تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 602 از 850 اولاول ... 102502552592598599600601602603604605606612652702 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,011 به 6,020 از 8499

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام دوستان . الان td-lte بهتره از نظر سرعت و کیفیت یا 4g . الان می خوام مودم بگیرم کوکدوم بهتره ؟ تهرانم پونک . ببخشید اگه جای اشتباه پست دادم .
    اگر منظورتون از 4g نت موبایل هست معمولا از نظر سرعت بهتر از td هست ولی از نظر پینگ و پایداری و همچنین قیمت بسته ها در حال حاضر td بهتر هست، البته این بستگی به جای شما هم داره باید تست بشه

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

11 ایرانسل قیمت بسته‌های اینترنت ثابت خود را کاهش داد

ایرانسل همزمان با ارائه بسته‌های جدید برای مصرف کنندگان اینترنت ثابت (TD-LTE) قیمت بسته‌های اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 خود را کاهش داد.
    تغییر قیمت بسته‌های متنوع اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 ایرانسل در راستای کسب رضایت مشترکان و ارائه بسته‌های جدید با توجه به الگوی مصرفی مشترکان صورت گرفته است.

بسته‌های جدید اینترنت ثابت ایرانسل در بازه‌های زمانی هفتگی، یک‌ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک‌ساله ارائه شده‌اند. مشترکان می‌توانند با تهیه بسته‌هایی که بازه زمانی یک ماه و بیشتر دارند، به میزان دوبرابر ظرفیت حجم روزانه‌‌ تهیه شده را در فاصله زمانی 2 تا 7 صبح بدون پرداخت هزینه و به رایگان استفاده کنند.

مشترکان اینترنت ثابت ایرانسل (TD-LTE) می‌توانند با توجه به میزان مصرف خود از بسته‌های 2 گیگابایتی هفتگی تا 1000 گیگابایت یک‌ساله بهرمند شوند.
    ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری ترتیبی داده تا بسته‌های اینترنت ارائه شده برای اینترنت TD-LTE همزمان برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت در دسترس باشد.

بسته‌های جدید با قیمت‌های کاهش یافته اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 ایرانسل از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قسمت خرید آنلاین بسته‌های اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE)، وبسایت و برنامه کاربردی ایرانسل من در دسترس مشترکان قرار گرفته است. بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، از زمان بهره برداری تجاری تکنولوژی نسل چهار ثابت TD-LTE در کشور تا کنون بیش از 145 شهر را تحت پوشش خود قرار داده است.

منبع :
    digiato
    Last edited by Dr Nima; 26-07-2018 at 15:45.

3. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ایرانسل همزمان با ارائه بسته‌های جدید برای مصرف کنندگان اینترنت ثابت (TD-LTE) قیمت بسته‌های اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 خود را کاهش داد.
    تغییر قیمت بسته‌های متنوع اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 ایرانسل در راستای کسب رضایت مشترکان و ارائه بسته‌های جدید با توجه به الگوی مصرفی مشترکان صورت گرفته است.

بسته‌های جدید اینترنت ثابت ایرانسل در بازه‌های زمانی هفتگی، یک‌ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک‌ساله ارائه شده‌اند. مشترکان می‌توانند با تهیه بسته‌هایی که بازه زمانی یک ماه و بیشتر دارند، به میزان دوبرابر ظرفیت حجم روزانه‌‌ تهیه شده را در فاصله زمانی 2 تا 7 صبح بدون پرداخت هزینه و به رایگان استفاده کنند.

مشترکان اینترنت ثابت ایرانسل (TD-LTE) می‌توانند با توجه به میزان مصرف خود از بسته‌های 2 گیگابایتی هفتگی تا 1000 گیگابایت یک‌ساله بهرمند شوند.
    ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری ترتیبی داده تا بسته‌های اینترنت ارائه شده برای اینترنت TD-LTE همزمان برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت در دسترس باشد.

بسته‌های جدید با قیمت‌های کاهش یافته اینترنت ثابت نسل‌های 4 و 4.5 ایرانسل از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قسمت خرید آنلاین بسته‌های اینترنت نسل 4 و 4.5 ثابت (TD-LTE)، وبسایت و برنامه کاربردی ایرانسل من در دسترس مشترکان قرار گرفته است. بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، از زمان بهره برداری تجاری تکنولوژی نسل چهار ثابت TD-LTE در کشور تا کنون بیش از 145 شهر را تحت پوشش خود قرار داده است.

منبع :
    digiato
    چرا اخبار تکراری میزارید 2هفته هست بسته داده و بروز رسانی کرده
    اپتودیت باشید

5. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

چرا اخبار تکراری میزارید 2هفته هست بسته داده و بروز رسانی کرده
    اپتودیت باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاریخشو نگاه کن دیروزه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فداشم این سایته دور اپدیته شما هم زحمت کشیدید درست میگید ...تو همین سایت دوستان زودتر گذاشتن کلا این دیجیتالو و یکی دوتا سایت دیگه بعد از 1هفته قرار میدن سرشون شلوغه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من بالاخره 3 روز پیش مودم tf-i60 ایرانسل رو گرفتم. در منطقه ما هم 4g همراه و هم lte رو چک کرد نمایندگی و خودمم تو سایت ایرانسل اوکی بود طبقه آخر هستیم و 4 تا از 5 تا خط آنتن پره..منتهی یه مشکلی دارم
    من الان تست میگیرم هیچ فرقی با 4g تلفن همراهم نداره این سیمکارت lte که توشه و به نظرم از همون گوشی اگه استفاده کنم به صرفست و دادن 360 هزار تومن الکی بود.
    به نظرتون مرجوعش کنم یا بعدا بهتر میکنه سرعتشو؟ اگه بدتر نکنه

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    دوستان من از این سرویس های نامحدود گرفتم ولی سرعتم اصلا کم نشد و همچنان 20 مگابیت سرعت دانلود بهم میده. طبیعیه؟ یا خیلی خوش شانسم اینطوری شده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام.
    دوستان من از این سرویس های نامحدود گرفتم ولی سرعتم اصلا کم نشد و همچنان 20 مگابیت سرعت دانلود بهم میده. طبیعیه؟ یا خیلی خوش شانسم اینطوری شده؟

من 3ماه میگیرم تاحالا همچین موردی ندیدم!

11. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان من دو تا مودم دارم ظ6000 و g2101
    مشکلم با این مودم ها اینه که با کابل lan که وصل می کنم به pc اینترنت ندارن تنظیمات خاصی داره(روی دوتا pc مختلف با دوتا کابل مختلف تست کردم)
    ولی با وای فای همچین مشکلی ندارم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان من دو تا مودم دارم ظ6000 و g2101
    مشکلم با این مودم ها اینه که با کابل lan که وصل می کنم به pc اینترنت ندارن تنظیمات خاصی داره(روی دوتا pc مختلف با دوتا کابل مختلف تست کردم)
    ولی با وای فای همچین مشکلی ندارم.
    سلام مودما رو ریست فکتوری کنید و کانکشن pcرو هم نگاه کنید ببینید ipداخلش ست نشده باشه و میتونی کانکشن سیستمو هم یبار داخل منیجر انیستال کنی دوباره اپدیتش کنی

14. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •