تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 60 از 295 اولاول ... 105056575859606162636470110160 ... آخرآخر
نمايش نتايج 591 به 600 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

داره خودمونی میشه SPQ1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تنب بزرگ!

پيش فرض

سلام دوستان
    چرا كسي از پايونير 600 حرفي نميزنه؟مگه چي كمتر از 410 يا 610 داره؟!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض wmv استانداردو چون مال من پایونیر ولی wmv ایرانی رو پخش نمیکنه

آره امتحان کردم پخش میکرد.
    روی جعبه دستگاه هم نوشته wmv پخش میکنه . اینو که دیدم تعجب کردم . بعد تست کردم دیدم آره درسته پخش میکنه
    کلا دستگاه کاملیه
    wmv استانداردو چون مال من پایونیر ولی wmv ایرانی رو پخش نمیکنه منظورم wmv که سایتهای ایرانی فیلم میزارند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

wmv استانداردو چون مال من پایونیر ولی wmv ایرانی رو پخش نمیکنه منظورم wmv که سایتهای ایرانی فیلم میزارند
    با سلام
    واستون پیغام گذاشتم ظاهرا ندیدین
    میخواستم بدونم پلیرتون فایلهای تصویری رو فلشو پخش میکنه (چه فرمتهایی)؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من یه پایونیر 410 داشتم با اینکه خیلی ازش راضی بودم با یه سونی NS728HP عوضش کردم که در ظاهر امکاناتش با پایونیره یکیه(برای اینکه با تلویزیونم که سونیه ست باشه و اینکه دیگه هی نخوام کنترل عوض کنم.آحه دکمه ولوم صدا و خاموش و روشن تلویزیون های سونی رو رو کنترل پلیر داره) ...اما حالا به یه مشکلی بر خوردم.کسی می تونه به من کمک کنه؟
    رو پلیر قبلیه (پایونیر) به راحتی زیرنویس ها فارسیم رو Sub/Idx می کردم همنام می ذاشتم کنارش می خوند.اما الان تو این سونیه نه!وقتی Sub/Idx می ذارم کنار DivX اصلا می گه ساب تایتل کنارش نیست.کسی راهی سراغ نداره که من بتونم DivX هامو با زیرنویس فارسی ببینم.
    با تشکر از همتون.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

من یه پایونیر 410 داشتم با اینکه خیلی ازش راضی بودم با یه سونی NS728HP عوضش کردم که در ظاهر امکاناتش با پایونیره یکیه(برای اینکه با تلویزیونم که سونیه ست باشه و اینکه دیگه هی نخوام کنترل عوض کنم.آحه دکمه ولوم صدا و خاموش و روشن تلویزیون های سونی رو رو کنترل پلیر داره) ...اما حالا به یه مشکلی بر خوردم.کسی می تونه به من کمک کنه؟
    رو پلیر قبلیه (پایونیر) به راحتی زیرنویس ها فارسیم رو Sub/Idx می کردم همنام می ذاشتم کنارش می خوند.اما الان تو این سونیه نه!وقتی Sub/Idx می ذارم کنار DivX اصلا می گه ساب تایتل کنارش نیست.کسی راهی سراغ نداره که من بتونم DivX هامو با زیرنویس فارسی ببینم.
    با تشکر از همتون.
    راه حلش اینه که زیرنویس رو ببری تو ساختار فایل Divx که بیشتر از 2 دقیقه هم طول نمیکشه.
    با نرم افزار AVIAddXSub .
    منم به همین خاطر بیشتر روی فیلیپس و پایونیر تاکید دارم چون با زیرنویسها کمتر مشکل دارند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بسیار هم تشکر از جواب فوق العاده سریعتون!
    (شرمنده هر چی گشتم دکمه تشکر ندیدم!!!)

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

دوست خوبمون که زحمت معرفی کردن کشید....من هم لینک دانلود میدم!البته اینجا جاش نیست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض سلام

با تشکر از همتون.

با سلام دی وی دی پلیر سونی تو کی خریدی , divix با چند درجه سرعت جلو وعقب مبره تلویزیون سونیت چه مدلیه کی خریدی وچند ایا راضی هستی منتظر جواب ودی وی دی پلیر سونی رو از کجا وچند خریدی ایا تو کابل hdmi داره منتظر جوابتم کفیت پخش تصویر این بالاست یا پایونیر چون من هیچ دی وی دی پلیر رو ندیدم کهزیرنویسها رو به تمیزی پایونیر نشون بده سوال بعد منوهاش چه جوریه سادست مثل پایونیر منتظر جوابم جواب همه سوالاتمو بده دقیقا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض بله اکثر فرمتها رو پخش میکنه به جز mkv , hd

با سلام
    واستون پیغام گذاشتم ظاهرا ندیدین
    میخواستم بدونم پلیرتون فایلهای تصویری رو فلشو پخش میکنه (چه فرمتهایی)؟
    بله اکثر فرمتها رو پخش میکنه به جز mkv , hd

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض جابجایی زیرنویس

راه حلش اینه که زیرنویس رو ببری تو ساختار فایل Divx که بیشتر از 2 دقیقه هم طول نمیکشه.
    با نرم افزار AVIAddXSub .
    منم به همین خاطر بیشتر روی فیلیپس و پایونیر تاکید دارم چون با زیرنویسها کمتر مشکل دارند.
    سلام .
    من یه مشکل با SUB/IDX تو یکی از سریالهل دارم و اون اینه که زیرنویس خیلی پایین رفته و رنگش هم بنفش شده .
    تو بقیه فیلمها مشکلی ندارم . میشه بگید آیا فایل IDX مشکل داره؟ چه تغییراتی باید توش داد؟ ( پایونییر 610)
    ممنمون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •