تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 600 از 754 اولاول ... 100500550590596597598599600601602603604610650700 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,991 به 6,000 از 7531

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بله میتونن دستکاری کنن ولی این ارتباط بین مودم و dslm شرکته اگر میرابی شما روی 32 هست پس شبکه داخلیتون به احتمال فراوان مشکل داره ببرید از سر خط چک کنید
    مودلاسیون مودم برای خط های که نویز دارند بهتره به جای adsl2+ و یا g.dmt روی مودلاسیون adsl2 قرار بدید مقداری ریت خط رو بهبود میبخشه
    خیر شما نمیتونید با این وضع روی 5.5 مگ قرار بگیرید
    کابل تلفن از کنار برق زد نشده؟ اگر از سر خط روی 3.7 هست پس اسیاتک روی 3 مگ برای شما ست کرده چه سرعتی خریداری کرده اید؟
    تا همین دو هفته پیش با همین مشخصاتو snr 11 داشتم 5.5-6 میگرفتم
    رو adsl 2 اصلا جواب نمیده و adsl چراغ نمیده
    از سر خط هم گرفتم فرقی نداره ،ورودی خونه چون قدیمیه ،همون دمدر کنار همند کنتورها ،که اونو نمیشه کاریش کرد ولی تو خونه از هم سوا هستند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

از سر خط هم گرفتم فرقی نداره ،ورودی خونه چون قدیمیه ،همون دمدر کنار همند کنتورها ،که اونو نمیشه کاریش کرد ولی تو خونه از هم سوا هستند
    همین 5-6 مگ هم خیلی کمه من با میرایی 35 و نویز بالا خطم راحت 12 مگ رو میکشه . شما باید سیم کشی ها رو چک کنی . مدولاسیون هم فکر کنم اول باید زنگ بزنی شرکت اونها اول روی یه mode خاص بزارن تا شما هم بتونی اون mode رو داخل مودم خودت انتخاب کنی .

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

عزیز برق تلفن رو داغون میکنه ، شما میگی سیم کشی قدیمیه نیاز به تعویض داره ، از باکس مخابراتی بیرون چک کن من خودم با میرابی ۴۵ تا ۸ مگ کشش دارم یه مشکلی داره خطتون ممکنه تجهیزات isp خوب نباشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

این الان وضعیت خط منه البته تازه ریبوت شده ولی بعد از مدتی یه مقدار CRC میده :
    تا چه سرعتی میشه روش حساب کرد . کلا وضعیتش چطوره ؟ :

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

عزیز برق تلفن رو داغون میکنه ، شما میگی سیم کشی قدیمیه نیاز به تعویض داره ، از باکس مخابراتی بیرون چک کن من خودم با میرابی ۴۵ تا ۸ مگ کشش دارم یه مشکلی داره خطتون ممکنه تجهیزات isp خوب نباشه...
    کاری نمیتونم بکنم ،سیم کشی تلفن رو تازه عوض کردم چون خطوط تلفن بخاطر نیز کلا قطع شد و فرقی بین سر خط و مودم نیست
    اما دم در رو کاری نمیتونم بکنم چون ویلاییه
    هم ورودی تلفن و هم کنتور برق کنار همه،و جایی هم نیست اونجا که بشه فاصله ایجاد کرد ،نمیتونم یکیشون رو هم ببرم تو حیاط
    بعد با همین شرایط من اینترنتم اینجوری بوده
    من با همین شرایط رو شبدیز 2 سال 12 مگ داشتم سال 88-89
    با پارس از 90-94 8 مگ داشتم
    رو همین هم اوایل 8 داشتم اومد رو 6 الان هم 3.7

همین 5-6 مگ هم خیلی کمه من با میرایی 35 و نویز بالا خطم راحت 12 مگ رو میکشه . شما باید سیم کشی ها رو چک کنی . مدولاسیون هم فکر کنم اول باید زنگ بزنی شرکت اونها اول روی یه mode خاص بزارن تا شما هم بتونی اون mode رو داخل مودم خودت انتخاب کنی .
    بیشتر از 5-6 نمیشه snr ام پایینه
    رو 14 هست رو همین سرعت
    خیلی بالا برم میاد زیر 10 ،و قطعی شروع میشه
    وضع سیم کشی هم بالا گفتم ،راهی ندارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این الان وضعیت خط منه البته تازه ریبوت شده ولی بعد از مدتی یه مقدار CRC میده :
    تا چه سرعتی میشه روش حساب کرد . کلا وضعیتش چطوره ؟ :

درود بر شما
    دوست عزیز تا سرعت 8 مگ میتونی روش حساب کنی البته تا 10 مگ مکس خطته ولی شما روی 8 مگ حساب کن ...موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کاری نمیتونم بکنم ،سیم کشی تلفن رو تازه عوض کردم چون خطوط تلفن بخاطر نیز کلا قطع شد و فرقی بین سر خط و مودم نیست
    اما دم در رو کاری نمیتونم بکنم چون ویلاییه
    هم ورودی تلفن و هم کنتور برق کنار همه،و جایی هم نیست اونجا که بشه فاصله ایجاد کرد ،نمیتونم یکیشون رو هم ببرم تو حیاط
    بعد با همین شرایط من اینترنتم اینجوری بوده
    من با همین شرایط رو شبدیز 2 سال 12 مگ داشتم سال 88-89
    با پارس از 90-94 8 مگ داشتم
    رو همین هم اوایل 8 داشتم اومد رو 6 الان هم 3.7
    یه عکس از جای که میگی نمیتونی کاری کنی بصورت خصوصی بفرست ببنیم ....

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

یه عکس از جای که میگی نمیتونی کاری کنی بصورت خصوصی بفرست ببنیم ....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فرستادم اما اینم عکس

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

تو خصوصی جوابت دادم بازم میگم این قسمت رو جدا کن خیلی بده این حالت معلومه کشش نداری دوست من

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

تو خصوصی جوابت دادم بازم میگم این قسمت رو جدا کن خیلی بده این حالت معلومه کشش نداری دوست من
    انجام این کار واقعا سخته
    اگه بخوام بیارم اون سمت در،ممکنه با مشکل کوتاهی سیم اصلی مواجه بشم و دو تکه کردن معضل بزرگتری هست بعد حتی اگه با کوتاهی سیم مواجه نشم که میشم باز هم با نزدیکی کابل برق مواجه ام ،چون برق از بالا اومده و بعد وارد شده از کنار در ،اگه بخوام بالا ببرم که از کنار برق رد نشه باید تا پشته بام ببرمش بالا
    اگه بخوام بیارمش پایین 50 سانت نسبت به سیم برق و بعد ببرمش سمت مقابل در،به حدی میاد پایین که سر آدمها بهش گیر میکنه
    اما نکته:همون طور که وارد شده سیم اصلی تلفن ،چون نویز بالای خطوط باعث قطعی تلفنها شده بود مجبور شدم سیم کشی داخلی تلفن رو دوباره کنم و اینبار سیم کشی داخلی رفته تو کوچه و بعد از اتاق من وارد خونه شده یعنی دوباره سیم از کنار همین کابلها رد شده یه 2-3 سانت پایینتر،تو عکس معلوم نیست احتمالا
    اما وقتی تست از سر خط میگیرم که یکبار از کنار برقها رد شده با وقتی که از مودم میگیرم که سیمش دو بار رد شده تفاوتی نداره.
    برا همین میگم نکنه ،اینکارم بکنم تفاوتی ایجاد نکنه.
    چون انتظارم این بود که اوضاع سر خط که یکبار رد شده باید بهتر باشه
    Last edited by rahyarpaul; 08-03-2018 at 01:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •