تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 1049 اولاول ... 125258596061626364656672112162562 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید
    دوست عزیز دستگاه های MU.TE.KI سونی در دو منطقه از جهان عرضه می شه :

یکی منطقه استرالیا و اقیانوسیه که مدل های DDW7500 و DDW8500 در اون ارائه می شه
    دومی منطقه خاور میانه و آفریقا که بازار ایران هم جزو اونه شامل مدل های DDW5500 و DDW7500.
    البته اگر به سایت سونی ایران مراجعه کنید می بینید که فقط مدل DDW5500 رو معرفی کرده و تازه اون هم به صورت خیلی محدود و در تعداد کمی از فروشگاه ها عرضه شده . رو همین حساب خیلی بعیده که بتونید DDW7500 رو در ایران پیدا کنید.

من خودم بعد از کلی تحقیق و سبک سنگین کردن ، دستگاه پایونیر مدل 787 رو گرفتم . 475 تومن قیمت دستگاه + 35 تومن کابل HDMI .....
    باید بگم که از نظر صدا به سری RS نمی رسه ولی با توجه به قیمتش خیلی عالیه....ازش راضیم.
    در مورد تصویرشم باید بگم که فوق العاده شفافه...با اینکه ولوم دستگاه تا 55 هستش ولی در اکثر اوقات تا 25 که بلند کنی فضای اتاق رو کاملا پر می کنه ....
    من از اول قصد خرید RS پایونیر رو داشتم اما با توجه به این مساله که بلندگوهای عقبش پایه نداره و مجبور بودم یه مبلغ اضافه هم برای پایه بپردازم از خریدش منصرف شدم اما اگه شما قیمتش براتون مهم نیست RS بگیرید چون به عقیده من و خیلی از دوستان از DDW5500 سونی بهتره.
    موفق باشید.
    Last edited by hashemi_ali_reza; 03-04-2010 at 14:44.

3. این کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

وای! خدایا دارم روانی میشم! چرا سینما خانگی های سونی اینقدر بیریخت هستند!
    آدم رقبت نمی کنه هیچ کدومشونو بخره!

برترین صدا + برترین زیبایی مد نظرم هست!
    تا حالا تو عمرم هیچ برندی جز سونی نخریدم اما ایندفعه بد جوری گیر کردم!
    چی کار کنم دوستان؟!

من یه سینمای خانگی سونی دارم اما برا یه 5 6 سال پیشه و نقره ای رنگ هست و با 29 WEGA ست بود..
    از همه نظر آخرشه (کیفیت صدا + زیبایی)..
    نمی دونم چرا تو این زمینه پس رفت کرده؟! البته نه از نظر تکنولوژی اما قطعاً اینی که من دارم صداش از جدیدیا بهتره مخصوصاً لطافت و صافی صداش..

اما الان یه LCD KLV-46Z450A گرفتم (البته 10 ماه پیش) که هنوز براش سینما خانگی نگرفتم گفتم بلکه فرجی بشه و سونی یه مدل خوشگل بده بیرون که نیومد و من هم دیگه طاقت ندارم و بقول معروف مردم از بی DVD ایی..

اساتید ممنون می شم کمکم کنید..

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوستان قصد خرید یک سینمای خانواده برای ال ای دی سامسونگ 46 اینچ سری 7000 را دارم دوستان چی پیشنهاد می کنند(من با مطا لعه ای که در این سایت داشتم و صفحات را مرور می کردم متوجه شدم بهترین مارک پایونیر است منتها اینطور که متوجه شدم قیمتهای ان کمی بالاست اگر قیمت را هم مدنظر قرار دهیم سونی چطور است ایا قابل مقایسه با پایونیر است دوستان محبت کنند بگویند پایونیر دارای چند مدل است و اگر امکان دارد انواع مدل ان را بهمراه قیمت برایم بگذارید با تشکر
    چند مدل معروف پایونیر که در بازار ایران عرضه می شه :

1- HTZ 180 :
    225 هزار تومن

MODEL HTZ180DVD consists of:
XV-DV180 DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.8 kg)
S-DV180 Speaker System (Front 105 x 115 x 114 mm / 0.6 kg, Centre 115 x 105 x 114 mm / 0.6 kg, Surround 105 x 118 x 114 mm / 0.6 kg, Subwoofer 190 x 360 x 317 mm / 3.8 kg)

Features
    CD->USB Recording 
You can directly record CD songs onto USB devices without using your PC. The data is stored in MP3 format, letting you choose the bit rate from 128/192/320 kbps.
    USB Movie Playback 
The units allow playback of DivX videos from USB memory sticks, in addition to CD-R/CD-RW/DVD-RW discs. DivX video lets you enjoy highly compressed files in quality pictures.

Specifications
    HTZ180DVD
    (Base + Short)
    Power: 360W
    CD->USB Recording: Yes
    USB Movie Playback: Yes
    HDMI and KURO LINK: Yes
    Bluetooth Adaptor Terminal: No
    Optical Input for STB/ Game Console: No
    Karaoke: Yes
    Advanced MCACC: No
    Front Stage Surround Advance: No
    Advanced Sound Retriever: No
    Auto Level Control: No
    2.1ch Front Surround System: No
    Down-firing Subwoofer: No
    Dual Centre Speakers: No

2- HTZ 282 :
    395 هزار تومن

Whether you are a music lover, a movie enthusiast, or simply love to host your friends in your beautiful home, Pioneers new systems will fit right into your lifestyle. 

MODEL HTZ282DVD consists of:
XV-DV282(AP)* DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.8 kg)
S-DV282T Speaker System (Front, Surround 260 x 1097 x 260 mm / 3.8 kg, Centre 220 x 90 x 100 mm / 0.7 kg)
S-DV5SW Subwoofer (230 x 380 x 360 mm / 5.4 kg)

Features
    Down-Firing Subwoofer 
The Down-Firing subwoofer efficiently disperses sound with little distortion, filling your room with rich, deep bass. The innovative design combines quality performance with a stylish look.
    CD->USB Recording
    You can directly record CD songs onto USB devices without using your PC. The data is stored in MP3 format, letting you choose the bit rate from 128/192/320 kbps.
    USB Movie Playback
    The units allow playback of DivX videos from USB memory sticks, in addition to CD-R/CD-RW/DVD-RW discs. DivX video lets you enjoy highly compressed files in quality pictures.
    HDMI and KURO LINK 
HDMI available on all HTZ models ensures lossless transmission for high-quality pictures and sound, as signals remain in a pure digital state. HDMI can upscale 480p video signals up to 1080p output. With models featuring KURO LINK function, you can operate the whole system's basic functions such as power on/off and playback through the KURO's remote control.
    Ready for Bluetooth Wireless Technology 
With the AS-BT100 optional Bluetooth adapter, you can wirelessly stream music from compatible devices, such as mobile phones, PCs, or iPod (optional transmitter required). The basic functions of the device can be operated using the system's remote control.

Specifications
    HTZ282DVD
    (Base + 4 Tall)
    Power: 360W
    Bluetooth Adaptor Terminal: Yes
    Optical Input for STB/ Game Console: No
    Advanced MCACC: No
    Front Stage Surround Advance: No
    Advanced Sound Retriever: No
    Auto Level Control: No
    Down-firing Subwoofer: Yes
    Dual Centre Speakers:No

3 - HTZ 787 DVD
    475 هزار تومن

DVD Home Theatre System
    Pioneer Home Theatre Systems Fit Seamlessly into Your Unique Lifestyle!
    With the HTZ787DVD, you and your friends can have some fun playing games on your game console, sharing some music, watching the latest movies, browsing through your latest pictures, or singing some Karaoke!

Model HTZ787DVD consists of:
    XV-DV787(AP) DVD/CD Receiver (420 x 62 x 331 mm / 2.9 kg)
    S-DV787T Speaker System (Front, Surround 260 x 1097 x 260 mm / 3.8 kg, Centre 220 x 90 x 100 mm / 0.7 kg)
    S-DV5SW Subwoofer (230 x 380 x 360mm / 5.4 kg)

Features
    Advanced Multi-Channel Acoustic Calibration System (MCACC)
    Advanced MCACC creates the ideal acoustic environment with the provided microphone. With a push of a button, the self-calibration feature detects speakers and compensates for the disparities, letting you enjoy soundtracks and music as they were originally intended.

Front Stage Surround Advance
    Enjoy surround sound with only the front speakers and the subwoofer. Since wall reflections are not used, the setup is less dependent on the room environment, allowing front alignment of the speakers. The technology creates excellent sound image and natural sound, because it does not alter the sound frequency or the original sound wave.

Advanced Sound Retriever
    Pioneer-exclusive Sound Retriever technology significantly improves WMA/MP3/MPEG-4 AAC compressed audio to CD quality. It applies a special algorithm to restore the signals in barely audible ranges usually lost during the compression process.

Auto Level Control
    Auto Level Control equalizes volume level differences between tracks when playing MP3/WMA sources etc. The playback volume is maintained at a consistent level, so there is no need to make adjustments for each song.

Down-Firing Subwoofer
    The Down-Firing subwoofer efficiently disperses sound with little distortion, filling your room with rich, deep bass. The innovative design combines quality performance with a stylish look.

CD->USB Recording

USB Movie Playback

HDMI and KURO LINK
    HDMI available on all HTZ models ensures lossless transmission for high-quality pictures and sound, as signals remain in a pure digital state. HDMI can upscale 480p video signals up to 1080p output. With models featuring KURO LINK function, you can operate the whole system's basic functions such as power on/off and playback through the KURO's remote control.

Ready for Bluetooth Wireless Technology
    With the AS-BT100 optional Bluetooth adapter, you can wirelessly stream music from compatible devices, such as mobile phones, PCs, or iPod (optional transmitter required). The basic functions of the device can be operated using the system's remote control.

Optical Input
    With the optical input terminal, you can enjoy digital broadcasts and gaming in 5.1-channel sound.

Specifications HTZ787DVD (DSP + 4 Tall)
    Power: 600W
    Bluetooth Adaptor Terminal: Yes
    Optical Input for STB/ Game Console: Yes
    Advanced MCACC: Yes
    Front Stage Surround Advance: Yes
    Advanced Sound Retriever: Yes
    Auto Level Control: Yes
    Down-firing Subwoofer: Yes
    Dual Centre Speakers: No

بالاتر از این مدل ها ، سری TODOROKI پایونیر هستش در سه مدل RS30 ، RS50 ،RS70 به قیمت های 620 ، 800 و 880 هزار تومن.....

+
    Last edited by hashemi_ali_reza; 03-04-2010 at 09:26.

6. 3 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

وای! خدایا دارم روانی میشم! چرا سینما خانگی های سونی اینقدر بیریخت هستند!
    آدم رقبت نمی کنه هیچ کدومشونو بخره!

برترین صدا + برترین زیبایی مد نظرم هست!
    تا حالا تو عمرم هیچ برندی جز سونی نخریدم اما ایندفعه بد جوری گیر کردم!
    چی کار کنم دوستان؟!

من یه سینمای خانگی سونی دارم اما برا یه 5 6 سال پیشه و نقره ای رنگ هست و با 29 WEGA ست بود..
    از همه نظر آخرشه (کیفیت صدا + زیبایی)..
    نمی دونم چرا تو این زمینه پس رفت کرده؟! البته نه از نظر تکنولوژی اما قطعاً اینی که من دارم صداش از جدیدیا بهتره مخصوصاً لطافت و صافی صداش..

اما الان یه LCD KLV-46Z450A گرفتم (البته 10 ماه پیش) که هنوز براش سینما خانگی نگرفتم گفتم بلکه فرجی بشه و سونی یه مدل خوشگل بده بیرون که نیومد و من هم دیگه طاقت ندارم و بقول معروف مردم از بی DVD ایی..

اساتید ممنون می شم کمکم کنید..

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

معرفی چند مدل آمپلی فایر سینمایی و حرفه ای پایونیر :

1- آمپلی فایر SC LX 82‎ : قیمت : یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2- آمپلی فایر SC-LX72 ‎ قیمت : یک میلیون و چهارصد و پنجاه هزار تومن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- آمپلی فایر SC-LX52‎ قیمت : یک میلیون و پنجاه هزار تومن

4 - آمپلی فایر SC-LX90‎ : قیمت : پنج میلون و پانصد هزار تومن

5- آمپلی فایر VSX 1019AH K‎ : قیمت : پانصد و هشتاد هزار تومن

6- آمپلی فایر VSX 819H K‎ : (آمپلی فایر همراه دستگاه RS70) قیمت : سیصد و نود هزار تومن

تمام این مدل ها در ایران موجود می باشد .....
    Last edited by hashemi_ali_reza; 03-04-2010 at 11:38.

9. 6 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

TODOROKI سیستم سینمای خانگی جهت دیدن فیلم حساب می شه یا سیستم صوتی جهت گوش دادن آهنگ؟!
    منظور اصلاً کدومشونه؟! (می دونم می شه هم باهاش موزیک گوش داد و هم فیلم دید!)

تو سایت پابونیر تو قسمت Home Theater System نیست آخه!

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

قیمت چند مدل BLURAY PLAYER پایونیر موجود در ایران :

BDP-LX52‎ : پانصد و بیست هزار تومان

------------------------------------------------------------------
    BDP-LX91 : دو میلیون و نهصد و هفتاد هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------
    BDP-320‎ : چهارصد و بیست هزار تومان

---------------------------------------------------------------------------
    Last edited by hashemi_ali_reza; 03-04-2010 at 11:40.

12. 5 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان عزیز چرا کسی از اساتید جواب سوال منو نمیده دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

14. این کاربر از pemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوستان عزیز چرا کسی از اساتید جواب سوال منو نمیده دوست عزیز ممنون از راهنمایی مفیدت . ولی به یه سوال من جواب ندادی اونم اینکه آیا تو تصویر هم شما یا هر کدوم از دوستان که با این دو محصول تجربه دارین میتونین بگین که سونی بهتره یا پایونیر . در ضمن من که تو تبریز زندگی میکنم سونی 7500 و من ندیدم وتو نمایندگی فقط همین مدل 5500 به من نشان دادن آیا تو ایران این مدل هست ؟ پاینده باشید

دوست عزیز من جواب سوال شما رو صبح ارسال کردم ....
    ولی متاسفانه هنوز در نوبت تایید توسط مدیران سایت قرار داره!!!
    از اینکه معطل شدید معذرت می خوام.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •