تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 608 از 827 اولاول ... 108508558598604605606607608609610611612618658708 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,071 به 6,080 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنالی میخوام که ساعتهای طولانی برای ادیت و ساخت ویدئو با برنامه ها بشه ازش استفاده کرد و مشکلی براش پی نیاد. حداقل 1 ترابایت فضا داشته باشه، سرعت خواندن/نوشتن بالا داشته باشه و قیمت هم فعلا مهم نیست. ممنون
    سلام .

اینکار اگر روی هارد اینترنال سیستم انجام بشه بنظرم کارایی و پرفورمنس بهتری خواهد داشت .

به هر حال اگر اصرار به خرید هارد اکسترنال جهت انجام اینکار دارید میتونید Seagate Backup plus یا Seagate expansion بخرید (انواع آداپتوری که سرعت بیشتری دارند) . ضمناً با توجه به اینکه قرار هست به مدت طولانی استفاده بشه توصیه میشه که حتماً دمای هارد را کنترل کنید .

2. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    بنده میخواهم یک هارد 3 ترا سیگیت بک آپ پلاس برای 2 گیگ آرشیو فیلم و 1 گیگ بازی ps3 (بازی مستقیم از هارد) بگیرم.
    میخواستم بدونم که این هارد ps3 رو راحت ساپرت میکنه و این که اشکالی نداره فیلم و بازی تو یه هارد باشه؟
    یا این که باید بیشتر هزینه کنم و یه هارد 2 ترا برای فیلم و یه 1 ترا برای ps3 بگیرم؟به نظرخودم که ارزش نداره
    با تشکر
    Last edited by mohsen 1373; 15-11-2013 at 02:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

بنده میخواهم یک هارد 3 ترا سیگیت بک آپ پلاس برای 2 گیگ آرشیو فیلم و 1 گیگ بازی ps3 (بازی مستقیم از هارد) بگیرم.
    میخواستم بدونم که این هارد ps3 رو راحت ساپرت میکنه و این که اشکالی نداره فیلم و بازی تو یه هارد باشه؟
    یا این که باید بیشتر هزینه کنم و یه هارد 2 ترا برای فیلم و یه 1 ترا برای ps3 بگیرم؟به نظرخودم که ارزش نداره
    با تشکر
    دوست عزيز در جواب سوال اول بايد بگم كه فروشندگان كنسولهاي بازي از هارد سيگيت بكاپ پلاس استفاده و توصيه مي كنن هم براي سرعت بالاش و هم براي سازگاريش با تمام ديوايسها.و بنده هم همين هارد رو هفته پيش خريداري كردم ولي سوال بعدي سوال من هم هست كه براي فيلمو بازي مناسب هست يا نه ؟

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از yaya13612000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zombie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من مى خوام هارد ١ ترا بخرم. برام خيلى مهمه كه هيچ اتفاقى واسه اطلاعاتم نيوفته يعنى يه هارد پوست كلفت مى خوام.
    شما چى رو پيشنهاد مى كنيد؟
    يكي A30 و A80 سيليكون پاور رو پيشنهاد داده. از اونا كدوم بهتره؟

داره خودمونی میشه r00t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    هر کجای این کره خاکی که شد

پيش فرض

من armor A80 رو حدود دو ساله که دارم . تا به حال مشکلی براش پیش نیومده .
    هارد داخلیش سامسونگه .
    از usb3 هم پشتیبانی میکنه .
    کلا خیلی ازش راضیم .
    اگر هم سوالی در مورد این مدل داری در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوست عزيز در جواب سوال اول بايد بگم كه فروشندگان كنسولهاي بازي از هارد سيگيت بكاپ پلاس استفاده و توصيه مي كنن هم براي سرعت بالاش و هم براي سازگاريش با تمام ديوايسها.و بنده هم همين هارد رو هفته پيش خريداري كردم ولي سوال بعدي سوال من هم هست كه براي فيلمو بازي مناسب هست يا نه ؟

Sent from my iPhone using [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فروشنده ها به شما آداپتوری پیشنهاد دادند یا پاسپورتی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مى خوام هارد ١ ترا بخرم. برام خيلى مهمه كه هيچ اتفاقى واسه اطلاعاتم نيوفته يعنى يه هارد پوست كلفت مى خوام.
    شما چى رو پيشنهاد مى كنيد؟
    يكي A30 و A80 سيليكون پاور رو پيشنهاد داده. از اونا كدوم بهتره؟
    اگر برای شما مهمه که هیچ اتفاقی برای اطلاعات ذخیره شده پیش نیاید پس توصیه میکنم حداقل دو هارد اکسترنال بخرید و داده ها را بطور جداگانه روی آنها ذخیره کنید . هیچکس نمیتونه (و نباید) به شما تضمینی بده که مشکلی برای هارد دیسک و اطلاعات ذخیره شده پیش نمیاد .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر
    سلام .

پیشنهاد میکنم که این سوال را از کسانی بپرسید که کنسول ps3 و تجربه عملی استفاده از آنرا دارند . چون شنیدم که بعضی از کنسولهای ps3 مخصوصاً انواع اسلیم هاردهای اکسترنال usb3 را شناسایی نمیکنند که باید از usb2 hub برای رفع این مشکل استفاده کرد . بنده خودم ps3 اسلیم دارم ولی تابحال هارد اکسترنال usb3 را به آن متصل نکردم که تست کنم و اطلاعاتم در مورد ps3 به روز نیست .

در مورد سوال آخر فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه که فیلم و بازی در یک پارتیشن باشند ولی برای اجرای بازی از روی هارد اکسترنال فرمت پارتیشن باید FAT32 باشد اگر حجم هر یک از فایلها کمتر از 4GB باشه مشکلی نیست . در غیر اینصورت به مشکل برمیخورید . میتونید دو پارتیشن بسازید و پارتیشن اول بصورت FAT32 برای بازیهایی که قرار هست از روی هارد اکسترنال اجرا بشوند و پارتیشن دوم برای آرشیو فیلمها باشند . برنامه مناسب برای پارتیشن بندی acronis disk directer home هست .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

فروشنده ها به شما آداپتوری پیشنهاد دادند یا پاسپورتی؟
    آداپتوري بدليل منبع برق جداگانه و بدليل روميزي بودن امكان جابجايي كمتر و در نتيجه آسيب پذيري كمتر.من بغل تي وي روي ميز تي وي گذاشتم و زمان استفاده فقط پورت يو اس بي رو وصل ميكنم و حتي يه زيبايي هم به ميز تلويزيون داده .

داره خودمونی میشه claud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

درود دوستان
    بنده یه هارد اداپتوری سیگیت گرفتم موقعی که وصلش میکنم میگه شماره سریال کالا رو

وارد کنید تا register یا همون ثبت نام بشه .من تا حالا این کارو نکردم البته مشکلی هم با هارد

ندارم به نظر شما لزومی به رجیستر هست؟
    Last edited by claud; 17-11-2013 at 14:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •