تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 754 اولاول ... 125258596061626364656672112162562 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

سلام
    امشب رفتم خریدمش ، اچ پی 1020 .
    آخرش تصمیمم را گرفتم.
    از راهنمائی شما دوستان هم خیلی متشکرم.
    101000تومن خودش شد و 1500 تومن هم کابل یو اس بیش.
    مبارکم باشه!!!

فقط یه سوال رزولیشن را کجا میشه کم و زیاد کرد؟

مبارک باشه .

روزلوشن رو هم می تونی از قسمت print سپس properties و سپس Finishing ، در قسمت Print Quality تنظیم کنی در ضمن پیشنهاد می کنم برای چاپ متن هایی که کیفیت در اون مد نظر نیست گزینه Economode ( save toner ) در همون قسمت Finishing انتخاب کنی که این کار باعث میشه که 40 % در مصرف پودر صرفه جویی بشه .

در مورد تعداد صفحات پرینت همه پرینتر ها ( به استثنا 1020 ) 1 دکمه ای قرار داره که اطلاعات پرینتر رو چاپ می کنه که تعداد صفحات پرینت شده نیز جز این اطلاعات هست که متاسفانه این پرینتر این امکان رو به ما قرار نمی ده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دستت درد نکنه از راهنمائیت ، فقط کاشکی یکمی زودتر این صرفه جوئیه را یادم میدادی من فکر کنم نصف پودر پرینترم تموم شده باشه! یه کتابی چاپ کردم شاهنامه ایه برای خودش ،

یه سوال دیگه هم دارم بعضی وقت ها مثلا میخوایم روی یه صفحه کوچولوتر از آ 4 چاپ کنیم ، بعد میخوایم یه جای خاصی از این صفحه هم مطلبمون چاپ بشه ، برای این کار نرم افزار خاصی هست که کار باهاش راحت باشه؟
    که ابعاد کاغذ و محل مورد نظر را بهش بدیم و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نقل قول:
    رينتر منHp Photosmart C5183 All-in-One سه كاره است ميخواستم بدانم وقتي ميخواهيم كارتريجهاراتعويض كنيم بايدهر6تاكارتريج راهمه باهم عوض كرديااينكه ميشود مثلارنگ زردكه جوهرتمام كرده رافقط عوض كرد
    از سایت hp
    نقل قول:
    محتويات جعبه:
    دستگاه HP Photosmart C5183 All-in-One، نرم افزار HP Photosmart، راهنماي نصب، راهنماي پايه، منبع تغذيه، كابل برق، بسته نمونه كاغذهاي قابل استفاده، كارتريج:

* HP 177 Black Ink Cartridge
    * HP 177 Cyan Ink Cartridge
    * HP 177 Magenta Ink Cartridge
    * HP 177 Yellow Ink Cartridge
    * HP 177 Light Cyan Ink Cartridge
    * HP 177 Light Magenta Ink Cartridge

همان طور که میبینید، کارتریج ها جدا هستند. پس مدل کارتریج رو ببین و همون رنگ مورد نظر رو بخر (البته خودت هم احتمالا میتونی شارژ کنی، اطلاعات دقیقی ندارم)

دوستاني كه ازاين مدل اطلاعاتي دارندميشودبفرمايندچطورميش ودفهميد كدام يك ازرنگهاتمام شده است يعني پرينتراصلا اين اطلاع رابه كاربرميدهدكه كداميك ازكارتريج هارنگشان تمام شده.
    متشكرم
    Last edited by gholam14; 01-02-2008 at 05:49.

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

روزلوشن رو هم می تونی از قسمت print سپس properties و سپس Finishing ، در قسمت Print Quality

جالب! چون توي خود سايت Hp نوشته 600*600. حالا بايد ببينم اين Canon LBP 2900 هم هم چين چيزي داره(اين قسمت رو ديدم در تنظيماتش اما خيلي باهاش ور نرفتم)

که متاسفانه این پرینتر این امکان رو به ما قرار نمی ده .
    متاسفانه اين Canon 2900 هم نداره! من يک کمي پيرامون برنامه جانبي براي اين کار هم جستجو کردم اما چيزي پيدا نکردم. خيلي چيز خوبيه.

راستي چه کتابي پرينت کردي ؟؟

یه سوال دیگه هم دارم ...
    در همون تنظيمات يک قسمتي به نام Add custom page داره که ميتوني سايز صفحه مورد نظر رو بهش بدي ، بعد در موقع پرينت اون اندازه رو در قسمت Output Size يا Page Size انتخاب کني.
    براي انتخاب جاي دقيق پرينت شدن مطلب در صفحه من هم برنامه يا روش خاصي رو نميشناسم و برام جالبه.
    اما مثلا من براي زدن Label CD ، با Photoshop اين کار رو ميکردم ، يعني ميتونه در مواقع بحراني يک کلک رشتي خوبي باشه، يا مثلا يک برنامه درست کردن PDF که بتوني درش چيدمان دقيقي بکني.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

جالب! چون توي خود سايت Hp نوشته 600*600. حالا بايد ببينم اين Canon LBP 2900 هم هم چين چيزي داره(اين قسمت رو ديدم در تنظيماتش اما خيلي باهاش ور نرفتم).
    متاسفانه اين Canon 2900 هم نداره! من يک کمي پيرامون برنامه جانبي براي اين کار هم جستجو کردم اما چيزي پيدا نکردم. خيلي چيز خوبيه.
    درسته که میگن تونر Hp به Canon می خوره ؟ یادم اومد شما یه جایی گفتین که درام پرینترتون خراب شده . مشکلتون حل شد ؟

فکر می کنم فقط پرینتر های سامسونگ این قابلیت رو دارند .

من هم همیشه با این مشکل که بتونی سایز بدی و در جای مخصوصی چاپ کنی مشکل داشتم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من دیروز میخواستم روی قسمت مربوط به فرستنده نامه روی یه پاکت نامه آدرسم را پرینتر کنم اما نصف آدرس افتاد بیرون! کلی هم با خط کش اندازه گیری کرده بودم.

تازه از اون طرف نامه هه از اینا بود که توش یه روکش پلاستیکی داره براثر گرما هوای نامه رفته بود توی قسمت انتهائیش و پلاستیک اون قسمت هم پرس شده بود اونجا شده بود مثل بادکنک دیگه پاکت از توی پرینتر در نمیومد پیش خودم گفتم دیدی به یه روز نکشید خرابش کردم!آخرش هم به زور کشیدمش بیرون.

من کتاب سینوهه پزشک فرعون را چاپ کردم.
    چند تا رمان هم روی هاردم دارم دلم میخواد بعدا اونها را هم چاپ کنم ولی حیفم میاد اول باید قشنگ شارژ کردن را یاد بگیرم بعدا...

راستی شما عکسی از کیت شارژ دارید ببینیم چه شکلیه اصلا؟

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

درسته که میگن تونر Hp به Canon می خوره ؟
    تونر که تونره، فرقي نداره. (کارخانه هاي سازنده، Hp , Canon فقط کارتريج ميفروشن و نه جوهر يا تونر خالي ، اين هم که شما تو بازار مثلا تونر HP ميبيني مثلا جنس چينيه که خوب روش يه چيزي نوشته !)

کارتريجم رو هم گفتيم درست کنه ، تا شنبه ببينيم چي ميشه.

فکر می کنم فقط پرینتر های سامسونگ این قابلیت رو دارند .
    من در نمايشگاه اله کامپ امسال فکر کنم يک مدل Brother بود ديدم هم چين چيزي داشت. نه، فقط به Samsung نيست.!

(من هم علاقه به خوندن اين کتاب داشتم ، اما نرفتم دنبالش ، اگر جالبه برم !؟)
    من که چيزي نديدم در مورد ليزري تا حالا، البته به جز اون PDF که در اين جا گذاشتم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

من دیروز میخواستم روی قسمت مربوط به فرستنده نامه روی یه پاکت نامه آدرسم را پرینتر کنم اما نصف آدرس افتاد بیرون! کلی هم با خط کش اندازه گیری کرده بودم.

احتمالاً به خاطر خطای اندازه گیری بوده !!!

اگه توی گوگل یا یاهو سرچ بکنی :Refill Kit عکسش رو هم می بینی .

داره خودمونی میشه coyote's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من پرینتر hp 7260 دارم ولی نمیدونم چطوری فایلها و عکسهایی که رنگی هستن رو سیاه سفید بزنم
    تو ستینگ هم هرچی گشتم گزینهای که فقط سیاه سفید بزنه پیدا نکردم
    لطفا راهنماییی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باسلام
    ازدوستاني كه باپرينترHp Photosmart C5183 All-in-One آشنايي دارندلطفا بفرمايندچطورميشودفهميد كداميك ازشش كارتريج جوهرتمام كردندونيازبه شارژياتعويض دارند واينكه نحوه شارژ كردن چگونه است آياخودم ميتوانم اينكارراانجام دهم وچطور.
    باتشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •