تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 171 اولاول ... 115157585960616263646571111161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

داره خودمونی میشه مجاز's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مبارکه، من هم چند وقتیه همین مدل LM62000 رو گرفتم.
    در مورد تنظیمات رنگش چیزی نمی دونم. اگه گیرم اومد حتما اطلاع میدم.
    و یه سوال دوست عزیز، آیا تلویزیون کنترل جادویی هم داشت؟
    سلام
    منم چند روزه 62000 خریدم.
    لطفا بگو دانگل wifi داخلی داره یا نه؟ یعنی باهاش به صورت بی سیم به شبکه وصل شدی؟
    من فعلا مودم wifi ندارم که تست کنم.توی جعبش هم به جز 4تا عینک و کنترل چیزی نبود.میخوام بدونم داخلشه یا باید بخرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به دوستان

بالاخره من هم 47lm76100 رو 10 روز قبل از ال جی سنتر بدون سینمای خانوادگی 3240000 خریدم
    در این مدت هم باهاش حال کردم اما حقیقتاش امکان اینکه با 67100 یا 66100 مقایسه کنم نبود. بنابراین نمی تونم بگم 300 تومن بیشتر ارزشش رو داشت یا نه
    اما در کل تی وی خوبی هست و جالب هست و اینکه شما احساس بدی از خریدش نخواهید داشت.
    در کل در hd ها عالی بود و در SD ها بستگی به سورس داشت کانال های دیجیتال ایران رو خوب پخش می کرد (با گیرنده خودش)
    اما اگر کسی خیلی حساس باشد می تواند ایراداتی پیدا کند با توجه به اینکه من سورس بلوری با کیفیت بالا نداشتم دقیقا نمی تونم در مورد صحنه های سریع جواب بدم اما در کل تی وی خوبی هست
    ظاهر عالی داره
    اگر درنظر دارید خرید تی وی انجام دهید حتما در مور این تی وی هم تحقیق بکنید و در نظر داشته باشید .
    من این تی وی رو با EX720 مقایسه می کنم می بینم ال جی خیلی سر هست
    در هر صورت باز دوستان سوال دارند بپرسند
    در ضمن زمزمه اینکه این تی وی ها گرون بشن هم بود اما اینکه چقدر حقیقت داشته باشه نمی دونم

3. 3 کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

منم بالاخره چند روز پیش 42lm62000 گرفتم . طراحیش که خوبه بین این و مدل 65100 شک داشتم آخرش واسه طراحی قاب دورش اینو گرفتم . توی فروشگاه هم کنار هم نگاه کردم اصلا فرقی نداشتن . کیفیتشون خیلی عالی بود . هنوز کالیبره نیست فردا می خواهم برم نمایندگی دقیق بپرسم . ولی کنترل جادوییش قصه ای بود . توی کارتن که نبود ماله مدل 57000 رو هم تست کردم جواب نداد رفتم فروشگاه گفت برو نمایندگی اونم گفت زنگ بزن شرکت اولش که یکی گفت اصلا روشون جواب نمیده ولی گفت از مدیریت پیگیری میکنیم . شنبه از شرکت زنگ زدن گفتن یه دونه کنترل آزمایشی از کره فرستادن جواب داده وقتی رسید خبرتون می کنیم . واقعا پیگیریشون عالی بود . توی سایت گلدیران هم زده بود دانگل وای فای داخل جعبه ولی نبود . اونو دیگه باید جدا خرید که شرکت می گفت 35 ولی نمایندگی 60 تومن می داد . حالا دوستان راضی هستینیا نه ؟ تو ایتن چند روز همه جوره تست کردم اکثر فرمتها رو پخش کرد . کامپیوتر رو هم با کابل HD وصل کردم فوق العاده بود ولی کمی احساس کردم توی بازی تیک میزنه. ولی توی شبکه های SD اصلا راضی نیستم . نمیدونم تنظیمی داره یا نه ؟
    سلام دوست عزیز!
    منم اخیرا 47LM62000 خریدم.خدا رو شکر همه چیش عالیه بجز نداشتن کنترل جادویی که خیلی زد حال بود و دانگل wifi.البته نصاب میگفت دانگل wifi داخلی داره.من مودم wifi ندارم که تست کنم.زحمت می کشی چک کنی ببینی می تونی همین جوری (بدون دانگل خارجی) به شبکه وصل شی؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

با سلام به دوستان

بالاخره من هم 47lm76100 رو 10 روز قبل از ال جی سنتر بدون سینمای خانوادگی 3240000 خریدم
    در این مدت هم باهاش حال کردم اما حقیقتاش امکان اینکه با 67100 یا 66100 مقایسه کنم نبود. بنابراین نمی تونم بگم 300 تومن بیشتر ارزشش رو داشت یا نه
    اما در کل تی وی خوبی هست و جالب هست و اینکه شما احساس بدی از خریدش نخواهید داشت.
    در کل در hd ها عالی بود و در SD ها بستگی به سورس داشت کانال های دیجیتال ایران رو خوب پخش می کرد (با گیرنده خودش)
    اما اگر کسی خیلی حساس باشد می تواند ایراداتی پیدا کند با توجه به اینکه من سورس بلوری با کیفیت بالا نداشتم دقیقا نمی تونم در مورد صحنه های سریع جواب بدم اما در کل تی وی خوبی هست
    ظاهر عالی داره
    اگر درنظر دارید خرید تی وی انجام دهید حتما در مور این تی وی هم تحقیق بکنید و در نظر داشته باشید .
    در ضمن زمزمه اینکه این تی وی ها گرون بشن هم بود اما اینکه چقدر حقیقت داشته باشه نمی دونم
    فکر نمیکنم از نظر کیقیت رنگ و عمق رنگ مشکی به پای ex720 برسه
    اگه چنتا عکس ازش بذاری خوب میشه البته عکس یه جوری باشه که کیفیت رنگ و عمق رنگ مشکی تی وی رو نشون بده
    ممنون

داره خودمونی میشه LM62000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

>>>> مهم

خبر خوب برای دوستانی که سری
    LM62000 بدون کنترل جادویی گرفته اند

بعد از پیگیری از شرکت که چرا این سری کنترل جادویی نداره گفتند چون اشتباه از طرف شرکت بوده و در کاتالوگ نوشته شده دارای کنترل جادویی اما در جعبه نبوده حالا می تونید یک کارت هدیه 100 تومانی (معادل قیمت کنترل جادویی) از ما دریافت کنید.من منتظر دریافت کارت بودم که دیروز از شرکت تماس گرفتند و گفتند که کنترلهای مدل 2012 با این سری جواب میده و برای شما هم یکی می فرستیم که از این بابت خیلی خوشحال شدم. (شنیده بودم که پشتیانی ال جی خیلی خوبه، حالا بهم ثابت شد)
    بنابراین اگه از شرکت باهاتون تماس نگرفتن حتما خودتون جهت دریافت کنترل جادویی یا کارت هدیه با دفتر اصلی شرکت توی مرکز استانی که هستین تماس بگیرین.

7. 3 کاربر از LM62000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه LM62000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    منم چند روزه 62000 خریدم.
    لطفا بگو دانگل wifi داخلی داره یا نه؟ یعنی باهاش به صورت بی سیم به شبکه وصل شدی؟
    من فعلا مودم wifi ندارم که تست کنم.توی جعبش هم به جز 4تا عینک و کنترل چیزی نبود.میخوام بدونم داخلشه یا باید بخرم.
    تا اونجا که من میدونم wifi داخلی نداره. در ضمن حتما پستی رو که برای کنترل جادویی فرستادم بخون.

9. این کاربر از LM62000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

تا اونجا که من میدونم wifi داخلی نداره. در ضمن حتما پستی رو که برای کنترل جادویی فرستادم بخون.
    واقعا خوشحالم کردین.اگه بشه چی میشه!
    والا من که امروز چندبار به شرکت زنگ زدم.هم بخاطر کنترل جادویی (که توی مشخصات کاتالوگ هستش) و هم بخاطر دانگل wifi (که توی مشخصات سایت گلدیران نوشته) اما گفتن اونا اشتباه نوشتن و شما باید قبل از خرید زنگ میزدی شرکت!!!
    البته باز سیریش شدم که گفتن بررسی میشه.راستی شما به دفتر تهران زنگ زدی و این جوابو شنیدی؟
    ضمنا قیمت دانگل wifi داری؟ شرکت به من قیمت نداد و گفت باید اول سفارش را ثبت کنی!
    Last edited by مجاز; 27-08-2012 at 14:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر نمیکنم از نظر کیقیت رنگ و عمق رنگ مشکی به پای ex720 برسه
    اگه چنتا عکس ازش بذاری خوب میشه البته عکس یه جوری باشه که کیفیت رنگ و عمق رنگ مشکی تی وی رو نشون بده
    ممنون
    امکان اینکه عکس بزارم نیست اما میخوام مطمین باشید که از EX720 بهتر هست
    در این شک نکنید من چون مقایسه کردم میگم رو هوا حرف نمی زنم (چرا با بقیه تی وی ها مقایسه نمی کنم)
    شما هم اگر مقایسه کردی حرفت قبول هست نه اینکه فکر می کنی چون سونی بهتر هست و یا فقط تصویر سونی رو دیده باشی احساس کنی سونی بهتر هست باید هر دو رو با هم مقایسه کنی اون هم در خونه و با یک سورس
    عینک های سونی بسیار سنگین هستند من استفاده کردم باور کنید بیشتر از 1 ساعت نمیتونه آدم استفاده کنه اون هم فقط دو تا
    اما عینک های این 4 تا و فوق العاده سبک و 2 تا برای بازی دوال
    من 76100 رو بدون دانگل به اینترنت وصل شدم و بروزش کردم
    مشکلی در این زمینه نیست و وای فای داخلیش بسیار عالی کار کرد و هر چی شبکه بود فورا شناخت.
    کنترل جادویی 2012 واقعا عالی هست مخصوصا برای کار در اینترنت
    باز هم اگر سوالی هست دوستان بگن

12. 2 کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ماتريكس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

مدل 62000 فکر نکنم wifi داخلی داشته باشه . تو خونه اینترنت ندارم ولی شب چک می کنم ببینم با استفاده از اینترنت موبایل میشه share کنم یا نه . چون از گوشیم به لپ تاپ راحت اینترنت مید م سرعتش هم عالیه . کنترل جادویی هم که دیگه منتظر تماس از شرکتم تا برام یک دونه بفرستن . این تروموشن خاموش باشه بتره یا روشن . دقیق اگه کسی توضیح بده ممنون میشم . مثلا موقع بازی کردن با کامپیوتر روشن باشه یا نه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

با سلام به دوستان

ظاهر عالی داره
    منظورتون از اون جمله چیه؟ اگه ایرادی هست لطفا بگید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •