تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 210 اولاول ... 125258596061626364656672112162 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 2096

نام تاپيک: راه اندازی شبکه مابین دو کامپیوتر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

درود:

دوستان من دو تا سیستمم رو به هم شبکه و اینترنتشو به هم شر کردم حالا مشکل اینجاست که کامپیوتر کلاینت میاد دستور اتصال اتومات میده و تا کابل لن رو وصل میکنم کانکشن اینترنتم رو فعال میکنه ( همون که شر شده) میخواستم ببینم این عادیه؟ یا مشکلی هست؟ سرور 100% ویروس نداره و رو کلاینت هم ناد آپدیت شده چیزی پیدا نمیکنه و استفاده ای هم از اون سیستم نداشتم که بگم اسپای داشته باشه (جز یاهو و گوگل چیزی باز نشده) حالا میخواستم ببینم اساتید تجربه ای در این زمینه دارن یا نه... در ضمن تا اتصالم رو DC میکنم دوباره پشت سر هم دستور کانکت میده. سرعت هر دو تا سیستم هم خوبه یعنی ویروس فکر نکنم داشته باشن.

متشکر...
    به سلام داداش چطوی؟
    یه موقع سیستم من همین اشکال رو داشت بعد فهمیدم تروجان داشت
    البته اون یه کار دیگه هم میکرد کانکشن اینترنت رو هر دفعه پاک می کرد
    یه برنامه هست trojan remover شما یه بار با اون سیستمت رو اسکن کن ببین چیزی پیدا می کنه

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

11 Trojan Remover

به سلام داداش چطوی؟
    یه موقع سیستم من همین اشکال رو داشت بعد فهمیدم تروجان داشت
    البته اون یه کار دیگه هم میکرد کانکشن اینترنت رو هر دفعه پاک می کرد
    یه برنامه هست trojan remover شما یه بار با اون سیستمت رو اسکن کن ببین چیزی پیدا می کنه
    چاکریم... خوبی؟ اینقد نیا نت کار مردم رو راه ننداز بشین درستو بخون داداش!....... حالا این یکی هم بگو بعد!!!

تو عزیزمی یعنی ناد تروجان نمیشناسه؟ تا حالا با هیچ تروجان ریموری حال نکردم همشون یه جورایی..... خوب واسه تو تو کدوم بود؟ سرور یا تو کلاینت؟ الان گوش شیطون کر چشش کور خوب شده, رفتم ریموت اسیستانت رو غیر فعال کردم تا خوب شد. دیدم پروسس مال سرویس اونه رفتم بوتشم Disable کردم. امیدوارم تروجان یا اسپای نباشه... حالا یه کار درستشو بگو (Anti-trojan/spy) یه اسکن بکنیم دیگه. محض گل رو تو...

دمت گرم...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

چاکریم... خوبی؟ اینقد نیا نت کار مردم رو راه ننداز بشین درستو بخون داداش!....... حالا این یکی هم بگو بعد!!!

تو عزیزمی یعنی ناد تروجان نمیشناسه؟ تا حالا با هیچ تروجان ریموری حال نکردم همشون یه جورایی..... خوب واسه تو تو کدوم بود؟ سرور یا تو کلاینت؟ الان گوش شیطون کر چشش کور خوب شده, رفتم ریموت اسیستانت رو غیر فعال کردم تا خوب شد. دیدم پروسس مال سرویس اونه رفتم بوتشم Disable کردم. امیدوارم تروجان یا اسپای نباشه... حالا یه کار درستشو بگو (Anti-trojan/spy) یه اسکن بکنیم دیگه. محض گل رو تو...

دمت گرم...
    قربونت چشم سعیمو می کنم
    کسپرم اینو نشناخته بود ناکس بد تروجانی بود البته ماله من گفتم بهت کانکشن هم پاک می کرد
    روی سیستم خودم بود
    خوب خدا رو شکر انگار ماله تو تروجان نیست
    آنتی اسپای هم یه زمانی spyware doctor داشتم خوب بید
    trojan remover خودش نرم افزار داداش خوب بید اگه پیدا نکردی یع ندا بده برات اپ کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

فدای تو نه اینا رو که میشناسم گفتم شاید آسی داری رو کنی. پس تروجان ریمور خودش نرم افزاره ها؟ عجب؟ میگم من تا حالا نصب کردم اسمشو پیدا نکردم داداش با ما هم؟؟؟ دمت گرم بازم , نه مال من از این غلطا جرات نداره بکنه که کانکشن پاک کنه و .... نه منتها نیست قبلش سالیدی گرفته بودم بسلامتی! که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه واسه همون شک داشتم گفتم شاید تحت شبکه ورپریده اونور که میدونی که دهن سرویس علاوه بر خودش لطف میکنه آخرین ورژن ویروسها رو برات آپ دیت میکنه که داداشت بد جوری ناکارش کرد جوری که از این مشته هست .. هر دفه تو دهن آمریکا میزنیم... از اون بدتر.. خلاصش فعلا که ملالی نیست. راستی خدا بد نده؟ میخوای آخرین پوستر های Undertaker رو برات ریدیف کنم؟ ما اینجا باشیم و شما بی آواتار بگردید؟؟؟ نمیشه که...

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

فدای تو نه اینا رو که میشناسم گفتم شاید آسی داری رو کنی. پس تروجان ریمور خودش نرم افزاره ها؟ عجب؟ میگم من تا حالا نصب کردم اسمشو پیدا نکردم داداش با ما هم؟؟؟ دمت گرم بازم , نه مال من از این غلطا جرات نداره بکنه که کانکشن پاک کنه و .... نه منتها نیست قبلش سالیدی گرفته بودم بسلامتی! که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه واسه همون شک داشتم گفتم شاید تحت شبکه ورپریده اونور که میدونی که دهن سرویس علاوه بر خودش لطف میکنه آخرین ورژن ویروسها رو برات آپ دیت میکنه که داداشت بد جوری ناکارش کرد جوری که از این مشته هست .. هر دفه تو دهن آمریکا میزنیم... از اون بدتر.. خلاصش فعلا که ملالی نیست. راستی خدا بد نده؟ میخوای آخرین پوستر های Undertaker رو برات ریدیف کنم؟ ما اینجا باشیم و شما بی آواتار بگردید؟؟؟ نمیشه که...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

نه داداش ما تو کار آس و این حرفا نیستیم
    باور کن نرم افزاره خودم هم دارمش اگه خواستی بگو تا برات بفرستم
    دمت گم شرمنده می کنی البته اگه برات زحمتی نیست
    این بیچاره هم دلم براش سوخت گقتم یه مدت بذارمش خیلی ترحم برانگیزه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

يه برنامه مثل remote desktop ميخوام که سريع تر از remote desktop باشه چون سرعتش خيلی پايينه ?

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

يه برنامه مثل remote desktop ميخوام که سريع تر از remote desktop باشه چون سرعتش خيلی پايينه ?
    team viewer
    فقط باید اول روی مقصد ران کنی بهت ای دی و پس می ده بعد توی کلاینت میزنی اینا رو

9. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

team viewer
    فقط باید اول روی مقصد ران کنی بهت ای دی و پس می ده بعد توی کلاینت میزنی اینا رو
    بدون اجرا کردن برنامه نميشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

بدون اجرا کردن برنامه نميشه؟
    نه متاسفانه ولی خیلی سرعتش بالاست
    یه دونه هم هست radmin ولی من تا حالا باهاش کار نکردم
    Last edited by undertaker_ss; 28-11-2009 at 17:15.

12. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •