تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 602 از 1004 اولاول ... 102502552592598599600601602603604605606612652702 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,011 به 6,020 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز x8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

بهترین سرویس دهی اینترنت در حال حاظر تو ارومیه کدوم شرکته؟؟ و نظرتونو در باره شرکت ماکس نت نیز میخوام بدونم و بقیه شرکت ها من جمله شاتل پارس آنلاین و ..... خواهشا اگه میشه سریع جواب بدین البته میدونم خیلی زیاد در این باره نوشته شده 601 صفحه ولی من آپدیترین اطلاعات رو میخوام دستتون درد نکنه مثلا بعضی ها در مورد سرعت دانلود بعضی ها هدفشون گیگ بیشتر هستش و ..... اگهئ میشه شرکت های ارومیه رو در تمامی ای موارد و موارد دیگه موشکافی کنید مچکرم
    در کل تو هیچ شرکتی همه ویزگی های خوب رو نمیتونی با هم پیدا کنی. باید ببینی استفادت از اینترنت چیه و یکی از شرکتا رو با توجه به نیازت انتخاب کنی. مثلا "برای این دوره زمانی خاص" مکسنت مقرون به صرفه هست و دانلود خوبی داره. مخابرات پینگ مناسبی داره. های وب سرعت های فضایی میده ولی دانلود شبانش فقط 3 ساعت رایگان هستو الی آخر

2. این کاربر از x8800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

x8800 مگه ارومیه های وب داره اون کجاس؟ خودشم شما ماکس نتو پیشنهاد کردی کدوم طرحشو ؟ بعدا شاتل پارس آنلاینو تایید نمیکی خود شما چی دارین؟

و تجربه دوستاتون از شرکتهای مختلف چی بوده؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

من مهابادم ولی های وب 100% تو ارومیه هست تو سایتش دیدم. اکثر شرکتای استان رو تست کردم جدیدا به غیر از شاتل و پارس که تو مهاباد نیستن.

4 سال هست که مکس نت استفاده می کنم. پینگ خیلی برام مهمه که مکس نت توی ایران پینگش بهترین بود ولی جدیدا اینطور نیست. البته هنوزم سرعت دانلود خوبی داره ، قطعی خیلی کم داره و سرویساش انصافا ارزون هستن. بهرحال همونطور که گفتم هر شرکتی یه + و - هایی داره.

5. 2 کاربر از x8800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

مچکرم از جوابتون
    Last edited by mehdi.84; 09-11-2013 at 23:59.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من مهابادم ولی های وب 100% تو ارومیه هست تو سایتش دیدم. اکثر شرکتای استان رو تست کردم جدیدا به غیر از شاتل و پارس که تو مهاباد نیستن.

4 سال هست که مکس نت استفاده می کنم. پینگ خیلی برام مهمه که مکس نت توی ایران پینگش بهترین بود ولی جدیدا اینطور نیست. البته هنوزم سرعت دانلود خوبی داره ، قطعی خیلی کم داره و سرویساش انصافا ارزون هستن. بهرحال همونطور که گفتم هر شرکتی یه + و - هایی داره.
    کدوم سرویس مکس رو دارین سرعت دانلود و باز شدن صفحات و تماشای فیلم توش چطوره سرعت دانلود با منیجر و تستهایی که گرفتین چطوره؟؟ و سرویستون محدوده یا نامحدود سرعتتونو در شب و روز لطفا برام بگین خودشم تو چک کردن ایمیلهاتون که مشکل ندارین؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

من مکس کلاسیک دارم. سرعت باز شدن صفحات خوب نیست. فیلم هم نمیشه نگاه کرد باهاش. محدود هست و سرعت دانلود 90 کیلوبایت. سرعت دانلود شبانه حدودا 70 کیلوبایت. تو چک کردن ایمیل مشکلی ندارم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من مکس کلاسیک دارم. سرعت باز شدن صفحات خوب نیست. فیلم هم نمیشه نگاه کرد باهاش. محدود هست و سرعت دانلود 90 کیلوبایت. سرعت دانلود شبانه حدودا 70 کیلوبایت. تو چک کردن ایمیل مشکلی ندارم!
    فکر کنم منظورتون max 256-512 باشه اگه اشتباه نکنم خودشم طرحتون چند ماهه هستش؟؟با چند گیگ ؟؟ و همینطوری تو وبگردی به طور متوسط با توجه به تجربتون چند گیگتون میپره؟؟ و فکر کنم رایگان شبانه ندارین ؟؟ درسته؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ببینم شما max class 256-512 دارین؟؟ دانلود شبانه هم نداره درسته؟؟ خودشم چند ماهه گرفتین؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

ببینم شما max class 256-512 دارین؟؟ دانلود شبانه هم نداره درسته؟؟ خودشم چند ماهه گرفتین؟؟
    بله. دانلود شبانه هم داره. 3 ماهه 3 گیگ = 18.5 تومان. البته من 5 گیگ هم ترافیک اضافی گرفتم شد 40 و خورده ای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بله. دانلود شبانه هم داره. 3 ماهه 3 گیگ = 18.5 تومان. البته من 5 گیگ هم ترافیک اضافی گرفتم شد 40 و خورده ای
    آهان پس این طرحهاش شبانه داره خودشم اون سرعتهایی که نوشتین حداکثر سرعتتونه یا میانگین از لحاظی قطعی اینترنت ماکس نت چطوره؟؟ قبلا نوشتین قطعیش خیلی

کمه میتونید یه بازه بگید تو چه مدت چقدر قطعی داره؟؟
    Last edited by mehdi.84; 10-11-2013 at 01:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •