تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 400 اولاول ... 125258596061626364656672112162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

صلوات بفرستید تموم بشه
    دیگه از نیو یوزر که انتظار بیشتری نیست اونم درست میشه

اگه این مودم باتری داشت عالی میشد ولی چون 12ولته نمیشه

2. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    من این مودم را باز کردم و محل پورت یو اس بی هم داره اما به خاطر خطای خودم برد مودم مشکل پیدا کرد و نشد بقیه مراحل انلاک را برم
    به نظر من هم مودم باید باز بشه و از طریق پورت یو اس بی روی برد پروگرم بشه اینم میدونم که باید حتما مثل مودم های قبلی با همین امینت فقط داشتن پورت یو اس بی کافی نیست
    در ضمن همه جای دنیا ادمایی که این کارها را می کنن به خاطر پول نیست البته می تونن کسب در امد هم بکنن به نظر من ایرادی نداره اما خب از اموزشش هم میشه پول کسب کرد

4. این کاربر از nemo3412 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من این مودم را باز کردم و محل پورت یو اس بی هم داره اما به خاطر خطای خودم برد مودم مشکل پیدا کرد و نشد بقیه مراحل انلاک را برم
    به نظر من هم مودم باید باز بشه و از طریق پورت یو اس بی روی برد پروگرم بشه اینم میدونم که باید حتما مثل مودم های قبلی با همین امینت فقط داشتن پورت یو اس بی کافی نیست
    در ضمن همه جای دنیا ادمایی که این کارها را می کنن به خاطر پول نیست البته می تونن کسب در امد هم بکنن به نظر من ایرادی نداره اما خب از اموزشش هم میشه پول کسب کرد
    در حالت دیفالت اون پورت usb هم کار نمی کنه چون توسط فریمور بسته شده باید اول فریمور اصلی زده بشه بعد واسه انلاک کردن از اون پورت استفاده بشه.

6. 2 کاربر از V&V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به همه، من فایل آپدیت این مودم رو پیدا کردم و دانلود کردم و سعی کردم آپدیتش کنم که نشد. (شایدم نتونستم) اینا مهم نیست. مهم فایل PDFی بود که همراه فایل بود و به کلی از سوالا جواب داد!!!
    این مودم همون B615s-25d هواویه که وای فایش  Support WiFi 2*2 2.4G; WIFI 802.11 /b/g/n,40MHz(11n) هستش و واقعا هم 4.5G هست.
    فایلی که دانلود کردم رو نمیدونم چه جوری اینجا آپلود کنم، شاید یکی که وارده بتونه این مودم رو آپدیت کنه.

سلام دوست عزیز لطف میکنی لینک دانلود برام بذاری یا اینجا یا پی وی تا روش کار کنم ببینم چی میشه ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

عزیزان من چرا خودتونو فریب میدید مودم نیاز به باز شدن نداره.

و اقای سیکرت میتونی توی کار مدیرای انجمن دخالت نکنی؟ مثل اینکه نمیدونی خودمم یکی از مدیرای سایتم در ضمن من ازت معضرت خواهی کردم و بگم اینکارارو نکن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان عزیز هزینه انلاک 60 تومن هست برای هر مودم هزینه پستی هم به عهده خودتون هست بنده پیرانشهر هستم

در جواب اقای farhathttp
    بعد از انلاک شدن نیازی به هیچ تنظیماتی نیست سیم کارت بندازید و به وایفای وصل بشید
    برگردوندن به حالت قبل ممکن هست اگر فریمور ایرانسل گیر بیاد چون اونی که تو این انجمن گذاشتن با اونی من از سرویس سنتر هواوی گرفتم یه مشکلاتی داره که بعد از انلاک مورد استفاده نیست

در جواب اقای gigaht
    دلو زدم به دریا همینجا اعلام کردم فکر نمکیردم انلاکش انقد طرفردار داشته باشه
    در مورد امکانات هر امکاناتی خواستید بگید تا اضافه کنم

در جواب اقای nemati2 جواب در خط اول همین پست هست
    عذر میخوام پس معلوم شد آنلاک کردن شما فقط با فریمور انجام میشه نه باز کردن مودم این حرفها
    چون خودتون گفتین اگه بخوای به حالت اولیه برگردونید باید فریمور ایرانسل گیر بیارید
    پس با این حساب با فریمور آنلاک میشه
    منم یک مودم ZTE MF910 ایرانسل دارم که راحت با یک فریمور آنلاک شد
    این i60 هم که در اصل B612S-25D یا B612s-51d هستش الان با این صحبت شما اطمینان پیدا کردم با فریمور آنلاک میشه
    الانم 4 تا فرینورش هست که مثلا پولی
    دوستان به نظرم فقط فقط دنبال فریمور باشید هر کسی هم پیدا کرد لینکشو بذار
    من دارم تو تورنتها میگردم اینجور به نتیجه میرسیم
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من این مودم رو تا به حال ندیدم
    اکثر مودم‌های هواوی برای تغییر و تحول نیاز به برگشت به فرم ویر یونیورسال اولیه دارن.. حالا بعضی هاشون از طریق تلنت جواب میدن و میشه یه کارهایی کرد.. بعضی ها هم نیاز به این دارن که یه کابل یو اس بی روی بوردشو لحیم باشه و از طریق پورت یو اس بی و com آنلاک بشن
    روسی ها استاد فرم ویر هستن.. احتمالاً این مودم توی روسیه بازار نداشته و الا الان جیکو پوکش درآمده بود..
    اما فارغ از این بحثها مدیران انجمن توقع دارن که کسی که رفته کلی وقت گذاشته و ریسک کرده بیاد تجربیاتشو رایگان بده به دیگران

باید شیوه هایی هم داشته باشند که شده یک درآمد جزئی برای این افراد لحاظ بشه... حالا چطوری خودشون بهتر می دونند

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
    درود
    حرف شما درست ولی میفرمایید درآمد جزِئی نه 60 هزار تومن برای آنلاک این مودم که اون عزیز درخواست کرده ... من این مودم رو با 100 گیگ 214 تومن خریدم .به نظر شما منطقی هست 60 تومن ؟ اگر قیمت عادلانه باشه باز خوبه..

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

درود
    حرف شما درست ولی میفرمایید درآمد جزِئی نه 60 هزار تومن برای آنلاک این مودم که اون عزیز درخواست کرده ... من این مودم رو با 100 گیگ 214 تومن خریدم .به نظر شما منطقی هست 60 تومن ؟ اگر قیمت عادلانه باشه باز خوبه..
    دوست من شما 214 تومن هزینه کردید بعضی دوستان از طرح وایمکس به دستشون رسیده اصلا پول ندادن
    مورد دوم اینکه شما از یکی خرید کردی مودم رو از همین طرح تعویض مودم دستش رسیده و فروخته یا ایرانسل یک طرحی مدت دار داده
    مورد سوم اینکه شما مودم لاک گرفتید برای همین قیمت پایین هست اورجینال و غیر اپراتوری این مودم بالای 500 تومن هست شاید باور نکنید ولی از نظرم ما با هزینه 60 تومن کاملا داریم رایگان انجام میدیم اگر میخواید منصفانه قضاوت کنید باید قیمت خرید مودم غیر لاک رو در نظر بگیرید

12. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بحث شرعی آنلاک کردن مودم رو هم یکی توضیح بده و ی توجیح براش بیاریم
    از نظر شرعی مسئولیت ش با چه کسی

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با این حساب این دوست عزیز که آنلاک میکنن معلوم با فریمور این کارو میکنه چون خودشون گفتناگه بخوای به حالت اولیه برگردونی باید فریمور ایرانسل بزنی پس معلوم شد با فریمور آنتلاک میشه
    به جای بحث من میگم دنبال فریمور باشید و هرکسی گیر اورد لینک شو بذار تا به نتیجه ای برسیم به جای بحث
    من دارم تو تورنت میگردم دوستان هم سرچ کنید
    مدل اصلی این مودم i60 در و مدل هواای هستش
    یکی B612S-25D و B612s-51d من اطمینان دارم با فریمور هستش
    من یک مودم 4 جی ایرانسل دارم ZTE MF910 که خیلی راخت آنلاک شد با فریمور پس بازم میگم فقط دنبال فریمور باشید اگر هم کسی از دوستان لینکی پیدا کرده بذار لطفا تا روش کار کنیم
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •