تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 601 از 847 اولاول ... 101501551591597598599600601602603604605611651701 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,001 به 6,010 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بالاخره بعد از 14 روز پارس آنلاین خطمو سه شنبه تخلیه کرد
    با اینکه 195 شکایت کرده بودم هیچ تاثیری نداشت تو سرعت رسیدگی و همون دو هفته ای که خودشون گفته بودن طول کشید تا خط تخلیه بشه
    دیده بان نت ثبت نام کردم هنوز وصل نشده ببینم چجوریاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

احتمالا برای بسته های انرژی چون بقیه شرکت ها اعتراض میکنن پارس مجبور بشه حذفش کنه.
    این مصرف شبانه هم باز طبق الزام سازمان همه شرکت ها مجبور شدن یه حجمی مشخص کنن برای شبانه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

13

تعرفه ها خیلی بهتر شده شبانه هم اونطوری که توی اینستاگرام گفتن بعد از تموم شدن دوباره همون مقدار شارژ میشه ترافیک شبانه کلا بین الملل هست و لازم نیست تقسیم به 2 کرد که خیلی خوبهولی همونطور که بچه ها گفتن سرعت های بالای 3مگابیت دیگه روی 16 مگابیت بسته نمیشن و سرعت خود طرح هستندکه بازم تا اینجا جای شکرش باقیه یک تکونی بخودش داد پارس آنلاین تا ببینیم دیگه چه آشی برامون پختن

Last edited by David4None; 14-12-2017 at 05:09.

4. 3 کاربر از David4None بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

دوستان پارس آنلايني وضعيت قطعي سرويشون چجوريه ؟ مخصوصا تهران ! قديم پارس آفلاين داشتم خيلي قطعي داشت رفتم آسياتك راضي بودم تا طرح جديدش كه افتضاح شده و ميخوام مجددا بيام پارس آفلاين ؛-)

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخه جدید جدول مقایسه تعرفه‌های غیرحجمی بر اساس حجم بین‌الملل + طرح‌های تشویقی

7. 5 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

تعرفه ها خیلی بهتر شده شبانه هم اونطوری که توی اینستاگرام گفتن بعد از تموم شدن دوباره همون مقدار شارژ میشه ترافیک شبانه کلا بین الملل هست و لازم نیست تقسیم به 2 کرد که خیلی خوبهولی همونطور که بچه ها گفتن سرعت های بالای 3مگابیت دیگه روی 16 مگابیت بسته نمیشن و سرعت خود طرح هستندکه بازم تا اینجا جای شکرش باقیه یک تکونی بخودش داد پارس آنلاین تا ببینیم دیگه چه آشی برامون پختن

من الان از نمایندگی پرسیدم گفتن شبانه که قرار دادن ترافیک داخلی هست.
    مجدد از ادمین اینستا شون پرسیدم گفتن که شبانه سقف نداره و اتوماتیک شارژ میشه و گفته نمایندگی رو تایید کردن.گفتن نصف بین الملل هست.
    من بهشون گفتم توی کامنت ها شون اعلام کنن.
    در هر حال میخاستم برم فن آوا ولی امروز پارس انلاین رو ثبت نام کردم.بعد از ۴ سال مجدد برگشتم به پارس

9. این کاربر از mars1920 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اونایی که تخلیه کردن احوالشون چطوره ؟
    خدا رو شکر عجله نکردیم
    و خدا رو شکر پارس آنلاینی هستیم
    برادر من اگر ما تخلیه نمی‌کردیم به نظرت پارس اصلا تغییری ایجاد می‌کرد؟ مطمئن باش این حرکتش به خاطر ریزش بسیار بسیار شدید مشتری‌هاش بوده هر وقت زنگ میزنی بخش کنسلی 7 نفر جلو تو صف هستن!
    خوشحال باش... ولی نه از اینکه موندی پارس، چون به خاطر حرکت کسای دیگه بوده که شما الآن اینقدر خوشحال شدی. اگه بقیه تخله نمی‌کردن 100 سال پارس تغییری توی این حجم‌های غیر منطقی خودش نمیداد.
    پ.ن.: اگر من جای پارس بودم با این ریزش شدید مشتری، به جای اینکه به دروغ بگم "شما چون طرح جشنواره خریدی، تا پایان طرحت نمیتونی تخلیه خط بکنی!!!"، اینترنت نامحدود واقعی میدادم تا ملت اینطوری فرار نکنن!
    Last edited by Unreal_Boy; 14-12-2017 at 10:13.

11. 18 کاربر از Unreal_Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام، دوستان این "ویژه بازی های آنلاین" چی هست ؟ تو تعرفه های قدیمشون همچین چیزی نبود، ینی الان اگه این رو نگیریم پینگمون خراب میشه ؟! یا این قراره نسبت به وضعیت الان، بهبود بده پینگ رو ؟ خواهشا اگر کسی گرفته این ها رو بگه تفاوتش با سرویس قبلیش چی بوده. میترسم الان از این ویژه بازی آنلاین نگیریم تاخیر زیاد بشه تو بازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

این تعرفه های جدید پارس آنلاین رو کجای سایتش زده؟
    هر چی میگردم نیست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

به نظر میرسه که سرعت هم محدود شده چون دیگه ننوشته حداکثر سرعت 16مگابیت . همون مقدار هست.
    فقط باید امید داشت با افت سرعت و کیفیت مواجه نشه. کسایی هم که رفتن جای دیگه ضرر نکردن چون تفاوت چندانی هم باهم ندارن . این قضیه رقابت هم گویا پایان نداره. شرکت هایی که تو لیست عقب میمونن تغییرات میدن . البته وزیر نگفته که این حق رو ندارن . گفته باید جوری باشه که رقابت انجام بشه. اینکه شرکت ها بیان هی تو تعرفه ها تغییرات بدن و ببرن بالاتر به نفع مشتریاشون هست . البته بعید میدونم پارس آنلاین تغییری ایجاد کنه. .
    فقط اینو میدونم از وقتی این سرویس ایجاد شده ، حجم من اصلا تموم نمیشه 10 روزه که 8 گیگ مصرف شده در صورتی که قبلا این رقم دو برابر و حتی بیشتر هم بود.
    +
    اپلیکشن پارس آنلاین رو دانلود کنید.در نسخه جدید حجم باقیمانده رو به صورت مجزا( داخلی و خارجی) نشون میده

15. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •