تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 62 اولاول ... 1151575859606162 آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 618

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی رضا صادقی

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

مدیر کل تولید مرکز موسیقی صدا و سیما خبر داد:

«مرد قصه ها»ی رضا صادقی شب قدر روی آنتن می رود

موسیقی ما - کلیپ تصویری قطعه «مرد قصه ها» با صدای رضا صادقی شب قدر روی آنتن می رود. این قطعه پیش از این در فضای مجازی منتشر شده است اما به گفته امیر عربلو مدیرکل تولید و تامین مرکز موسیقی صداوسیمای جمهوری اسلامی کلیپ این قطعه برای اولین بار در شبهای قدر پخش خواهد شد.
    آهنگساز این اثر بابک زرین و ترانه سرای آن حمیدرضا صدری است. رضا صادقی رمضان امسال با تیتراژ سریال «دودکش» بروی آنتن شبکه یک رفته است.

متن ترانه «مرد قصه ها» :
    شب پر از بهت و سکوته ، کوچه ها ساکت و سردن
    بچه ها تشنه ی لمس ، دستای گرم یه مردن
    اون که قلبش مثل دریا ، مثل آسمون بزرگه
    توی شهر نا نجیبی ، که پر از زوزه ی گرگه
    اونقدر درداش بزرگه ، واسه قلب پر غرورش
    که فقط یه چاه توو شهر ، که شده سنگ صبورش
    ولی بچه ها میدونن ، که پدر خسته نمیشه
    کوله بار مهربونی ، همیشه رو شونه هاشه
    اما یک صبح غم انگیز ، یکی ماهشونو دزدید
    یکی از جنس سیاهی ، مرد قصه ها رو دزدید
    دست بی رحم زمونه ، آرزوهاشونو سوزوند
    چه شب تلخ و سیاهی ، چشم بچه ها روو در موند
    چشم بچه ها روو در موند ، چشم بچه ها روو در موند چشم بچه ها روو در موند
    اونقدر درداش بزرگه ، واسه قلب پر غرورش
    که فقط یه چاه توو شهر ، که شده سنگ صبورش
    ولی بچه ها میدونند ، که پدر خسته نمیشه
    کوله بار مهربونی ، همیشه روو شونه هاشه

منبع:
    شبکه ایران

2. 3 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای رضا صادقی با نام تنها
    ترانه سرا : عبدالجبار کاکایی - آهنگ و تنظیم : فرید سعادتمند
    میکس و مسترینگ : ایمان حجت - استودیو: راگا

دانلود با لينک مستقيم : کيفيت 320 MP3

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود با لينک مستقيم : کيفيت 128 MP3

4. 3 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

گفتگو با آقای مشكی‌پوش، در اولين «روز پدر»ی كه پدر بودن را تجربه می‌كند

رضا صادقی: بعد از شنیدن خبر پدر شدن‌ام، یک‌ربع گریه کردم...
    موسیقی ما – رضا صادقي این روزها مصاحبه نمی‌کند.
    اگر قرار باشد ساده‌تر در این باره حرف بزنیم، او خودش را از فضای رسانهاي دور نگه داشته و در سکوت، در حال تهیه و تولید آثارش است. آثاری که هنوز هیچ جزئیاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است.
    سراغش رفتیم و همچون همیشه «نه» نگفت. واقعیت‌اش را بخواهید، سابقه نداشته «رضا صادقی» به ما «نه» بگوید. بعد موضوع گفتگو را که گفتیم، گل از گل‌اش شکفت و گفت: «حتما. چه کسی عزیزتر از پدر؟»

با خواننده قدیمی و خوش‌اخلاق موسیقی پاپ همکلام شدیم ولی این بار با یک موضوع متفاوت: «پدر بودن».
    حتماً می‌دانید که رضا صادقی چند ماهی هست که پدر شده و دخترش «تیارا» چشم به جهان گشوده. گفتگویمان با او از خاطراتش با پدر خود آغاز و به خاطره‌ای شيرين منتهی شد.

* این چند وقت زیاد مصاحبه نمی‌کنی. دلیل خاصی دارد؟
    کمی سعی کرده‌ام در این ماه‌های گذشته جهان‌ام «تیارا»يی باشد تا موسیقایی! لذتی بیشتر از معاشرت با فرزندم نمی‌دیدم و واقعاً برایم این احساس عجیب و شگفت‌انگیز بود. حرف تازه‌اي هم نداشتم این روزها و به‌خاطر همین سعی کردم که کمتر در رسانه‌ها باشم. الان هم فقط به مناسبت این روز ویژه روبه‌روی تو نشسته‌ام و حرف می‌زنیم.

* تو در گفتگوهای گذشته‌ات چندین بار درباره ارادت خاص‌ات به پدرت حرف زده‌ای. این ارادت از کجا آمده؟
    اجازه بده قبل از جواب اين سوال، به احسان خواجه‌امیری و آریا عظیمی‌نژاد تبریک بگویم. در روزهای گذشته آنها هم طعم شیرین پدر شدن را چشیده‌اند و می‌دانم امروز احساس بکری دارند. سوالت چه بود؟

* ارادت خاص‌ات به پدرت...
    پدرمن انسان زحمت‌کشی است که دست‌اش را هرگز در برابر خلق خدا دراز نکرد تا دستانش در برابر خالق برای دعا همیشه باز باشد. پدرم به من یاد داد که وقتی وارد دنیای تفکرات‌ام در هنر شدم، بیشتر جویای رسم‌ام باشم تا پیشبرد اسم‌ام. پدر من کسی است که اخم و لبخندش به‌جاست و وقتی می‌گوید دعایت می‌کنم، اعتقاد راسخ قلبی داری که دعایش اجابت خواهد شد.

* بزرگترین درسی که از پدرت گرفته‌ای چه بوده؟
    پدرم زمانی که من وارد عرصه موسیقی شدم، به من گفت: «کاری نکن برای یک بار. کاری کن برای بارها». منظورش این بود که در کارهایم باعث شوم که مردم در ذهن‌شان بارها و بارها بتوانند خاطرات‌شان را مرور و لحظات خوبی را سپری كنند. این همیشه برای من یک نگاه ارزنده بوده است.

* تو چند ماهی هست که خودت پدر شده‌ای. در مورد دخترت صحبت کن. دیگر می‌توانی درباره این حس شيرين با شناخت کافی حرف بزنی.
    قبل از هر چیزی من باید این نکته را بگویم که «تیارا» یک اسم اصیل ایرانی است. اولین باری که خبردار شدم که قرار است پدر شوم، در همین خیابان شریعتی تهران با ماشین کنار زدم و یک‌ربع تمام به پهنای صورتم گریه کردم. هر کسی می‌آمد نزدیک كه به من سلام کند، صورتم را که می‌دید عقب می‌رفت. خودم هم نمی‌دانستم برای چه چیزی گریه می‌کنم. همه‌چیز در آن بود. شکر، استرس، هیجان، ذوق و... واقعاً آن لحظه احساس قابل وصفی نیست.

* اسم دخترت را چه کسی انتخاب کرد؟
    خودم.

* راستش را بگو!
    واقعاً خودم. البته قصد داشتم اسم بچه‌هایم را بگذارم «عشق» و «قصه» که بعدش بتوانم صدایشان کنم «قصه عشقِ بابا...». بعد دیدم خیلی خودخواهانه است و به خاطر همین تصمیم‌ام را عوض کردم.

* باید منتظر چه تغییر فضایی در «رضا صادقیِِ پدر» و محتوا و حس آثارش بود؟ آيا در آثار جدیدت این احساس تازه جاری شده است؟
    ببین پدر شدن یک شاخصه بزرگ در من به وجود آورده. آن غرور شخصی که همیشه برای خودت است و خیلی سعی داری حفظ‌ش كني را از تو می‌گیرد. صبر، حوصله و آستانه تحمل‌ات را به طرز عجیبی بالا می‌برد. پدر شدن برای من یعنی تو باید از خودت رد بشوی. «پدر شدن» و حس پدر بودن زمانی برای من به اوج خود رسید که واکسن «تیارا» را زدیم. حاضر بودم هر آنچه که تا به‌حال خوانده‌ام را بدهم ولی دخترم امشب تب نکند. تب‌اش آزارم می‌داد. گریه و ناراحتی‌اش عذاب‌ام می‌داد. خیلی از کارهایی که قبل از به دنیا آمدن «تیارا» ساخته بودم را «شیفت-دیلیت» کردم. باورت می‌شود؟ احساس می‌کردم که دیگر به الان من هیچ ربطی ندارند.

* آخرین خاطره شیرین «رضا صادقی» از دخترش را در آخر این مصاحبه به ما بگو. در شبی که اولین بار است که در روز پدر، تو هم احساس پدر شدن را داری.
    (می‌خندد) آخرین خاطره من همین چند ساعت پیش رخ داد که «گیلاس بابا» را قبل از اینکه پوشک‌اش را بپوشد، بغل کرده بودم و به این فکر می‌کردم که چند سال باید صبر کنم که دخترم با صدای خودش به من بگوید :«بابا روزت مبارک»! در همین فکرها بودم که به یک‌باره خیسِِ لطف «تیارا» شدم و خندید! خودم هم خنده‌ام گرفت که خدایا یعنی من به همین زودی و به صورت عملی به آرزویم رسیدم؟ واقعاً اولین کادوی روز پدر «تیارا» به خودم را هرگز فراموش نخواهم کرد!

محتوای مخفی: عکس بچه و رضا 

6. 2 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای رضا صادقی به نام پاییز
    ( ترانه سرا : سونیا مکاری پور / آهنگساز : ساناز کریمی / تنظیم : انوشیروان تقوی )

320 MP3

128 MP3

8. 3 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

8 و 9 خرداد و برای اولین بار در تبریز؛

«رضا صادقی» آذری می خواند!
    موسیقی ما – آقای مشکی پوش برای اولین بار در تبریز روی صحنه می رود.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی که از مدت ها پیش برای کنسرت 18 و 19 خرداد در تهران در حال تمرین و آماده سازی گروه اش است، دریک اتفاق غیر منتظره در تبریز به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

این خواننده که تا به حال در آذربایجان روی صحنه نرفته در این باره به «موسیقی ما» گفت: «خوشحالم که برای دوستان آذری زبان خود به اجرای برنامه می پردازم و از اینکه مسئولین از بخش از کشور در حال رایزنی برای داغ شدن اجراهای پاپ در این شهر هستند از آنها ممنونم.»

پس از اینکه صادقی در جمع های خصوصی اش خبر از یک غافلگیری ویژه برای هموطنان آذری زبان اش را داده، گفته می شود که این خواننده در حال کار کردن روی یکی از آثار فولکلور و قدیمی موسیقی آذربایجان است و قرار است در این کنسرت، این قطعه را اجرا کند و حاضرین در سالن را غافلگیر نماید.

10. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

پس از هشت سالِ پر سر و صدا؛

دیدار غیر‌منتظره دو چهره سر‌شناس موسیقی پاپ در خیابان سورنتو!
    موسیقی ما – دو چهره سر‌شناس موسیقی پاپ کشورمان، پس از سال‌ها بار دیگر در یک ملاقات غیر‌منتظره، در کنار هم قرار گرفتند.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی و سیروان خسروی که پس از حاشیه‌های انتشار آلبوم «وایسا دنیا» و گفتگو‌ها و اظهار‌نظر‌های مختلف درباره آن آلبوم، بار دیگر در یک ملاقات غیر‌منتظره و کاملا اتفاقی خاطرات سال‌های دور خود را مرور کردند.

صادقی درباره این ملاقات که پس از سال‌ها اتفاق می‌افتاد گفت: «برای انجام برخی امور شخصی به خیابان سورنتو تهران رفته بودم و وقتی در حال تعمیر وسایل ماشین‌ام بودم، زانیار را دیدم و با هم خوش و بش کردیم. من و زانیار همیشه با هم رابطه قوی و خوبی داشتیم و بعد از دقایقی متوجه شدم سیروان هم در‌‌ همان حوالی است و پس از سال‌ها با هم ملاقات کردیم.»

خواننده آلبوم «همین...» در ادامه افزود: «ماجرای من وسیروان مثل دریای سرخ و دریای سیاه است. خیلی‌ها فکر می‌کنند که بین ما مشکلی هست ولی واقعا وقتی به هم رسیدیم به جز گپ و گفتی دوستانه و خوشحالی از دیدن یک دوست قدیمی، چیز دیگری نبود.»

وی در انتهای صحبت‌های خود نیز گفت: «قرار است به نمایندگی از از اهالی موسیقی پاپ من و سیروان خسروی جلساتی را با مسئولین ارشد موسیقی کشور برگزار کنیم و قطعا در هفته‌های آینده اخبار این جلسات را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهیم داد.»

صادقی همچنین درباره زمزمه‌هایی مبنی بر حل شدن مشکلاتش با شرکت طرف قرار داد قبلی خود و اجرای قطعات پر خاطره‌اش در کنسرت تهران گفت: «بله خوشبختانه فعلا مشکلات بر طرف شده و در کنسرت تهران وایسا دنیا، تو با منی، دیگه مشکی نمی‌پوشم، چراغا رو خاموش کن، ممنونم و... را اجرا خواهیم کرد و قطعا شب ویژه‌ای را برای دوستان ساده و صبورم به ارمغان خواهیم آورد. همین جا تشکر می‌کنم از مدیریت شرکت ایران‌گام آقای حسین‌خانی و امیدوارم کنسرت تهران مقدمه‌ای باشد برای موفقیت‌های بعدی.»

گفتنی‌ست کنسرت این خواننده در تهران در تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و به همت موسسه «آوای هنر» برگزار خواهد شد.

12. 2 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

استقبال ویژه از کنسرت آقای مشکی پوش؛

صادقی برای مردم تبریز «کوچه لَر» را اجرا کرد
    موسیقی ما – خواننده آلبوم «همین...» نخستین اجرای زنده‌اش را در آذربایجان و شهر تبریز روی صحنه برد.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی که طرفداران زیادی را در غرب کشور داراست، این بار در یک اجرای ویژه در شهر تبریز و تالار «چیچک» روی صحنه رفت و در حالی که استقبال دوستدارانش را شاهد بود، در یک اقدام جالب یکی از قطعات فولکلور آذری را با تسلط به زبان تُرکی اجرا نمود.

صادقی ابتدای برنامه‌اش را با قطعه «داشتم فراموشت می‌کردم» آغاز کرد و در حالی که ارکستر در حال نواختن ملودی این قطعه بودند، روی صحنه آمد و پس از قرار گرفتن پشت میکروفن و پس از مشاهده استقبال هموطنان آذری زبان اش با صدایی بلند گفت: «سلام آذربایجان...» این آغاز جالب آقای مشکی پوش با واکنش شدید حاضرین در سالن رو به رو شد و همه دوستداران این خواننده به صورت ایستاده از خواننده مورد علاقه شان استقبال کردند.

صادقی پس از اجرای قطعه اول در صحبت‌های کوتاه روبه دوستدارانش گفت : «خداوند قطعا خیلی من را دوست دارد که افتخار اجرا در شهر «شور و شعور و شهریار» را به من داده و از این بابت خوشحالم. مردم آذربایجان از جمله مردمان فداکار ایران عزیز هستند و همیشه آرزو داشتم برای آنها اجرای برنامه داشته باشم.آذربایجان و مردم اش همیشه برای من از احترامی فراوان برخوردارند و نماد تلاش و آزادگی هستند.»

این خواننده در حالی سخنانش را ادامه داد که جمعیت حاضر در سالن حال تشویق او بودند: «شاعر بزرگ این سرزمین استاد «شهریار» و آثارش را همیشه دوست داشته و دارم و از همین جا به این بزرگ ماندنی سلام و درود می فرستم و امیدوارم لیاقت ترانه خوانی در مهد فرهنگ کشور را داشته باشم.» صادقی پس از گفتن این جملات از همه حاضرین در سالن خواست که به احترام تمام شهدای آزاده سرزمین آذربایجان و به قول خودش «آنهایی که بی منت رفتند تا ملت ایران کرامت شان حفظ شود»، و همه اهالی فرهنگ و هنر ده ثانیه به صورت ایستاده دست بزنند که این خواسته صادقی با استقبال حاضرین در سالن رو به رو شد تا فضای جالبی در سالن بوجود بیاید.

صادقی پس از این سخنان برنامه اش را ادامه داد و با قطعاتی چون : «نترس»، «عاشقتم»، «کفش آهنی» و ... برنامه اش را پیش برد. صادقی در بین قطعاتش به معرفی نوازنده ها و اعضای ارکستر اش می پرداخت و در ابتدای برخی قطعات که با تک نوازی نوازنده هایش همراه بود از مردم می خواست برایش دست بزنند.

صادقی در اواسط برنامه اش رو به حاضرین گفت: «همیشه به اصالت ام که یک بندری هستم افتخار می کنم و اعتقاد دارم حفظ اصالت ها در بین قوم های ایرانی، بزرگترین ثروت ما مردمان پارسی زبان است. برایم لذت بخش است که در خطه آذربایجان و برای این مردمان پاک آثار بندری اجرا کنم و میدانم که چقدر مردم با محبتی دارید.»

اجرای چند قطعه بندری با تک نوازی های عود «مرتضی کریمی» سالن محل برگزاری برنامه را غرق در شور و هیجان کرد و پس از این بخش از برنامه، صادقی غافلگیری و سوپرایز ویژه برنامه اش را رو کرد

پس از این قطعات و درحالی که سالن غرق در سکوتی کنجکاوانه بود، «پویا نیک پور» (رهبر ارکستر و نوازنده پیانو) ملودی یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین قطعات فولکلور آذربایجان یعنی «کوچه لر» را نواخت و پیش از اینکه صادقی برای خواندن این قطعه اقدام کند، مردم حاضر در سالن با انرژی وصف ناشدنی و صدایی که به خوبی به صدای گروه و صادقی غلبه کرده بود، این قطعه را خواندند و همین استقبال باعث شد صادقی سکوت اختیار کند و فقط با لبخندی جالب، به حاضرین در سالن تعظیم کند و بار دیگر با صدای بلند بگوید: «درود آذربایجان ...»

پس ازدقایقی خود این خواننده با همراهی چند نوازنده مهمان (که از نوازنده های سرشناس سازهای آذری و بومی تبریز بودند)، قطعه «کوچه لر» را با تسلط اجرا کرد تا شاهد تشویق های مکرر حاضرین در سالن و اشک شوق آنها باشد.

صادقی با دیدن این صحنه رو به حاضرین گفت : «امیدوارم لیاقت این همه محبت را داشته باشم. اجرای امشب یکی از اجراهایی بود که تا همیشه در ذهن من خواهد ماند و امیدوارم باز هم افتخار اجرا در این سرزمین دوست داشتنی را داشته باشم.»

گفتنی ست «رضا کمالی» و «دومان صوفیانی» تهیه کننده های کنسرت رضا صادقی در تبریز بودند که پس از سالها، بالاخره چرخه برگزاری کنسرت های پاپ را در این بخش از کشور راه به حرکت در آورده اند. سیروان خسروی، فرزاد فرزین و ... از جمله خواننده هایی بودند که با تلاش این دو چهره در تبریز روی سن رفته بودند.

نوازنده هایی از قبیل «حسین شریفی»، «علی شهبازی»، «آرش مقدم»، «مرتضی کریمی»، «مهرداد و میلاد عالمی» و ... در این اجرا رضا صادقی را همراهی نمودند.

محتوای مخفی: عکس ها 

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

کنسرت رضا صادقی - تبریز

14. 2 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای ‏رضاصادقی‬ و ‫‏شهاب رمضان‬ با نام باتو می خندم

-
    ————————————-
    دانلود اهنگ با کیفیت ۳۲۰
    دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸
    ———————————
    متن آهنگ ‏رضاصادقی‬ و ‫‏شهاب رمضان‬ با نام باتو می خندم
    وقتی از دور میای دلم میلرزه حس چشمات به همه دنیا می ارزه
    وقتی از دور میای هوایی میشم خالی از دلتنگی و تنهایی میشم
    راحتم کن از تنهایی بگو همیشه اینجایی
    از چشم من تو وارث زیبایی این دنیایی
    با تو به دنیا میخندم تویی امید آیندم
    به عشق تو عاشق شدم فقط به تو دل میبندم
    یه عمره منتظر شدم چه خوبه انتظارت
    نذار دلی که عاشقه بمونه بی قرارت
    تموم زندگی من فدای اون نگاهت
    خیره میشم به آسمون به عشق روی ماهت

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دانلود تیزر تصویری آلبوم جدید رضا صادقی با نام هیچ

MP4 – 480

17. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام بیداری شب
    ترانه ، آهنگ و تنظیم : رضا صادقی

متن آهنگ جدید رضا صادقی به نام بیداری شب :
    بعد از یه عمری عاشقی نصیب ما چی شد به جز یه پیرهن مشکی و یه جاده و بی همسفری
    اون همه بیداریه شب چی داشت واسه ما غیر از این تنهایی سرد و سیاه با یه غم در به دری
    شبا که دلتنگی تو قلبم و داغون می کنه چشمای خیسم بدجوری هوای بارون می کنه
    تو خودمی بدون تو حس می کنم که پیر شدم به جون تو بدون تو از خودم حتی سیر شدم
    ♫♫♫♫♫♫
    ♫♫♫♫♫♫
    ببین چه تاریکه شبام، شبام و با ستاره هاش ببین چه غمگینه صدام خوشی هام دوباره باش
    هر چی که از من باقیه پیشکش مهرت می کنم عشقم و مثل حلقه ای میام و دستت می کنم
    ♫♫♫♫♫♫
    بعد از یه عمری عاشقی نصیب ما چی شد به جز یه پیرهن مشکی و یه جاده و بی همسفری
    اون همه بیداریه شب چی داشت واسه ما غیر از این تنهایی سرد و سیاه با یه غم در به دری
    با یه غم در به دری
    MP3 – 320
    MP3 – 128

19. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •