تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 603 از 670 اولاول ... 103503553593599600601602603604605606607613653 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,021 به 6,030 از 6692

نام تاپيک: >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

کـاربـر بـاسـابـقـه Amir Hossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ذهن فــــــاســــــد محل تحصیل:              ...Wrong Floor

پيش فرض

سلام دوستان
    یه چنتا بازی جدید( مال ما ه های اخبر) معرفی کنید لطفا (غیر RPG )
    اکشن ، شوتر و... هم باشه خوبه

مرسی.
    far cry 3
    assassin's creed III
    call of duty black ops II
    dishonored
    need for speed most wanted 2012
    hitman absolud
    اینا دیگه تازه ها بودن
    باز چند ماه عقب تر بازی های بیشتری هم هست

2. این کاربر از Amir Hossein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه raminramz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یک سایت خارجی میخوام برای دانلود بازی های بسیار جدید
    راهنمایی کنید چطوری باید دانلود کنم و ...
    میخوام بازی هایی با حجم 2 3 تا 8 9 گیگ تو سایتم بزارم
    اما اصلا نمیدونم باید از کدام سایت خارجی دانلود کنم
    راهنمایی کنید

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

اگه جدید بودن و به روز بودن خیلی مهمه فقط تورنت رو پیشنهاد میکنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

قدیما یه بازی بود نمیدونم یادتون هست یا نه رو پلی استیشن ۱ که گرافیکش کارتونی نبود فیلم بود و انتخاب های شما هم محدود بودن. مثل میگفتی بره در یخچال رو باز کن بشقاب رو لیس بزن یا از سوراخ کلید بیرون رو نگاه کن. من بچه بودم خیلی ازش خوشم میومد اما هیچ وقت قسمت نشد خودمون بازی کنیم فقط پشت بچه مردم وایمیسادیم نگاه میکردیم ! اسمش یادتون هست چی بود دانلود کنیم ؟ نمیدونم floyd بود چی بود اصلا یادم نیست. بد جوری دنبالشم یه بازی دیگه هم بود به اسم ماشین جنگی معروف بود که تو کلوب ها می شد بازی کرد اما از بیرون اصلا نمی تونستی پیدا کنی بخری ! اون قدیما ایرانیای ژاپن یه سری بازی میاوردن که فقط به کلوبی ها میدادن اصلا تو بازار نه گیر میومد نه الان گیر میاد ! اگه اسم هاشون رو بلد باشین احتمالا میشه از تورنت پیدا کرد دانلود کرد. دهه شصتی اینجا کسی هست یادش باشه اینا رو ؟

6. این کاربر از abbas13677_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mtchabok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    (مازندران - ساری) و (تهران - تهران)

پيش فرض

قدیما یه بازی بود نمیدونم یادتون هست یا نه رو پلی استیشن ۱ که گرافیکش کارتونی نبود فیلم بود و انتخاب های شما هم محدود بودن. مثل میگفتی بره در یخچال رو باز کن بشقاب رو لیس بزن یا از سوراخ کلید بیرون رو نگاه کن. من بچه بودم خیلی ازش خوشم میومد اما هیچ وقت قسمت نشد خودمون بازی کنیم فقط پشت بچه مردم وایمیسادیم نگاه میکردیم ! اسمش یادتون هست چی بود دانلود کنیم ؟ نمیدونم floyd بود چی بود اصلا یادم نیست. بد جوری دنبالشم یه بازی دیگه هم بود به اسم ماشین جنگی معروف بود که تو کلوب ها می شد بازی کرد اما از بیرون اصلا نمی تونستی پیدا کنی بخری ! اون قدیما ایرانیای ژاپن یه سری بازی میاوردن که فقط به کلوبی ها میدادن اصلا تو بازار نه گیر میومد نه الان گیر میاد ! اگه اسم هاشون رو بلد باشین احتمالا میشه از تورنت پیدا کرد دانلود کرد. دهه شصتی اینجا کسی هست یادش باشه اینا رو ؟
    سلام
    ماشین جنگی رو منم یادم میاد ، عجب بازی جذابی بود . اتفاقا من روی pc خودم داشتمش ولی خیلی وقت پیش

8. این کاربر از mtchabok بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

آره بدجوری دنبال اون دو تا هستم. مخصوصا اون که بازیش فیلم بود !

10. این کاربر از abbas13677_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

ماشین جنگی 2 تا بود ، که اون معروف تره اسم Vigilante 8 2nd offense بود. یدونه دیگه هم بود که کمتر می دیدم بازی کنن اسمش twisted metal بود.
    نسخه Twisted Metal فکر کنم روی PS3 هم باشه ، نسخه Vigilante 8 به صورت Arcade روی XBOX 360 هست، خودم بازی کردم، بد نبود ...
    در مورد بازی اولتون هم من دهه شصتیم ولی همچین بازی ای روی پلی استیشن 1 یادم نمیاد !

12. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

ماشین جنگی 2 تا بود ، که اون معروف تره اسم Vigilante 8 2nd offense بود. یدونه دیگه هم بود که کمتر می دیدم بازی کنن اسمش twisted metal بود.
    نسخه Twisted Metal فکر کنم روی PS3 هم باشه ، نسخه Vigilante 8 به صورت Arcade روی XBOX 360 هست، خودم بازی کردم، بد نبود ...
    در مورد بازی اولتون هم من دهه شصتیم ولی همچین بازی ای روی پلی استیشن 1 یادم نمیاد !
    اون بازی اصلی که میگم فیلم بود و به خاطر صحنه هایی که داشت .. خیلی محدود بود چون اون زمان مثل الان آزادی نبود و برای هر کسی بازیش رو نمیزاشتن و احتمالا فقط کلوب های محدودی در تهران اون رو داشتن به خاطر این هست شما احتمالا اون رو اصلا ندیدین. تنها چیزی که از اسمش یادم هست یه f بود که اونم بعد ها از کسی شنیدم خودم از صاحب کلوب هیچ وقت اسم بازی رو نشنیدم. بازی واقعا عجیبی بود در زمان خودش چون گرافیک کارتونی نداشت و فیلم واقعی بود .من تا به امروز هیچ بازی شبیه به اون رو ندیدم که فیلم باشه گرافیکش. اون طور که من شنیده بودم تبلیغ یک چیزی بود ولی ما هیچ وقت ندیدیم کسی بازی رو تموم کنه و چون زبانش انگلیسی بود کلا چیزی ازش نمی فهمیدیم. بازی خیلی گسترده بود و مبارزه هم داشت و باید از دست یکی مثل اینکه فرار میکردی. واقعا ذهنم رو مشغول کرده بازیش چی بود و هم به خاطر نوستالژیش واقعا دنبالشم. اگه یه سایتی تمام بازی ها رو با اسکرین شات لیست کرده باشه شاید بشه پیداش کرد (البته بعضی بازی های ژاپنی به قدری نایاب هستن که تو لیست سایت ها هم احتمالا نیستن البته اون بازی آمریکایی بود ژاپنی نبود)
    Last edited by abbas13677_2005; 30-01-2013 at 21:28.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز دهه شصتی
    من یه بازی اسمش رو میخوام
    یه بازی هست رقص میکردی با گرفتن دکمه ها یکیشون یه غواص بود (رقاص رو میگم) ولی پشت صحنه هاش منفی هیچده بود
    میدونی اسمش؟
    با سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

نه دادا من ندیدم

این بازی که من دنبالش هستم واقعا بازی محشری هست. محال ممکن هست این بازی های قرن ۲۱ امی به پای اون برسن. خیلی روح داشت. اسمش الان فکر کنم یه fox توش داشته. یا floyd یا همچین چیزی. fox بود فکر کنم کسی میدونه ؟

16. این کاربر از abbas13677_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •