تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 947 اولاول ... 115157585960616263646571111161561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ميتونيد توضيح بديد چطوري با يه خط 256 كيلو بيت به اين سرعت دانلود در IDM رسيدي ؟
    من خودم 512 فناوا رو دارم سرعت دانلود به زور به 60 ميرسه
    چرا اطلاعات غلط ميديد ؟؟ همچين چيزي محاله
    خودتون حساب كرديد معادل 600 كيلوبيت اونوقت يادتون نبوده خط شما 256 هست ؟؟؟!!
    دلیلی وجود نداره اطلاعات غلط بدم
    من بار ها 256 و512 شارژ گردم با ترافیک های متعدد وقتی در هردو سرعت تفاوتی نداره لزومی نیست من برای 512 اضافه تر پول بدم.
    سرعت هم بین 50 تا 79 متغیر هست.
    سرویس های اکو شاتل و خوده صبا هم همین طور هست

دوست من صبانت 128 ميده، سرعت رو ميزنه يك مگ!
    توي خلوتي شبكه با سرعت 100 تا هم ميشه داون كرد
    مثل اينكه يه پورت 1 مگ رو بين 4 نفر تقسيم ميكنن
    فكر كنم اين سرويسي هم كه ايشون از فن آوا گرفته ، به همين صورته!
    البته ايشون بايد داون استريم و آپ استريمشونو ببينن!!
    اين 512 شما واقعيه

در ضمن محمد جان ، اون تعرفه هاي سايت فن آوا ،معلوم نيست براي چه قرني هست
    سلام
    مودم من تی پی لینک هست از نوع d-link 8811
    چطور برم حالا این دو رو ببینم؟ از وقتی این مودم رو گرفتم یک بار هم وارد پنلش نشدم..چون دلیلی براش پیدا نکردم که انگولکش کنم

سلام
    من دیشب کامپیوتر رو گذاشتم برای دان از ساعت 2 شروع کردم تا ساعت 6 دانلودام تموم شده بود صبح که رفتم به مصرفی اکانتم سر بزنم دیدم مصرف دیشب رو به حسابم زده و از اعتبارم کم کرده زنگ زدم بهشون گفتن سرویس رایگان شبانه شده از ساعت 3 و از حسابتون کم شده
    نا مردا از قبلش خبر نمیدن تا اینجوری از اکانت آدم کم بشه
    من شیرازم و از دیتا نت که نمایندگی فن آوا رو گرفته سرویس گرفتم هر کی که شک داره که از این دیتا نت اکانت بگیره بهش توصیه میکنم که اشتباه من رو تکرار نکه
    نه سرویس بدرد بخوری داره و نه چیزی به نام پشتیبانی دارن اصلا نمیدونن چیه
    تقریبا دو هفته هست که ازشون سرویس گرفتم تو این مدت حداقل 20 بار ارور 691 گرفته و هر بار تا چند ساعت قطع بوده بهشون که زنگ میزنم میگن این ارور رو همه دارن خودش درست میشه اگه میتونی برو تو سایت پسوردت رو عوض کن
    من تا چند روز دیگه اعتبارم تموم میشه و میخوام برم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم
    به فن آوا تو تهران هم میل زدم اما فکر نکنم تاثیری داشته باشه اگه کسی از فن آوا اینجا هسته که میتونه جواب من رو بده من منتظرم
    اخه مگه می شه؟؟
    اصلا شما باید دو کانکشن جدا بسازی! یکی برای روزانه یکی برای شبانه با یوزر نیم و پسورد night@fanava
    یعنی با شبانهکانکت شدید و از ترافیک روزانه کم کرد؟؟
    پشتیبانی رو خیلی ها نمی دونن چیه
    ولی شما توجه کن به این موراد:1- سرعت دانلود روزانه...2-محدودیت حجم...3-وب گردی خوب وکمی قطعی...4-بودن ونبودن شبانه رایگان ومیزان سرعت ان

مشکل اصلی اول محدودیت حجم هست که شاید خیلی عمومی نباشه و دیگری که اضافه شده شبانه داغون
    اگر دیدی سه تا از این چهار تا مشکل داره شک نکن باید ای اس پی رو عوض کنی

وقتی هم 691 میگیری به طور زیاد ولی هنوز شارژ داری کانکشن دوباره بساز وصل می شود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من بار ها 256 و512 شارژ گردم با ترافیک های متعدد وقتی در هردو سرعت تفاوتی نداره لزومی نیست من برای 512 اضافه تر پول بدم.

سلام
    چطور برم حالا این دو رو ببینم؟ از وقتی این مودم رو گرفتم یک بار هم وارد پنلش نشدم..چون دلیلی براش پیدا نکردم که انگولکش کنم
    مودمو خاموش و روشن کن ، قبل از اینکه به اینترنت وصل بشی ، توی اینترنت اکسپلورر برو به آدرس: 192.168.1.1
    ، یوزر و پسور رو بزن admin
    مقدار upstream و downstream رو بخون
    اتفاقی هم نمی افته!!!

در ضمن tp-link 8811 نه تی پی لینک d-link 8811

سلام
    من دیشب کامپیوتر رو گذاشتم برای دان از ساعت 2 شروع کردم تا ساعت 6 دانلودام تموم شده بود صبح که رفتم به مصرفی اکانتم سر بزنم دیدم مصرف دیشب رو به حسابم زده و از اعتبارم کم کرده زنگ زدم بهشون گفتن سرویس رایگان شبانه شده از ساعت 3 و از حسابتون کم شده
    نا مردا از قبلش خبر نمیدن تا اینجوری از اکانت آدم کم بشه
    من شیرازم و از دیتا نت که نمایندگی فن آوا رو گرفته سرویس گرفتم هر کی که شک داره که از این دیتا نت اکانت بگیره بهش توصیه میکنم که اشتباه من رو تکرار نکه
    نه سرویس بدرد بخوری داره و نه چیزی به نام پشتیبانی دارن اصلا نمیدونن چیه
    تقریبا دو هفته هست که ازشون سرویس گرفتم تو این مدت حداقل 20 بار ارور 691 گرفته و هر بار تا چند ساعت قطع بوده بهشون که زنگ میزنم میگن این ارور رو همه دارن خودش درست میشه اگه میتونی برو تو سایت پسوردت رو عوض کن
    من تا چند روز دیگه اعتبارم تموم میشه و میخوام برم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم
    به فن آوا تو تهران هم میل زدم اما فکر نکنم تاثیری داشته باشه اگه کسی از فن آوا اینجا هسته که میتونه جواب من رو بده من منتظرم
    اگه مشکلات حادی داری ، زنگ بزن پشتیبانی تهران 02188338833
    از همین جا بپرس که شیراز شبانه رایگان داره یا نه
    (مثل اینکه فقط تهران داره)
    به ما هم گفتن که از اکانت خودتون استفاده کنید ، منم استفاده کردم و کم کرد

در ضمن اکانت شبانه ، جداست
    Last edited by Mahdi.p30; 05-09-2009 at 22:08.

داره خودمونی میشه SIMPATICO4949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

اخه مگه می شه؟؟
    اصلا شما باید دو کانکشن جدا بسازی! یکی برای روزانه یکی برای شبانه با یوزر نیم و پسورد night@fanava
    یعنی با شبانهکانکت شدید و از ترافیک روزانه کم کرد؟؟
    پشتیبانی رو خیلی ها نمی دونن چیه
    ولی شما توجه کن به این موراد:1- سرعت دانلود روزانه...2-محدودیت حجم...3-وب گردی خوب وکمی قطعی...4-بودن ونبودن شبانه رایگان ومیزان سرعت ان

مشکل اصلی اول محدودیت حجم هست که شاید خیلی عمومی نباشه و دیگری که اضافه شده شبانه داغون
    اگر دیدی سه تا از این چهار تا مشکل داره شک نکن باید ای اس پی رو عوض کنی

وقتی هم 691 میگیری به طور زیاد ولی هنوز شارژ داری کانکشن دوباره بساز وصل می شود.

از اینجایی که من سرویس گرفتم یک اکانت بیشتر به من نداد و گفت که از ساعت 2 تا 7 صبح با همین اکانت میتونی رایگان وصل بشی
    من سرویس 256 یکماهه گرفتم محدودیت ترافیکش خیلی کم بود 2 گیگ سرعت دانلود هم میانگین55 بوده قطعی هم که نگو
    در مورد ارور 691 هم هر کاری بگی من کردم و لی نشده
    یه چیز دیگه دیروز هم فقط سایتهایی که با پسوندir بودن رو باز میکرد

داره خودمونی میشه SIMPATICO4949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگه مشکلات حادی داری ، زنگ بزن پشتیبانی تهران 02188338833
    از همین جا بپرس که شیراز شبانه رایگان داره یا نه
    (مثل اینکه فقط تهران داره)
    به ما هم گفتن که از اکانت خودتون استفاده کنید ، منم استفاده کردم و کم کرد

در ضمن اکانت شبانه ، جداست
    با این شماره هم تماس گرفتم یه ایمیل بهم داد گفت مشکلت رو بگو تا بررسی کنیم
    ازشون پرسیدم گفت که آره شیراز شبانه داره اصلا تا دو شب قبل خودم دان میکردم بابا از حساب کم نمیکرد
    سرعتش هم خوب بود شبی یک گیگ رو راحت دان میکردم البته من سرویس 256 گرفته بودم دیدم سرعتش کمه زنگ زدم بهشون برام سرعتش رو زیاد کرد تو تنظیمات مودم Upstream (Kbps): 256 و Downstream (Kbps): 512 شد
    اکانت شبانه من که جدا نیست

آخر فروم باز SIR MAMAD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودمو خاموش و روشن کن ، قبل از اینکه به اینترنت وصل بشی ، توی اینترنت اکسپلورر برو به آدرس: 192.168.1.1
    ، یوزر و پسور رو بزن admin
    مقدار upstream و downstream رو بخون
    اتفاقی هم نمی افته!!!

در ضمن tp-link 8811 نه تی پی لینک d-link 8811

4 دقیقه نوشتن پست و دو دقیق های ویرایش کردن همین می شه
    این دو عکس:

همون طور که اشاره کردی بسته به ترافیک شبکس وقتی خلوت باشه تا 75 هم می رسه ولی وقتی شلوغ هست 45 تا 60 هست.

با این شماره هم تماس گرفتم یه ایمیل بهم داد گفت مشکلت رو بگو تا بررسی کنیم
    ازشون پرسیدم گفت که آره شیراز شبانه داره اصلا تا دو شب قبل خودم دان میکردم بابا از حساب کم نمیکرد
    سرعتش هم خوب بود شبی یک گیگ رو راحت دان میکردم البته من سرویس 256 گرفته بودم دیدم سرعتش کمه زنگ زدم بهشون برام سرعتش رو زیاد کرد تو تنظیمات مودم Upstream (Kbps): 256 و Downstream (Kbps): 512 شد
    اکانت شبانه من که جدا نیست
    خیلی عجیب هست که جدا نباشه
    همه جا جدا هست اون وقت در خود فن اوا یک جا با یک کانکشن دیگه وصل می شن یک جا با خود همون سرویس؟؟

اگه وصل می شی توجه کن باید همه اون ساعات رو صفر بندازه.

مثل جمعه های رایگان سرویس فعلی من که با کانکشن اصلی وصل می شم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

4 دقیقه نوشتن پست و دو دقیق های ویرایش کردن همین می شه
    این دو عکس:

همون طور که اشاره کردی بسته به ترافیک شبکس وقتی خلوت باشه تا 75 هم می رسه ولی وقتی شلوغ هست 45 تا 60 هست.

اونی که میره تا 75 ، فکر کنم از برکات IDM هست ، ولی مهم اینه که روی 75 ثابت بشه
    مثلا برای من روی 57 58 ثابته ، ولی بعضی مواقع تا 70 72 هم میره!!
    دریافت شما 512 هست ، یعنی مثل من!!

ولی اگه روی 75 ثابته ، خب عجیب به نظر میرسه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

راستی من از همون اولی که این سرویسو گرفتم ، نمیتونم بطریق عادی توی فروم بیام ، حتما باید با پر وکسی وارد بشم ، که اونم سرعتش پایینه ، کسی دیگه این مشکلو داره؟؟

داره خودمونی میشه alisam44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من امروز با شرکت فن آوا تماس گرفتم برای گرفتن خدمات ADSL به من گفت فقط 512 با 15 گیگ داریم 60 تومان!!!
    نمی شود ازشون شکایت کرد؟
    اگر اینجوریه مردم را مسخره کردین 10 تا سرویس تو سایت معرفی کردند!!مگه بقالی که فقط یک مدل داشته باشند!!
    عجب دزد بازاریه!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من امروز با شرکت فن آوا تماس گرفتم برای گرفتن خدمات ADSL به من گفت فقط 512 با 15 گیگ داریم 60 تومان!!!
    نمی شود ازشون شکایت کرد؟
    اگر اینجوریه مردم را مسخره کردین 10 تا سرویس تو سایت معرفی کردند!!مگه بقالی که فقط یک مدل داشته باشند!!
    عجب دزد بازاریه!
    البته قیمتش مناسب به نظر میاد ، ولی اینکه میگه فقط این سرویس ، خب به هر حال زشته!!!
    اگه نمایندگی داره از اونا بگیرید ، از خودشون نگیرید ، نمایندگی هاشون هر چقدر که بخوان میتونن شارژ کنن!!

10. این کاربر از Mahdi.p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آره نمايندگي باشه بهتره.
    بازم خوبه،
    من الان براي 512 و 3 گيگ دارم 40 تومن ميدم.
    البته اينجا سر گردنه هست و اينها هم فعلا تنها زور بگير هاش هستند (شركت ديگه اي در اين منطقه نيست...)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •