، از مهرماه سال آینده آغاز خواهد شد.
    این مقام مسئول دانشگاه پیام نور همچنین متذکر شد متقاضیانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را پیش از بهمن ماه سال جاری دریافت کرده باشند در نیمسال دوم تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشجوی پیام نور خواهند شد.
    مگه فراگیر بدون کنکور نیست ؟ مثل کنکوره یا فرق داره ؟ من میخوام ارشد شرکت کنم. ضمنا اگه دفترچه ارشد سال قبل دارید واسم برای دانلود بزارین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای این تاییدیه باید برم خود اداره ی پست یا این دفاتر خدماتی هم میشه؟
    وقتی میزنم معافیت تحصیلی تو قسمت ارسال مدارک یه گزینه دیگه اضافه میشه به نام مدرک نظام وظیفه.برای این چی باید بفرستم؟
    راستی من تا یه چند روز دیگه مدارکم رو تحویل +10 میدم برای معافیت دائم.به نظرتون اگه تو ثبت نام غیر حضوری بزنم معاف دائم ولی تا موقع ثبت نام حضوری کارت معافیتم نیاد مشکلی ایجاد میشه؟
    Last edited by danijon_2006; 22-09-2012 at 17:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •